Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » čaute ľudia.. ide sa sadiť :D
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7
Autor
Téma 
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 97

mě se zdá, že neodcházi sám od sebe. Ty zkroucený listy, konce spálený, spíš vypadá na spaleni + špatný PH, kdyby jsi měl ty fleky i uprostřed listů, takový 3-5 mm tečky, tak to je nějaké padlí. Nebo to může být tou vysokou teplotou, psal jsi že přes 35*C.
Teď porostou pár dnů spíš listy, musej se doplnit. Jelikož teď už rostou jen palice, tak se více zalistěj. Za 14 dni toho už asi moc nepředvedou..

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 24-07-2012 v 16:11 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Re: 42. deň 12/12 Příspěvek č. 98

citace:
Původní příspěvek od Onelove
no Jackovi som od posledného príspevku ostrihal suché listy už 2x
asi to tak bude no, už umiera... čakal som od neho viac ..tie paličky už asi veľmi neporastú kým to dozrie
a vyzerajú dosť chabo...

treba spraviť flush keď hnojim BioBizzom ? ..

podla Fair Seeds by mala byť kosa v 56.ty deň .. to je o 2 týždne

.. bude tam aspoň 10g suchého?


inak ten pachový filter ktorý som celý čas riešil vôbec netreba...Jack síce veľmi zaujímavo, korenisto vonia ale v izbe to cítiť minimálne ..nezainteresovaná osoba si to nevšimne


Ahoj Onelove. S tvojím Jackom Hererom to máš, podľa mňa, takto: vážim si názor miestneho uznávaného growera, ktorý vyjadril pochybnosti o kvalite výsledku z feminizovaných semienok. Uviedol mi príklad, že aj keď väčšina rastliniek môže byť pekných, veľa z nich bude mať riedke šišky, alebo budú inak retardované. K tomu sa môže objaviť viacero fenotypov, čo je však v očakávaní, nakoľko to sa deje aj pri regulárnych semienkach.
Zároveň mi optimizmus dodáva názor iného váženého growera, ktorý pôsobí v Holandsku a dá sa povedať, že tým pádom má blízko k zdroju informácií a skúseností. Ten vyjadril názor, že z feminizovaných semienok sa dá dosiahnuť produkt prinajmenšom podobný produktu z klonov.
Tým sa snažím (v zmysle mojej povahy) docieliť uznanie oboch názorov, pretože sú pravdivé. Osobnú skúsenosť však považujem za najviac relevantnú, aspoň čo sa mojich tvrdení týka. Takže nebáť sa a nekradnúť!

Onelove - tým všetkým chcem povedať hlavne dve veci:
1. Pri akejkoľvek snahe a zároveň nevhodnej genetike sa aj tak nepodarí dopestovať želaný produkt. Možno si natrafil práve na spomínanú "retardovanú" rastlinku.
2. Nasledujúce slová nemyslím nijako v zlom, a videl som veľa úspešných growov s "nižšou" wattážou, no určite si dovolím tvrdiť fakt, že pod slnkom sa dá dosiahnuť kvality výsledných šišiek rovnakých ako pri 600 a viac wattovej výbojke. Preto sa nemôžeš pozerať na menšie šišky Herera skepticky, aj keď si použil nižšiu wattáž. Jednoducho pre bohatosť pryskyrice je potrebné mať poriadne svetlo, alebo slnko. Osobne mám názor, že pre kvet je potrebná minimálne 250 w sodíková výbojka, prípadne jej moderné alternatívy v podobe LED svetiel, s ktorými sa zatiaľ ale nezaoberám.

Píšeš správne, že Jack Herer vonia korenisto, a rovnako tak aj chutí, no ak to má byť "echt" Herer, jeho vôňu je cítiť na desiatky metrov ďaleko. Býva extrémne obsypaný pryskyricou a typické sú preň hrdzavo sfarbené pestíky.

Nemusíme si mazať bed okolo huby, aby sme skonštatovali, že tvoj Herer nebude to absolútne pravé orechové, ale netreba chváliť deň pred večerom. Môže ti navodiť spirituálny high (nohy pevne na zemi, ale myseľ v oblakoch), ale aj nemusí. Záleží hlavne na množstve pryskyrice, v nej je najviac THC. Absolútne pozitívum tvojho prvého indooru (ak sa nemýlim) je, že dokážeš udržať rastlinku vo vitalite počas celého jej životného cyklu. Absolútne negatívum tohto kola je, že aj keď mám tendenciu spomenúť "retardovanú" rastlinku, prikláňam sa k nutnosti mať poriadne svetlo na kvet. Predstav si, že treba nahradiť slnko a to sa dá jedine s pomocou poriadnej výbojky. Aspoň toľko moje postrehy, môžem sa mýliť. Každopádne indooru sa nevzdávaj, naša vlhká a chladná klíma počas jeseň nedopraje dozrievať mnohým skvostným odrodám, ktoré sa mi v growerskom živote stali cieľom. Growingu zdar a poriadnemu svetlu obzvlášť!

Marihuana je dar.

Old Post 25-07-2012 v 21:58 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Syrokrem
Stálý Člen

Karma uživatele Syrokrem - 19% PěstitelskáKarma uživatele Syrokrem - 19% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 99

Ahoj! Žiadne news? Jak vyzerajú kytičky, hm?

Old Post 07-08-2012 v 15:39 PM
Syrokrem je offline   Profil uživatele Syrokrem   Find more posts by Syrokrem   Foto galerie člena Syrokrem   Click here to Send Syrokrem a Private Message   Add Syrokrem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Onelove
Stálý Člen

Karma uživatele Onelove - 11% PěstitelskáKarma uživatele Onelove - 11% PěstitelskáKarma uživatele Onelove - 11% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 100

zdravím .. no dopadlo to takto...

Jack postupne zhadzoval všetky listy až do posledného.. potom som ho sklidil a zavesil do boxu kde sa postupne sušil asi týždeň ...výsledok bol asi 5g ...vôňa skoro žiadna ..chuť a kvalita nič moc ..celkom fiasko

Red Dwarf sklidený, usušený, zdymený ... chuť a vôňa velmi dobrá ovocná svieža, zaujímavá ...účinky prekvapivo silné ... fakt super odroda veľmi nám chutila škoda že toho nebolo viac len asi 3g ... ale tak aspoň niečo keď už bol RD v detstve zlomený pri búrke a musel to rozchodiť

a Boba som nevidel asi 2 týždne ale naposledy bol krásny a velký ako vždy dúfam že keď tam v najbližších dňoch pôjdem bude už konečne kvitnúť


ďalšie kolo v boxe je neisté .. mama začína mať reči... asi veľa kuká telku a tak má hlavu plnú kalerábov ...ja si nejak poradím ale najprv treba €€€€ ...
s pozdravom Onelove

-"Někdy mám chuť se na všechno vysrat... ale pak si vzpomenu že stejně už na všechno seru"-
-"jeden svet nestačí"-
-"kdo pěstuje, skutečně legalizuje"-
1.grow Jack Herer 125W CFL

Old Post 15-08-2012 v 07:52 AM
Onelove je offline   Profil uživatele Onelove   Find more posts by Onelove   Foto galerie člena Onelove   Click here to Send Onelove a Private Message   Add Onelove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Onelove
Stálý Člen

Karma uživatele Onelove - 11% PěstitelskáKarma uživatele Onelove - 11% PěstitelskáKarma uživatele Onelove - 11% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 101

zdravím .. no dopadlo to takto...

Jack postupne zhadzoval všetky listy až do posledného.. potom som ho sklidil a zavesil do boxu kde sa postupne sušil asi týždeň ...výsledok bol asi 5g ...vôňa skoro žiadna ..chuť a kvalita nič moc ..celkom fiasko

Red Dwarf sklidený, usušený, zdymený ... chuť a vôňa velmi dobrá ovocná svieža, zaujímavá ...účinky prekvapivo silné ... fakt super odroda veľmi nám chutila škoda že toho nebolo viac len asi 3g ... ale tak aspoň niečo keď už bol RD v detstve zlomený pri búrke a musel to rozchodiť

a Boba som nevidel asi 2 týždne ale naposledy bol krásny a velký ako vždy dúfam že keď tam v najbližších dňoch pôjdem bude už konečne kvitnúť


ďalšie kolo v boxe je neisté .. mama začína mať reči... asi veľa kuká telku a tak má hlavu plnú kalerábov ...ja si nejak poradím ale najprv treba €€€€ ...
s pozdravom Onelove

-"Někdy mám chuť se na všechno vysrat... ale pak si vzpomenu že stejně už na všechno seru"-
-"jeden svet nestačí"-
-"kdo pěstuje, skutečně legalizuje"-
1.grow Jack Herer 125W CFL

Old Post 15-08-2012 v 07:58 AM
Onelove je offline   Profil uživatele Onelove   Find more posts by Onelove   Foto galerie člena Onelove   Click here to Send Onelove a Private Message   Add Onelove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mayiaa
Nový Člen

Karma uživatele mayiaa - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 102

Ahoj Onelove,
pěkný thread a roztomilý ten mini bong
Fandím Bobovi, ale také si myslím, že to bude spíš fakt Bob.. Mám stejnou kytí, taktéž nějaký noname a také jsem doufala, že to bude holčička, ale teď už má kuliček, tak kluk jako buk. Nevadí, udělám si z něj čajíček na balkoně mám už jednu kvetoucí holčičku plus 3 ze 3 vyklíčených AKček, tak jsem zvědavá, jak dopadnu, mezitím studuji zde na groweru a fandím ostatním growerům!

Tak tedy good luck

Old Post 15-08-2012 v 08:14 AM
mayiaa je offline   Profil uživatele mayiaa   Find more posts by mayiaa   Foto galerie člena mayiaa   Click here to Send mayiaa a Private Message   Add mayiaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krisa.lc
Stálý Člen

Karma uživatele krisa.lc - 48% PěstitelskáKarma uživatele krisa.lc - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 103

Cau,
posielam K+, sledoval som tvoj thread, skoda toho Jacka - neboli to nejake odrbove semena? Inaac tiez som mal tento rok Red Dwarfa a tiez chutii.. Tak prajem nech sa ti ta zvysna rastlina vydari a urcite dalej prispievaj ako sa jej dari, bo dako malo nas tu je pestujucich Slovakov.. Drz sa..

Nikdy nepodcenujte pravdepodobnost nemozneho...

Old Post 16-08-2012 v 20:24 PM
krisa.lc je offline   Profil uživatele krisa.lc   Find more posts by krisa.lc   Foto galerie člena krisa.lc   Click here to Send krisa.lc a Private Message   Add krisa.lc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3447880 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív