Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Fotografovaní fleku z letadla
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Hefaistos
Stálý Člen

Karma uživatele Hefaistos - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hefaistos - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hefaistos - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od Zemědělec
Taky přidám nějaké poznatky, jelikož jsem pilot tak dobře vím jak to ze vzduchu vypadá.
Co se týče větroňů tak můžete byt klidní, protože se snaží lítat co nejvýš takže člověka na zemi ani neuvidí, ale s motorákama už je to horší většinou létáme tak 150-300 metrů vysoko a z tama něco vidět jde (samozřejmě myslím podezřelý člověk co uprostřed kukuřice kope něco s rýčem, co se týče rostlin, nikdy ze vzduchu nepoznáš co to je)


Loni jsem sklidil 2 pole cca 50 a 100 metrů od rozletové dráhy místního letiště ( jen po 3 kytkách ) ale asi 8 let zpátky jsem sklidil v poli o 200 m dál tak 3 kg češtin, mám takovej pocit že místní piloti jsou buďto slepci nebo ze mě mají jenom srandu.
Na mapy cz mám dodnes krásně vyfocenej flek vysekanej v křoví, sázím tam už cca 10 let, určitě je to z letadla pěkně vidět a stále mě nikdo nevykradl, asi dobrá karma

Old Post 03-06-2012 v 20:04 PM
Hefaistos je offline   Profil uživatele Hefaistos   Find more posts by Hefaistos   Foto galerie člena Hefaistos   Click here to Send Hefaistos a Private Message   Add Hefaistos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rum
Nový Člen

Karma uživatele rum - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 18

Jojo na mapach toho jde videt dost. Corky asi u toho posedi. Je fakt dulezite to maskovat i pred zrakem bozim.

Old Post 23-06-2012 v 18:36 PM
rum je offline   Profil uživatele rum   Find more posts by rum   Foto galerie člena rum   Click here to Send rum a Private Message   Add rum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chronic
Stálý Člen

Karma uživatele Chronic - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od Ganjas farmer
No tak na lietadla treba davať bacha, keď počujem z dialky lietadlo, tak kuknem cez kroví ze z kade ide a potom ked viem odkial ide tak sa snazim schovat pod keř alebo sa točim kolem hustejšiho keru zarovno lietadla, tak aby ma nevidelo...chapete jak to myslím....
Najhoršie na tom je že take PET lahve celkom dobre odražaju slnečne luče a navyše keď všade kolem mista su huste porosty a vy tam mate spravene poličko.. tak to tam dosť kričí...nehovoriac o vyšlapanych cestičkach v strede džungle to pomaly vydeť z Google snímek..

Ja mam par zasad ako predisť odhaleniu(samozrejme nič neni jednoznačne;keď chcu odhalia Vas) ale aspom" jak nesvytiť v tme":

1. na poličko v maskačoch poprip. v zelenych hnedsich veciach..urcite nie biele tričko červena šiltačka a pod.

2. PETky pokial možno nedavať... a keď tak čo najskor preč s nimi

3.vysadiť golfovy travniček medzi kytky , nech to splinie do jedneho zeleneho celku...nie ako na. fotke hore...

tak to vse co mozem spravit proti odhaleniu či už z vtačej alebo pozemnej perspektivy...
S pozdravom Aku digital Ganjas farmer Čus


Zdravim, myslim ze kdyz vysadis pod kytky "golfovy travnicek", tak je to uplne stejny jak kdybys ten plevel nevytrhaval a bude ti to stejne jako plevel brat ziviny urcene pro tve rostliny A abych nebyl moc OT, tak muj nazor na hledani poli z letadla je takovej, ze je to blbost. Protoze kdyz uz si predstavim naklady na vyjezd (vylet ) letadla a pak objevi neci policko se trema kytkama, tak nvm nvm jestli by to bylo ekonomicky efektivni

Old Post 09-11-2012 v 10:13 AM
Chronic je offline   Profil uživatele Chronic   Find more posts by Chronic   Foto galerie člena Chronic   Click here to Send Chronic a Private Message   Add Chronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9220660 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív