Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Semena pukly ale nevylezly
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Barush
Stálý Člen

Karma uživatele Barush - 11% PěstitelskáKarma uživatele Barush - 11% PěstitelskáKarma uživatele Barush - 11% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 31  

Semena pukly ale nevylezly Příspěvek č. 1

Ahoj, hele poprvé co jsme koupili značk. feminizovaný semínka Jacka herrera. Ale všechny krásně vyšly až na tři (z 10)...ty pukly ale nevylezly. Pěkně mě to sere jestli z nich už nic nebude. Mám je dát do většího tepla?Jsou tam vidět klíčky, ale už asi 4.den vypadaj pořád stejně....Dík

Old Post 07-05-2012 v 07:13 AM
Barush je offline   Profil uživatele Barush   Find more posts by Barush   Foto galerie člena Barush   Click here to Send Barush a Private Message   Add Barush to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Barush! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 2

Proč tě to tak štve? Jestli ti teda semínko nestalo 400Kč jak u originálního Jacka Herera. Coš určitě nemáš.
A tohle se někdy stává. Ty kličky časem zhnědnou a bude po nich. Jestli si ale chtěl přesně 10Ks. Tak z těch co ti vylezli udělej klony a máš to.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 07-05-2012 v 08:09 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Barush
Stálý Člen

Karma uživatele Barush - 11% PěstitelskáKarma uživatele Barush - 11% PěstitelskáKarma uživatele Barush - 11% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 3

Jsem biozemědělec neklonuju ...sere mě to protože co se týče rajčat vylezlo každý semínko, paprika taky každý semínko, žlutá cuketa kadý semínko, hrášek každý semínko krom jednoho (ze 30) tak nechápu proč nemůžou vylízt i tyhle. Počítala jsem teda o dost vyšší procentuální klíčivostí.Semínka mám tyhle https://www.growgarden.cz/seminka-m...-marihuany.html Jinak s těma klonama jako že je mám z těch kytek udělat něco jak řízek nebo co?A nebudou potom opožděný?

Old Post 07-05-2012 v 09:11 AM
Barush je offline   Profil uživatele Barush   Find more posts by Barush   Foto galerie člena Barush   Click here to Send Barush a Private Message   Add Barush to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Barush! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 4

No to zrovna nejsou moc kvalitní semínka, tak že máš i docela štěstí.
No tak to máš fajn já pěstuji chilli a hodně mi těch potvor nevylezlo.
No až trošku povyrostou a udělají se jim větvičky na dolních patrech tak to fikneš a dáš do RW. Jo budou trošku menší ale budeš jich mít 10.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 07-05-2012 v 09:57 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Barush
Stálý Člen

Karma uživatele Barush - 11% PěstitelskáKarma uživatele Barush - 11% PěstitelskáKarma uživatele Barush - 11% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 5

Mr.Men: No vidíš a já myslela že to jsou jedny z nejlepších semínek. A to je první rok co jsem semena kupovala, jinak jsem vždycky pěstovala z vlastních z loňska a vždycky luxusní modely..asi jsem u toho měla zůstat....Promiň ale co je RW?A stím chilli..já měla minulý rok jolokhia bhut jednu z nejpálivějších odrůd a ono hovno....papričky vyrostly ale vůbec nepálily. Přitom měly sluníčko všechno, to už mě víc pálí letošní ředkvičky...nevím podle mě tady asi není podnebí.

Old Post 07-05-2012 v 10:17 AM
Barush je offline   Profil uživatele Barush   Find more posts by Barush   Foto galerie člena Barush   Click here to Send Barush a Private Message   Add Barush to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Barush! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 6

RW klonovací kostka

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 07-05-2012 v 10:43 AM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Barush
Stálý Člen

Karma uživatele Barush - 11% PěstitelskáKarma uživatele Barush - 11% PěstitelskáKarma uživatele Barush - 11% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 7

Tušila jsem ale nejsou v tom už nějaké hnojiva?Pěstuju organicky...tak aby to pak nenarušilo půdu na mojí zahrádce...?

Old Post 07-05-2012 v 11:00 AM
Barush je offline   Profil uživatele Barush   Find more posts by Barush   Foto galerie člena Barush   Click here to Send Barush a Private Message   Add Barush to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Barush! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 8

Myslim že "RW Klonovací kostka" toho moc nenapoví.
Je to Rockwool, něco jako skelná vata (neplést!! SV je stavební rockwool, kterej vodu nenasává ale naopak odpuzuje). Koupíš v každym Gshopu, viz třeba http://www.grow-up.cz/cs/shop/substraty/rockwool.
Možná ještě dodat že k tomu aby se ti chytly řízky je potřeba jim trošku pomoct. Buď kořenovym hnojivem, nebo nějakym kouzelnym práškem v kterym se obalí spodek kyti a ona tam pak ráda pustí kořeny. Teď bohužel nevyštracham jméno, snad mě někdo doplní, ale stojí do stovky a maj to v každym zahrádkářství..

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Old Post 07-05-2012 v 11:15 AM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TřiPaštiky
Stálý Člen

Karma uživatele TřiPaštiky - 92% PěstitelskáKarma uživatele TřiPaštiky - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 9

Hnojiva v tom nejsou Jediný co k tomu potřebuješ je kořenový stimulátor (Stimulax l). Tohle je ten rockwool http://www.pbgrow.cz/katalog/pesteb...adbovaci---77ks

Pěstuj dál
Pěstování na stromě

Old Post 07-05-2012 v 11:21 AM
TřiPaštiky je offline   Profil uživatele TřiPaštiky   Find more posts by TřiPaštiky   Foto galerie člena TřiPaštiky   Click here to Send TřiPaštiky a Private Message   Add TřiPaštiky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spála
Stálý Člen

Karma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 10

tady něco o klonování http://grower.cz/forum/showthread.p...ht=%2Bklonovani

Old Post 09-05-2012 v 10:26 AM
Spála je offline   Profil uživatele Spála   Find more posts by Spála   Foto galerie člena Spála   Click here to Send Spála a Private Message   Add Spála to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9868280 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív