Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Gruleruv Ebb&Flow I
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
gruler
Stálý Člen

Karma uživatele gruler - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 59  

Hydroponie Gruleruv Ebb&Flow I Příspěvek č. 1

Zdravim po nekolika letech sledovani a studovani jsem se k Vam pripojil.
Podelim se s Vami o muj pokus. A budu rad za jakoukoli radu(skoro).

Setup:
box: DarkStreet II 120x120x180
jak: ebb&flow, stul vlastni vyroby, foto dodam
svetlo: zatim 2x 125W usporka rust/kvet(obyc hobby stinitka), cekam 600W sodu
vetrani: zatim co sem nasel v kumbale do trubky na hajzl, casem asi bude potreba neco vetsiho, +2 klipsnaky
pachac: zatim neresim, nejblizsi soused 100metru ;] uvidim v kvetu
zvlhcovacka: nejakej membranovej bazmek na mlhu za 700Kc, presne uz nevim, funguje paradne
ph/ec/Teplota monitor: http://www.ebay.co.uk/itm/Quality-p...=item3ca610b22b , casem sem hodim foto
hnojivo: zaklad 3 slozky od AH a kyselina fosforecna
mistni voda: PH 7 EC 0.8
kvetinace: 25xnejaky gardena do jezirek abych mohl kytkama soupat(doufam, ze to pujde)
medium: kostka rockwoll 10x10x6 na dno drcenej mramor 3cm a nad to keramzit a do nej kostka
ostatni hw: 3 casovace, merak vlhkost teplota, kabely, cerpadlo, vzduchovaci kamen a dmychadlo, topeni pro rybicky + vlastni arduino bastl na mereni vlhkosti a spinani vetraku pripadne zvlhcovacky podle teploty a vlhkosti , IP kamera snimek co 10 minut.
co: nesmejte se rovnou autojack z growshop.cz, jelikoz puvodne sem to chtel jen nechat naklicit a soupnout do prirody. cca 8 kytek je nejaka smes co jsem dostal ktomu

kde momentalne jsem: tak to bych rad vedel, kytkam je cca 33 a 25 dni od seminka, chyb sem nadelal, ze budu rad jestli to vubec vyroste svitim jim +- 19/5
PH: mam ted 5.8, ec 1.45 a budu dnes menit zalivku

Naposledy upravil gruler 27-03-2013 v 14:33 PM

Old Post 26-03-2013 v 14:07 PM
gruler je offline   Profil uživatele gruler   Find more posts by gruler   Foto galerie člena gruler   Click here to Send gruler a Private Message   Add gruler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gruler
Stálý Člen

Karma uživatele gruler - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 2


Foto stolu

Old Post 26-03-2013 v 14:24 PM
gruler je offline   Profil uživatele gruler   Find more posts by gruler   Foto galerie člena gruler   Click here to Send gruler a Private Message   Add gruler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gruler
Stálý Člen

Karma uživatele gruler - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 3


Foto monitor

Old Post 26-03-2013 v 14:26 PM
gruler je offline   Profil uživatele gruler   Find more posts by gruler   Foto galerie člena gruler   Click here to Send gruler a Private Message   Add gruler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gruler
Stálý Člen

Karma uživatele gruler - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 4


Foto aktualni stav

Old Post 26-03-2013 v 14:27 PM
gruler je offline   Profil uživatele gruler   Find more posts by gruler   Foto galerie člena gruler   Click here to Send gruler a Private Message   Add gruler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gruler
Stálý Člen

Karma uživatele gruler - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 5


Dnes

Old Post 27-03-2013 v 07:33 AM
gruler je offline   Profil uživatele gruler   Find more posts by gruler   Foto galerie člena gruler   Click here to Send gruler a Private Message   Add gruler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grazzl
Stálý Člen

Karma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 6

Čau moc pěknej sytémek tak doufám že se ti to podaří na začátek bych měl pár otázek : 1. ten ph,ec monitor si kupoval přez ebay jak seš s ním zatím spokojenej je o dost levnější než nějeaký kvalitní tak snad se to časem neprojeví. 2.nikde sm se nedozvěděl jaký tam máš čerpadlo. 3.Kolik máš objem rezervoáru a kolik té vany popřípadě kdes ji sehnal?.4 kolikrát denně ji zaplavuješ ??
teď njeaké poznatky: 1. teplota vody pro hydro 18,9 není zrovna ideální zvedni tak na 23 stupňů píšeš že tam máš topítko tak to nebude problém
2. jinak ec 1,45 na takový prcky mi příjde dost ale nevypadaj že by jim nechutnalo
3. příště lepší pořešit nějeaké řezy na bazaru do tohodle systémku
za mě máš K + kolego

chlast je prostě chlast......

Old Post 27-03-2013 v 08:18 AM
Grazzl je offline   Profil uživatele Grazzl   Find more posts by Grazzl   Foto galerie člena Grazzl   Click here to Send Grazzl a Private Message   Add Grazzl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gruler
Stálý Člen

Karma uživatele gruler - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 7

Grazzl: diky za reakci
ad 1] ta fotka monitoru je na zacatku, aktualni teplota je videt ze snimku z kamery (spodni je teplota vody, horni vzduch a dole vlhkost, je to cca 30 min po zapnuti svetla, jeste to tam neni ohraty)
ad 2] proto jsem tvrdil, ze vymenim vodu nakonec sem se k tomu nedostal a udelam to dnes, bohuzel pocatecni je vody 0,8 a s tim ted nic neudelam
ad 3] jo asi jo, nebyl zdroj, nebyl jsem ani tu a puvodne v planu bylo to
hodit ven, takze to otestuji a treba priste

zalevam ted 1x za 4 h a naposled cca 1h pred tmou, cerpadlo mam 1000l/h a rezervoar dole 90 litru, klasika PE maltovnik. Ta vana nahore, tu jsem si delal sam ma sklon doprostred (cca 3cm od kraje do stredu) kde je vstup/vystup vody.
Vana je 115x115x15 v cm. Bez kytek a keramzitu sem nemel dost vody ale s tim to krasne doleze na prepad.
S kvalitou ph/ec metru uvidime , je tam cca mesic.

dik za K

Old Post 27-03-2013 v 09:13 AM
gruler je offline   Profil uživatele gruler   Find more posts by gruler   Foto galerie člena gruler   Click here to Send gruler a Private Message   Add gruler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gruler
Stálý Člen

Karma uživatele gruler - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 8



Tak dnes teprve priprava vody na zitra, natankovano do dalsi nadoby.

Konecne jsem taky dosypal 3x proplachnutej keramzit a zvednul vsechny kostky tak, aby byly do pulky zalejvany a koreny mely dost prostoru.

Koreny jsou u vsech kostek skrz a maly vlasenky koukaj i z tech rybnickovejch kvetinacu, ale zatim jdou krasne vytahnout.
Koreny nadherne vonej, asi jako mladoucka mrkev.

Z kostek jsem odstranil ten plastovej obal, jelikoz skrz neprorostly. Vyzkousel jsem to na nekolika a ty co to nemely krasne lezly i do stran.

Na celou vanu jsem spotreboval 3x 5kg mramorovou drt a 70litru kerramzitu.

Kyti jsem pri doplnovani mirne promichal a musel jsem zvednout kameru , jelikoz 1 potvora u kamery leti jak blazen pritom je jen o par dni starsi (viz foto) ;].

Naposledy upravil gruler 27-03-2013 v 17:29 PM

Old Post 27-03-2013 v 17:18 PM
gruler je offline   Profil uživatele gruler   Find more posts by gruler   Foto galerie člena gruler   Click here to Send gruler a Private Message   Add gruler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gruler
Stálý Člen

Karma uživatele gruler - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 9






Tak konecne jsem pristoupil k vymene vody, jedno nechapu, mam totalne jinou vstupni vodu nez pred 20 dny, ale pricitam to tomu, ze tenkrat bylo tani a ta voda chutnala divne, mozna tam byl nakej bordel ted je jako vzdy jindy chutna.
Pridavam fotky v poradi:
1.stav pred vymenou vody
2.stav monitoru pred vymenou vody
3.zatisi
4.stav monitoru odstate vody (tady sem se podivil, celkem pekny hodnoty bych rekl, co myslite?)
5.stav monitoru po smichani s hnojekama(doufam, ze EC 1 uz na ne je ok), se spustenim zalivky pockam, az voda bude mit aspon 21 stupnu

Old Post 28-03-2013 v 17:50 PM
gruler je offline   Profil uživatele gruler   Find more posts by gruler   Foto galerie člena gruler   Click here to Send gruler a Private Message   Add gruler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shefin
Stálý Člen

Karma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 228  

Příspěvek č. 10

Hoj.Na tom posledním monitoru je teplota roztoku?

Old Post 28-03-2013 v 18:19 PM
shefin je offline   Profil uživatele shefin   Find more posts by shefin   Foto galerie člena shefin   Click here to Send shefin a Private Message   Add shefin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gruler
Stálý Člen

Karma uživatele gruler - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 11

zdar,
jasne, ale psal jsem, ze pockam az bude aspon 21 mam tam akvarijni topitko ;]

Old Post 28-03-2013 v 19:13 PM
gruler je offline   Profil uživatele gruler   Find more posts by gruler   Foto galerie člena gruler   Click here to Send gruler a Private Message   Add gruler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gruler
Stálý Člen

Karma uživatele gruler - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 12


Pravidelny report

Old Post 29-03-2013 v 20:36 PM
gruler je offline   Profil uživatele gruler   Find more posts by gruler   Foto galerie člena gruler   Click here to Send gruler a Private Message   Add gruler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gruler
Stálý Člen

Karma uživatele gruler - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 13


3 dny a roste to ;]

Old Post 01-04-2013 v 17:57 PM
gruler je offline   Profil uživatele gruler   Find more posts by gruler   Foto galerie člena gruler   Click here to Send gruler a Private Message   Add gruler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 14

Vyhod ty dve bludicky a pust jim to sestikilo, takhle usetris par kacek ale na vynosu to bude znat, dobre narostlý kytky je základ pro dobrou sklizen...

Old Post 01-04-2013 v 18:59 PM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gruler
Stálý Člen

Karma uživatele gruler - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 15


Vyzkousel jsem.
Penke se to tam vlni, ale mam problem s teplotou, jeste nemam doresenej poradnej odtah, takze po dnesku uvidim teplota skoro 29 stupnu.
Mam to cca 50 cm nad kytkama, snad to neni nizko.

Old Post 02-04-2013 v 12:41 PM
gruler je offline   Profil uživatele gruler   Find more posts by gruler   Foto galerie člena gruler   Click here to Send gruler a Private Message   Add gruler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gruler
Stálý Člen

Karma uživatele gruler - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 16

Tak bohuzel, musel sem to vratit zpet na bludicky ;(
jeden teplomer hlasil 29 a druhej 33 stupnu. Musim poresit odtah nejdriv. Ta 600W soda byla na tohle moc.
Listy se mi zacli kroutit nahoru, zalivku jsem nemenil a predtim to nebylo a vypadaji celkove splihle.

Vase nazory na tyhle komponenty:

TT 150
http://www.e-grow.cz/products/venti...-595-680-m3-h-/

a Cooltube
http://www.e-grow.cz/products/coolt...ktorem-150-490/

+ naky roury, nema nekdo neco takovyho na prodej, nekdo komu se to vali doma?

Old Post 02-04-2013 v 17:13 PM
gruler je offline   Profil uživatele gruler   Find more posts by gruler   Foto galerie člena gruler   Click here to Send gruler a Private Message   Add gruler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-03-2013 - MB II Ebb&flow vs Drip - 79 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9634540 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív