Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 600W Pot of Gold + special guest
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6
Autor
Téma 
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 81

kdo jsou jako ti ledé jsem tu roky a nikoho z nich jsem tu snad nezahlídl jedna věc je co tam fakt vyroste a druhá co nějaká zhulka v návalech egoistyckých záchvatů napíše . .mužu říct že 1000g pod 600w je jev tak ojediněly a zřídký že se v na šem vesmíru prakticky neoběvuje a než jakýkoliv vliv skils bych viděl maximálně stěstí na vynosnou genetiku a optimální kostelaci hvězd . .než um techto lidí . . .

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 16-02-2012 v 11:37 AM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 82

No když letmo nakouknu do marwova threadu tak: rust 400w MH, po přepnutí 600w HPS a "několik posledních týdnů navíc 400w HPS".

Takže bych to viděl : 3. týden květu 600W + 400W = 1000W

Nic podrobnějšícho tam nemá, tak nevim ...

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 16-02-2012 v 13:11 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 83

Takze je to realne, ale take velmi ojedinele. Myslim ze 600 a neco pod 600w, kor kdyz jeste neco chytlo plisen je super vysledek. Me jen zajima jestli tu nekdo dava pravidelne kazde kolo pod 600W treba 700g a vice, o te pravidelnosti dost pochybuju.

Old Post 16-02-2012 v 14:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koloušek
Stálý Člen

Karma uživatele Koloušek - 93% PěstitelskáKarma uživatele Koloušek - 93% PěstitelskáKarma uživatele Koloušek - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 84

citace:
Původní příspěvek od xpapousek


no, řekněme si to narovinu; minimálně pozitivní

jinak moc hezká práce, ani jsem nečekal že vyhraju, ale hodně mě překvapily tak nízké tipy od ostatních, tak jsem to chtěl trochu přepálit, a vida; ono jen o 2 gé...je vidět že genetika je opravdu kvalitní...
Asi si půjdu vsadit na fotbal

guerilla: dokážeš odhadnout o kolik jsi přišel na výnosu kvůli plísni a kvůli předčasné kose(jestli tedy byla předčasná, koukám že pog má na netu uváděno 55-70dní)?


Muhehe:-D Co si budeme povídat, jsem od přírody tvor podezíravý, takže bylo by super vidět to ještě párkrát v akci, nedejbože ve srovnání s jinym stínidlem:-) či ještě lépe, vyzkoušet si sám.. Každopádně se mi ten tvůj vynález líbí a budu sledovat thready, kde se vyskytne.

+- G/W je parádní výnos a cápek co psal něco o tom, že toho mohlo být víc neví co mluví/píše.

To G: Stačilo by v něm shrnout co už tu bylo psáno.Popsat učinky, chuť(imho dost subjektivní), růst atd. Prostě to tak nějak zakončit, aby až člověk bude chtít jet PoG měl dobrej thread, kde najde všechny potřebný informace na jednom místě.

Tým, že človek sleduje svoj osobný záujem, obhajuje záujem spoločnosti účinnejšie, ako keby sa o to v skutočnosti usiloval. Nikdy som nevidel, že by vzišlo veľa dobrého od ľudí, ktorí sú oddaní činnostiam zameraným na verejné blaho…
Velmi zajímavý dokument> Zajatci bíleho boha

Můj první indoor, pro radost, 400W

Old Post 17-02-2012 v 14:44 PM
Koloušek je offline   Profil uživatele Koloušek   Find more posts by Koloušek   Foto galerie člena Koloušek   Click here to Send Koloušek a Private Message   Add Koloušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Pot of Gold Příspěvek č. 85

Jedná se o mosty indiku, po přepnutí se vytáhne, když se nezastřihne, o cca 50-70% (těch cca 70% je v konci).

Stavba je stromečkoidní, ale musí být na to prostor. Ideálně jet buď méně (na prostoru 120x120 bych dal 9, déle růst anebo 16ks taky v pohodě, jen je zapotřebí s rozumem oholit spodky, všechny malé a v 20 dni nepříliš vyvinuté paličky pryč - postupovat od spodku a středu rostliny !

Když není rostlina ve 100% kondici, je náchylná na plísně. V mém případě způsobeno zasolením kokosu. Ale jak se ukázalo i zde, i přes tohle rozhodně stojí za to vyzkoušet Nechá si opravdu hodně líbit, nicméně pak je oslabená a jak jsem psal výše, je pak zvýšené riziko plísně palic. Nutno podotknout, že ostatní (10ks) byly scela bez náznaku, ale byly taky v lepší kondici jak ty napadané, takže je to převážně o přístupu pěstitele a z toho vyplývající zdravotní stav rostlin

Jedná se o houževnatou genetiku, kterou lze pěstovat v jakémkoliv médiu. Výnosnost je průměrná až nadprůměrná, v závislosti na sklilu - spíše vyrovnanosti - zahradníka a samozřejmě na podmínkách.

Účinky jsou od společenských po narkotický gaučlok, vše záleží na dni, kdy se sklidí. Já mám něco mezi, spíše k těm společenským stavům Nutno říci, že jim chyběl ještě necelý týden, aby byly k mé spokojenosti, ale ve výsledku jsem rád Aroma skunkově ovocné - z blízkosti ovoce, z dáli skunk. Jo, a chce to určitě pacháč.


Jestli se Vám tento pěst líbil, pošlete K+, když ne K- (ale s odůvodněním )

Případné dotazy směřujte na mne prostřednictvím PM.

Díky všem a tímhle bych to tady prozatím (když si vzpomenu na smokereport) utnul.

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 17-02-2012 v 14:59 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 86

Hoši, myslím, že kilo na 600 w je ťažká méta, no od 800 do 900 g na 600 w sa dá dosiahnuť. Uvediem príklad výpestkov MANHUNTTA a grizlyho. Obaja sa pohybovali vo výnosoch v uvedených hraniciach. Uvediem aj dôvody, prečo taký výnos (aspoň podľa mňa):

- menej rastlín, za to silných, ktoré lepšie prijímajú živiny, sú odolnejšie voči výkyvom prostredia, silnejšie vetvy produkujú väčšie plody;
- dlhá doba rastu (v substráte u grizlyho cez 30 dní, v rockwoolových rohožiach u MANHUNTTA cez 20 dní).

Pokiaľ grower použije dostatočne veľkú plochu, k tomu dokonca pojazd, nechá rastliny rásť 30 - 40 dní (v substráte), môže aj pri 600 w výbojke dosiahnuť nadpriemerný výnos.

No zabudol som na to najpodstatnejšie - a to GENETIKA - veľmi výnosné odrody sú práve PoG, White Widow, Chronic, N.Y.C.D., S.A.G.E., Kali Mist, SOMANGO a pod. Milujem rozdiely v genetike.

Guerilla - Pot of Gold si obhájil svoje meno a potvrdil príspevok growera v téme 5 najlepších odrôd, kde napísal, že PoG vyvedie z omylu growera, ktorý si myslí, že ho už nič nezhúli. Je to pozoruhodne vyrovnaná a silná genetika.

P.s.: Nedá mi nespomenúť mnou v poslednej dobe často ospevovanú Bielu Vdovu, ktorá dala u mňa marihuane znova nový rozmer. Kto chce veľmi prežiť a precitnúť zážitky, alebo aj známe a bežné veci, je táto odroda veľmi vhodná. Dokáže neuveriteľne pozitívne naladiť.
Tak snáď neurazím príspevkom. Posielam Ti k+ za genetiku, bratm.

Marihuana je dar.

Old Post 18-02-2012 v 17:50 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Závěr Příspěvek č. 87

Smokereport atp:

Aroma sušiny má prvky esence pepře, trochu agresivní, štiplavý a výrazný, nicméně s lehkou špetkou sladké vůně citrusoovocnožvýkačkové čehosi

Aroma kouře jest kouřové, pro kuřáka. Pro osoby, které jsou poblíž, skunkový závan. Chuť je ostřejší, ale může to být tím, že mi doznívá nemoc hulícího ústrojí atp, čili podrážděné cesty.

Síla, no, tady už tápu... pro mne vesměs všechny odrůdy to samé, záleží pouze na množství. Ale co jsem se doslechl od pokusných králíků, jenž měli tu čest se účastnit testování - ruku na srdce, jací to šťastlivci -, kouření velmi příjemné, zábavné, radostné a intezivní... jen doba rauše poněkud kratšího trvání jest - 1,2-2,5 h, doznění přijemné, následně normální stav.

The end, trádýdádýdáá

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Naposledy upravil guerilla 23-03-2012 v 12:04 PM

Old Post 23-03-2012 v 00:37 AM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 88

citace:
Původní příspěvek od NORM

tak např.: Bubbleman 821g
marw 1012g
Reálné to samozřejmě je, ale tady se to skoro nikomu nedaří..
A samozřejmě že hodnocení chuti bez tabáku..


nemám co dodat

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 14-11-2012 v 16:40 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 89

co sem proved?

Old Post 14-11-2012 v 17:06 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 90

nic, jen máš pravdu

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 14-11-2012 v 17:37 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 91

Re : Asfalt
Nemáš co dodat ?

To jsou 2 nadprůměrné výsledky (těžce ojedinělé ) a to ještě ktomu těch 1000g bylo vypěstováno s tím že na posledních nekolik týdnů byla přidána další 400w výbojka . Jinak řečeno to čeho tu bylo dosaženo je výsledek za který by mohl být rád každý grower....

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 19-11-2012 v 21:22 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:45 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-10-2013 - 600W Sweet Killer + special guest vol 2. - 51 odpovědí
04-09-2013 - Pot of Gold in da NFT - 175 odpovědí
19-03-2011 - 400W-Pot of Gold, Ice.. - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9742920 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív