Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Střihoruký outdoor 2oo6 (shaman,NL,Pot of gold a no name) :D
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
strihorukyeduar
Stálý Člen

Karma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 261  

Obecné Střihoruký outdoor 2oo6 (shaman,NL,Pot of gold a no name) :D Příspěvek č. 1







Milý přátelé a kamarádi groweři,
letos sem zvolil na svůj pěst Shamana--už dlouho mě lákají fialky,NL--Chtěl sem zkusit něco new,Pot of gold--Nádherná odrůdka a noname--Klasika.....

Chtěl sem se také letos vyhnout zvěři (tady aby se zvěř vyhla mě ) tak sem udělal takovej plůtek (tyče z lísky a do mezer akát )

*********VEŠKERÉ OTÁZKY A PŘIPOMÍNKY PLS PIŠTEEE*****

PEACE

Foto č. 1--Celkový pohled na 1/2 pole

Foto č. 2 a 3--Ohrada kolem pole

Foto č. 4--Pot of gold

Foto č. 5--Shaman

Foto č. 6--To samý jak č.1 ale zeshora

Můj OUTDOOR 2006
Moje ŠALVĚJKA DIVUTVORNÁ
Můj předměstský OUTDOOR 2009

Naposledy upravil strihorukyeduar 09-05-2006 v 17:25 PM

Old Post 09-05-2006 v 17:06 PM
strihorukyeduar je offline   Profil uživatele strihorukyeduar   Find more posts by strihorukyeduar   Foto galerie člena strihorukyeduar   Click here to Send strihorukyeduar a Private Message   Add strihorukyeduar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DEVIATIO
Stálý Člen

Karma uživatele DEVIATIO - 95% PěstitelskáKarma uživatele DEVIATIO - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 420  

Příspěvek č. 2

Luxusni paloucek:-)) akorad bych to mozna dal do kvetinacu ktere bych zakopl do zeme-a v nich bych mel nejakou tu lepsejsi hlinu,tahle totiz nevipada vubec dobre.Ale taky vidim jen fotku,v realu to muze bejt jinak:-))

Old Post 09-05-2006 v 17:55 PM
DEVIATIO je offline   Profil uživatele DEVIATIO   Find more posts by DEVIATIO   Foto galerie člena DEVIATIO   Click here to Send DEVIATIO a Private Message   Add DEVIATIO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trávníkář
Stálý Člen

Karma uživatele Trávníkář - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 3

To stou hlinou je pravda.. ale mozna bych to spis resil vyhloubenim vetsich jamek a nasypani kvalitnejsi pudy a pak to tam dat volne nez do kyblu..precejenom ta volnost se nakonec vyporada i stouhle hlinuo ale kdyz dlouho porostou kvalitni pudou a pak obcas nakej ten koren zavita do tyhle pudy je to lepsi nez aby se ty korinky tesnaly v kyblu...ale jinak to mas moc krasny a stim plutkem ses musel pekne srat ale poved se ti peace and grow

Slunce v duši THC v krvi

Old Post 09-05-2006 v 18:13 PM
Trávníkář je offline   Profil uživatele Trávníkář   Find more posts by Trávníkář   Foto galerie člena Trávníkář   Click here to Send Trávníkář a Private Message   Add Trávníkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strihorukyeduar
Stálý Člen

Karma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 261  

Příspěvek č. 4

Dík Hlínu sem samozdřejmě dal kvalitní...ale jelikož by se mohl z tý hnusný vyplavit (jelikož byla nějaká lehčí) tak sem jí zas přihrnul tou horší...Chápete

Můj OUTDOOR 2006
Moje ŠALVĚJKA DIVUTVORNÁ
Můj předměstský OUTDOOR 2009

Old Post 09-05-2006 v 18:27 PM
strihorukyeduar je offline   Profil uživatele strihorukyeduar   Find more posts by strihorukyeduar   Foto galerie člena strihorukyeduar   Click here to Send strihorukyeduar a Private Message   Add strihorukyeduar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepe46
Stálý Člen

Karma uživatele Pepe46 - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 5

nemas nahodou na te ctvrte fotce na listech bile tecky- plisen?jestli ne tak sry je mozne ze se mylim
ja mam totiz zrovna neco podobneho a je to i na povrchu substratu

"When You smoke herb it reveals you to yourself. All the wickedness you do is revealed by the herb - it's you conscience and gives you an honest picture of yourself."
"Když kouříš Bylinu, odhalí ti tebe samého. Všechno zlo které děláš bylina odkryje - je to tvoje svědomí a dá ti čestný obrázek tebe samotného."
-Bob Marley

Old Post 09-05-2006 v 21:41 PM
Pepe46 je offline   Profil uživatele Pepe46   Find more posts by Pepe46   Foto galerie člena Pepe46   Click here to Send Pepe46 a Private Message   Add Pepe46 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strihorukyeduar
Stálý Člen

Karma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 261  

Příspěvek č. 6

2 Pepe:Já myslím že to nevadí ne? Nebo jo?

Můj OUTDOOR 2006
Moje ŠALVĚJKA DIVUTVORNÁ
Můj předměstský OUTDOOR 2009

Old Post 10-05-2006 v 05:41 AM
strihorukyeduar je offline   Profil uživatele strihorukyeduar   Find more posts by strihorukyeduar   Foto galerie člena strihorukyeduar   Click here to Send strihorukyeduar a Private Message   Add strihorukyeduar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eNDy
Stálý Člen

Karma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 532  

Příspěvek č. 7

to strihoruky: noo vidim ze sa ti to rozbieha luxusny plot!
snad to nebude plesen, drzim palec a jasan ze k+

Old Post 10-05-2006 v 11:57 AM
eNDy je offline   Profil uživatele eNDy   Find more posts by eNDy   Foto galerie člena eNDy   Click here to Send eNDy a Private Message   Add eNDy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepe46
Stálý Člen

Karma uživatele Pepe46 - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 8

no tak jestli by to byla plisen tak to vadi a jestli ne tak nevadi no zalezi teda co by to potom bylo

"When You smoke herb it reveals you to yourself. All the wickedness you do is revealed by the herb - it's you conscience and gives you an honest picture of yourself."
"Když kouříš Bylinu, odhalí ti tebe samého. Všechno zlo které děláš bylina odkryje - je to tvoje svědomí a dá ti čestný obrázek tebe samotného."
-Bob Marley

Old Post 10-05-2006 v 12:03 PM
Pepe46 je offline   Profil uživatele Pepe46   Find more posts by Pepe46   Foto galerie člena Pepe46   Click here to Send Pepe46 a Private Message   Add Pepe46 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strihorukyeduar
Stálý Člen

Karma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 261  

Příspěvek č. 9



Pepe:Já myslím že je to spíš pyl ze stromů všude kolem!

*****DOBRÁ RADA NAD ZLATO *****
Dnes sem šel po bytě a koukám já uplně zapoměl na můj kýbl...Chtěl jsem ještě něco dosadit na vedlejší pole a tak sem prdnul do JIFFŮ posledních 14 seeds no name..ty woe a čumim...Vylezli všechny!!! Což se v hajzlpapíru nikdy nestalo...1 tableta stojí 3 KČ a je to fakt luxus--Dá se tam seeds..Může v tý tabletě bejt celej měsíc a pak to akorát dáš CELÝ do hlíny a jeto!! Dobrý je to! DOPORUČUJU!!! Peace

Můj OUTDOOR 2006
Moje ŠALVĚJKA DIVUTVORNÁ
Můj předměstský OUTDOOR 2009

Old Post 10-05-2006 v 16:21 PM
strihorukyeduar je offline   Profil uživatele strihorukyeduar   Find more posts by strihorukyeduar   Foto galerie člena strihorukyeduar   Click here to Send strihorukyeduar a Private Message   Add strihorukyeduar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trávníkář
Stálý Člen

Karma uživatele Trávníkář - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 10

Verim ze je to supr tyhlety vecicky soou vazne vychytany ale jako abych rek pravdu tak me teda treba muj No Name leze na hajzl papiru jak divej a vetsinou vyklici uplne vsechno asi to spis zalezi na tech seminkach...ale jako tohleto urcite je vyborna vec ja sme nekde v terarijnich potrebach koupil kostku tohjo lisovanyho kokosovyho substratu a to je taky supr narves to do kyble a ono to z takovy kostky udela asi 10 litru toho substratu je to vazne supr co se tyce pH to sme nak nezjisoval...to este prozkoumam a uvidim ale myslim ze to je vicemene toto akorat to enni v tech sitkach je to parada Peace and Grow a mas to krasny a K+ za supr plutek a krasny kyticky

Slunce v duši THC v krvi

Old Post 10-05-2006 v 18:03 PM
Trávníkář je offline   Profil uživatele Trávníkář   Find more posts by Trávníkář   Foto galerie člena Trávníkář   Click here to Send Trávníkář a Private Message   Add Trávníkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strihorukyeduar
Stálý Člen

Karma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 261  

Příspěvek č. 11

jj je to vychytávka...Díky všem za K+

Můj OUTDOOR 2006
Moje ŠALVĚJKA DIVUTVORNÁ
Můj předměstský OUTDOOR 2009

Old Post 10-05-2006 v 20:15 PM
strihorukyeduar je offline   Profil uživatele strihorukyeduar   Find more posts by strihorukyeduar   Foto galerie člena strihorukyeduar   Click here to Send strihorukyeduar a Private Message   Add strihorukyeduar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strihorukyeduar
Stálý Člen

Karma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 261  

Příspěvek č. 12

PS:Už se těším na výkend až tam ještě dosázím ty no name...PS2:Myslíte že na to eště není pozděM Bojím se že sem trošku zmeškal PEACE

Můj OUTDOOR 2006
Moje ŠALVĚJKA DIVUTVORNÁ
Můj předměstský OUTDOOR 2009

Old Post 11-05-2006 v 08:52 AM
strihorukyeduar je offline   Profil uživatele strihorukyeduar   Find more posts by strihorukyeduar   Foto galerie člena strihorukyeduar   Click here to Send strihorukyeduar a Private Message   Add strihorukyeduar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 13

plůtek je fakt dobrej !

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Old Post 11-05-2006 v 09:14 AM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strihorukyeduar
Stálý Člen

Karma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 261  

Příspěvek č. 14

S plůtkem sem se sral moc dlouho no Jinak fota dodám zas v neděli večír...

Můj OUTDOOR 2006
Moje ŠALVĚJKA DIVUTVORNÁ
Můj předměstský OUTDOOR 2009

Old Post 11-05-2006 v 16:58 PM
strihorukyeduar je offline   Profil uživatele strihorukyeduar   Find more posts by strihorukyeduar   Foto galerie člena strihorukyeduar   Click here to Send strihorukyeduar a Private Message   Add strihorukyeduar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mike.mouse
Stálý Člen

Karma uživatele mike.mouse - 95% PěstitelskáKarma uživatele mike.mouse - 95% PěstitelskáKarma uživatele mike.mouse - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 15

strihorukyeduar : yo, je to celkom v pohode out...pekne spraveny, zatial tomu nic nechyba len aby ti to nikto nenasiel, inak v Jiffy som ja robil klony uz davnejsie a teda stale aj robim a u nas stoja iba 2 korunky cus zatial,kym sa bude na co pozerat ...

**Usporky 2x20 W umenie by Mike **70 W projek nahoda - prvy in pod 70kou **2nd In uder 70 Watts - Dead, but nice buds for 70w**All about Kristalon**Vonkajsie dvere ala out05 xata**mad double 70 watt

Old Post 11-05-2006 v 20:33 PM
mike.mouse je offline   Profil uživatele mike.mouse   Find more posts by mike.mouse   Foto galerie člena mike.mouse   Click here to Send mike.mouse a Private Message   Add mike.mouse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jayrip
Nový Člen

Karma uživatele Jayrip - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 16

Parádní plůtek..a libózní mistečko..ale jestli ti to někdo uvidí tak máš po smíchu.

Old Post 11-05-2006 v 22:05 PM
Jayrip je offline   Profil uživatele Jayrip   Find more posts by Jayrip   Foto galerie člena Jayrip   Click here to Send Jayrip a Private Message   Add Jayrip to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1232940 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív