Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » Má šalvěj divutvornááá krááásná :D
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
strihorukyeduar
Stálý Člen

Karma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 261  

Pohodička Má šalvěj divutvornááá krááásná :D Příspěvek č. 1






Pýcha mého pokoje Mám jí moc rád...Na fotkách si můžete všimnout že jeden list je porubanej.. To je pozůstatek z jednoho trošku přehnanýho privátk...Jinak je moc v pohodě a žije vesele dál... Názory!!! :-)

Old Post 13-06-2005 v 11:56 AM
strihorukyeduar je offline   Profil uživatele strihorukyeduar   Find more posts by strihorukyeduar   Foto galerie člena strihorukyeduar   Click here to Send strihorukyeduar a Private Message   Add strihorukyeduar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strihorukyeduar
Stálý Člen

Karma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 261  

Příspěvek č. 2

Žádný názory?

Old Post 13-06-2005 v 13:09 PM
strihorukyeduar je offline   Profil uživatele strihorukyeduar   Find more posts by strihorukyeduar   Foto galerie člena strihorukyeduar   Click here to Send strihorukyeduar a Private Message   Add strihorukyeduar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matulis
Nový Člen

Karma uživatele matulis - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 3

Odkial si zohnal semienka salvie....prosim porad,dlho dlho ja a moji kamarati ju zhaname a ako na slovensku tak aj v Cech republic som sa k nim nemohol dostat....rozmyslal som nad growshopom v zahranici....ale to su dost pekne peniaze.

Old Post 13-06-2005 v 13:11 PM
matulis je offline   Profil uživatele matulis   Find more posts by matulis   Foto galerie člena matulis   Click here to Send matulis a Private Message   Add matulis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strihorukyeduar
Stálý Člen

Karma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 261  

Příspěvek č. 4

No...JÁ jí mám z řezu..Pokud vím tak ze seeds se pěstovat fakt nedá..(maj klíčivost 0,01) takže ŘEZY! Mon bych pár řezů nadělal! Kdybys chtěl

Můj OUTDOOR 2006
Moje ŠALVĚJKA DIVUTVORNÁ
Můj předměstský OUTDOOR 2009

Old Post 13-06-2005 v 13:17 PM
strihorukyeduar je offline   Profil uživatele strihorukyeduar   Find more posts by strihorukyeduar   Foto galerie člena strihorukyeduar   Click here to Send strihorukyeduar a Private Message   Add strihorukyeduar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chell
Grower Rastawoman

Karma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 426  

Příspěvek č. 5

matulis si snad delas prdel ne
zadej deo hledani salvej nebo salvia a tam ti vyjede hafo veci
myslim ze v blave ji na www.floraexotica.sk ted uz je to vlastne http://www.rastlinky.sk/inshop/, nebo jaxe ta stranka menuje, prodavaj asi za 500Sk.
jinkabazar atp...
a edvarde hele kazdej ti nebude hodnotit vsechny veci o sem das stim se smir.

ale jako roste ti pekne jaky ma podminky vcem ji mas jak je stara a tak.. povidej podrobnosti aspon..

člověk miluje jen to co uplně nevlastní...



žiju díky marihuaně

knihy o konopí

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Naposledy upravil chell 13-06-2005 v 20:16 PM

Old Post 13-06-2005 v 13:19 PM
chell je offline   Profil uživatele chell   Find more posts by chell   Foto galerie člena chell   Click here to Send chell a Private Message   Add chell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strihorukyeduar
Stálý Člen

Karma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 261  

Příspěvek č. 6

No..Podmínky má celkem dobrý..Jelikož nemá šalvějka ráda moc světla tak je na severní straně...Obden j stříkám na listy...(jedno za dva týdny udělám postřik na listy s vermesfluitem) a jinak jí dost zalejvám...Před nedávnem sem jí zaštípl tak se krááásně rozvětvila a možná se pokusím o pár řízků...Možná pár šťastlivců podaruju protože tu nechci rýžovat! Ale všechno záleží na tom jestli se mi ty řezany povedou! Njn...

Můj OUTDOOR 2006
Moje ŠALVĚJKA DIVUTVORNÁ
Můj předměstský OUTDOOR 2009

Old Post 13-06-2005 v 13:28 PM
strihorukyeduar je offline   Profil uživatele strihorukyeduar   Find more posts by strihorukyeduar   Foto galerie člena strihorukyeduar   Click here to Send strihorukyeduar a Private Message   Add strihorukyeduar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 7

postrek na listy vermesfluitom hmmm á potom to bude dobré pohuleníčko inak je pekná, ale hnojky na list by som fakt nedával alebo ju pestuješ len pre potešenie?

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 13-06-2005 v 13:55 PM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mto
Stálý Člen

Karma uživatele mto - 33% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 8

2 matulis : http://www.rastlinky.sk

cena je cca 450 ...ak si dobre pamatam

-= mto OUTDOOR 2oo5 =-

Old Post 13-06-2005 v 14:10 PM
mto je offline   Profil uživatele mto   Find more posts by mto   Foto galerie člena mto   Click here to Send mto a Private Message   Add mto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strihorukyeduar
Stálý Člen

Karma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 261  

Příspěvek č. 9

Mám jí asi půl roku...Spš míň...Substrát je normoš na pokojové kytky

Můj OUTDOOR 2006
Moje ŠALVĚJKA DIVUTVORNÁ
Můj předměstský OUTDOOR 2009

Old Post 13-06-2005 v 17:07 PM
strihorukyeduar je offline   Profil uživatele strihorukyeduar   Find more posts by strihorukyeduar   Foto galerie člena strihorukyeduar   Click here to Send strihorukyeduar a Private Message   Add strihorukyeduar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haggy
Stálý Člen

Karma uživatele Haggy - 88% PěstitelskáKarma uživatele Haggy - 88% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 58 

Příspěvek č. 10

hehe...v Brne ji normalne prodavaj na Zelnem trhu tam si koupis celou kytku

Fantazie uz dosahuje takovych rozmeru, ze si clovek mysli, ze mluvi...

Old Post 13-06-2005 v 17:46 PM
Haggy je offline   Profil uživatele Haggy   Find more posts by Haggy   Foto galerie člena Haggy   Click here to Send Haggy a Private Message   Add Haggy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haggy
Stálý Člen

Karma uživatele Haggy - 88% PěstitelskáKarma uživatele Haggy - 88% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 58 

Příspěvek č. 11

par kacek...mlada to kupovala tak za 40-50 sazenicku, minulej tyden

Fantazie uz dosahuje takovych rozmeru, ze si clovek mysli, ze mluvi...

Old Post 13-06-2005 v 18:10 PM
Haggy je offline   Profil uživatele Haggy   Find more posts by Haggy   Foto galerie člena Haggy   Click here to Send Haggy a Private Message   Add Haggy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strihorukyeduar
Stálý Člen

Karma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 261  

Příspěvek č. 12

Hm....Hele..Chápete to někdo? Já sem dostal za obrázky mý šalvějky negativní karmu od nikoho bez podpisu..To je divný ne?

Můj OUTDOOR 2006
Moje ŠALVĚJKA DIVUTVORNÁ
Můj předměstský OUTDOOR 2009

Old Post 13-06-2005 v 19:37 PM
strihorukyeduar je offline   Profil uživatele strihorukyeduar   Find more posts by strihorukyeduar   Foto galerie člena strihorukyeduar   Click here to Send strihorukyeduar a Private Message   Add strihorukyeduar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 13

Myslím že ta na zelňáku rozhodně divotvorná není

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 13-06-2005 v 20:01 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sheila
Nový Člen

Karma uživatele sheila - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 14

vis proc k- protoze vubec neumis odpovidat na otazky.. a nebylo to za tu salvej ta kytka je pekna ale za tu odpoved jak ji mas dlouho ze dlouho...
takze asi tak no...
celkove tohle forum je jen o tom dostat karmu za fotky ale veskerej informacni charakter je uplne o nicem rekni mi rpoc bych ti mela dat k+ za nakou peknou fotku kdyz mi vubec nepomuze treba v rade jaky mas podminky v cem roste jak dlouho roste cim ji hnojis atp...

fuck off

Old Post 13-06-2005 v 20:10 PM
sheila je offline   Profil uživatele sheila   Find more posts by sheila   Foto galerie člena sheila   Click here to Send sheila a Private Message   Add sheila to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strihorukyeduar
Stálý Člen

Karma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 261  

Příspěvek č. 15

Sem to sem psal...Ale to tě asi nezajímá co? No...Myslím že takovýhle arogantní lidi by vůbec neměly lezt na Grower!

Můj OUTDOOR 2006
Moje ŠALVĚJKA DIVUTVORNÁ
Můj předměstský OUTDOOR 2009

Old Post 13-06-2005 v 20:23 PM
strihorukyeduar je offline   Profil uživatele strihorukyeduar   Find more posts by strihorukyeduar   Foto galerie člena strihorukyeduar   Click here to Send strihorukyeduar a Private Message   Add strihorukyeduar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 16

2 sheila: ale no tak slecinko prece se nebudes rozcilowat i gdyz je prawda ze za fotky tady dostanes daleko wic karmy nez za odpowedi na otazky a dyz lidem pomahas ale esi chces neco wedet o salweji a budou ti stacit mije skromne poznatky tak se klidne obrat do pm
2 eduard: docela maly wzdalenosti mezi internodii pohoda jinak na pul roku ta kytka teda moc welka neni ale pohoda

korenowy stimulatory a zakorenowani wubec prach obycejny clowek wedle tebe muze to byt fizl, mrdej ho do prdele!!!-em
skudci a pesticidy NEWÁLČI--------------------------->SOULOŽ
zizalkowej humus home made NOBODY=NOPROBLEM
Post coitum omne animal triste

Old Post 13-06-2005 v 20:23 PM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-11-2012 - Kubcová šalvěj divotvorná - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8484370 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív