Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 250mh-660hps S.a.g.e. Air-pot Coco Drip
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Epedro
Stálý Člen

Karma uživatele Epedro - 97% PěstitelskáKarma uživatele Epedro - 97% PěstitelskáKarma uživatele Epedro - 97% PěstitelskáKarma uživatele Epedro - 97% PěstitelskáKarma uživatele Epedro - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 17

Hezká džungle.Práce s nimi taky, prostě k tomu se nedá nic říct ať to jede.

Old Post 18-05-2012 v 20:06 PM
Epedro je offline   Profil uživatele Epedro   Find more posts by Epedro   Foto galerie člena Epedro   Click here to Send Epedro a Private Message   Add Epedro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zahradníček
Stálý Člen

Karma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 137  

24.den květu Příspěvek č. 18





Přibyly nové fotečky z plantáže. Přepnuto na 600w a docela si to užívaj

EC 1,4 PH 5,8 teplota 22-28
a opět se mi tu přisraly smutnice
zatím jenom pár jedinců.. bohužel se jich asi nezbavim, páč pěstuju i bylinky a nějaká ta domací květina se taky najde...
rvu spodky jak to jde, ale i tak je to slušná jungle
nějaký zkušenosti se stříháním v květu?

400-660W 9 WHITE WIDOW LIBRA DRIP 250-660W 9 CHRONIC COCO LIBRA DRIP 250MH-660HPS S.A.G.E. AIR-POT COCO DRIPS.A.G.E+QUAZAR 250 MH-600HPS LIBRA COCO DRIP

Old Post 24-05-2012 v 21:23 PM
zahradníček je offline   Profil uživatele zahradníček   Find more posts by zahradníček   Foto galerie člena zahradníček   Click here to Send zahradníček a Private Message   Add zahradníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

V květu nestříhat nic, kromě světlě žlutých spodků kam nedopadá téměř nic a to by jsi měl udělat co nejdříve.
Jak koukám tak už to máš hotový, takže cajk, osobně listy netrhám/nezastřihávám vůbec z korun, protože upřímně nevím který je méně potřebný a nikdy se mi nezdálo, že by dokázal vůbec stínit.
Pravda je jinde, ale myslím, že někdo kdo za sebou nemá desítky roundů, nemá šanci toto udělat správně.

Old Post 25-05-2012 v 00:26 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S3RIOUS
Stálý Člen

Karma uživatele S3RIOUS - 53% PěstitelskáKarma uživatele S3RIOUS - 53% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 20

Máš to v pohodě oholený, základ je zbavit kytku začínajících palic tam, kam slunce nedosvítí, ale vzhledem k tomu, že máš 6000w bych tohle až tak neřešil( čím menší wattáž, tím víc to musíš holit pro nějaky slušnější paldy). A sem přesvědčenej, že čím větší wattáž, tak tím míň se musíš snažit abys dosáhl nějaký rozumný hranice g/w(pokuď kytky nejsou nějak nemocný a necháš je trochec narůst. Takže ať to roste, vypadá to dobře, sice z toho asi nebudeš mít bůhvíjakej ranec, ale na nějakej brk to dá

Old Post 25-05-2012 v 01:29 AM
S3RIOUS je offline   Profil uživatele S3RIOUS   Find more posts by S3RIOUS   Foto galerie člena S3RIOUS   Click here to Send S3RIOUS a Private Message   Add S3RIOUS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 21

600W na 1m2 je zbytečně moc, ale svítí ti to tušim přes sklo a z dost veliký vejšky, takže jestli ti nevadí větší spotřeba, tak no problem Na smutnice Gnat Off, lepový desky a plátky brambor. Nejlíp všechno naráz do všech květináčů. Gnat Off je nějaká bakterie, co larvám smutnic zablokuje trávení, žádná chemka neboj. Na tvym místě bych to řešil, protože zdravej kořenovej systém je předpoklad zdravejch kytek.

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 25-05-2012 v 08:17 AM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zahradníček
Stálý Člen

Karma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 22

Ahoj,
díky za rady a názory..jen mě zajmá jedna věc, kytka přece po přepnutí ještě cca 14 dní roste, vyvíjí. Je v pohodě v tomhle období stříhat? Páč jinak by z toho byla džungle jak na Luníku IX. v Košicích ))
Právě že v minulých kolech jsem to moc radikálně neprostříhával, a ty spodky byly fakt bída i přes 660w
a k tomu světlu, spotřeba je mi volná, jde mi jenom o kvalitu výsledku, 600w svítím v podstatě jenom posledních 5-6 týdnů..
řešil jsem to s Harym a řikal mi,, že je docela rozdíl v tvrdosti mezi palicema z pod 400w a z pod 600w, tak dám na zkušenosti jiných..

400-660W 9 WHITE WIDOW LIBRA DRIP 250-660W 9 CHRONIC COCO LIBRA DRIP 250MH-660HPS S.A.G.E. AIR-POT COCO DRIPS.A.G.E+QUAZAR 250 MH-600HPS LIBRA COCO DRIP

Old Post 25-05-2012 v 17:05 PM
zahradníček je offline   Profil uživatele zahradníček   Find more posts by zahradníček   Foto galerie člena zahradníček   Click here to Send zahradníček a Private Message   Add zahradníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zahradníček
Stálý Člen

Karma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 137  

33.den květu Příspěvek č. 23





Už nám to krásně kvete
trochu problémy s výživou viz. foto zase to vypadá na hořčík vinou nízkého ph, páč jsme zjistil, že mám vstup 5,6 ec 1,4 výstup 5,6 ec 1,8
zapomněl jsem propláchnout kytky, tak se to zasolilo a v kombinaci s nízkym ph přestali žrát...
dneska udělám proplach a přejdu na ph 6 a ec 1,6 snad se spraví
možná může bejt na vině i kombo metr, protože mě ten hořčík zlobí kolo co kolo, ale kalibrace sedí..tak uvidíme...
pro příští kolo bych rád změnil hnojky, zatim mám na radu v hledáčku metrop...někdo nějaké zkušenosti, tipy? díky za každou radu

400-660W 9 WHITE WIDOW LIBRA DRIP 250-660W 9 CHRONIC COCO LIBRA DRIP 250MH-660HPS S.A.G.E. AIR-POT COCO DRIPS.A.G.E+QUAZAR 250 MH-600HPS LIBRA COCO DRIP

Old Post 03-06-2012 v 07:55 AM
zahradníček je offline   Profil uživatele zahradníček   Find more posts by zahradníček   Foto galerie člena zahradníček   Click here to Send zahradníček a Private Message   Add zahradníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Epedro
Stálý Člen

Karma uživatele Epedro - 97% PěstitelskáKarma uživatele Epedro - 97% PěstitelskáKarma uživatele Epedro - 97% PěstitelskáKarma uživatele Epedro - 97% PěstitelskáKarma uživatele Epedro - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 24

Čauves
vypadá to na moc hezkou úrodu.
Jedu metrop, v zásobníku hezky drží Ph tam se mi to vůbec nehýbe,ale při míchání nového roztoku (mám 24 hodin odstátou vodu) a hodnoty vody mám Ph 6,4 Ec 0,3 a při míchání hnojek vůbec nepoužívám kyselinu fosforečnou 60% pro snižování Ph hnojiva mi to z těch mejch hodnot Ph 6,4 srazí sami na hezkých 5,8 Ph ,ale jen u prvních 4 týdnu míchání hnojiv, teď jak přidávám hnojiva kvuli zvednutí Ec tak mě leze Ph na 5,4 a tak naopak používám hydroxid draselný 30% - pro zvyšování Ph abych se dostal na požadovaných 5,8.
Možná to je jen u mě s tou mojí vodou.
Jinak ať to pěkně nabývá na objemu.

Old Post 03-06-2012 v 10:06 AM
Epedro je offline   Profil uživatele Epedro   Find more posts by Epedro   Foto galerie člena Epedro   Click here to Send Epedro a Private Message   Add Epedro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zahradníček
Stálý Člen

Karma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 25

Díky za support, ale úroda je ještě daleko )
ve výběru mi nakonec pomohla zajímavá debata u Bullova trýdu, začíná někde tady: http://grower.cz/forum/showthread.p...761#post1033761
a pokračuje v Doxenonově trýdu: http://grower.cz/forum/showthread.p...634#post1036634

tak jsem se ve finále, z důvodu finanční nouze rozhodl vyzkoušel Atami, ale jsem furt na vážkách a do konce kola stejně dojedu s AH, tak kdyby měl někdo nějaké postřehy, jestli se Atami hodí do hydra atd, budu jenom rád )
spíš mi poraďte co s výživou, je skutečně problém ve vstřebávání hořčíku, vinou zasolení a špatného ph?

400-660W 9 WHITE WIDOW LIBRA DRIP 250-660W 9 CHRONIC COCO LIBRA DRIP 250MH-660HPS S.A.G.E. AIR-POT COCO DRIPS.A.G.E+QUAZAR 250 MH-600HPS LIBRA COCO DRIP

Old Post 04-06-2012 v 18:19 PM
zahradníček je offline   Profil uživatele zahradníček   Find more posts by zahradníček   Foto galerie člena zahradníček   Click here to Send zahradníček a Private Message   Add zahradníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 26

Tady v tom příspěvku je vidět, co způsobí špatné Ph. Problém u všech živin.

A zasolení je jako bys pil slanou vodu, postupně bys uschnul a umřel. Málo živin je jako bys pil destilku. Neměl bys dost minerálů a taky bys umřel.

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 05-06-2012 v 12:25 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomas2pet
Stálý Člen

Karma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 27

Od začátku máš ty kytky podvyživený, kokos je potřeba solit, a odtok z kokosu třeba přes Ec 3 není žádný problém. Kokos se jezdí běžně bez proplachu, tím že ho propláchneš jen docílíš toho, že vypláchneš ty růstové hnojiva a hned seš v deficitu dusíku jen to fikne, si jen uškodíš kor u sage, krmit pořádně. kolik máš ec vstupní vody?

Naposledy upravil tomas2pet 05-06-2012 v 19:37 PM

Old Post 05-06-2012 v 19:25 PM
tomas2pet je offline   Profil uživatele tomas2pet   Find more posts by tomas2pet   Foto galerie člena tomas2pet   Click here to Send tomas2pet a Private Message   Add tomas2pet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 28

Mě nepřijdou podviživený, spíš místama malinko přepálený..

http://grower.cz/forum/showthread.p...593#post1030593

Ty žlutý listy podle mě dělá špatný Ph..

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 05-06-2012 v 21:57 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomas2pet
Stálý Člen

Karma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 29

je to nedostatek dusíku, neproplachoval bych tom, kokos není nějak extra náchylnej na pH 5,6 mi nepřipadá jako tragedie. Proplach dle mého bude jen ke škodě.
dusík proplach bude konečná typuju já.
https://www.forum.haszysz.com/plamk...ygi-t22573.html

Old Post 05-06-2012 v 22:28 PM
tomas2pet je offline   Profil uživatele tomas2pet   Find more posts by tomas2pet   Foto galerie člena tomas2pet   Click here to Send tomas2pet a Private Message   Add tomas2pet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 30

Panove , vždyť to je nedostatek jak mraky.... 5,6? co je na tom špatného? Mám 5,4 kokos a fičí to jak divý a ec 1,3 zálivka a 2,1odtok ,taky trochu zasoleno ,ale dám jen jednu zálivku enzymy a hned druhý den už hodím čerpadlo do kalfasu s hnojivem a opět to bude 1,3 zálivka a 1-1,5 odtok .... kokos je mrcha nenažraná .... dej mu pro jedenkrát 1,8 a více dusíku a napravíš to.... ph 6, nejlépe

takže souhlas s t2P
SF

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 06-06-2012 v 07:53 AM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 31

tohle je věčné dilema kor u sageho který je dosti nachylný na podmínky a hlevně u něj je strašně tenká hranice mezi pře a ne dohnojením takže i to co vypadá jako nedohnojené muže být začátek přehnojení zaleží strašně na mediu a hnojkách v tomhle případě bych řekl že když tomu naložíš na ec 2.4 a přidáš dusík tak do 4Odne se to srovná a jestli né a je to od přehnojení tak to poznáš dříve listy začnou schnout a drolit se a co z toho vyplívá že i když druhá varianta bude dizanově nepěkná a kyty to poničí tak na výnosu stratíš méně než kdyby si je nechal hladovět ¨takže přihnoj

Old Post 06-06-2012 v 08:52 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zahradníček
Stálý Člen

Karma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 32

Ahoj přátelé,
předem díky za zájem o pomoc s mym problémem.
Dám na Haryho, přeci jenom o týhle genetice ví nejvíc ) zkusim jim naložit těch 2,4 a uvidíme co to udělá. Večer dodám víc fotek problému. Ale jako deficit dusíku mi to nepřijde, vzhledem k tomu, zelenému žilkování http://grower.cz/forum/showthread.p...5986#post365986 a že to nepostupuje odspodku.

400-660W 9 WHITE WIDOW LIBRA DRIP 250-660W 9 CHRONIC COCO LIBRA DRIP 250MH-660HPS S.A.G.E. AIR-POT COCO DRIPS.A.G.E+QUAZAR 250 MH-600HPS LIBRA COCO DRIP

Old Post 06-06-2012 v 17:38 PM
zahradníček je offline   Profil uživatele zahradníček   Find more posts by zahradníček   Foto galerie člena zahradníček   Click here to Send zahradníček a Private Message   Add zahradníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0600550 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív