Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 250mh-660hps S.a.g.e. Air-pot Coco Drip
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
zahradníček
Stálý Člen

Karma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 33






tady dodávám fotesa těch mojich chudinek, copak je tedy může trápit?

400-660W 9 WHITE WIDOW LIBRA DRIP 250-660W 9 CHRONIC COCO LIBRA DRIP 250MH-660HPS S.A.G.E. AIR-POT COCO DRIPS.A.G.E+QUAZAR 250 MH-600HPS LIBRA COCO DRIP

Old Post 08-06-2012 v 17:10 PM
zahradníček je offline   Profil uživatele zahradníček   Find more posts by zahradníček   Foto galerie člena zahradníček   Click here to Send zahradníček a Private Message   Add zahradníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zahradníček
Stálý Člen

Karma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 34



a ještě dvě

400-660W 9 WHITE WIDOW LIBRA DRIP 250-660W 9 CHRONIC COCO LIBRA DRIP 250MH-660HPS S.A.G.E. AIR-POT COCO DRIPS.A.G.E+QUAZAR 250 MH-600HPS LIBRA COCO DRIP

Old Post 08-06-2012 v 17:13 PM
zahradníček je offline   Profil uživatele zahradníček   Find more posts by zahradníček   Foto galerie člena zahradníček   Click here to Send zahradníček a Private Message   Add zahradníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ňoaen
Stálý Člen

Karma uživatele Ňoaen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ňoaen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ňoaen - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 35

V tomhle to se moc nevyznám, ale podle fotek vypadá, že se už háží no normálu, soudím tak podle těch nových zelenych listů co se tvoři kolem bobtnajicích palic.
To je foto z 39.dne kvetu?Kdy to zacnes proplachovat?

PurpureaTicinensis

8xDD,2xWR

PSEUDO SOG

Old Post 08-06-2012 v 17:55 PM
Ňoaen je offline   Profil uživatele Ňoaen   Find more posts by Ňoaen   Foto galerie člena Ňoaen   Click here to Send Ňoaen a Private Message   Add Ňoaen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 36

citace:
Původní příspěvek od zahradníček
tady dodávám fotesa těch mojich chudinek, copak je tedy může trápit?


Zdar,podle mě nedostatek P..Jestlis přisolil.tak by se to nemělo dál zhoršovat...To už nějak dojedou..

Old Post 08-06-2012 v 18:19 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 37

Nedostatek P a Mg vlivem nízkého Ph. Mě se dělo to samý a spravil jsem to ubránim kyseliny. Jednu zálivku dostaly čistou vodu z kohoutku Ph asi 6,5 a další s hnojivama taky bez úpravy Ph. Poškození sice nezmizí, ale nebude se dál rozšiřovat.. Takhle nevypadá nedostatek dusíku..


citace:
Původní příspěvek od Ňoaen
V tomhle to se moc nevyznám, ale podle fotek vypadá, že se už háží no normálu, soudím tak podle těch nových zelenych listů co se tvoři kolem bobtnajicích palic.
To je foto z 39.dne kvetu?Kdy to zacnes proplachovat?


Ty nový zelený listy u palic se tvoří hlavně proto, že ty větší ztrácí svou funkci.. Kytky se nehážou do normálu, ale listnatí..

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 09-06-2012 v 07:57 AM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 38

citace:
Původní příspěvek od fiste
Nedostatek P a Mg vlivem nízkého Ph. Mě se dělo to samý a spravil jsem to ubránim kyseliny. Jednu zálivku dostaly čistou vodu z kohoutku Ph asi 6,5 a další s hnojivama taky bez úpravy Ph. Poškození sice nezmizí, ale nebude se dál rozšiřovat.. Takhle nevypadá nedostatek dusíku..




Ty nový zelený listy u palic se tvoří hlavně proto, že ty větší ztrácí svou funkci.. Kytky se nehážou do normálu, ale listnatí..


Kdyby měl PH až tak mimo,od 24 dne má 5,8,nevstřebávaly by ani dusík,žloutly by mu i velký listy odspodu a postupovalo by to nahoru..To se ale neděje..Jestli přitlačil květovou složku a má ph 5,8 dojede mu to v pohodě..Navýšení ph by se mělo dít postupně,což činí,kdyby skočil z 5,6 rovnou na 6,5 z velkou pravděpodobností by zasolil..

Old Post 09-06-2012 v 08:49 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 39

Moje rada byla inspirovaná vzhledem kytek, ne uváděnejma hodnotama Ph, protože vzhled kytek vidim na fotkách, ale co se dělo hodnotou Ph výtoku, než ji sem napsal, to nikdo nevíme. Buhví jestli měřil výtok, protože kytky těm hodnotám vzhledově vůbec neodpovídaj..

No a čistou vodou s téměř neutrálnim Ph nic zasolit nemůžeš.. Pořád platí to, co jsem psal výš.. Navíc dodám, že přidánim PKčka se taky nic spravit nemusí. V substrátu máš možná obou prvků dost, jenom se nejsou schopný vstřebávat..

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 09-06-2012 v 09:01 AM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 40

citace:
Původní příspěvek od fiste
Moje rada byla inspirovaná vzhledem kytek, ne uváděnejma hodnotama Ph, protože vzhled kytek vidim na fotkách, ale co se dělo hodnotou Ph výtoku, než ji sem napsal, to nikdo nevíme. Buhví jestli měřil výtok, protože kytky těm hodnotám vzhledově vůbec neodpovídaj..

No a čistou vodou s téměř neutrálnim Ph nic zasolit nemůžeš.. Pořád platí to, co jsem psal výš.. Navíc dodám, že přidánim PKčka se taky nic spravit nemusí. V substrátu máš možná obou prvků dost, jenom se nejsou schopný vstřebávat..


Možná..??? Skokovou změnou ph zasolit můžeš..,obzvlášť v kokosu je to typický..Znovu mi nezbývá než připomenout,5,8 na zálivce je ph akorát..A vzhled kytek vypovídá o nedostatku P naprosto učebnicově,ale nic o příčině..Pokud by měl ph tolik mimo,ani nové lístky by neměl zelené...
Příčinou nedostatku živin v kytce samozřejmě může být ph,ale zrovna tak i slabá květová složka..Ph 5,8 v zálivce do kokosu je optimální..nevim co k tomu dodat..je to prostě tak..

Naposledy upravil EDA45 09-06-2012 v 14:59 PM

Old Post 09-06-2012 v 09:10 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zahradníček
Stálý Člen

Karma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 41






Díky všem přátelům zeleného údolí )
dodávám fotky jak se to vyvíjí, mám pocit, že to přisolení tomu akorát ubližuje, takže bych se přiklonil spíš k verzi nedokrmení vlivem špatnýho ph, tj špatnej ph metr, nic jinýho už mě nenapadá, páč pro ně dělám, všechno co jim na paličkách vidím )
teplota 21-28
vlhkost kolem 50%
ph 6
ec 2,2

výstupní ec jsem měřil průběžně, bylo to vždycky v normě, tj po proplachu nízko, později zvyšování, až na úroveň vstupu a něco přes
ph výstup byl nejdřív o cca 0,3 vyšší než vstup, v posledních týdnech na úrovni vstupu

400-660W 9 WHITE WIDOW LIBRA DRIP 250-660W 9 CHRONIC COCO LIBRA DRIP 250MH-660HPS S.A.G.E. AIR-POT COCO DRIPS.A.G.E+QUAZAR 250 MH-600HPS LIBRA COCO DRIP

Old Post 09-06-2012 v 13:00 PM
zahradníček je offline   Profil uživatele zahradníček   Find more posts by zahradníček   Foto galerie člena zahradníček   Click here to Send zahradníček a Private Message   Add zahradníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 42

citace:
Původní příspěvek od zahradníček
Díky všem přátelům zeleného údolí )
dodávám fotky jak se to vyvíjí, mám pocit, že to přisolení tomu akorát ubližuje, takže bych se přiklonil spíš k verzi nedokrmení vlivem špatnýho ph, tj špatnej ph metr, nic jinýho už mě nenapadá, páč pro ně dělám, všechno co jim na paličkách vidím )
teplota 21-28
vlhkost kolem 50%
ph 6
ec 2,2

výstupní ec jsem měřil průběžně, bylo to vždycky v normě, tj po proplachu nízko, později zvyšování, až na úroveň vstupu a něco přes
ph výstup byl nejdřív o cca 0,3 vyšší než vstup, v posledních týdnech na úrovni vstupu


Ty zasažený listy se ti zlepšovat samozřejmě nebudou,jak kytka stárne tak se zhoršují,to jinak nebude..
Při ph šest není možný,aby se nevstřebával fosfor..Puč si někde ověřenej phmetr nebo si kup kapky pro kontrolu svýho přístroje..
Buď ti to měří na houby a veškerá diskuze je tu o ničem ,a budeš mít zasoleno,nebo jestli měří dobře,tak si měl nedokrmeno..Tak dej vědět,co naměříš..

Old Post 09-06-2012 v 13:34 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomas2pet
Stálý Člen

Karma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 43

Od začátku nedokrmené, kytky nejsou na žádných fotkách sitě zelené. Poškozené listy se už nespraví, celkově už je pozdě to nějakk výrazně zlepšit. Záleží na EC vstupní vody, ale běžne se začíná na EC 1,5, při přepnutí na květ 1,9. A postupně se zvyšuje, celkově podle vzhledu kytek. Tím proplachem jsi udělal to nejhorší co jsi mohl, protože už jsi začínal mít ten kokos docela dobře napufrovanej. S pozdravem T25

Old Post 09-06-2012 v 14:31 PM
tomas2pet je offline   Profil uživatele tomas2pet   Find more posts by tomas2pet   Foto galerie člena tomas2pet   Click here to Send tomas2pet a Private Message   Add tomas2pet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 44

citace:
Původní příspěvek od tomas2pet
Od začátku nedokrmené, kytky nejsou na žádných fotkách sitě zelené. Poškozené listy se už nespraví, celkově už je pozdě to nějakk výrazně zlepšit. Záleží na EC vstupní vody, ale běžne se začíná na EC 1,5, při přepnutí na květ 1,9. A postupně se zvyšuje, celkově podle vzhledu kytek. Tím proplachem jsi udělal to nejhorší co jsi mohl, protože už jsi začínal mít ten kokos docela dobře napufrovanej. S pozdravem T25


Že je nedokrmeno se tu všichni shodují,o to tu nejde,tomáši..
Jde spíš o to,proč je nebo spíš bylo nedokrmeno..
Příčinou může být buď špatný ph a tím pádem zasolenej substrát ale kytky hladový,jelikož nevstřebávaly..Druhá věc,možnost, je slabé hnojení,hladovej substrát i kytky,přičemž ph bylo v cajku..
Zahradníček má pochyby o svým combometru,tam je třeba začít a bude jasno...

Old Post 09-06-2012 v 15:05 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zahradníček
Stálý Člen

Karma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 45

jj,přesně tak to vidim, v pondělí kupuju kapky, abych ověřil stav metru a z toho budu vycházet. Chybama se člověk učí )

400-660W 9 WHITE WIDOW LIBRA DRIP 250-660W 9 CHRONIC COCO LIBRA DRIP 250MH-660HPS S.A.G.E. AIR-POT COCO DRIPS.A.G.E+QUAZAR 250 MH-600HPS LIBRA COCO DRIP

Old Post 10-06-2012 v 07:45 AM
zahradníček je offline   Profil uživatele zahradníček   Find more posts by zahradníček   Foto galerie člena zahradníček   Click here to Send zahradníček a Private Message   Add zahradníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomas2pet
Stálý Člen

Karma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 46

Kolik máš to ec vstupní vody? Koukám na ty tvoje předchozí growy a jel si to na rohožích, tohle jsou květináče žádné proplachy, možná tak občas jedna zálivka čistou vodou. co sa týká Ph tak kokos dží dobře ph, jestli tam leješ 5,6 nebo 6,3 je asi jedno. A vůbec se nezabývám odtokem z toho kokosu, ec 3, 3,5 normálka, řídit se musíš barvou a vzhledem kytek.

Old Post 10-06-2012 v 08:34 AM
tomas2pet je offline   Profil uživatele tomas2pet   Find more posts by tomas2pet   Foto galerie člena tomas2pet   Click here to Send tomas2pet a Private Message   Add tomas2pet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zahradníček
Stálý Člen

Karma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 47

Ok díky za rady
EC vstup klasická pražská kohoutková 0,4-0,5
je pravda, že s air-poty je to moje první zkušenost a měl jsem obavy o vyšší zasolování, vzhledem ke vzdušnosti a vysychání..
krmim je 5 krát denně, tak jsem měl za to, že to zvládnou i s nižším ec.
listy jsem samozřejmě čekoval, bylo pár žlounoucích, tak jsem tomu nepřikládal takovou váhu, protože se mi to dělo každý grow, pak se to ale rozjelo, až do momentálního stavu..
no uvidíme jak to dopadne )

400-660W 9 WHITE WIDOW LIBRA DRIP 250-660W 9 CHRONIC COCO LIBRA DRIP 250MH-660HPS S.A.G.E. AIR-POT COCO DRIPS.A.G.E+QUAZAR 250 MH-600HPS LIBRA COCO DRIP

Old Post 10-06-2012 v 10:49 AM
zahradníček je offline   Profil uživatele zahradníček   Find more posts by zahradníček   Foto galerie člena zahradníček   Click here to Send zahradníček a Private Message   Add zahradníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 48


souhlasím s tomaš2pek já v kokosu ph vůbec neřeším a neupravuji jde tam převážně od 5,5do 6,4 záleží jestli dám čí nedám kyselinu jediné čeho se držím je hnojit každou zálivku od prvního dne do 5O pak 10dní voda ¨startovací hodnoty 1,4 až 1,7 vstupní voda 0.2 jediné cosemi objeví na slabších jedincích hlavně když jsou malé tak nepatrné přehnojení jedu metropy které jsoe dosti koncentrované a silné tak se s nima lehce přepálí ale kokos je zvláda i rohže ale jaký bordel mi dělali v hlíně a hlavně na sagem to tomáš kámo ještě zlaté jinak tady je foto jak to při těhle hodnotách vypadá v 50dnu je to také sage

Old Post 12-06-2012 v 00:46 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3960550 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív