Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Představení + 1.pěst 11x IP - 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Uncle Ingemar
Stálý Člen

Karma uživatele Uncle Ingemar - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 33

citace:
Původní příspěvek od vitiv
To mé je lepsi myslím, udržuje to stálou vlkost -co si kytka vezme tak se ji to vrátí ,já tam budu jezdit na kontrolu 1 týdně tak toto se mi zdá nejlepší řešení.No uvidíme až to zkusím,budu to zde referovat
Vitiv


aha, tak jsem se na to kouk a neřek bych, že je to lepší, protože vana je vana...ale asi to má taky něco do sebe...nicméně, pořád si myslim, že je to spíš pro ty truhlíkový kytky, zejména pak muškáty, kterejm nevadí, když jsou truhlíky několik dní plný vody...

a jestli tam budeš jezdit jednou tejdně, tak to můžeš zajejt ručně..to bohatě stačí...

Old Post 20-01-2013 v 22:33 PM
Uncle Ingemar je offline   Profil uživatele Uncle Ingemar   Find more posts by Uncle Ingemar   Foto galerie člena Uncle Ingemar   Click here to Send Uncle Ingemar a Private Message   Add Uncle Ingemar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vitiv
Stálý Člen

Karma uživatele vitiv - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 34

voda bude oddělena od elektra,teploty přes čidla a donesl jsem si z práce hlavice ze sprinklerů tak v případě požáru mi to bude triskat a triskat ,tak se akorát vytopím je to v baráku a to mi neva.Raději dej foto a piš o svém pěstu,SLEDUJI TĚ :-)
Vitiv

Old Post 20-01-2013 v 23:05 PM
vitiv je offline   Profil uživatele vitiv   Find more posts by vitiv   Foto galerie člena vitiv   Click here to Send vitiv a Private Message   Add vitiv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 35

Zdravím
za 1. Krásnej box
2. Kytičky taktéž

Jo a jinak, určitě to je k něčemu i když třeba nikdo nepíše, tak brouzdajících lidí po trýdech je dost, a z každýho trýdu se dá pochytit dost informací, já to tak dělám pořád a sem za to rád

Old Post 21-01-2013 v 07:00 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Uncle Ingemar
Stálý Člen

Karma uživatele Uncle Ingemar - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 36



zdravím vás, přátelé a jsem rád, že se ozvali i ti, co jen mlčky čtou a že už teď vím, že si to tu nepíšu jen sám pro sebe...

když to zhrnu:

holky jedou v květnících celkem 23dní z toho 7 v květu...měl jsem poměrně velký řízky...takže cca 14 dní růstu plně stačilo.

z počátku jsem dával rhizo, v den přepnutí jsem poprvé zalil i s hnojkou (viz výše) vyrazily první pestíky i každý z větví...z 11 kytek je 11holek (jupijou) uvidíme, jak moc začnou plnit box...

jinak všem díky za pochvaly, cením si toho.

fotky z minulé neděle...(13.1.)

Old Post 21-01-2013 v 16:12 PM
Uncle Ingemar je offline   Profil uživatele Uncle Ingemar   Find more posts by Uncle Ingemar   Foto galerie člena Uncle Ingemar   Click here to Send Uncle Ingemar a Private Message   Add Uncle Ingemar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Uncle Ingemar
Stálý Člen

Karma uživatele Uncle Ingemar - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 37



a ze včera...

Old Post 21-01-2013 v 16:19 PM
Uncle Ingemar je offline   Profil uživatele Uncle Ingemar   Find more posts by Uncle Ingemar   Foto galerie člena Uncle Ingemar   Click here to Send Uncle Ingemar a Private Message   Add Uncle Ingemar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Uncle Ingemar
Stálý Člen

Karma uživatele Uncle Ingemar - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 38



a ještě...

Old Post 21-01-2013 v 16:21 PM
Uncle Ingemar je offline   Profil uživatele Uncle Ingemar   Find more posts by Uncle Ingemar   Foto galerie člena Uncle Ingemar   Click here to Send Uncle Ingemar a Private Message   Add Uncle Ingemar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 39

zdar kamo,foto je niekedy viac nez pisanie,ozaj pekne kvetinky,akurat co sem si vsimel by sem to trosicku porostahoval,mas tam medzi kvetinackama este volne miesto...

Old Post 21-01-2013 v 18:30 PM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Uncle Ingemar
Stálý Člen

Karma uživatele Uncle Ingemar - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 40

citace:
Původní příspěvek od sailinder
zdar kamo,foto je niekedy viac nez pisanie,ozaj pekne kvetinky,akurat co sem si vsimel by sem to trosicku porostahoval,mas tam medzi kvetinackama este volne miesto...


já vim a myslel jsem, že to nějak naohejbám, ale nebudu to dělat...mně to takhle vyhovuje z toho důvodu, že se z kytkama dá líp otáčet a je s nima snadnější manipulace...

a další věc je ta, že o ohejbání moc nevim, nevim ani, jak bych to měl udělat. nikde jsem to ani nenašel a nechci to zkurvit...takže i to je důvod...

Old Post 21-01-2013 v 21:17 PM
Uncle Ingemar je offline   Profil uživatele Uncle Ingemar   Find more posts by Uncle Ingemar   Foto galerie člena Uncle Ingemar   Click here to Send Uncle Ingemar a Private Message   Add Uncle Ingemar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 41

jo jo,sak ono to dojde,trfka je tak vdacna kvetinka,ze ju mozes polamat poohybat,a ona ti to aj tak odpusti,a vyda ti svoje poklady,tady na G su teho ohybani plne trydy...

Old Post 21-01-2013 v 21:41 PM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
manastohovado
Stálý Člen

Karma uživatele manastohovado - 42% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 42

ahoj mas to pekne jak si spokojenej s tim stinidlem?taky ted crozjizdim 400w ale na trochu vetsim prostoru cca 1m x1m todle se mi zda taky maly ale je fakt ze to asi pres tu folii pekne luftuje tak hodne zdaru manas

Old Post 22-01-2013 v 06:57 AM
manastohovado je offline   Profil uživatele manastohovado   Find more posts by manastohovado   Foto galerie člena manastohovado   Click here to Send manastohovado a Private Message   Add manastohovado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Uncle Ingemar
Stálý Člen

Karma uživatele Uncle Ingemar - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 43

citace:
Původní příspěvek od manastohovado
ahoj mas to pekne jak si spokojenej s tim stinidlem?taky ted crozjizdim 400w ale na trochu vetsim prostoru cca 1m x1m todle se mi zda taky maly ale je fakt ze to asi pres tu folii pekne luftuje tak hodne zdaru manas


no, co se stínidla týče, tak nemam srovnání a tu desku jsem měl, tak jsem jí jen ohnul, je bílá a zdá se, že odráží docela dobře...

tohle je 80x90 nasvěcuje to krásně celou plochu.

ale hřeje to dost. musim vnitřní teplotu regugovat větráním místnosti, což je v těch mrazech dost na hovno, protože to mam vedle kuchyně a v kuchyni je pak kosa...

Old Post 22-01-2013 v 20:41 PM
Uncle Ingemar je offline   Profil uživatele Uncle Ingemar   Find more posts by Uncle Ingemar   Foto galerie člena Uncle Ingemar   Click here to Send Uncle Ingemar a Private Message   Add Uncle Ingemar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Uncle Ingemar
Stálý Člen

Karma uživatele Uncle Ingemar - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 44


přátelé, mám trochu problém a ještě nevím, do jaký míry je to špatný...nicméně si myslím, že by to mohl vyřešit nějaký postřik proti škůdcům....

na listech jedný kytky se mi začly objevovat takový flíčky, ze začátku jsem tomu nevěnoval moc pozornosti, ale jak se to začlo šířit (je to pár dnů) tak jsem si kytku vytáh, pár těch listů ostříhal (viz fotos) a objevil na nich takový malý černý sráče se žlutejma nožičkama...věřím, že kdo hůř vidí, ví uplnou píču o tom, že je to živý, ale já to viděl. i bez lupy jsem viděl ty žlutý nohy...co s tim???

Old Post 24-01-2013 v 12:18 PM
Uncle Ingemar je offline   Profil uživatele Uncle Ingemar   Find more posts by Uncle Ingemar   Foto galerie člena Uncle Ingemar   Click here to Send Uncle Ingemar a Private Message   Add Uncle Ingemar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Uncle Ingemar
Stálý Člen

Karma uživatele Uncle Ingemar - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 45


další

Old Post 24-01-2013 v 12:19 PM
Uncle Ingemar je offline   Profil uživatele Uncle Ingemar   Find more posts by Uncle Ingemar   Foto galerie člena Uncle Ingemar   Click here to Send Uncle Ingemar a Private Message   Add Uncle Ingemar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Uncle Ingemar
Stálý Člen

Karma uživatele Uncle Ingemar - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 46

takže to jsou asi svilušky...moje podezření se asi potvrdilo...díky za rady...co s nima si najdu sám...na nikoho z vás se tu nedá spolehnout..bezva poradna.

Old Post 24-01-2013 v 14:34 PM
Uncle Ingemar je offline   Profil uživatele Uncle Ingemar   Find more posts by Uncle Ingemar   Foto galerie člena Uncle Ingemar   Click here to Send Uncle Ingemar a Private Message   Add Uncle Ingemar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coupac
Stálý Člen

Karma uživatele coupac - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 56 

Příspěvek č. 47

Jo jo sou to svilusky, postřik na ně seženeš uplně všude. Palice tam ještě nemáš tak to mužeš stříknout. At se daří...

Old Post 25-01-2013 v 16:38 PM
coupac je offline   Profil uživatele coupac   Find more posts by coupac   Foto galerie člena coupac   Click here to Send coupac a Private Message   Add coupac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 48

zdarec,zozen si zlte lepove dosticky,a skus vertimec 018 ec,a tych pripravku je plno...

Old Post 25-01-2013 v 18:49 PM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2007320 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív