Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Předávkování THC následky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
kono
Nový Člen

Karma uživatele kono - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 16 

Pohodička Příspěvek č. 33

Vypadá to že to na vás výce působí
Asi se nechám přeoperovat :-)
Abych to mohl porovnat.........
.......a nebo rači ne.

Old Post 26-04-2002 v 08:01 AM
kono je offline   Profil uživatele kono   Find more posts by kono   Foto galerie člena kono   Click here to Send kono a Private Message   Add kono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ganjanosh
Nový Člen

Karma uživatele Ganjanosh - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 17 

Palec dolů Mlíčko je hustý Příspěvek č. 34

Asi na tom mlíčku něco bude.Z vlastní zkušnosti mám, že pokud si dávám mlíčko s holkama, tak jim pro jistotu dávámo něco méně než sobě a většinou mi pak jěště druhej den poděkujou, že jsem jim toho nedal víc, že jim to bohatě stačilo... No a pokud maličko odbočim, tak muj njbrutálnější zážitek po mlíku byl, když jsem seděl vykašenej v autě na náměstí a sledoval jsem jak tam pomaloučku přistává letadlo Bouing (nebo jak se to píše). Zajímalo by mě, jestli měl ještě někdopodobný haldy???

Old Post 27-04-2002 v 20:22 PM
Ganjanosh je offline   Profil uživatele Ganjanosh   Find more posts by Ganjanosh   Foto galerie člena Ganjanosh   Click here to Send Ganjanosh a Private Message   Add Ganjanosh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hydrantek
Stálý Člen

Karma uživatele hydrantek - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 35

Nedavno jsem varil bangosku asi 2 hodiny varu a 2 hodiny to bylo odstavene.Jelikoz jse varilo z palicek pilo se pomalu.Vypil jsem asi dve deci a behem půl hodiny nastalo uplny peklo.
Kamarad do zabalil behem 10 minut ja vydržel 2 hodiny a pak usnul(spal jsem 15 hodin).
Davat si bacha není na skodu.

Kde bil debyl dyz tu nebil?

Old Post 29-04-2002 v 20:16 PM
hydrantek je offline   Profil uživatele hydrantek   Find more posts by hydrantek   Foto galerie člena hydrantek   Click here to Send hydrantek a Private Message   Add hydrantek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pablo Honej
B I O T O X í k

Karma uživatele Pablo Honej - 1% PěstitelskáKarma uživatele Pablo Honej - 1% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 44  

Spal? Příspěvek č. 36

Zmlikovat se a pak spát bych nazval spíše odpadnutím, než předávkováním. Předavkovani dobře definoval kono. Rozhodně, bych tohle tema nenazyval tak jak jsem ho nazval, kdybych usnul. Ja nemohl spat ani trochu (ten stav je spis podobny bezvedomi s vedomim zabivajicim se jen myslenkou jak ven, jak pryc z tohoto stavu...). A premlikovavat se rad? To bych prirovnal asi k nejake masochisticke praktice... nebo spis: Lámete si rádi končetiny?

Old Post 02-05-2002 v 20:50 PM
Pablo Honej je offline   Profil uživatele Pablo Honej   Find more posts by Pablo Honej   Foto galerie člena Pablo Honej   Click here to Send Pablo Honej a Private Message   Add Pablo Honej to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pablo Honej! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hicks
Stálý Člen

Karma uživatele Hicks - 77% PěstitelskáKarma uživatele Hicks - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 37

Kámoš mi popisoval jeden zajímavej zážitek z nějakýho huličskýho slezu, kde se hlavně porovnávali vzorky....
Tak si fandil, řek si, že si dá tak 2 prdíky od nějakýho borca z Turecka a ...
Dopadl chudáček tak, že jakmile vydechl toho druhýho, tak se sesunul k zemi a probrali ho až za 15 hodin po požití, byl skoro střízlivej... :-)

Old Post 03-05-2002 v 11:26 AM
Hicks je offline   Profil uživatele Hicks   Find more posts by Hicks   Foto galerie člena Hicks   Click here to Send Hicks a Private Message   Add Hicks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teksun
Stálý Člen

Karma uživatele teksun - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 43 

Palec dolů Příspěvek č. 38

jednou za mnou a mým přítelem přijel do prag kámoš zdaleka a tag sme ho pozvali na džojnta. Bydleli sme na andělu a do toho bytu nesvítilo moc slunce tagže tam byl takovej příjemnej chládek, tag sme za nim šli a vyjdeme před dům a neskutečný vedro,slunce prostě síla. Asi za 5min. sme došli na to místo a ubalili sme takový normální brko, zahulili sme a von, že už musí a tag já a můj přítel sme se vydali naprosto na káry tramvají do města. Tag stojím v tý tramvaji, která mi připomínala saunu a najednou se mi začala trochu motat hlava ani newim jag, ale postupně mi všechno v okolí začlo pomalu tmavnout a já se začla nák propadat a slyším zdálky nákej řev. Pak už jen wim, že mě přítel sbíral z podlahy tý tramvaje a nákej chlap mě udál místno na sedačce. Hned na první zastávce sme vystoupili a já proč na mě ty lidi vokolo furt čučej a přítel byl kapku v šoku a nevšim si že sem měla úplně zepředu černý nohy vod špíny z tý tram. Sem musela vypadat fagt hustě letní šatičky a a na odhaleným zbytku těla samá černota bylo to docela nepříjemný

Old Post 07-05-2002 v 17:03 PM
teksun je offline   Profil uživatele teksun   Find more posts by teksun   Foto galerie člena teksun   Click here to Send teksun a Private Message   Add teksun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Unregistered
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

predavkovani je realita Příspěvek č. 39

vcera takhle sedime v hospode mame asi 3 pivka a kamos rika ze bysme mohli jit zahulit.Me se moc nechtelo ale tak nakonec sme sli.Byli jsme tam my 4,faja a prepravka.Travu normalne nehulim,ale parkrat uz jsem to zkousel a nikdy jsem z toho nic moc nemel tak jsem si rekl ze ted budu hulit proste do doby dokud se nezhulim a jak sem rek tak jsem i udelal.Zacal sem se citit zkourene a docela to slo ale asi po pul hodine sem sel na zachod dlouhou chodbou a tam to zacalo.Obraz se zacal potacet jakoby ze strany na stranu ikdyz sem hlavou nehybal(dost tezko se to popisuje)ale bylo to neprijemne.Takze v tehle chvili me presla veskera vysmatost sedl sem na schody a cekal ze to snad nejak prejde.Ale ono nic.Spis se to zhorsovalo.Tak sme sli ven ze to snad bude lepsi ale nebylo akorat sem tam mrznul tak sme sli opet do vnitr kde sem sednul do kresla.Naprosto silene mi busilo srdce pohybovalo se to tak mezi 120-180Bpm a to po dobu nejmene 3 hodin!!!Vzpomel jsem si ze mam vysoky tlak a ze tohle by nemuselo dopadnout dobre.Citil jsem se fakt naprosto otresne a zacal se bat ze je to moje posledni hodina a ze tam proste zhebnu.Byl sem o tom presvedceny(kdo nezazil nepochopi co to je).Prosil sem kamose aby zavolali zachranku ale oni nechteli mit problemy a ze at se du projit ze to prejde.Blbost nic neprechazelo trepal sem se zimnici.Pak sem po trech hodinach sezeni a svijeni odesel na pokoj a lehnul si.Srdce porad busilo ale ted se do toho pridala i horecka mel sem telo rozpalene snad na 100 stupnu pritom se se trepal zimnici(opet kdo nezazil nemuze pochopit).Bal sem se usnou protoze sem mel strach ze se uz neprobudim.Rano sem se probudil a dekaoval Bohu ze ziju ale bylo mi a je dost divne az do ted.
Byl jsem uz mnohokrat ozrali ze sem nevidel nevnimal nechodil....ale nic z toho se ani naznakem nepriblizilo tomu pekelnemu svinstvu co sem zazil(hlavne strach ze smrti a to buseni srdce).Nepral bych to vazne vubec nikomu.
Hodne lidi si mysli ze predavkovani je blbost.Ano je dokud ho nezazijes.

Old Post 17-12-2003 v 21:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZMonica
Stálý Člen

Karma uživatele ZMonica - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 156 

Příspěvek č. 40

Prehuleni, to hulim celej vecer, ruzny modeli a to je pak narez, nejvetsi rozsek..tem vecer se da jeste snyst, i kdyz uz cejtim, ze ty posledni dve brka jsme si treba davat nemela..a kdyz se vecer nepobliju, tak urcite pristi den, kdy vstanu tak ve tri odpoledne abych se najedla a kdyz se najim jde to okamzite ven..pak to vybleju, ored ocima se mi zatmi, nic nevdim jen cerno, a busi mi hlava, nevim jak to trva dlouho ale me to pridje moc dlouhy, jenze to zase nebude jen to huleni..u me je to slozity posoudit..) ale uricte se to pozna tim ze blijes ne?

Realita je iluze, způsobená nedostatkem THC, s hlubokou úctou k přírodě, že na to přišla..

Old Post 18-12-2003 v 09:39 AM
ZMonica je offline   Profil uživatele ZMonica   Find more posts by ZMonica   Foto galerie člena ZMonica   Click here to Send ZMonica a Private Message   Add ZMonica to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ZMonica! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AgeOf
Stálý Člen

Karma uživatele AgeOf - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 41

To je good.Ja som raz zahulil sjednim z namin v amsterdame ked som bol na prazdninach.Neweim co to bol za model ale mal take zlate akoby prachom posipane sisky dal som si dva puky cez fajku a vtedy som pochopil co je to skung.Hulim uz dva roky a hulil som uz vselico ale toto ma tak odjebalo ze som len sedel oci otvorene a zdalo sa mi ze letim vobec som nevnimal kde som mal som ahluz ze letim nad oceanom do ameriky a s5 kamos namna pozeral ako kokot preco sa nehybem a udajne my z rozravania fackal a pod ale ze som nereagoval a zrazu som akoze pristal bum som bol spet cele hrdlo suche ako swina nic len sucho.....Strasne daco....

Old Post 18-12-2003 v 10:00 AM
AgeOf je offline   Profil uživatele AgeOf   Find more posts by AgeOf   Foto galerie člena AgeOf   Click here to Send AgeOf a Private Message   Add AgeOf to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AgeOf! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZMonica
Stálý Člen

Karma uživatele ZMonica - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 156 

Příspěvek č. 42

ja pivko nepiju..ja vubec nepiju, krome vodky, tu muzu vzdycky..jinak nic..asi mas ale pravdu..a taky nekourim..ja jen cannabis a vodku...

Realita je iluze, způsobená nedostatkem THC, s hlubokou úctou k přírodě, že na to přišla..

Old Post 22-12-2003 v 19:00 PM
ZMonica je offline   Profil uživatele ZMonica   Find more posts by ZMonica   Foto galerie člena ZMonica   Click here to Send ZMonica a Private Message   Add ZMonica to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ZMonica! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZMonica
Stálý Člen

Karma uživatele ZMonica - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 156 

Příspěvek č. 43

davam tak dva tři do náladičky..jenže je teda pravda,z e to huleni tak necejtim, takze jedu jen shoty..No jo alkohol tu chut pohlcuje..No jo...inteligente!

Realita je iluze, způsobená nedostatkem THC, s hlubokou úctou k přírodě, že na to přišla..

Old Post 22-12-2003 v 21:04 PM
ZMonica je offline   Profil uživatele ZMonica   Find more posts by ZMonica   Foto galerie člena ZMonica   Click here to Send ZMonica a Private Message   Add ZMonica to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ZMonica! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paul.2000
Nový Člen

Karma uživatele Paul.2000 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 44

Jakoze nevim cim to bylo mozna tema houbama co sme mely den predtim ale opravdu nevim ... tak sem z rana [ po houbovacce] dostal chut na skerko , zavolal sem kamosovy. Pri ceste ze nim sem potkal jednu fakt crazy marku ... dosel sem za nim a spolecne sme ubalily 120 speka jakoze tak pro dost lidi tak sme ho skorily ve trech a sedime na lavicce , kecame a asi tak za 10 minut hlasi kamos ze uz musi jit tak jsem se pokusil vstat ale ani hovno byl sem jak prikovanej k ty lavce pri kazdym pokusu si stoupnout se me zamotala hlava a zatmivalo [pred ocima ... asi tak po 40 minutach kamos rika ze uz fakt musi jit .. no tak mu rikam ze at de ze ja tady zustanu v tu chvily sem mel totiz zrovna pocit ze se snad nenadechnu a z niceho nic sem prestaval videt ruce ... asi po dalsich 40 sem se koncne pokusil zvednout a tak tak sem se z vravoranim odplouzil na zastavku a jel dom .... od te doby kdyz se pokazde zkourim tak mam pocit ze spadnu na zem ... [Je to normalni?]

Old Post 22-12-2003 v 21:30 PM
Paul.2000 je offline   Profil uživatele Paul.2000   Find more posts by Paul.2000   Foto galerie člena Paul.2000     Add Paul.2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZMonica
Stálý Člen

Karma uživatele ZMonica - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 156 

Příspěvek č. 45

tak oba jsme inteligenti a jeto vyreseno--Ovsem Paul, tomu nasadil korunku..

Realita je iluze, způsobená nedostatkem THC, s hlubokou úctou k přírodě, že na to přišla..

Old Post 22-12-2003 v 21:38 PM
ZMonica je offline   Profil uživatele ZMonica   Find more posts by ZMonica   Foto galerie člena ZMonica   Click here to Send ZMonica a Private Message   Add ZMonica to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ZMonica! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paul.2000
Nový Člen

Karma uživatele Paul.2000 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 46

Jakoze dnesni vanocni zazitek je nadevse .... jakoze po tom co se stalo sem premysklel ze prestanu hulit o 6 dni driv nez sem mel v planu ..... Tak se rano pekne vzbudim asi okolo 11 , zavolam kamosovy a ten ze jede do globusu koupit nejaky sracicky. Jak byva mim zvykem tak sem si poranu dal prda a jakoze to semnou moc necvicilo tak sem myslel ze dneska bude good den na pukani ale byl sem tezce na omylu ... autobus me ujel tak sem si dal dalsiho prika a jel sem dalsim ... dojedu na semal , seberu kamose a jedem do globu .
Vystoupime z autobusu a ze pudem dat prda ... tak ja ze jo. Zasli sme za globus ja vytahl dymku kde byl jeste kus od rana[Javorovy list v prekladu] a zacaly sme prdet tak dymka objela dve kola a kamos s korenama hlasi ze by daly jeste prda tak se vytahl neco z kapsi [vypada to jako vdova] nabyl dalsi dymku a prdely sme dal ... dymka se doukourila a po ni nasledovalo nezbytne cigo .. pak sme vlezly do globusu a zacal rozstrel ... jakoze ze zacatku bylo vse ok chodily sme a bavily sme se o klasickejch picovynach jako vzdy ale najednou z niceho nic sem me zdaly vsechny svetal nejak lesklejsi a zacal sem ztezka dychat ... rikam kamosovy ze du ven na cigo at pak dojde zamnou tak vylezu ven z globu tak tak se drzim na nohach ani chut na to cigo sem uz nemel ... nejak sem se doplazil na zastavku 42 a sednul si na lavku asi po 10 minutach sel byl rad ze sedim na te lavce protoze sem prestaval citit nohy a tak nejak me pripadlo ze chvilama nedycham jakoze me delalo velky obtize se nadechnout [doufam ze nekdo poradi cim to muze byt .. Kourim ciga neco prez 6 let a pukam 1 rok venky , pak rok pauza a pak od te doby hulim non-stop skera vseho druhu .. jakoze malokdy si vzpomenu na den kdy sem nepukal ... za podlni 2 roky to bylo 2x , hulim tak 3-5x denne driv to byvalo vickrat , asi tak pred 2 mesicama sem zkusil parkrat smah a jakoze uz fakt nikdy ho nemusim a osobne si myslim ze je to kvuli tomu] No jak tak sedim na te lavce a snazim se dychat a tak nejak se ovladat aby se na me lidi nedivaly a ja nechytil holotropa [ jeste se me to nikdy nestalo] tak sem tak nejak koukal na ty dlazebni kostky co byly predemnou a ty jakzoe zacaly delat takovy starsne zajimavy tvary , zniceho nic sem se hrozne zacal trast ale pritom me myslim zima ani mozna nebyla ... jakoze v tu chvily sem myslel ze je semnou konec ze uz fakt vytahnu telefon a zavola si zachanku , kalsicky se me zatmivalo pred ocima a mel sem poruchy videni jakoze sem obcas nevydel na jedno oko [ snad haluz] , tak sem tam sedel takovejch 20 minut nez jel autobus ... na tak sem si rekl ze se proste do toho autobusu nusim dostat .. autobus dojel za zastavku .. ja sem se zvedl a sel sem ke dverim a v tu chvily sem si pripadal jak ten zfetovanej typek z filmu "strach a hnus z Las vegas" tech 10 metru sem sel fakt bez kecu tak 2 minuty a ty dve minuty me pripadaly jako pul hodiny ... konecne sem dosel do autobusu. Autobusem sem si udelal okruzni jizdu az skoro zpatky ke globusu , po celou dobu cesty sem dychal jak kdybych nemel jednu plicu a uz se aji po me otacel chlap co sedel prede mnou a koukal jesi vubec ziju ... ani nechcu vedet jak sem v tu chvilu vypadal ... tak nejak se zacala blizit zastavka kde sem chtel vystoupit .. zacal sem se zvedat a jakoze fakt sem myslel ze tam normalne spadnu na zem .... vysel sem z autobusu a zacala se me nechutne motat hlava , cestu cca 250 metru na zastavku 41 sem sel tak 10 minut , konecne sem si zapalil cigo a tak nejak zacal premyslet o tom co se semnou vlastne deje a ze me to zeli hrozne nici ... dojel sem dom a tam sem pozvekal svechno co aspon vypadalo ze ma cukr a hjakoze uz me belo happy .... jeste sem si dal prda pred veceri a to uz to byklo v klidu ... uvidim co to semnou udela az si dam toho speka co tu mam uz od vcerejska ... no uvidime ... dalsi pribeh kdyztajk napisu zas zitra ))

Old Post 24-12-2003 v 18:32 PM
Paul.2000 je offline   Profil uživatele Paul.2000   Find more posts by Paul.2000   Foto galerie člena Paul.2000     Add Paul.2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paul.2000
Nový Člen

Karma uživatele Paul.2000 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 47

No tak tu mame dalsi pribeh
Onoho speka sem nakonec prodal jelikoz sem nemel v planu uz nikdy hulit ... vcera[25.12] sem si navecer dal asi tri prdy a byl sem jakoze v pohode takze neska sem celej den nehulil a vecer sem dosel do me oblibene herny na jakoze nechtel sem hulit ale k veceru me nejak chytla slina a jakoze sem si teda dal od kamose 2 prdiky [coz byla mox velka chyba] tak pul minuty po zahuleni sem uz vedel ze budu mit zas ty svoje stavy moji hlavy [ spis srdce] tak za 5 minut rikam kamosovy co zrovna dosel ze su uplne vpici ... jakoze prvne trochu nechapal co se semnou deje jak sem mu popsal ze mam malej kolabs systemu tak uz zhruba vedel co a jak .... [srdce tak 100-150 uderu za minutu] bylo 19:43 kdyz se me zacal postupne oddalovat a priblizovat monitor , zacal sem ztezka dychat ... jakoze vsichny v herne ze me v tu chvily nechapaly co se semnou deje [ mely ze me good atrakci] tak v 19:51 sem zacal mit jakoze pocit ze su snad mimo telo [obtize z dychanim, tep tak 150] hlavu sem si musel drzet jednu rukou v rovne poloze jinak bych asi chytl holace , rekl sem kamosy co byl v tu chvily zabarem ze potrebuju cukr [koupil sem si 1xkoko vic nemely, 1x tatranku ,4x cukr] vsechno sem to pozvejkal a myslel sem ze me bude hepy ale mozna me to jest prihorsilo tak v 20.00 sem rval na dalsiho kamose at me normalne zavola sanitku ze potrebuju nejaky prasky na tlak , jinak ze me prdne srdce , kamos me furt rikal at se du projit nebo at se vzednu ale sem tak nejak vedel ze kdybych vstal tak je semnou amen , ze zacatku sem prestaval citit nohy neco jako mravenceni a zdreveneni nohy dohromady ... pak sem se zacal trochu trast a citil sem takovej divnej tlak v rukach jakoze jak kdybych citil tict svou vlastni krev , kamos me donesl vodu a zacal sem pit aspon vodu .... jakoze fakt bezkecu sem takhle sedel u toho komplu na jendom miste az do 21.45 kdy me kamos posunul celyho i s zidlou jinam ... jakoze sem se pokusil vstat v tu ranu se me zamotala cela herna ... asi tak v 21.50 se me zacalo chtit chcat , rikam si kurva ja prece nemuzu jit na hajzl dyt tam sebou lisknu do musle dal tak za pet minut sem se teda dohodlal vstat a sel sem na hajzl , vsechno se me motalo a byl sem rad ze sem tam jakoze dosel a vychcal se ... od te chvile sem tu zacal rozchazet ... tak nejak sem jste posedaval a cumel na film tak v 22.15 sem uz jakoze normalne chodil , sedl sem za kompl a zacal sepisovat tenhle clanek

Dnes sem se rozhodl ze opravdu prestanu hulit.

Jakoze kamos rikal ze po hasisu bych takovy koma mit nemusel co myslite?

Old Post 26-12-2003 v 22:02 PM
Paul.2000 je offline   Profil uživatele Paul.2000   Find more posts by Paul.2000   Foto galerie člena Paul.2000     Add Paul.2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jacker
Nový Člen

Karma uživatele Jacker - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 48

dostal sem se i do stavu, kdy sem nebyl schopnej vnimat vubec nic.. jen to srdce - to buseni bylo najednou stred vseho.. proste peklo

A ted, proc to sem pisu.. ja kdyz sem se do toho stavu dostal, nevedel sem o nem dopredu vubec nic, to znamena, ze sem se hrozne vyschyzoval, coz znamena adrenalin v krvi, a ten to vse jen umocnoval(po samotnym adrenalinu v krvi se vam srde taky pekne roztluce). Proste sem si v tom peklu zacal myslet, ze to nepreziju, coz byla kravina. Nakonec sem ztratil vedomi, nevim, jesi sem usnul, nebo omdlel... akorat sem byl rano moc stastnej, ze ziju.

Tak tedy pouceni...? Bacha, s THC fakt nemusi bejt jen prdel, neprehulujte, zasadne nemixujte s praskama.
Kdyz uz se dostanate do takovyho pekla, kdy budete mit pocit, ze umirate, tak si vzpomente, ze se to stalo kdekomu, ze je to fakt jen pocit.
Napijte se hodne vody (cukr+citron pomuze, jak tu kdosi psal) a ono to fakt prejde.

Old Post 27-12-2003 v 21:16 PM
Jacker je offline   Profil uživatele Jacker   Find more posts by Jacker   Foto galerie člena Jacker   Click here to Send Jacker a Private Message   Add Jacker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5788940 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív