Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Fotografovaní fleku z letadla
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
ABORTED
Stálý Člen

Karma uživatele ABORTED - 92% PěstitelskáKarma uživatele ABORTED - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 144  

Fotografovaní fleku z letadla Příspěvek č. 1

Hoj growers

Nevim kde to zaradit tak sem zalozil tohle tema....(kdyby nekdo vedel vhodnejsi zarazeni PM )

Vcera si pekne v pohode drepim u kytek hnojim kdyz najednou slysim hluk letadla otocim se a vidim takovy to maly letadylko jak ze san adreas jak leti hodne podezrele nizko presne nad mym flekem...Schoval jsem se tedy do krovi a rikam si nahoda...Kdyz jsem vylezl letadlo se otocilo a letelo jeste niz presne nad mym flekem a pak dal smerem k vzdalene ceste kde sem nechal auto...Pri druhem nizkem preletu jsem videl neco jako zablesk fotoaparatu v tom stresu sem si nebyl jisty ale vypadalo to tak nejak... ve skrytu duse doufam ze to byl snad nejaky odraz kazdopadne SETKALI STE SE S NECIM PODOBNYM?A CO SI O TOM MYSLITE?

Necro BeaST BeaTS

Mega Noname by ABORTED-ukradeno

Balkon by ABORTED 1

Balkon by ABORTED 2

Zahrada by ABORTED 1

Zahrada by ABORTED 2



Old Post 28-05-2012 v 19:03 PM
ABORTED je offline   Profil uživatele ABORTED   Find more posts by ABORTED   Foto galerie člena ABORTED   Click here to Send ABORTED a Private Message   Add ABORTED to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Klo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Klo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Klo - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 2

No určite někdo bude utrácet love za letadla a vrtulníky...jako je možne všechno jestli máš pole jak v mexiku :-D

Old Post 28-05-2012 v 19:37 PM
Mr.Klo je offline   Profil uživatele Mr.Klo   Find more posts by Mr.Klo   Foto galerie člena Mr.Klo   Click here to Send Mr.Klo a Private Message   Add Mr.Klo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ABORTED
Stálý Člen

Karma uživatele ABORTED - 92% PěstitelskáKarma uživatele ABORTED - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 3

zjistil jsem ze je to soukrome letadlo od typka z vesnice vedle... asi zahlidl auto uprostred lesu tak se podival,co mu to bylo platne nevim ale vystrasilo me to

Necro BeaST BeaTS

Mega Noname by ABORTED-ukradeno

Balkon by ABORTED 1

Balkon by ABORTED 2

Zahrada by ABORTED 1

Zahrada by ABORTED 2



Old Post 28-05-2012 v 19:47 PM
ABORTED je offline   Profil uživatele ABORTED   Find more posts by ABORTED   Foto galerie člena ABORTED   Click here to Send ABORTED a Private Message   Add ABORTED to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slepec
Nový Člen

Karma uživatele Slepec - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 4

To co si viděl nebyl záblesk fotoaparátu, ale záblesk v oku ze samé radosti, že týpek našel tvoje políčko. Postříkej to Rondupem a už se tam víc neukazuj!....dělám si prdel)))

Old Post 28-05-2012 v 23:34 PM
Slepec je offline   Profil uživatele Slepec   Find more posts by Slepec   Foto galerie člena Slepec   Click here to Send Slepec a Private Message   Add Slepec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

Tak kup fotopast ať pak víš komu rozbít hubu že ti to čórnul.

Old Post 29-05-2012 v 07:19 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 6

No já ti řeknu pouze 1 věc, když jsem sedával spálenej na prach u svejch kytek v polích, většinou jsem měl pocit, že se kolem mě stahuje zásahový komando a že stromy mají oči Nikdy jsem neměl strach z chycení, ale v těch chvílích to je celkem adrenalin a spálená mysl si dokáže celkem pěkně dokreslovat...

Jinak to je samozřejmě chyba, nechat se zahlídnout hned ze startu sezony a ještě i s autem. Radši zajedu na druhou stranu lesa a hodinu se projdu, popřípadě zaparkuju na místě, kde parkují houbaři. Atd atd. V tehle situaci bych to považoval za prozrazenou mrtvou schránku, pravděpodobnost odhalení agentů při návštěvě se zvýšila .. Já jsem měl políček vždycky víc a takový, kde se mi podobnym způsobem něco nezdálo, jsem navštívil až na sklizeň - jako kdyby něco. A většinou nic, nebo vytrhaný kytky.
Záleží na konkretních místech, nejlepší je vzít psa, jít na procházku a jen tak mimochodem se stavit u kytek. Řek bych, že pejskař na procházce je celkem nenápadnej - pokud teda netáhne na zádech 50l hlíny nebo vody

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 29-05-2012 v 08:12 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grizly
Stálý Člen

Karma uživatele grizly - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 762  

Příspěvek č. 7

[účet odstraněn]

Old Post 29-05-2012 v 09:33 AM
grizly je offline   Profil uživatele grizly   Find more posts by grizly   Foto galerie člena grizly   Click here to Send grizly a Private Message   Add grizly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ouniel
Stálý Člen

Karma uživatele Ouniel - 69% PěstitelskáKarma uživatele Ouniel - 69% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 8

Kup si bazuku a sestřel to až poletí příště :-D
Ne dělám si prdel.

Old Post 29-05-2012 v 10:39 AM
Ouniel je offline   Profil uživatele Ouniel   Find more posts by Ouniel   Foto galerie člena Ouniel   Click here to Send Ouniel a Private Message   Add Ouniel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9


vyhledavani kytek v outdooru vrtulniky

Thermo kamery / vrtulníky? mate zk..???


/foto zdroj/

Old Post 29-05-2012 v 11:35 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 10

Hlavně bych chtěl vidět vola co by z takové dálky fotil s bleskem a pravděpodobně i přes sklo :-D ale jasně, jsou i větší exoti :-D

Old Post 29-05-2012 v 18:01 PM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ABORTED
Stálý Člen

Karma uživatele ABORTED - 92% PěstitelskáKarma uživatele ABORTED - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 11

1.Uz asi dva roky nehulim takze mysl je cista,byl to asi nejaky odraz.
2.Autem sem jel tak blizko protoze jsem zrovna sadil...takze hlina kytky voda ryc atd to by se spatne neslo takovou dalku a byl by to este vetsi propal.Byla to hloupa nahoda...

Necro BeaST BeaTS

Mega Noname by ABORTED-ukradeno

Balkon by ABORTED 1

Balkon by ABORTED 2

Zahrada by ABORTED 1

Zahrada by ABORTED 2



Old Post 29-05-2012 v 19:33 PM
ABORTED je offline   Profil uživatele ABORTED   Find more posts by ABORTED   Foto galerie člena ABORTED   Click here to Send ABORTED a Private Message   Add ABORTED to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ganjas farmer
Stálý Člen

Karma uživatele Ganjas farmer - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 12

No tak na lietadla treba davať bacha, keď počujem z dialky lietadlo, tak kuknem cez kroví ze z kade ide a potom ked viem odkial ide tak sa snazim schovat pod keř alebo sa točim kolem hustejšiho keru zarovno lietadla, tak aby ma nevidelo...chapete jak to myslím....
Najhoršie na tom je že take PET lahve celkom dobre odražaju slnečne luče a navyše keď všade kolem mista su huste porosty a vy tam mate spravene poličko.. tak to tam dosť kričí...nehovoriac o vyšlapanych cestičkach v strede džungle to pomaly vydeť z Google snímek..

Ja mam par zasad ako predisť odhaleniu(samozrejme nič neni jednoznačne;keď chcu odhalia Vas) ale aspom" jak nesvytiť v tme":

1. na poličko v maskačoch poprip. v zelenych hnedsich veciach..urcite nie biele tričko červena šiltačka a pod.

2. PETky pokial možno nedavať... a keď tak čo najskor preč s nimi

3.vysadiť golfovy travniček medzi kytky , nech to splinie do jedneho zeleneho celku...nie ako na. fotke hore...

tak to vse co mozem spravit proti odhaleniu či už z vtačej alebo pozemnej perspektivy...
S pozdravom Aku digital Ganjas farmer Čus

Slovaci už sa konečne zorganizujme..a výdime do ulic..lebo Nam s každej strany seru do huby a My to žereme...STOP!!! ĎALEJ NIE!!

Old Post 30-05-2012 v 09:50 AM
Ganjas farmer je offline   Profil uživatele Ganjas farmer   Find more posts by Ganjas farmer   Foto galerie člena Ganjas farmer   Click here to Send Ganjas farmer a Private Message   Add Ganjas farmer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 13

http://www.youtube.com/watch?v=_AuL...etailpage#t=39s

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 30-05-2012 v 10:16 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ABORTED
Stálý Člen

Karma uživatele ABORTED - 92% PěstitelskáKarma uživatele ABORTED - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 14

John Holt se musi stydět za tento hnus

Necro BeaST BeaTS

Mega Noname by ABORTED-ukradeno

Balkon by ABORTED 1

Balkon by ABORTED 2

Zahrada by ABORTED 1

Zahrada by ABORTED 2



Old Post 30-05-2012 v 11:43 AM
ABORTED je offline   Profil uživatele ABORTED   Find more posts by ABORTED   Foto galerie člena ABORTED   Click here to Send ABORTED a Private Message   Add ABORTED to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zemědělec
Nový Člen

Karma uživatele Zemědělec - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 15

Taky přidám nějaké poznatky, jelikož jsem pilot tak dobře vím jak to ze vzduchu vypadá.
Co se týče větroňů tak můžete byt klidní, protože se snaží lítat co nejvýš takže člověka na zemi ani neuvidí, ale s motorákama už je to horší většinou létáme tak 150-300 metrů vysoko a z tama něco vidět jde (samozřejmě myslím podezřelý člověk co uprostřed kukuřice kope něco s rýčem, co se týče rostlin, nikdy ze vzduchu nepoznáš co to je)

Jestli najdete chyby v mém pravopisu,moc se omlouvám,jsem dislektik.

Old Post 30-05-2012 v 18:00 PM
Zemědělec je offline   Profil uživatele Zemědělec   Find more posts by Zemědělec   Foto galerie člena Zemědělec   Click here to Send Zemědělec a Private Message   Add Zemědělec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flí
Stálý Člen

Karma uživatele Flí - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flí - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flí - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flí - 71% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 16

ja letet letadlem tak se taky dvakrat otocim abych videl blaznivyho hipika co se prede mnou schovava ve krovi...:P

Old Post 03-06-2012 v 17:39 PM
Flí je offline   Profil uživatele Flí   Find more posts by Flí   Foto galerie člena Flí   Click here to Send Flí a Private Message   Add Flí to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9086870 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív