Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Střihoruký outdoor 2oo6 (shaman,NL,Pot of gold a no name) :D
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
strihorukyeduar
Stálý Člen

Karma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 261  

Příspěvek č. 17

Nikdo to neuvidí..Je to schovaný jako prase

Můj OUTDOOR 2006
Moje ŠALVĚJKA DIVUTVORNÁ
Můj předměstský OUTDOOR 2009

Old Post 12-05-2006 v 15:09 PM
strihorukyeduar je offline   Profil uživatele strihorukyeduar   Find more posts by strihorukyeduar   Foto galerie člena strihorukyeduar   Click here to Send strihorukyeduar a Private Message   Add strihorukyeduar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strihorukyeduar
Stálý Člen

Karma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 261  

Příspěvek č. 18


Kytinky docela povyrostli za ty dva dny...Viz fota...Dnes večer půjdou do hlíny...Ale na chatě takže fota budou až v neděli k večeru..Zatím se loučím..Užijte si prosluněný pátek! Peace

Můj OUTDOOR 2006
Moje ŠALVĚJKA DIVUTVORNÁ
Můj předměstský OUTDOOR 2009

Old Post 12-05-2006 v 17:16 PM
strihorukyeduar je offline   Profil uživatele strihorukyeduar   Find more posts by strihorukyeduar   Foto galerie člena strihorukyeduar   Click here to Send strihorukyeduar a Private Message   Add strihorukyeduar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dissaster
Stálý Člen

Karma uživatele Dissaster - 6% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 19

Dobré Místo!!! Přeju dobrou Sklizeň

Ani newím proč to hulím???
ale chci to hulit!!!
a mám to moc rád!!!

Old Post 13-05-2006 v 15:27 PM
Dissaster je offline   Profil uživatele Dissaster   Find more posts by Dissaster   Foto galerie člena Dissaster   Click here to Send Dissaster a Private Message   Add Dissaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strihorukyeduar
Stálý Člen

Karma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 261  

Příspěvek č. 20

WirusH:Bulbovi sem vše zaslal a jestli máš problém tak PM

Můj OUTDOOR 2006
Moje ŠALVĚJKA DIVUTVORNÁ
Můj předměstský OUTDOOR 2009

Old Post 14-05-2006 v 16:58 PM
strihorukyeduar je offline   Profil uživatele strihorukyeduar   Find more posts by strihorukyeduar   Foto galerie člena strihorukyeduar   Click here to Send strihorukyeduar a Private Message   Add strihorukyeduar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strihorukyeduar
Stálý Člen

Karma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 261  

Příspěvek č. 21









Jinak sem byl zas na chatě za holkama....Rostou jak z vody....

***FOTKY***

1-Jedinej Citral kterej sem měl mít původně doma jako ozdobu ale rodičům ruplo a musel ven

2-Makro Citralu s kapkou

3-Jungle

4-Shaman s kapkou

5-Zase citral

6-No name



7-Plůtek (sem musím pochlubit né? )

8-Celkový pohled na 1. řadu políčka

´P*E*A*C*E

Můj OUTDOOR 2006
Moje ŠALVĚJKA DIVUTVORNÁ
Můj předměstský OUTDOOR 2009

Naposledy upravil strihorukyeduar 14-05-2006 v 17:13 PM

Old Post 14-05-2006 v 17:08 PM
strihorukyeduar je offline   Profil uživatele strihorukyeduar   Find more posts by strihorukyeduar   Foto galerie člena strihorukyeduar   Click here to Send strihorukyeduar a Private Message   Add strihorukyeduar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hehelum
Stálý Člen

Karma uživatele hehelum - 61% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 22

heh, ta ohrada je husta, a kyticky taky, ten Citral ti celkem zavidim, hulil sem ho, a je to fakt moc dobry...

Old Post 14-05-2006 v 21:49 PM
hehelum je offline   Profil uživatele hehelum   Find more posts by hehelum   Foto galerie člena hehelum   Click here to Send hehelum a Private Message   Add hehelum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strihorukyeduar
Stálý Člen

Karma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 261  

Příspěvek č. 23

hehelum...No pokud chceš ..Mám tu ještě asi 5 seeds...

Můj OUTDOOR 2006
Moje ŠALVĚJKA DIVUTVORNÁ
Můj předměstský OUTDOOR 2009

Old Post 15-05-2006 v 21:00 PM
strihorukyeduar je offline   Profil uživatele strihorukyeduar   Find more posts by strihorukyeduar   Foto galerie člena strihorukyeduar   Click here to Send strihorukyeduar a Private Message   Add strihorukyeduar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

Zdarec. Neni to spatne. Ale nemas to moc na husto? jj ja vim ze neco by mohli bejt samci. A coz kdyz ne? Nu coz pak se jiste neco vymysli. Mej a smej se

Old Post 15-05-2006 v 21:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trávníkář
Stálý Člen

Karma uživatele Trávníkář - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 25

No ja sem s hehelum v jednom outdooru....ty bys nam chtel ty seeds poslat zadaco? :-O to bys bykl tak ochotnej? se distak pls ozvi urcite bysme neodmitli a jinak moc krasny roste ti to dal vidim ze karmicku sem nedal jen tak pro nic a nic zaslouzis si ji kdzy to tak pude este chvilicku dal leti ti dalsi a dytska se teda pls ozvi mej se cushh at ti to roste daal Peace

Slunce v duši THC v krvi

Old Post 15-05-2006 v 22:50 PM
Trávníkář je offline   Profil uživatele Trávníkář   Find more posts by Trávníkář   Foto galerie člena Trávníkář   Click here to Send Trávníkář a Private Message   Add Trávníkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strihorukyeduar
Stálý Člen

Karma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 261  

Příspěvek č. 26

Díky všem za K+..Ještě jeden dotaz...Prosím Vás...Co to může bejt...Dal sem malou kytku do zeme..Podobnou tý 4.tý...Příjdu další den a je tam jen stonek bez těch malejch lístečků...Původně sem myslel že to dělal mravenci kterejch je tam plno ale asi ne co?

Můj OUTDOOR 2006
Moje ŠALVĚJKA DIVUTVORNÁ
Můj předměstský OUTDOOR 2009

Old Post 16-05-2006 v 15:11 PM
strihorukyeduar je offline   Profil uživatele strihorukyeduar   Find more posts by strihorukyeduar   Foto galerie člena strihorukyeduar   Click here to Send strihorukyeduar a Private Message   Add strihorukyeduar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bulb
Stálý Člen

Karma uživatele Bulb - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 586  

Příspěvek č. 27

No zda se mi ze mas ty kytky moc blizko u sebe... dobra vychytavka ten plotek, uvidime pozdeji...

Naposledy upravil Bulb 16-05-2006 v 17:22 PM

Old Post 16-05-2006 v 15:25 PM
Bulb je offline   Profil uživatele Bulb   Find more posts by Bulb   Foto galerie člena Bulb   Click here to Send Bulb a Private Message   Add Bulb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anonymer
Stálý Člen

Karma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 342 

Příspěvek č. 28

Strihoruky : Slimak ? Možno, ale ten by asi ožral aj ostatne

An.

???
FUCK SYSTEM
rise SVK unda repp

Slovak cooperation 2005
Botanic project (Out v našom podaní) 2007

Old Post 16-05-2006 v 15:30 PM
Anonymer je offline   Profil uživatele Anonymer   Find more posts by Anonymer   Foto galerie člena Anonymer   Click here to Send Anonymer a Private Message   Add Anonymer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Anonymer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strihorukyeduar
Stálý Člen

Karma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 261  

Příspěvek č. 29

tak to je teda fakt záhada

Můj OUTDOOR 2006
Moje ŠALVĚJKA DIVUTVORNÁ
Můj předměstský OUTDOOR 2009

Old Post 16-05-2006 v 15:32 PM
strihorukyeduar je offline   Profil uživatele strihorukyeduar   Find more posts by strihorukyeduar   Foto galerie člena strihorukyeduar   Click here to Send strihorukyeduar a Private Message   Add strihorukyeduar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zasa
Stálý Člen

Karma uživatele zasa - 94% PěstitelskáKarma uživatele zasa - 94% PěstitelskáKarma uživatele zasa - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 30

2:strihorukyeduar
to bol slimak mne pozrali kopu kvetin mnuly rok.. bud ti zozere len listky alebo celu kvetinku alebo iba obzere listky..a spoznas to aj tak ze tam mas zaschnuty ten slimakov slizna hline dakde v okoli kvetiny..a vyriesis to ked okloie kvetiny obsypes pilinami alebo kavou pieskom a ked budu vacsie tak mozes dat smirgel okolo stonky ale pocul som aj o medennom drote vraj cez ten slimak nepojde...tak drzim palce nech ti to nepojdia vsetkocuzz


zasa outdoor 2oo5

zasa outdoor 2oo6

Old Post 16-05-2006 v 15:59 PM
zasa je offline   Profil uživatele zasa   Find more posts by zasa   Foto galerie člena zasa   Click here to Send zasa a Private Message   Add zasa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31

A zapomnel jsem ti jeste napsat ze na srnky je ouplne nejlepsi vycesat psa dat ty clhupy do igelataku , propichat ho a privazat v okoli tech kytek. Praktikovano a ucinnost je stopro. Ale nezabira to proti lidem. Bacha na to.
A at ti to hnete.

Old Post 16-05-2006 v 20:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
highmat
Stálý Člen

Karma uživatele highmat - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 32

mne sa stalo nieco podobne...je to urcite slimak, bo ked som to zacal checkovat aj na dalsie dni, tak si taM uz turoval ale ja som ako predatoR HO POTRESTAL A ukazal skusku ohnom:-))) Edo, vyslo mi od teba asi 12 semienok, tak ti niekdey ukazem ako sa mi dari...fakt vsetko rasTie...ja namiesto plotikov pouzivam bud pletivo(ale vie sa to vypomstit) alebo robno umiestnit do takych miest, kam sa zviera nema sancu dostat(iba zvierata ako ja:-) IQ si to dava asi najviac...powerplant to na vonku az tak nerozchadza..ale hadam bude OK
CU

fucking shit is this weed BUT I breed IT to feed my need

I love cannabis indica!!!

AMO+ Mora

Old Post 24-05-2006 v 22:47 PM
highmat je offline   Profil uživatele highmat   Find more posts by highmat   Foto galerie člena highmat   Click here to Send highmat a Private Message   Add highmat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0039110 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív