Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Předávkování THC následky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11
Autor
Téma 
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 161

BTw o přehulenosti je písnička Dana Bárty & Illustratosphere "Městem". Prý tenkrát šel v totální paranoie z Betlémskýho náměstí až někam na Vinohrady ("chlubil" se s tím na jednom koncertě, takže takřka oficiální info): http://www.youtube.com/watch?v=L6HvTKJ4Uq4

Old Post 21-12-2010 v 10:23 AM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 162

Mě pomáhá přehulení prostě přepít alkoholem - když se přehulím nebo mi to nesedne, mám strašný nervy a vím, že alkohol mě je zaručeně uklidní. Asi to není ten nejlepší způsob, každopádně mě to pomáhá a o to mi jde ...

Old Post 02-01-2011 v 16:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
godlike123
Nový Člen

Karma uživatele godlike123 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 163

ja sice hulim tak jedno do mesice ani to ne... a zazitku taky moc ne ale jeden se dal.. sedeli sme v hospode jeden typek nam nabil sklo s kamosem sme si dali 2-3 prdy a po 20 minutach se mi zacala tocit hlava sli sme domu uplne zrychlene doma sem si sedl ke kompu a cumel sem dozdi mama pry co delam jestli mi neco neni... pak sem si sel lehnout bylo okolo puů 10.. ve 2 rano sem se vzbudil a zmastenej porad :-D

Old Post 21-04-2011 v 21:49 PM
godlike123 je offline   Profil uživatele godlike123   Find more posts by godlike123   Foto galerie člena godlike123   Click here to Send godlike123 a Private Message   Add godlike123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 164

tak stručně večer se vyvařilo tak +- 3 igeliťáky (na rohlíky) listu + malejch paliček do mlíka a já si dal toho matroše takoví asi 2 malí kalíšky ty který dávaj v čajce no v noci jsem se probouzel se schízama že se mi zastaví srdce a umřu a musel jsem se hldídat , aby mi to srdce nepřestalo tlouct (je jasný že yb nepřestalo , ale v tu chvíli jsem si to neuvědomoval hrozně jsem tomu věřil že tlouct přestane když nebudu hlídat ) noc hruzy a druhej den se jelo hledat pole na out xD sem vstal najednou černo před očima atk si zase lehnu a pak takhle asi 2x . Celou dobu co sem byl na místě hledání a cesta tam byla jako kdybych byl uplně nasračku zhulenej z mega bongu skončilo to i s dojezdem až večer

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 21-04-2011 v 21:59 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bandita
Ơ®ıɡıɳαL

Karma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 441  

Příspěvek č. 165

vsetke zhulenecke starosti sposobuje vela serotoninu,ktory vyvola tzv. serotoninovy zachvat.
Ak mate diazepam, staci polka a ste do 20min. OK, ak nemate tak ist sa prejst, zmenit ludi,alebo pomoze cukor, ci cokolada, .
Osvedceni recept je 1dcl 100% pomarancoveho džusu a 10 cajovych lyzic cukru.

Inak z vlastnej skusenosti viem,niekomu je zle castejsie,niekomu vobec, ten prvy pripad by sa mal zamysliet nad tym ci nenastane doba,ze bude mat z travy len "zle" stavy a ci sa oplati este hulit.

4ooW»
6ooW»

Fotky z mobilu
___________________________________
Living is easy with eyes closed... ((°j°))

Old Post 21-04-2011 v 22:19 PM
Bandita je offline   Profil uživatele Bandita   Find more posts by Bandita   Foto galerie člena Bandita   Click here to Send Bandita a Private Message   Add Bandita to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 166

citace:
Původní příspěvek od Bandita
vsetke zhulenecke starosti sposobuje vela serotoninu,ktory vyvola tzv. serotoninovy zachvat.
Ak mate diazepam, staci polka a ste do 20min. OK, ak nemate tak ist sa prejst, zmenit ludi,alebo pomoze cukor, ci cokolada, .
Osvedceni recept je 1dcl 100% pomarancoveho džusu a 10 cajovych lyzic cukru.

Inak z vlastnej skusenosti viem,niekomu je zle castejsie,niekomu vobec, ten prvy pripad by sa mal zamysliet nad tym ci nenastane doba,ze bude mat z travy len "zle" stavy a ci sa oplati este hulit.


ano, proto jsem taky přestal. bud jsem se nezkouřil anebo překouřil a když jsem se nezkouřil, tak jsem kouřil dokud jsem se nepřekouřil no a tak jsem zjistil, že hulení po x letech denního hulení normálně vypustím. nic se nezměnilo, mám pořád stejný pohled na svět a ganju kouřím tak jednou za čtvrt roku, povětšinou když jsem ožralý


ale pěstování, pěstování mě už nepustí nikdy!


cosa nostra

Old Post 25-04-2011 v 11:38 AM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ušoplesk
Nový Člen

Karma uživatele Ušoplesk - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 167

Jojo, to bylo když jsem s trávou začínal. Jednou jsem se doma chtěl zhulit a tak jsem si ubalil dva jointely. No už asi v půlce toho prvního jsem byl hrozně zkouřenej, ale řekl jsem si že to přece nenechám a dohulím to. Po jednom dalším prásku už jsem lehl, obsah žaludku chtěl ihned ven (ale nějak jsem to udržel), klepavka, tep jak kráva a měl jsem strach že umřu, nebyl jsem schopnej se ani napít, no prostě šílený Ráno jsem se probudil a v poho, jen jsem byl ještě celý dopoledne trochu zhulenej Od tý doby už nehulim aniž bych u sebe neměl pití (nejlíp colu) a nějaký žrádlo...

Old Post 04-05-2014 v 22:20 PM
Ušoplesk je offline   Profil uživatele Ušoplesk   Find more posts by Ušoplesk   Foto galerie člena Ušoplesk   Click here to Send Ušoplesk a Private Message   Add Ušoplesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:58 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8245390 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív