Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Představení + 1.pěst 11x IP - 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Uncle Ingemar
Stálý Člen

Karma uživatele Uncle Ingemar - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 17

později přidám...

Old Post 10-01-2013 v 20:28 PM
Uncle Ingemar je offline   Profil uživatele Uncle Ingemar   Find more posts by Uncle Ingemar   Foto galerie člena Uncle Ingemar   Click here to Send Uncle Ingemar a Private Message   Add Uncle Ingemar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Uncle Ingemar
Stálý Člen

Karma uživatele Uncle Ingemar - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 18



...takže přátelé, stalo se mi, že si kytky v květníkách sedly víc, než jsem myslel a tudíž po 14. dnech, bylo v kvetníkách cca 1/2 média než na začátku. Rozhodl jsem se to řešit jen "podsypáním" již prorostlého substrátu kokosem....musel jsem jednu kytku po druhý vyndat, doházet trochu kokosu a zase jí dát zpátky...kořeny už jsou celkem slušně prorostlý až ke dnu květníků, jedou celkem rychle. Původně jsem myslel, že jsem jim tím dal dost naprdel - i když jsem se snažil bejt co nejšetrnější - ale nakonec to vypadá, že to holky téměř nezaznamenaly a tvářej se spokojeně. Při kupování kokosu jsem si koupil rovnou enzymy a bloom a micro - oboje AD hydro. Nasadím nejspíš v zálivce v úterý.

Nyní bych uvítal i aktivitu Váš čtenářů, abyste přispěli - potřebuju vědět, jak s enezymy...v každý zálivce nebo ob?? nebo jak vlastně?? na obalu je psaný jen poměr ředění s vodou...a další věc je kořeňák - mám ho ještě přidávat do zálivky? píšou tam, že je dobrej po celou dobu růstu, ale jestli to neni zbytečný - si řikám....

přikládám i pár fotek.

Old Post 13-01-2013 v 16:38 PM
Uncle Ingemar je offline   Profil uživatele Uncle Ingemar   Find more posts by Uncle Ingemar   Foto galerie člena Uncle Ingemar   Click here to Send Uncle Ingemar a Private Message   Add Uncle Ingemar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Uncle Ingemar
Stálý Člen

Karma uživatele Uncle Ingemar - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 19



po přesazení

Old Post 13-01-2013 v 16:40 PM
Uncle Ingemar je offline   Profil uživatele Uncle Ingemar   Find more posts by Uncle Ingemar   Foto galerie člena Uncle Ingemar   Click here to Send Uncle Ingemar a Private Message   Add Uncle Ingemar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Uncle Ingemar
Stálý Člen

Karma uživatele Uncle Ingemar - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 20



- zároveň jsem taky po vyndání kytek vytřel box od stajatý - steklý - a sražený vody - na dně boxu bylo tak půl cenťáku...pod tmavší plachtou - tu jsem dal pryč...

dávám fotky pro úplný nováčky - kokos při nafukování

Old Post 13-01-2013 v 16:42 PM
Uncle Ingemar je offline   Profil uživatele Uncle Ingemar   Find more posts by Uncle Ingemar   Foto galerie člena Uncle Ingemar   Click here to Send Uncle Ingemar a Private Message   Add Uncle Ingemar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Uncle Ingemar
Stálý Člen

Karma uživatele Uncle Ingemar - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 21


a výsledek - cca 20l nacucanýho kokosu - tj. 2kostky + 10l vody

Old Post 13-01-2013 v 16:44 PM
Uncle Ingemar je offline   Profil uživatele Uncle Ingemar   Find more posts by Uncle Ingemar   Foto galerie člena Uncle Ingemar   Click here to Send Uncle Ingemar a Private Message   Add Uncle Ingemar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Uncle Ingemar
Stálý Člen

Karma uživatele Uncle Ingemar - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 22

škoda, že to tady píšu sám pro sebe...evidentně už to neni, co bejvalo, protože jinak moc nechápu smysl těchto prezentací.

Old Post 18-01-2013 v 16:58 PM
Uncle Ingemar je offline   Profil uživatele Uncle Ingemar   Find more posts by Uncle Ingemar   Foto galerie člena Uncle Ingemar   Click here to Send Uncle Ingemar a Private Message   Add Uncle Ingemar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 23

zdarec nic si s teho nerob,ja si do threadu pisem tez skoro sam,ale mas to pekne vychytane,ja tu prezentaciu robim,aj pre tych co zacinaju a nahodu zabludia na moj thread,aby sa mohli porovnat,alebo vyvarovat chyb ktorych som sa dopustil na rastlinkach...napriklad mne si to krasne ukazal s tym kokosem,lebo sem chcel pridat na zacatku do substratu kokos,a nevadel sem jak na to tak sem od teho upustil,ale na buduce ho tam pridam tak pul na pul...neboj najde sa plno ludi co si tvoj thread pozru bez komentara...

Naposledy upravil sailinder 18-01-2013 v 17:33 PM

Old Post 18-01-2013 v 17:09 PM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 24

kamo skus pozadat nektereho z moderatoru groweru,nech ti tvoj thread prehodi do indoor pestovania.

Old Post 18-01-2013 v 18:06 PM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vitiv
Stálý Člen

Karma uživatele vitiv - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 25

Neboj určitě tě sledují.Já např. tě sleduji a učím se , začnu z jara musím ještě doladit prostory a pak to pojede samo,doufám.Tak proto nic nepíši protože nic neumím zatím a nemohu ti radit ,ale budu ti dělat radost a každou návštěvu ti tam něco písnu ,akorát nečekej rady ,jen POCHVALY
Letí ti K+ to jsem se už naučil :-)
Vitiv

Old Post 18-01-2013 v 22:45 PM
vitiv je offline   Profil uživatele vitiv   Find more posts by vitiv   Foto galerie člena vitiv   Click here to Send vitiv a Private Message   Add vitiv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vitiv
Stálý Člen

Karma uživatele vitiv - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 26

:-) tak ani to K+ mi už nejde - jsem amatér

Old Post 18-01-2013 v 22:47 PM
vitiv je offline   Profil uživatele vitiv   Find more posts by vitiv   Foto galerie člena vitiv   Click here to Send vitiv a Private Message   Add vitiv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vitiv
Stálý Člen

Karma uživatele vitiv - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 27

Kytky máš moc pěkný

Old Post 19-01-2013 v 20:06 PM
vitiv je offline   Profil uživatele vitiv   Find more posts by vitiv   Foto galerie člena vitiv   Click here to Send vitiv a Private Message   Add vitiv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Uncle Ingemar
Stálý Člen

Karma uživatele Uncle Ingemar - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 28

tak díky. to potěší...hodim sem zase nějaký nový fotky...

v neděli jsem přepnul na květ. kytky se pořád táhnou do vejšky a jak jsem čekal, celkem se zarovnaly vršky se spodníma větvema...tak nějak u všech kytek...

čas od času ostříhám ty velký přerostlý listy...

co se toho kokosu týče, tak já jsem ho dal jen do spodní půlky místo keramzitu...nebo perlitu..přijde mi, že taky drží dost vody...jednou za tejden to proleju cca litrem vody a vypadá to, že to holkám celkem prospívá...i když, kdybych nebyl tak línej, zalejval bych je raději míň a častěji...další kolo pojedu rozhodně hydro, viděl jsem několik návodů a je to poměrně jednoduchý...

Old Post 19-01-2013 v 23:06 PM
Uncle Ingemar je offline   Profil uživatele Uncle Ingemar   Find more posts by Uncle Ingemar   Foto galerie člena Uncle Ingemar   Click here to Send Uncle Ingemar a Private Message   Add Uncle Ingemar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vitiv
Stálý Člen

Karma uživatele vitiv - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 29

Já začnu s tímto http://shop.stylovebalkony.cz/zavla...pf-blumat-p1255

Měl to Chlapeczlesa a šlo mu to dobře a bezstarostné
Vitiv

Old Post 20-01-2013 v 17:39 PM
vitiv je offline   Profil uživatele vitiv   Find more posts by vitiv   Foto galerie člena vitiv   Click here to Send vitiv a Private Message   Add vitiv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Uncle Ingemar
Stálý Člen

Karma uživatele Uncle Ingemar - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od vitiv
Já začnu s tímto http://shop.stylovebalkony.cz/zavla...pf-blumat-p1255

Měl to Chlapeczlesa a šlo mu to dobře a bezstarostné
Vitiv


nevim, jak to funguje, přečtu si to, ale mrkni na tohle...to se mi zdá taky dobrý

http://grower.cz/pestovani/navody/hydroponie/9.html#19

Old Post 20-01-2013 v 21:22 PM
Uncle Ingemar je offline   Profil uživatele Uncle Ingemar   Find more posts by Uncle Ingemar   Foto galerie člena Uncle Ingemar   Click here to Send Uncle Ingemar a Private Message   Add Uncle Ingemar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vitiv
Stálý Člen

Karma uživatele vitiv - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 31

To mé je lepsi myslím, udržuje to stálou vlkost -co si kytka vezme tak se ji to vrátí ,já tam budu jezdit na kontrolu 1 týdně tak toto se mi zdá nejlepší řešení.No uvidíme až to zkusím,budu to zde referovat
Vitiv

Old Post 20-01-2013 v 21:42 PM
vitiv je offline   Profil uživatele vitiv   Find more posts by vitiv   Foto galerie člena vitiv   Click here to Send vitiv a Private Message   Add vitiv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Uncle Ingemar
Stálý Člen

Karma uživatele Uncle Ingemar - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 32

ok, ok....po svých zkušenostech bych něco, kde je voda i elektrika zároveň, nenechal bez dozoru ani dva dny...natož tejden...

Old Post 20-01-2013 v 22:23 PM
Uncle Ingemar je offline   Profil uživatele Uncle Ingemar   Find more posts by Uncle Ingemar   Foto galerie člena Uncle Ingemar   Click here to Send Uncle Ingemar a Private Message   Add Uncle Ingemar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8659540 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív