Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 250mh-660hps S.a.g.e. Air-pot Coco Drip
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 65

Vypadá to podobně jako u mě - špatná zdrojovka + AH, i když solíš málo, za tejden je najednou EC vysoko a PH dole = zasoleno. Příznaky jsou nerozpoznatelný, nevíš co s tim, prolejt, pořádně prohnojit?? Taky jsem to hlídal a neuhlídal... A to hned 2x za sebou
Buď rád, že je to ke konci, kytky budou ok. Jen to teda chce opravdu pořádně vypláchnout, viz muj thread, i v poslednim kole sem narazil na asi 3 menší palice z celkovýho množství, který hořely po ubalení jak prskavka..
Ještě bych dodal, že samotný hnojiva za to nemůžou, ta špatná zdrojovka je podle mě hlavní zdroj potíží... Je plná všemožných minerálů a to jsou právě ty AH taky, když je to vlastně hydro hnojivo...

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 15-06-2012 v 13:11 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zahradníček
Stálý Člen

Karma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 66

citace:
Původní příspěvek od Machoman
Počet zálivek za den je zbytečně velkej. Dal bych to jednou za den a pořádně, ten styl co jedeš se používá spíš na RW rohože. Kokos je nejlíp zalít jednou a pořádně ( at vždycky něco vyteče )

Kokos rundu sem nedávno sekal, krom finale to nedostalo ani jednou čistou vodu, kytkám to určitě neuškodilo. S tou zdrojovkou co máš je ec s AH nad 2,0 uplně zbytečny.

díky za rady,
přenesl jsem si návyky z rohoží a myslel, že to bude v poho...
přestavil jsem to teď na jedno zalití deset min před zapnutím lampy, možná tohle je původ všech mejch problémů...
jen se bojim, že už je to total rozházený, viz ph výstup..tak mám přeci jen nutkání to pořádně propláchnout, abych se dostal do klidostavu..

400-660W 9 WHITE WIDOW LIBRA DRIP 250-660W 9 CHRONIC COCO LIBRA DRIP 250MH-660HPS S.A.G.E. AIR-POT COCO DRIPS.A.G.E+QUAZAR 250 MH-600HPS LIBRA COCO DRIP

Old Post 17-06-2012 v 14:45 PM
zahradníček je offline   Profil uživatele zahradníček   Find more posts by zahradníček   Foto galerie člena zahradníček   Click here to Send zahradníček a Private Message   Add zahradníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zahradníček
Stálý Člen

Karma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 67

citace:
Původní příspěvek od bull
Vypadá to podobně jako u mě - špatná zdrojovka + AH, i když solíš málo, za tejden je najednou EC vysoko a PH dole = zasoleno. Příznaky jsou nerozpoznatelný, nevíš co s tim, prolejt, pořádně prohnojit?? Taky jsem to hlídal a neuhlídal... A to hned 2x za sebou
Buď rád, že je to ke konci, kytky budou ok. Jen to teda chce opravdu pořádně vypláchnout, viz muj thread, i v poslednim kole sem narazil na asi 3 menší palice z celkovýho množství, který hořely po ubalení jak prskavka..
Ještě bych dodal, že samotný hnojiva za to nemůžou, ta špatná zdrojovka je podle mě hlavní zdroj potíží... Je plná všemožných minerálů a to jsou právě ty AH taky, když je to vlastně hydro hnojivo...


s tou zdrojovkou si nejsem uplně jistej, protože stejnou má půlka groweru v praze, do týhle doby jsem s tim neměl v podstatě problém...
spíš už jsem si skoro jistej, že se jedná o fatální kombinaci mojich chyb...
nedokrmení v počátku, přehnaný zalejvání, následný zasolení, rozhozený ph, špatný vstřebávání živin a následný honění ec na poslední chvíli...

400-660W 9 WHITE WIDOW LIBRA DRIP 250-660W 9 CHRONIC COCO LIBRA DRIP 250MH-660HPS S.A.G.E. AIR-POT COCO DRIPS.A.G.E+QUAZAR 250 MH-600HPS LIBRA COCO DRIP

Old Post 17-06-2012 v 14:58 PM
zahradníček je offline   Profil uživatele zahradníček   Find more posts by zahradníček   Foto galerie člena zahradníček   Click here to Send zahradníček a Private Message   Add zahradníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zahradníček
Stálý Člen

Karma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 68

citace:
Původní příspěvek od zahradníček

díky za rady,
přenesl jsem si návyky z rohoží a myslel, že to bude v poho...
přestavil jsem to teď na jedno zalití deset min před zapnutím lampy, možná tohle je původ všech mejch problémů...
jen se bojim, že už je to total rozházený, viz ph výstup..tak mám přeci jen nutkání to pořádně propláchnout, abych se dostal do klidostavu..


ještě k tý četnosti zalévání, tam problém nebude, když se podívám na tenhle trýd: http://grower.cz/forum/showthread.p...564#post1036564 tak se dá zalejvat klidně i v noci ) a jde čarovat i s jednou kytkou, bez řešení odpadu, pecka ) baví mě ten vstupní rozpočet a druhý extrém u Vira: http://grower.cz/forum/showthread.p...421#post1025421
který má k věci podobný přístup jako já, tj. nekonečný tunning

takže závěr? Něco se kytičkám nelíbí, nejspíš to nenažrání ze začátku a pak už to šlo s nima z kopce..

400-660W 9 WHITE WIDOW LIBRA DRIP 250-660W 9 CHRONIC COCO LIBRA DRIP 250MH-660HPS S.A.G.E. AIR-POT COCO DRIPS.A.G.E+QUAZAR 250 MH-600HPS LIBRA COCO DRIP

Old Post 19-06-2012 v 18:00 PM
zahradníček je offline   Profil uživatele zahradníček   Find more posts by zahradníček   Foto galerie člena zahradníček   Click here to Send zahradníček a Private Message   Add zahradníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 69

cikli nehají roli jedu rohože a květináče s kokosem v jednom boxu a není problém to je přeci nesmysl aby hraloroli jestli zaleju jednou hodně nebo víckrát málo

Old Post 20-06-2012 v 20:42 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 70

citace:
Původní příspěvek od hary
cikli nehají roli jedu rohože a květináče s kokosem v jednom boxu a není problém to je přeci nesmysl aby hraloroli jestli zaleju jednou hodně nebo víckrát málo


Pokud budeš zalívat málo a nic ti nebude vytíkat neřekl bych že je to idealní řešení. Jeden má takovej model, druhej takovej, jeden má v bedně vedro, druhej ne....Ten styl že jednomu to jede dobře, tak to musí byt automaticky vpoho taky není zrovna dvakrát košér. A pokud si dobře pamatuju tak podobnej problem si taky řešil v kokosu.

A ještě jednou ec 2,4 je naprosto zbytečny peklo,akorát se to tím vysere, kytka si to nepobere. V kokosu sem nikdy nechodil nad 1,8 a žádnej nedostatek. Nějakej proplach vodou pokud se to zalívá jak má je taky zbytečnej.

Old Post 21-06-2012 v 08:28 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zahradníček
Stálý Člen

Karma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 137  

57.den květu Příspěvek č. 71






citace:
Původní příspěvek od Machoman


Pokud budeš zalívat málo a nic ti nebude vytíkat neřekl bych že je to idealní řešení. Jeden má takovej model, druhej takovej, jeden má v bedně vedro, druhej ne....Ten styl že jednomu to jede dobře, tak to musí byt automaticky vpoho taky není zrovna dvakrát košér. A pokud si dobře pamatuju tak podobnej problem si taky řešil v kokosu.

A ještě jednou ec 2,4 je naprosto zbytečny peklo,akorát se to tím vysere, kytka si to nepobere. V kokosu sem nikdy nechodil nad 1,8 a žádnej nedostatek. Nějakej proplach vodou pokud se to zalívá jak má je taky zbytečnej.



Ahoj,
prolejvám samozřejmě vždy s nějakým odpadem, EC teď 2. JJ souhlasim, že rozhoduje milion detailů, ale snažim se jim dát to nejlepší co jde, ale furt to nejde
Je to nastaveno na jedno velký zalití hned na začátek.
Ještě mě napadla jedna věc, kde by mohl být problém, měl jsem hodně vysokou vlhkost kolem 60%, tak už mi jede odtah a ofuky nonstop cca 5 týdnů, až teď jsem ji dostal na 40%.

Dodávám fotky z bojiště, mám pocit, že se to zlepšilo, paldy zase něco přibraly, tak to zkusim dotáhnout , až do 70 dne. Půl kila tam nebude, ale když už se s tim peru dva a půl měsíce, tak jim dám prostor ukázat co zvládnou.

400-660W 9 WHITE WIDOW LIBRA DRIP 250-660W 9 CHRONIC COCO LIBRA DRIP 250MH-660HPS S.A.G.E. AIR-POT COCO DRIPS.A.G.E+QUAZAR 250 MH-600HPS LIBRA COCO DRIP

Naposledy upravil zahradníček 27-06-2012 v 08:33 AM

Old Post 27-06-2012 v 08:06 AM
zahradníček je offline   Profil uživatele zahradníček   Find more posts by zahradníček   Foto galerie člena zahradníček   Click here to Send zahradníček a Private Message   Add zahradníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H@wK
Stálý Člen

Karma uživatele H@wK - 89% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 37 

Příspěvek č. 72

to zahradníček:Podle mě je problém v tom že kytky měly nedostatek dusiku v růstovém období(podle fotek vypadaly světle od začátku),v době květu kytka stahuje z listu pomalu živiny, listy jakoby usychaj a když maš listy světle zelené už na začátku květu tak to začne brzo žloutnout už s tim asi nejde moc dělat.Pro příště v době přepnutí na květ to chce tmavší zelené odolné listy.

Měl bych dotaz na ten kokos co používáš myslíš že je lepší lisovanej kokos nebo klasicky v pytli, co bys mi poradil?

Old Post 02-07-2012 v 09:55 AM
H@wK je offline   Profil uživatele H@wK   Find more posts by H@wK   Foto galerie člena H@wK   Click here to Send H@wK a Private Message   Add H@wK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zahradníček
Stálý Člen

Karma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 73

citace:
Původní příspěvek od H@wK
to zahradníček:Podle mě je problém v tom že kytky měly nedostatek dusiku v růstovém období(podle fotek vypadaly světle od začátku),v době květu kytka stahuje z listu pomalu živiny, listy jakoby usychaj a když maš listy světle zelené už na začátku květu tak to začne brzo žloutnout už s tim asi nejde moc dělat.Pro příště v době přepnutí na květ to chce tmavší zelené odolné listy.

Měl bych dotaz na ten kokos co používáš myslíš že je lepší lisovanej kokos nebo klasicky v pytli, co bys mi poradil?


Ahoj,
díky za poznatky, abych odstranil další možnou příčinu, objednal jsem reverzní osmozu a budu jim moc solit co se do nich vejde )

k tomu kokosu ti moc neporadim, jelikož je to moje první zkušenost s ním, ale žádný velký rozdíly bych v nich nehledal, asi jenom v hrubosti, jinak jsou všechny s trichodermou a s těma lisovanýma mi přijde víc práce a špinění...

400-660W 9 WHITE WIDOW LIBRA DRIP 250-660W 9 CHRONIC COCO LIBRA DRIP 250MH-660HPS S.A.G.E. AIR-POT COCO DRIPS.A.G.E+QUAZAR 250 MH-600HPS LIBRA COCO DRIP

Old Post 02-07-2012 v 17:57 PM
zahradníček je offline   Profil uživatele zahradníček   Find more posts by zahradníček   Foto galerie člena zahradníček   Click here to Send zahradníček a Private Message   Add zahradníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zahradníček
Stálý Člen

Karma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 137  

63.den květu Příspěvek č. 74





Opět zdravím z bojiště,
mám pocit, že už toho z nich víc nevymáčknu, ale nakonec jsem spokojenej, musím je přivazovat, páč se pod tíhou palic lámou
dneska poslední zálivka s hnojkama a pak už jen h2o plus enzymy, kosa neděle nebo pondělí..
listí z nich padá jak na podzim, ale paličky maj naštěstí zdravou barvu a lesknou se pryskyřicí
pod mikroskopem už se to tváří taky ideálně

jenom to momentální počasí...
teploty 26-31 a vlhkost 50-60%

ještě link na tu osmozu, pro nás malý growery to už neni tak finančně náročný, tak uvidíme co to udělá..
http://www.filtracevody.cz/store/go...d-standart.html

400-660W 9 WHITE WIDOW LIBRA DRIP 250-660W 9 CHRONIC COCO LIBRA DRIP 250MH-660HPS S.A.G.E. AIR-POT COCO DRIPS.A.G.E+QUAZAR 250 MH-600HPS LIBRA COCO DRIP

Naposledy upravil zahradníček 02-07-2012 v 20:31 PM

Old Post 02-07-2012 v 20:13 PM
zahradníček je offline   Profil uživatele zahradníček   Find more posts by zahradníček   Foto galerie člena zahradníček   Click here to Send zahradníček a Private Message   Add zahradníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Epedro
Stálý Člen

Karma uživatele Epedro - 97% PěstitelskáKarma uživatele Epedro - 97% PěstitelskáKarma uživatele Epedro - 97% PěstitelskáKarma uživatele Epedro - 97% PěstitelskáKarma uživatele Epedro - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 75

Zdarec koukám na to a dost mi to připomíná můj boxík,listy u vršku zežloutlí.Ale výsledek bude si myslím dost dobrý.

Old Post 02-07-2012 v 20:44 PM
Epedro je offline   Profil uživatele Epedro   Find more posts by Epedro   Foto galerie člena Epedro   Click here to Send Epedro a Private Message   Add Epedro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 76

citace:
Původní příspěvek od H@wK
to zahradníček:Podle mě je problém v tom že kytky měly nedostatek dusiku v růstovém období(podle fotek vypadaly světle od začátku),v době květu kytka stahuje z listu pomalu živiny, listy jakoby usychaj a když maš listy světle zelené už na začátku květu tak to začne brzo žloutnout už s tim asi nejde moc dělat.Pro příště v době přepnutí na květ to chce tmavší zelené odolné listy.

Měl bych dotaz na ten kokos co používáš myslíš že je lepší lisovanej kokos nebo klasicky v pytli, co bys mi poradil?

Jestli můžu,tak jak píše zahradníček,s tim lisovaným je práce,musíš ho víckrát propláchnout,napufrovat na správný ph a snížit průplachem EC,který je ukrutně vysoký..Pytlovanej značkovej=pohodlíčko,už je napufrovanej..

zahradníček: Na tu osmozu jsem zvědav,jak bude makat..

Old Post 02-07-2012 v 22:24 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zahradníček
Stálý Člen

Karma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 137  

66.den květu-70.den kosa Příspěvek č. 77






Zdravím přátelé,
tak jsem je včera pokosil, pokud dobře počítám tak to bylo 70 dní květu už jsem se bál plísně a dohulil předchozí sklizeň
Fotky jsou z 66. dne. Jsou krásně obsypaný pryskyřicí :-)
Nejsem schopnej odhadnout kolik toho může být, ale stříhal jsem to pět hodin, což je tak nějak můj průměr..
a můžu se pomalu připravovat na další kolo, který doufám začne do konce týdne

400-660W 9 WHITE WIDOW LIBRA DRIP 250-660W 9 CHRONIC COCO LIBRA DRIP 250MH-660HPS S.A.G.E. AIR-POT COCO DRIPS.A.G.E+QUAZAR 250 MH-600HPS LIBRA COCO DRIP

Naposledy upravil zahradníček 09-07-2012 v 17:54 PM

Old Post 09-07-2012 v 17:42 PM
zahradníček je offline   Profil uživatele zahradníček   Find more posts by zahradníček   Foto galerie člena zahradníček   Click here to Send zahradníček a Private Message   Add zahradníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zahradníček
Stálý Člen

Karma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 137  

kosa Příspěvek č. 78



no když teď koukám na svý předchozí sklizně, jak visí ve skříni, tak to vypadá spíš na podprůměr, ale výslednou váhu od oka nepoznám, tak se nechám překvapit
doufám že už na Mighty sounds to bude v papírku

400-660W 9 WHITE WIDOW LIBRA DRIP 250-660W 9 CHRONIC COCO LIBRA DRIP 250MH-660HPS S.A.G.E. AIR-POT COCO DRIPS.A.G.E+QUAZAR 250 MH-600HPS LIBRA COCO DRIP

Naposledy upravil zahradníček 09-07-2012 v 18:05 PM

Old Post 09-07-2012 v 17:54 PM
zahradníček je offline   Profil uživatele zahradníček   Find more posts by zahradníček   Foto galerie člena zahradníček   Click here to Send zahradníček a Private Message   Add zahradníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zahradníček
Stálý Člen

Karma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 79

Usušeno, uklizeno, kolik toho bylo ani psát nebudu, na síň zmaru to ještě neni, ale už je to docela blízko ))
účinky čistý sativový high, docela nakopávák )
osmoza už dorazila, zejtra ji zapojim. Spustim, až dorazí nová posádka šniclíků, což by mělo bejt během příštího týdne. Ještě jsem se furt nerozhodl ohledně hnojek, mám dva favority a sice canna a atami.
A ještě furt přemýšlím nad systémem, jestli air poty nebo se vrátit k prověřeným rohožím...

400-660W 9 WHITE WIDOW LIBRA DRIP 250-660W 9 CHRONIC COCO LIBRA DRIP 250MH-660HPS S.A.G.E. AIR-POT COCO DRIPS.A.G.E+QUAZAR 250 MH-600HPS LIBRA COCO DRIP

Old Post 21-07-2012 v 18:53 PM
zahradníček je offline   Profil uživatele zahradníček   Find more posts by zahradníček   Foto galerie člena zahradníček   Click here to Send zahradníček a Private Message   Add zahradníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8974040 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív