Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Představení + 1.pěst 11x IP - 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
Uncle Ingemar
Stálý Člen

Karma uživatele Uncle Ingemar - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 49



tak jsem dneska kytkám trochu naložil vlivem svýho občasnýho idiotismu.

včera jsem nechal otevřený okno tak od jedenácti večer a ve 2ráno bylo v boxu asi 21°C...pak jsem vyndaval zvlčovačku a omylem jsem na spínačkách posunul tu aretaci na zapnutí "natvrdo" takže se po 12.hodinách svícení lampa bohužel nevypla a svítilo to 17 hodin s upravenym ventilačním cyklem pro ZHASNUTO...takže mi tam teplota vyskočila ke 32 a navíc se kyti trochu povytáhly.. 8)

no...nechal je trochu prospat a cyklus jsem jim nechal běžet...v tejdnu budu řešit ten postřik na svilušky, měl jsem teď dost práce a neměl jsem čas nikam zajít....zatim se to drží jen na tý jedný kytce a trochu na vedlejší a neni to nic drastickýho, obě kytky se tvářej celkem spokojeně...

jinak, v začátcích jsem tu psal o kytkách, co dostaly jméno...a sice Pepa a Karel...Pepa je celkem průměrnej, ale Karel - na první fotce nejchcíplejší kytka - je teď nejvyšší a celkem mohutná...což mě překvapilo, a to ani nebyla celou dobu uprostřed přímo pod lampou...to až později....

a přihazuju další dvě fotky pořízený asi před dvěma dny..

Naposledy upravil Uncle Ingemar 30-01-2013 v 22:37 PM

Old Post 27-01-2013 v 01:29 AM
Uncle Ingemar je offline   Profil uživatele Uncle Ingemar   Find more posts by Uncle Ingemar   Foto galerie člena Uncle Ingemar   Click here to Send Uncle Ingemar a Private Message   Add Uncle Ingemar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 50

citace:
Původní příspěvek od Uncle Ingemar
škoda, že to tady píšu sám pro sebe...evidentně už to neni, co bejvalo, protože jinak moc nechápu smysl těchto prezentací.


Zkus si hodit téma do fotogalerky, tam to žije trochu víc.. I by se to tam trochu víc hodilo..

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 27-01-2013 v 12:22 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Uncle Ingemar
Stálý Člen

Karma uživatele Uncle Ingemar - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 51

do jaký galerky, zas? už jsem měl téma v úvodu pro pěstitele a někdo mi poradil, ať si to necham hodit sem.. jakože na indoor....a teď zas někam jinam? nenéééé....

1.pěst 11x IP - 400W
:Oo nečum a ubal !!!

Old Post 27-01-2013 v 13:38 PM
Uncle Ingemar je offline   Profil uživatele Uncle Ingemar   Find more posts by Uncle Ingemar   Foto galerie člena Uncle Ingemar   Click here to Send Uncle Ingemar a Private Message   Add Uncle Ingemar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
filipec
Stálý Člen

Karma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 52

citace:
Původní příspěvek od Uncle Ingemar
do jaký galerky, zas? už jsem měl téma v úvodu pro pěstitele a někdo mi poradil, ať si to necham hodit sem.. jakože na indoor....a teď zas někam jinam? nenéééé....


čus, do Galerie indoor pěstování, tak jde dát 5 fotek k příspěvku, sem patří spíš teorie

1.kolo - 150W HPS pseudo v-scrog - Wappa, Monster, Ganesh Spirit (77,5g)
2.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 8x Super Skunk - Vision Seeds (83g)
3.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 3x AKxWW 1x Shark Shock (93g)
.................................................
Balkon 2013
.................................................
PokerStars herna pro growery

Old Post 29-01-2013 v 11:07 AM
filipec je offline   Profil uživatele filipec   Find more posts by filipec   Foto galerie člena filipec   Click here to Send filipec a Private Message   Add filipec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 53

tvuj thread by se dost podobal memu, kdybych nebyl linej to delat.. kazdopadne mam stejny podminky jako ty. Zajímalo by mě, při jaké výšce si přepínal na květ? a zda nema moc zarostrlou skrin? Neni lepsi to v rustu trochu strihat od listu? Bojim se, ze kdyz to v rustu neprostriham, budu mit v pestirne zbytecnou dzungli.. jinak sleduju bedlive, jsi asi o dva tydny napred .)

Old Post 30-01-2013 v 00:17 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Uncle Ingemar
Stálý Člen

Karma uživatele Uncle Ingemar - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 54






citace:
Původní příspěvek od skel
tvuj thread by se dost podobal memu, kdybych nebyl linej to delat.. kazdopadne mam stejny podminky jako ty. Zajímalo by mě, při jaké výšce si přepínal na květ? a zda nema moc zarostrlou skrin? Neni lepsi to v rustu trochu strihat od listu? Bojim se, ze kdyz to v rustu neprostriham, budu mit v pestirne zbytecnou dzungli.. jinak sleduju bedlive, jsi asi o dva tydny napred .)


v tom případku by se tvůj podobal mému. protože já nejsem línej to dělat a kdyby se můj podobal tvému (jestli nějakej máš) tak by byl asi dost na píču. (snad tě to neurazilo)

přepínal jsem, když byly kytky cca 25-30cm...asi po 14dnech růstu, ale měl jsem dost velký řízky..nebyly to uplný miminka...každej mi už po těch 14dnech říkal, ať to přehodim, se to ještě vytáhne..a už to jede 17.den na květ (12/12) a celkem to ještě roste...

listy prostříhávám průběžně...stříhám ty přerostlý, co se mi nelíbí.. další dorůstaj a dorůstaj...tak, snad jim to nevadí, ale moc to nevypadá...naopak...jednu nebo dvě kykty jsem tolika neprostříhavál a přijdou mi strašně zarostlý...musel jsem roztáhout větve...

fotky jsou ze včera...foceno přes slunčení brejle.. (dobrej nápad, někdej sem to tady přečet)

Naposledy upravil Uncle Ingemar 30-01-2013 v 22:19 PM

Old Post 30-01-2013 v 21:43 PM
Uncle Ingemar je offline   Profil uživatele Uncle Ingemar   Find more posts by Uncle Ingemar   Foto galerie člena Uncle Ingemar   Click here to Send Uncle Ingemar a Private Message   Add Uncle Ingemar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Uncle Ingemar
Stálý Člen

Karma uživatele Uncle Ingemar - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 55






Zdravím přátelé, opět zde..co se týče optimismu a nadšení z treathu, tak to opadlo opět po tom, co to tady utichlo a lidi nereagujou na žádný podněty...tudíž připojuji pouze fotky. pokud někdo chce něco vědět. zeptejte se, rád odpovím.

kytí dnes jedou 21.den květu...fotky jsou pořízeny dneska...cca před půl hodinou...to hnědý, co je místy vidět-je tabákovej výluh (dneska jsem stříkal po znasnutí).

ENJOY..

UI.

Old Post 03-02-2013 v 23:49 PM
Uncle Ingemar je offline   Profil uživatele Uncle Ingemar   Find more posts by Uncle Ingemar   Foto galerie člena Uncle Ingemar   Click here to Send Uncle Ingemar a Private Message   Add Uncle Ingemar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Uncle Ingemar
Stálý Člen

Karma uživatele Uncle Ingemar - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 56






a ještě jedna sada...

Old Post 03-02-2013 v 23:52 PM
Uncle Ingemar je offline   Profil uživatele Uncle Ingemar   Find more posts by Uncle Ingemar   Foto galerie člena Uncle Ingemar   Click here to Send Uncle Ingemar a Private Message   Add Uncle Ingemar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Uncle Ingemar
Stálý Člen

Karma uživatele Uncle Ingemar - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 57




po delší odmlce dávám 3 fotky, aby bylo vidět, že to roste...plánuju to sundat za cca 7-10dní...bohužel nemam lupu a nechce se mi to teď řešit...nechci to uspěchat a času mam dost.

Old Post 08-03-2013 v 18:28 PM
Uncle Ingemar je offline   Profil uživatele Uncle Ingemar   Find more posts by Uncle Ingemar   Foto galerie člena Uncle Ingemar   Click here to Send Uncle Ingemar a Private Message   Add Uncle Ingemar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Uncle Ingemar
Stálý Člen

Karma uživatele Uncle Ingemar - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 51 

critical + Příspěvek č. 58






jen pro zajímavost, z předchozího pěstu bylo 173g..na 4kilo nic moc, ale na první (pro mě) docela úspěch. kor když jsem byl rád, že jsem v poslední chvíli zarazil plíseň listů...

nicméně, druhé kolo - řízky critical +

původně 9 řízků, ale po první sklizni jsem byl hrozně línej. takže jsem dlouho otálel - řízky v krabici v kostkách a ještě v mikroténu, co vám budu povídat. pár dnů...

jeden to odsral hned v začátcích, takže jsme se smířil s tím, že jedu 8ks. co se výtěžnosti týče, tak už teď si troufám říct, že na těchto 8. rostlinách bude mnohem víc kvalitního materiálu než na předchozím pěstu - 11ks.

foto přikládám

1.+2. fotka cca 14.dní staré

3.4.5. dnes - cca 40.den květu

enjoy IT.

Old Post 30-05-2013 v 23:23 PM
Uncle Ingemar je offline   Profil uživatele Uncle Ingemar   Find more posts by Uncle Ingemar   Foto galerie člena Uncle Ingemar   Click here to Send Uncle Ingemar a Private Message   Add Uncle Ingemar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 59

zdarec,a ja sem sa cudoval kde sas podel,ked tak aspon tieto dotiahni do konca s fotoreportem a aj ze sklizne...

Old Post 31-05-2013 v 06:24 AM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Uncle Ingemar
Stálý Člen

Karma uživatele Uncle Ingemar - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 60

ok, ke konci to teď budu fotit ještě a pak, až to sundám.

1.pěst 11x IP - 400W
:Oo nečum a ubal !!!

Old Post 31-05-2013 v 20:55 PM
Uncle Ingemar je offline   Profil uživatele Uncle Ingemar   Find more posts by Uncle Ingemar   Foto galerie člena Uncle Ingemar   Click here to Send Uncle Ingemar a Private Message   Add Uncle Ingemar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Uncle Ingemar
Stálý Člen

Karma uživatele Uncle Ingemar - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 61

přidívám foto z minulého týdne, ze včera a z dneška - harvest time

Old Post 13-06-2013 v 23:21 PM
Uncle Ingemar je offline   Profil uživatele Uncle Ingemar   Find more posts by Uncle Ingemar   Foto galerie člena Uncle Ingemar   Click here to Send Uncle Ingemar a Private Message   Add Uncle Ingemar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Uncle Ingemar
Stálý Člen

Karma uživatele Uncle Ingemar - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 62






dneska jsem to sundal, přidávám fotky těsně před popravou a následně po ní + makro.

1.pěst 11x IP - 400W
:Oo nečum a ubal !!!

Naposledy upravil Uncle Ingemar 20-06-2013 v 22:27 PM

Old Post 14-06-2013 v 01:34 AM
Uncle Ingemar je offline   Profil uživatele Uncle Ingemar   Find more posts by Uncle Ingemar   Foto galerie člena Uncle Ingemar   Click here to Send Uncle Ingemar a Private Message   Add Uncle Ingemar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8488720 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív