Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Předávkování THC následky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Pablo Honej
B I O T O X í k

Karma uživatele Pablo Honej - 1% PěstitelskáKarma uživatele Pablo Honej - 1% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 44  

Zdraví Příspěvek č. 1

Zdarec všichni groweři,
tak jsem se po dnešní noci rozhodl, že zde založím nové téma. Zajímali by mně (a snad i ostatní) vaše zážitky z přehulení nebo jiného způsobu předávkování se THC.

ENCYKLOPEDIE PSYCHOTROPNÍCH ROSTLIN

Old Post 04-03-2002 v 14:32 PM
Pablo Honej je offline   Profil uživatele Pablo Honej   Find more posts by Pablo Honej   Foto galerie člena Pablo Honej   Click here to Send Pablo Honej a Private Message   Add Pablo Honej to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pablo Honej! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pablo Honej
B I O T O X í k

Karma uživatele Pablo Honej - 1% PěstitelskáKarma uživatele Pablo Honej - 1% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 44  

Zdraví Zákeřné mlíko Příspěvek č. 2

Tak jsem se takhle jednou rozhodl, že si uvařím mlíko. Mám doma ganju od kamose, který vůbec nepěstuje (jen mu to vyrostlo) a tak byla ganja dost oprcaná a k hulení se vůbec nehodila (samé semínko). Sílou byla taky nic moc, tak jsem ji šoupl do mlíka.
Mlíko jsem uvařil velmi ledabile, pět minut jsem ganju povařil ve vodě, po slítí jsem již vařil s mlíkem, tak maximálně 5 minut. Vyšlo to akorát na dva ne příliš plné hrnky - akorat pro mě a pro kamoše. Já to vypil na Ex protože mi to vážně nijak extra nechutná, kámoš se s tím pocucával na několikrát. Říkal jsem si fajn, umyju nádobý než to najede (myslel jsem že mám aspoň hoďku čas) a pak pujdeme někam ven (bylo tak 18:00). Nádobí jsem umyl, utřít jsem ho nestihl. Po 20 minutách pocit zhulenosti, po hodině absolutní zhulenost. To jsme se ještě z kamošem bavili. Pak přišel další nárust účinku a to už jsme se začínali modlit aby se to pomalu ustálilo. Neustálilo. Asi 3 hodiny po aplikaci jsme absolutně stratili kontrolu nad svým tělem, oba dva jsme zaujmuli určité, blíže nespecifikovatelné "stabilizované" polohy a sem tam prohodili pár totálně neartikulovaných slov. Vůbec jsem se nemohl pohnout. Neslyšel jsem nic mimo děsivě byjících krkavic (krční tepny). Mé tělo bylo naprosto někde jinde než duše. Kamošovy se udělalo na zvracení (fakt problem v tomhle stavu), no dopotacel se na záchod. Já jsem to nevydržel a hýbat jsem se moc nemohl ... zmohl jsem se na tři kroky. Na mobil mi začali chodit sms-ky říkal jsem si, že to bude určitě něco důležitého. No nemohl jsem se zvednout a podívat na stůl, byl jsem úplně jinde. Hudbu jsme puštěnou neměly, protože CD dohrálo před několika hodinama a nikdo něměl na to se pohnout, aby jen zmáčkl play. Ležel jsem opřený o postel v polosedě a nemohl jsem se vubec pohnout. Okolo desáte jsem už jen ležel, měl zavřené oči a halucinoval si nezvyklím tempem. Zavřené oči byly strašně ulevující. Vždy když jsem je otevřel všechno kolem mne i ve mně se začalo hybat a já dostával hroznou závrať. Zavřené oči. Psychedelicky stav nekde na urovni mezi houbama a tripem (80% trip) ... kdyby mi nebylo tak hrozne blbe tak bych si to vychutnal. Pak si nic nepamatuji (snad jsem jen sedel a ziral) az ve 2:15 jsem byl nucen doprovodit kamose na rozjezd. Tak jsme sli pesky asi tak 4 km (8 zastavek). Po ceste se mi udelalo dobre, zase jsem byl "jen" strasne zhulenej. Zpatky jsem jel par zastavek busem. Okolo pul ctvrte jsem si konecne pustil hudbu a lehnul. Halucinoval jsem az do rana. Rano jsem se vzbudil (probral ze stavu) a pripadal si jak kdybych zrovna zhulil desitkoveho jointa. Vykaslal jsem se na prvni prednasku a sel az na druhou. Jeste ve 12:00 jsem mel solidni stihy (jakoze nekde nekdo stoji a nikdo tam pritom nebyl a tak).

Timto na Vas vsechny, kteri jste se do teď ještě nepředavkovali THC apeluji: Bacha na mlíko!Může skrývat 18 hodin skutečného pekla. Rozhodne ted nebudu dost dlouho hulit, a mlikovat uz asi nebudu nikdy. No kazdopádně Vám přeji dobrou chuť avšak s rozumem.

ENCYKLOPEDIE PSYCHOTROPNÍCH ROSTLIN

Old Post 04-03-2002 v 14:34 PM
Pablo Honej je offline   Profil uživatele Pablo Honej   Find more posts by Pablo Honej   Foto galerie člena Pablo Honej   Click here to Send Pablo Honej a Private Message   Add Pablo Honej to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pablo Honej! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
reefer
Stálý Člen

Karma uživatele reefer - 23% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 71 

Příspěvek č. 3

I kdyz jsem pod tim nazorem, ze trava jako halucingen se da ovladnout a muzes jit tam kam chces, slysela jsem ze se da dosti prehulit jidlem. Nikdy se mi to nestalo a musi to byt husty. Je pravda, ze cukr snizuje hulenost, tak kdyz se nekdo takhle prehuli (prave se jidlem se to muze stat, protoze kvuli delsiho nastupu, nemuzes regulovat kolik toho mas v sobe) tak jist cukr, nebo neco hodne sladkeho, a to by melo ulevit.

Old Post 04-03-2002 v 15:01 PM
reefer je offline   Profil uživatele reefer   Find more posts by reefer   Foto galerie člena reefer   Click here to Send reefer a Private Message   Add reefer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piskot
Stálý Člen

Karma uživatele Piskot - 25% PěstitelskáKarma uživatele Piskot - 25% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 204 

Příspěvek č. 4

to Pablo

Ja jsem se z mlika nastesti nikdy takhle nesjel protoze me mliko taky moc nejede.I kdyz jsem ho parkrat pil.Ale vetsinou to varil nekdo jiny.Ja radsi hulim.
Ale chci rict ze podobny stav jsem zazil pri snezeni maxibramboraku z mensiho pytliku Skunku No.1.Bylo to tenkrat podobny jak popisujes.Haluze,zizen,100% strnulost,buseni srdce a vzapeti ledovej pot,zavrate jako prase atd.
Vim neni to zadny med se predavkovat ale u toho koureni to alespon drive skonci.S tim jidlem je to mnohem horsi.Tezko se to odhaduje.K+

Piškot @ like @ high

Old Post 04-03-2002 v 16:51 PM
Piskot je offline   Profil uživatele Piskot   Find more posts by Piskot   Foto galerie člena Piskot   Click here to Send Piskot a Private Message   Add Piskot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ddevil
Stálý Člen

Karma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 270 

Příspěvek č. 5

I ja sem byl tento patek zdesen (mirne receno) sedeli sme v hospode a ja ze pujdem zahulit... moje draha tretinka , ze jestli muze jit s nami..Ja samozrejme ze ano, kdz chce, ale at si dava bacha, ze je to sila, ale venku sem ji nijak nehlidal.
Vratili sme se zpet a asi za 5 minut se na me naklonila a dost vyjevene rika ... ,,ja su uplne mimo,, myslel sem, ze je to jen tak, jak se rika.... su uplne v pi.i....
Ale ona me zacal najednou osahavat a evidentne me hledala...(sedel sem vedle ni) a to uz sem si rikal, ze je neco spatne. V okamziku, kdy sem se k ni naklonil mne krecovite chytila a ze musi na zachod, ze nevidi, neslysi, neciti a ze omdliva.... . vytahla mne uplne brutalne z gauce a vrazili sme na zachod...
Delej neco, ja nevnimam, riakla mne a ja tam stal jak hnup vyhuleny a nevedel co delat prvni,...
Omyl sem ji oblicej, ale lepsi to nebylo. Tak na mraz.....
Vylezli jsme ven, tak jaxme sedeli u stolu.
Venku kosa. Ja ji furt musel drzet za ruku, jelikoz mumlala neco o tom, ze umira a ze to vidi..... par pruplesku a zase se jakstaks vratila a zacala brecet, at ji tam nenechavam samotnou.... (no co to budu rozvadet) Dve hodiny sme chodili v kose, kolem hospody ( ja stihl pri jednom pruchodku kolem vchodu do hospody jeste jednou zahulit s kamosama, co nas sli hledat a pac nas nenasli, tak si rekli, ze kdyz uz sou venku ......)
Ted ma moja rymu a totalni psycho zazitky ze sveho virtualniho vyletu mimo realitu....
Uz nikdy pry nebude hulit....
A co z toho plyne za ponauceni?

V brne je jeden borec, ktery ma sakra dost hruby model, kdyz jedna fajfka odrovnala 4 lidi, z nihz jednoho dost brutalne.....

Kdyz nejde o zivot, de o hovno
DDevil

Old Post 04-03-2002 v 17:41 PM
ddevil je offline   Profil uživatele ddevil   Find more posts by ddevil   Foto galerie člena ddevil   Click here to Send ddevil a Private Message   Add ddevil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Setth
Stálý Člen

Karma uživatele Setth - 26% PěstitelskáKarma uživatele Setth - 26% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 6

To i já jsem to nedavno přehulil. Sice už tu svůj příspěvek někde mám, ale tak stručně.

Byl jsem na Maturáku a měl s sebou Bílou Vdovu. Ubalil jsem si stovkáče a dalo by se říct, že jsem ho celýho vyhulil sám. Pár minut na to se mi zved kbelík a já se vydal na záchod. Jenže to už jsem zapomněl, kde je. Tak jsem tam chvíli hledal záchod (ani mi to moc dlouho netrvalo), ale když jsem ho našel, tak jsem už prostě nemoh. Byl jsem totálně vyčerpanej a motala se mi hlava. Tak jsem si asi tak 4 metry přededveřma sednul na zem a opřel se o zeť. Chvíli jsem tam seděl a pak za mnou příšla nějaká holka, co na mě mluvila česko-anglicky a ptala se mě, jestli jsem normální. Já jí řekl, že jo a ona odešla. CHvíli na to se mi zase zvedl žaludek, a já jsem rychle musel běžet na ten záchod. Tam jsem si dřepnul k neuvěřitelně smrdící míse a začal zvracet. Ještě si pamatuju, že srdce mi bouchalo v rytmu ploužáku nebo co to tam hrálo a já byl prostě v háji. Nad tou mísou jsem strávil asi hodinu a půl, ale mě to přišlo jako půl hodina. Pak jsem vyšel ven - už mi bylo podstatně líp. Někam jsem si sedl a uvědomil jsem si, že vidím dvojmo.
Po cestě domů, jsem chtěl ještě zajít někam na jídlo, ale už měli všude zavříno. Doma jsem usnul asi tak ve 3 ráno a probudil se ve 3 odpoledne druhej den.


Byla to pro mě docela drsná zkušenost.

-------------------------------
Kdo nehulí, ten nežije!!! (I když život není jen o hulení).
-------------------------------
- Marihuana může ukázat jednu z mnoha pravd, ale nedokáže zachytit celou podstatu skutečnosti.
-------------------------------
- Realita je někdy relativní!
-------------------------------

Old Post 04-03-2002 v 18:48 PM
Setth je offline   Profil uživatele Setth   Find more posts by Setth   Foto galerie člena Setth   Click here to Send Setth a Private Message   Add Setth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mott
Stálý Člen

Karma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 397 

Příspěvek č. 7

Mlíko - 2 hrnky z celkem 1 hrnce listí... Po vypití prvního jsem čekal hodinu a nic. Asi nějakej málo potentní model, říkal jsem si, vypil druhej hrnek a za pět minut se mi chtělo tak spát, že jsem měl problémy dojít vedle do pokoje. Spal jsem celou noc a celý druhý den a další noc. Bez nevolnosti, halucinací. Asi jsem všechno zaspal

Indoor hydro zahrádka 400W, K2, Hash Plant.
Super original makro fotšky vlastní produkce.
Český popis hodně odrůd konopí.
Foto příslušenství a pomůcek
Moje thready na Groweru.

Old Post 04-03-2002 v 20:09 PM
mott je offline   Profil uživatele mott   Find more posts by mott   Foto galerie člena mott   Click here to Send mott a Private Message   Add mott to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dzouzi
Stálý Člen

Karma uživatele dzouzi - 21% PěstitelskáKarma uživatele dzouzi - 21% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 49 

mlicko... Příspěvek č. 8

meli jsme peknou kyticku, udelali mlicko a lassie. po jednom hrnecku mlika jsem zacal byt docela mimo. Lassie jsem radeji odlozil.
Potom se dostavily strasne halucinace, ktere byly nejenom zrakove, ale i sluchove, jedine, co bylo real, bylo asi 15cm kolo v prumeru, ktere se nalezalo primo v prostred mezi myma ocima...
Vsechno ostatni byly halucinace, velka dalnice, blazniva zenska s nozem...
Nebyl jsem schopny pohybu (klecel jsem na kolenou a obcas jsem si nevericne zabusil pesti do nohou (nic jsem necitil)).
Jediny co me drzelo pri zivote byla veta: "je to jenom mliko, to zvladnes, musis to prezit... jeste tak hodinu a bude to dobry..."

Vim ze jsem tehda prisel na smysl zivota. Bylo to neco v tom smyslu, jako ze vsichni jsme jenom loutky a zivot je jenom jedno velky divadlo...

Bohuzel uz si to ale cely moc nepamatuju, takze nevim....

Ten den jsem nic nepil.

dzouzi

Old Post 04-03-2002 v 21:17 PM
dzouzi je offline   Profil uživatele dzouzi   Find more posts by dzouzi   Foto galerie člena dzouzi   Click here to Send dzouzi a Private Message   Add dzouzi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Daggy
Nový Člen

Karma uživatele Daggy - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 9

2setth:Po tý bílí vdově skolabovala moje holka a já na to čuměl jak magor(jak psal ddevil) co se s ní stalo?(zacadila....5minut....zbledla....omdlela!),musím se priznat že jsem toho tehdy moc nechápal.Bylo to na autobusoví zastávce a zrovna když sebou sekla tak přijel autobus a jeho řidič jestě mě a mýho kámoše obvidil z toho že jsme ji chtěli snad znásilnit,nebo co...NO pak se to vysvětlilo ona se zase probrala,ale od ty doby si skunk nezahulila.Takže si dokážu představit jak ti bylo když si to vyhulil sám.Mi na to byli tri a stacilo.Vono osobky jsou vůbec dost nebezpečný.Například minulí týden jsem si pokouřil výbornej skunk sám na balkoně a jelikož je zima tak jsem byl docela nabalenej a kdyz jsem přišel do pokoje tak jsem si tam lehnul v těch hadrech a 2 hodiny ležel v posteli bez jedinýho pohybu jenom proto že jsem se bál toho že až vstanu tak pujdu a vyskocim z toho balkonu(úplně jsem se viděl dole rozplácnutej)NO to je na tom nejhorší jak člověk když je zhulenej věří věcemco si vsugeruje o dost víc než normálně...to zná každej sám u sebe.KONEC

Dagy

Old Post 04-03-2002 v 22:30 PM
Daggy je offline   Profil uživatele Daggy   Find more posts by Daggy   Foto galerie člena Daggy   Click here to Send Daggy a Private Message   Add Daggy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rikki
Nový Člen

Karma uživatele Rikki - 66% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 10

No to ja len tolko..... vzhladom na to ze som momentalne (nielen v inom casovom pasme ale hlavne) v inom podnebnom pasne (tj. slnko 365 dni do roka), tak sa tu husta-kvalitna ganja (to je to co sa u nas objavi tak 3x do roka) vyskytuje dennodenne a este k tomu za slusne prachy, takze vam rozpoviem moj vcerajsi zazitok....
zacnem asi tymto... miestny typci sa tu odhuluju v podstate kazdy den (to je asi 70% ludi medzi 15-30 rokov). No vsetci (bez vynimky) uzivaju ganju (podobne ako v cechach... no neplati pre SK) v podobe jointov. Tak som sa rozhodol ze chlapcov naucim ako sa da nehorazne dohulit... prvy mesiac sme len diskutovali... druhy mesiac som na nich vytiahol fajku (a boli z toho na kasu, ze co to je za vec... teda hlavne ide o tu usporu materialu)... a treti mesiac reku podme na bongo,,, tak som navrhol a vcera sa islo na vec. Doniesla sa cerstva vec o ktorej som nevedel nic, ziadne meno, ziadne cislo, proste nic (len tuto informaciu 'esse é bom ganja... bom stone' ... pre par ludi: bom znamena.. skvely/dobry... zvysok prekladat hadam netreba). Tak som to ocuchal, reku dobre to vonia... uvidime ci to tak aj slape. Cerstva uroda z vedlajsieho ostrova...
Doma som vyrobil klasicke vodne bongo (pre neskusenych... mensia flasa zasunuta do vacsej a na kazdej odrezane presne opacne konce, su dve moznosti opacneho odrezania, dufam ze chapete ktora je ta spravna... v spodku pravdaze voda)... presunuli sme sa na jednu stavbu (asi 6 negrov) a vytiahol som nastroj z batohu. Zatial ludia na to len pozerali, reku o co mi ide...
Vo vrecky pripraveny nastavec a islo sa na vec... kedze nemali ziadnu prax, tak som isiel prvy.
Nalozil som sito, natiahol a stiahol (pravdaze do seba)... pozerali a nechapali, zacali sa tam predhanat kto pojde prvy, tak sa to otocilo a ked prislo zas na mna, tak som zistil ze ta ganja je nieco viac nez 'bom'. No ale aby som nezahambil Slovensko, tak som stiahol este aj druhe a pravdaze aj tretie, co sa potom dialo - to sa uz davno nedialo... ked dosiel material, tak sme vodu rozliali a bongo odlozili. Sme chvilu konverzovali (ak sa to da konverzaciou nazvat) a potom sme sa vybrali prec. Ja v totalnom ulete (po tyzdennej pauze.. tak si to viete predstavit) som sa neovladatelnymi pohybmi tackal ulicami s partou (absolutne) zhulenych typkov. Ja za normalnych okolnosti rozumiem ich reci len tak na 50%, ale teraz som nerozumel ani hovno (len neviem ci bola chyba v mojich alebo ich otupenych zmysloch). Islo asi o to, ze som mal prvu pol hodinu mierne problemy s ocami, kedze som citil ze my vyletia z lebky a ked sa to ustalilo, potom som bol dalsiu hodku len nehorazne vyhuleny a ked sa toto ustalilo, tak som sa citil ako keby som akurat dohulil tu najlepsiu vec aku som v Prahe hulil (teda ked som tam pred casom bol). je to sila... ist sa pozriet do tropov ako sa tam pestuje... ved viete ako sa vravi, ked neide hora k mohamedovi... (alebo naopak??)... no rozhodne je na co spominat.
... akoze, negrcal som ani nic podobne... ale svoje uz odhulene mam a nezlozi ma len tak hocico (teda sedmicka listov zo samca Blueberry vyvarena v 2,5litra mlieka ma zlozilo, ale takych pripadov nieje vela) no tento zazitok by som pocital medzi TOP10 ...

Este drsnejsiu prihodu mam s mliekom, ale to nabuduce...
PS: pre vsetkych... po mnohonasobnom prevereni... ak si myslite ze vam uz nejaky model neslape, tak tomu dajte tyzden pauzu... ten pocit je 2-nasobne vacsi...
---------
...hakujte system... hallogenn

Old Post 04-03-2002 v 22:37 PM
Rikki je offline   Profil uživatele Rikki   Find more posts by Rikki   Foto galerie člena Rikki   Click here to Send Rikki a Private Message   Add Rikki to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

nechci diskusi obratit na negativni, ale... Příspěvek č. 11

...kdyz jsme dali s dvema kamosema 2 ruze (na nejakou trubicku nasadis do ruze ubaleny velky mnozstvi brutalniho huleni z vetsiho mnozstvi papirku) a potom jeste energitku (ktera se na konci - zaplatpanbuh - rozsypala na silnici ) jsem mel nasledujicich 20hodinek dost neprijemny pocity... behem zbytku noci jsem nezamhouril ani oka a svijel se pak na posteli v dost velkejch bolestech snad vsech kloubu myho tela, od rana pak byl jako v mrakotach a hlavne od ty doby se mi - nevim jak je to mozny - dost vytratil hmatovej smysl, mam pocit ze az asi behem 1/4roku se to vratilo na puvodni. Proste kdyz jsem se neceho dotykal, vubec jsem necitil tak jemny dotyky a povrch ty veci... Kdyby to trvalo den, tyden, tak OK, ale fakt to bylo dlouhy a dost neprijemny, precejenom je to taky smysl.

Old Post 05-03-2002 v 01:11 AM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pablo Honej
B I O T O X í k

Karma uživatele Pablo Honej - 1% PěstitelskáKarma uživatele Pablo Honej - 1% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 12

to Lee a Reefer:

díky za info o protijedu. Příště na to budu určitě pamatovat. Abych řekl pravdu, nikdy mně ani nenapadlo, že cukr snižuje zhulenost ... no někdy příště to možná vyzkouším (čím později, tím líp). K+

to Lee:
Jen ještě malá poznámka k tvému příspěvku protijed: Myslim, ze pouzity typ cukru je v celku jedno. Kdyztak cistou glukozu - kvůli rychlosti transportu do buněk. Rozhodně ale na to nemá vliv co jde a nejde přes játra. Přes játra jde veškerá krev ze střev, to by sis to musel aplikovat rektálně (čípek), aby jsi se vyhnul játrům. No neber to jako kritiku, spíše jako farmakologicko-biochemické upřesnění .
Stejně by mně zajímalo jakto, že cukr pomáhá na přehulenost.

ENCYKLOPEDIE PSYCHOTROPNÍCH ROSTLIN

Old Post 05-03-2002 v 09:50 AM
Pablo Honej je offline   Profil uživatele Pablo Honej   Find more posts by Pablo Honej   Foto galerie člena Pablo Honej   Click here to Send Pablo Honej a Private Message   Add Pablo Honej to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pablo Honej! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S.u.l.d.a
Stálý Člen

Karma uživatele S.u.l.d.a - 4% PěstitelskáKarma uživatele S.u.l.d.a - 4% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 53 

Pohodička INVEX 2001 Příspěvek č. 13

Neviný výlet do Brna dopadl brutálně.Uvařili jsme 4 litry
mlíka z listí a samců ve vlaku jsme vypili 2 litry v 5 lidech
po ujetí 40 kilometrů jse už z našeho kupé ozývali zvuky
z jungle a prej že to neni ještě dost tak jsme si dali ještě joint a bylo vymalováno během tak 10 min jsem
měl černo před vočima a blití na cestě tak jsem se šel
vyblejt ale byl v tom zádrhel na hajzlu totiš někdo byl a schodou okolností taky blil tak jsem se tam začal dobejvat mlátit do dveří a podobně až s toho hajzlu vylezla nějaká holka. Jak otevřela dveře vyhodil jsem ji z hazlu (ani jsem si nevšim jak vypadala... ) a konečně jsem se vyblil to byla úleva než jsem dojeli do Brna tak jse poblili ještě další dva lidi. Celej den jsem byl jak přejetej parním válcem. To byl asi můj nejhorší InveX !!!
Takže moje rada zní z mlíkem fakt opatrně je to BRUTALITA

Zelená to je barva Má

Old Post 05-03-2002 v 12:51 PM
S.u.l.d.a je offline   Profil uživatele S.u.l.d.a   Find more posts by S.u.l.d.a   Foto galerie člena S.u.l.d.a   Click here to Send S.u.l.d.a a Private Message   Add S.u.l.d.a to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Invex 2001 Příspěvek č. 14

To ja na Invex vzal cerstve nasuseny model a se znamyma jsme zalezli do kupecka, bohuzel tam s nama sedela asi 50leta zena. Takze to vypadalo na dlouhou cestu. Asi po 40 minutach ze ta zena zvedla, vzala si veci a odesla. Mysleli jsme, ze vystupuje, tak jsme hned kdyz odesla zacali balit a uz kolovalo brko. Jenomze ona se asi za 15 minut vratila a rikala ze na tom zachode si snad nekdo picha (nevim jak na to prisla). Kolujiciho speka jsme schovali a delali jako ze nic, po chvili to kamosovi nedalo a delal ze si zapaluje normalni cigaro a pritom ho vymenoval za jointa. Po chvili ho to prestalo bavit. Tak si ho odpalil pred tou zenskou. Dopadlo to tak, ze jsme vypadli v Brne pekne zhuleni. Ja jsem mel uz pekne nakoupeno a jak tak jdu nadrazim, vidim souseda z vedlejsiho vchodu. Rikam si, pekna haluska. Ale on to byl fakt on! Tomu rikam klika. Na vystavisti jsme jeste parkrat potahli a pak jsem uz jenom chodil po stancich a sledoval prezentace (byl jsem tam sluzebne ).

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 05-03-2002 v 13:22 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

Příspěvek č. 15

Zážitků s předávkováním THC mám víc než dost, tak vám přiblížím ten poslední.
Sedim doma a nemám co dělat. Nuda. Tak jsem si řek, že bych se mohl pořádně zmastit. Ubalil jsem jointíka (no spíš pořádnýho špeka co by srovnal se zemí určitě tak 5 lidí) a šel jsem na procházku do parku. U prvního stromu jsem odpálil a vyhulil asi půlku. Byl jsem víc než dost, ale........ Opodál vyhulit zbytek a pak to začalo. Po několika minutách mě přestaly posluchat nohy a švihnul jsem sebou na zem (ty lidi co chodily okolo asi docela nechápaly). Podařilo se mi postavit a dopotácel jsem se na lavičku. Tak jsem pak seděl asi hodinu a čuměl do slunce s otevřenou hubou a nemohl jsem se ani pohnout. Když jsem se mohl trochu hejbat zjistil jsem, že jsem jinde než jsem si myslel a že vlastně vůbec nevím kde jsem. Tak jsem se vydal na cestu, furt jsem měl pocit že mě někdo sleduje (kdyby jenom pocit viděl jsem tam moc lidí co tam vůbec nebyly). Mezitím se začalo stmívat a to co se dělo potom už nejsem shopnej moc rozvádět - BLAIRWITCH - totální stíha a halušky, studenej pot atd. Takže jsem si užil solidní trípek (nuda nedostala šanci). Domu jsem se vrátil asi za 4-5 hodin lehnul jsem na postel a probudil se další den v poledne.

Haman - Flying smokers

Old Post 05-03-2002 v 14:11 PM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Solim
Nový Člen

Karma uživatele Solim - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 16

joo, s tim cukrem to je pravda, jednou zhulenej jsem sebou seknul, motala se mi hlava, nohy, telo, vsude mlha...; pak mi barmanka prinesla kolu a dve kofily;
za chvili se mi udelalo lip a mohl jsem kalit dal

Old Post 05-03-2002 v 15:22 PM
Solim je offline   Profil uživatele Solim   Find more posts by Solim   Foto galerie člena Solim   Click here to Send Solim a Private Message   Add Solim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6958110 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív