Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » first grow | 250W | 0,3m2 | JH x E | SCROG
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8
Autor
Téma 
WIRKLICH
Stálý Člen

Karma uživatele WIRKLICH - 54% PěstitelskáKarma uživatele WIRKLICH - 54% PěstitelskáKarma uživatele WIRKLICH - 54% PěstitelskáKarma uživatele WIRKLICH - 54% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 137  

Obecné průplach Příspěvek č. 113

ono je teď PH úplně jedno, spíš bych řek že by bylo lepší mimo limity aby kytky dostaly šok... dělal jsem to jen 8x, už mě to nebaví a příjde mi to k ničemu, špinavá voda tekla jen do druhého průplachu :/

jinak samozřejmě nevadí, jde o to aby jsi dostal pryč hnojiva a čím těžší(tvrdší) voda, tím to jde líp-fyzika...
já to cca 2h potom (až to malinko proschne) proleju normální vodou -pro klid duše (třeba s flushem ale není potřeba) a ony to v pohodě ještě vypijou

taky mě napadlo to jen ostříhat od palic a jet na nich druhé kolo, ale v posledních dnech si to snažím spíš rozmluvit

Old Post 31-12-2012 v 02:16 AM
WIRKLICH je offline   Profil uživatele WIRKLICH   Find more posts by WIRKLICH   Foto galerie člena WIRKLICH   Click here to Send WIRKLICH a Private Message   Add WIRKLICH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WIRKLICH
Stálý Člen

Karma uživatele WIRKLICH - 54% PěstitelskáKarma uživatele WIRKLICH - 54% PěstitelskáKarma uživatele WIRKLICH - 54% PěstitelskáKarma uživatele WIRKLICH - 54% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 137  

Obecné pětašedesátej den myslím Příspěvek č. 114

čau zelináři, tak koštuju spodky a musím říct že ihned high nákop až si musím dát 2 cíga abych nezačal něco kutit potom už jen pohodičkovej stav na kterym se dá dělat všechno
chuť zatím nijak vyjmečná, prostě vlhčí s příchutí skéra...
jinak paličky mi po mym experimentu začínají modrat (až duhovatět) - vrchní listy - v místnosti kde jsou občas otvírám okno a snižuju teplotu i pod 20°C. chtěl jsem zkusit mou myšlenku, že většina fen se dá zmodrat a né jen BB... mám připraven i experiment s okořeněním přichuti, ale to tu radši nechci pitvat trychomy mléčné, den květu asi 65 z 70... akorád nevím jak je to s tou tmou na konci, počítá se do těch dní? - takže bych měl zhasnout už pozejtří? nebo to mám nechat do 70 a pak na 3 dny zhasnout ? ...no nevím, zkouknu to pod lupou a podle toho zhasnu...

Old Post 02-01-2013 v 09:06 AM
WIRKLICH je offline   Profil uživatele WIRKLICH   Find more posts by WIRKLICH   Foto galerie člena WIRKLICH   Click here to Send WIRKLICH a Private Message   Add WIRKLICH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
filipec
Stálý Člen

Karma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 115

citace:
Původní příspěvek od WIRKLICH
čau zelináři, tak koštuju spodky a musím říct že ihned high nákop až si musím dát 2 cíga abych nezačal něco kutit potom už jen pohodičkovej stav na kterym se dá dělat všechno
chuť zatím nijak vyjmečná, prostě vlhčí s příchutí skéra...
jinak kytky mi po mym experimentu začínají modrat - vrchní listy - v místnosti kde jsou občas otvírám okno a snižuju teplotu i pod 20°C. chtěl jsem zkusit mou myšlenku, že většina fen se dá zmodrat a né jen BB... mám připraven i experiment s okořeněním přichuti, ale to tu radši nechci pitvat trychomy mléčné, den květu asi 65 z 70... akorád nevím jak je to s tou tmou na konci, počítá se do těch dní? - takže bych měl zhasnout už pozejtří? nebo to mám nechat do 70 a pak na 3 dny zhasnout ? ...no nevím, zkouknu to pod lupou a podle toho zhasnu...


normálně to počítej do doby květu, 70 dnů není nikde napsáno, ne?
řiď se tím, jak to vypadá

1.kolo - 150W HPS pseudo v-scrog - Wappa, Monster, Ganesh Spirit (77,5g)
2.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 8x Super Skunk - Vision Seeds (83g)
3.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 3x AKxWW 1x Shark Shock (93g)
.................................................
Balkon 2013
.................................................
PokerStars herna pro growery

Old Post 02-01-2013 v 09:10 AM
filipec je offline   Profil uživatele filipec   Find more posts by filipec   Foto galerie člena filipec   Click here to Send filipec a Private Message   Add filipec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WIRKLICH
Stálý Člen

Karma uživatele WIRKLICH - 54% PěstitelskáKarma uživatele WIRKLICH - 54% PěstitelskáKarma uživatele WIRKLICH - 54% PěstitelskáKarma uživatele WIRKLICH - 54% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 137  

Obecné Příspěvek č. 116






jj to říkám ...takže už mám tejden zpoždění dopč

Naposledy upravil WIRKLICH 04-01-2013 v 23:46 PM

Old Post 02-01-2013 v 11:59 AM
WIRKLICH je offline   Profil uživatele WIRKLICH   Find more posts by WIRKLICH   Foto galerie člena WIRKLICH   Click here to Send WIRKLICH a Private Message   Add WIRKLICH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WIRKLICH
Stálý Člen

Karma uživatele WIRKLICH - 54% PěstitelskáKarma uživatele WIRKLICH - 54% PěstitelskáKarma uživatele WIRKLICH - 54% PěstitelskáKarma uživatele WIRKLICH - 54% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 117






hoši, teprve dneska jsem to začal stříhat a vážit, ochutnávka ze dneška

Naposledy upravil WIRKLICH 16-01-2013 v 17:06 PM

Old Post 15-01-2013 v 16:03 PM
WIRKLICH je offline   Profil uživatele WIRKLICH   Find more posts by WIRKLICH   Foto galerie člena WIRKLICH   Click here to Send WIRKLICH a Private Message   Add WIRKLICH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WIRKLICH
Stálý Člen

Karma uživatele WIRKLICH - 54% PěstitelskáKarma uživatele WIRKLICH - 54% PěstitelskáKarma uživatele WIRKLICH - 54% PěstitelskáKarma uživatele WIRKLICH - 54% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 137  

Obecné sklizeň Příspěvek č. 118



pánové, tak jsem to zvážil, přičetl to co jsem odhulil (1/3 jsem sklidil a 2/3 ještě nechal jet a sklidil pozdějc) z 1/3 bylo 87g .... tzn průměr na kytku 28-29g - to byl 'nejmenší' truhlík. a z druhé části sklizně byl průměr na kytku 31-32g...
nebudu vás napínat, těch zbývajících 6 kytek(na této fotce+jedna z tý první) mělo 185g (na jedný bylo takřka 50g!!! hádejte na který ) , když to sečtu (sčítal jsem to 5x) je to pouhých 271g (GE index 1,107) ... takže bohužel, můj tip 136g nevyšel
chci podotknout, že číslo je opravdu úplně suchej produkt(možná že i moc) - s co nejmenšími stonky a bez spodků které jsem ostříhal, když jsem sundal síť kvůli průplachům (takže vážně z 90-95% jen vrcholy SCROG jak jsem si maloval v prvním příspěvku). jsem z toho nadšenej, ale zároveň zaraženej a vyděšenej jak se mi to povedlo...

jo a jinak, vážil jsem i stonky a nej palice... nej palda měla 6,45g(hned ta v půly u dveří) na druhém místě byla v pravém vzdáleném rohu - 5,04g.... stonky po ostříhání produktu měly od 1.6g po 3.9g............. no nic....... asi si teda zasadím další kolo snad jsem vám dokázal, že pěstovat jde lehce, jen to chce chtít, vžít se a přemýšlet....
takže tohle můj první indoor....

Naposledy upravil WIRKLICH 18-01-2013 v 12:09 PM

Old Post 16-01-2013 v 16:56 PM
WIRKLICH je offline   Profil uživatele WIRKLICH   Find more posts by WIRKLICH   Foto galerie člena WIRKLICH   Click here to Send WIRKLICH a Private Message   Add WIRKLICH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
filipec
Stálý Člen

Karma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 119

citace:
Původní příspěvek od filipec
Ty vole, pokud tam máš přes sto vrcholů (a že to tak vypadá),tak to pod 200g nemůže jít
A to to ještě nabobtná, trochu se bojim, že ti asi budu hodně záviďet
Držim palce ať to zdárně dokončíš


jó vole, já Ti to říkal
gratuluju ke skvělýmu výsledku a k síni slávy
ať se daří ještě líp!

1.kolo - 150W HPS pseudo v-scrog - Wappa, Monster, Ganesh Spirit (77,5g)
2.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 8x Super Skunk - Vision Seeds (83g)
3.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 3x AKxWW 1x Shark Shock (93g)
.................................................
Balkon 2013
.................................................
PokerStars herna pro growery

Old Post 26-01-2013 v 09:36 AM
filipec je offline   Profil uživatele filipec   Find more posts by filipec   Foto galerie člena filipec   Click here to Send filipec a Private Message   Add filipec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WIRKLICH
Stálý Člen

Karma uživatele WIRKLICH - 54% PěstitelskáKarma uživatele WIRKLICH - 54% PěstitelskáKarma uživatele WIRKLICH - 54% PěstitelskáKarma uživatele WIRKLICH - 54% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 137  

Palec nahoru Příspěvek č. 120

ano, měl jsi pravdu, já počítal zas 110 vrcholů = 100g + ..... chceš na košta ? už mám jen tak půlku, žahnu dva, tři grámky denně
ale těžká, ovocno-hašová dobrota, neříkám nic...

Old Post 26-01-2013 v 12:48 PM
WIRKLICH je offline   Profil uživatele WIRKLICH   Find more posts by WIRKLICH   Foto galerie člena WIRKLICH   Click here to Send WIRKLICH a Private Message   Add WIRKLICH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Příspěvek č. 121

Stříhání listů u květinek ti zvyšuje riziko plísní. Ustříhnuté konečky začnou většinou lehce usychat a při vyšší vlhkosti je to hned. Nepozoroval jsem že by to přineslo něco pozitivního.... Ale pěkný výsledek .

- Catha Edulis neboli Kát. Informace - PM -
↕ - UFO LED 180W kus 800,- - PM -

Old Post 30-01-2013 v 09:33 AM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WIRKLICH
Stálý Člen

Karma uživatele WIRKLICH - 54% PěstitelskáKarma uživatele WIRKLICH - 54% PěstitelskáKarma uživatele WIRKLICH - 54% PěstitelskáKarma uživatele WIRKLICH - 54% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 137  

Pohodička Příspěvek č. 122






já vím, že se to do síně nehodí, taky to nechám promazat... ale než se tak stane, mám tu pár fotek ze zákulisí


Wirklich's PC ATX case MATKÁRNA / řízkárna

Wirklich's first 250HPS - Jack Herrer x Euforia
GE index : 1,107 !!!

Wirklich's 250 HPS - Strawberry Diesel F3


nemá někdo Lemon Kush ? PM

Old Post 07-02-2013 v 03:10 AM
WIRKLICH je offline   Profil uživatele WIRKLICH   Find more posts by WIRKLICH   Foto galerie člena WIRKLICH   Click here to Send WIRKLICH a Private Message   Add WIRKLICH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lipánek
Stálý Člen

Karma uživatele Lipánek - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 123

Ahoj

Tak já jen čumim takovej začátek a a úplně famózní konec!!!
To je velká paráda letí K+:-)

Old Post 12-03-2013 v 13:36 PM
Lipánek je offline   Profil uživatele Lipánek   Find more posts by Lipánek   Foto galerie člena Lipánek   Click here to Send Lipánek a Private Message   Add Lipánek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Re: průplach Příspěvek č. 124

citace:
Původní příspěvek od WIRKLICH
[i]

jinak samozřejmě nevadí, jde o to aby jsi dostal pryč hnojiva a čím těžší(tvrdší) voda, tím to jde líp-fyzika...
:


Ahoj, máš to moc pěkný!
To PH je skutečně jedno, jen co já mám vypozorovaný: vodu z kohoutku mám Ec 0.9 a pokud se tím snažím vyplachovat, potřebuju cca 3x tolik vody oproti dešťovce nebo destilce. Destilkou proleju 5l a mám cca 0.3, kdežto z kohoutku EC 0.9 mám po 10l stále 1.2.
Vlastně je to stejný, jenže tam pak mam 0.9 shity z vody.
Dále se taky podle mýho na tu tvrdou vodu nemůže navázat tolik solí, jelikož je už "plná"..

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 13-03-2013 v 14:29 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5294940 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív