Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » První indoor - úsporky - Himalayan Gold
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
MachyxXx
Nový Člen

Karma uživatele MachyxXx - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 2  

Obecné První indoor - úsporky - Himalayan Gold Příspěvek č. 1


Zdravim Vás Groweři !

Když sem našel toto fórum, musel jsem se ihned registrovat, protože tu je nejen mnoho informací a zkušeností, ale rád bych se podělil s ostatními o svoje fotečky či rady a zkušenosti.

Proto přikládám ukázku mého prvního indoor pěstování, je to jen jedna kytí, ale za to si myslim, že na poprvé hezké.

Jedná se o model Himalayan Gold z řízku od maminky z Gren House Seeds.

Květník - 30l

Substrát - Canna Tera Professional

Světlo - růstová úsporka 200W
- květová úsporka 125W

Hnojky - Canna Tera - růst i květ, PK 13-14 a Canna boost

Fotka je z 58 dne květu, ještě den je chci nechat a pak 2 dny tma

Co myslíte ? Jde to napoprvé ?

Old Post 10-11-2011 v 07:59 AM
MachyxXx je offline   Profil uživatele MachyxXx   Find more posts by MachyxXx   Foto galerie člena MachyxXx   Click here to Send MachyxXx a Private Message   Add MachyxXx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bartolomej
Stálý Člen

Karma uživatele Bartolomej - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 2

Ahoj, no a co info k setupu, krom světla i ofuky atd a taky zkus napsat jake jsou rozměry pěstírny
a mě by třeba zajimalo proč 30l květináč na jednu kytku pod 125W úsporkama?
a jak dlouho byla holka na rustu v takovém květináči, zkoušel jsi na ni supercroping? http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=22341

Old Post 10-11-2011 v 09:24 AM
Bartolomej je offline   Profil uživatele Bartolomej   Find more posts by Bartolomej   Foto galerie člena Bartolomej   Click here to Send Bartolomej a Private Message   Add Bartolomej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 3

MachyxXx ...dej vice fotek ... i s porovnanim nečeho...zapik treba

Old Post 10-11-2011 v 09:47 AM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MachyxXx
Nový Člen

Karma uživatele MachyxXx - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 4

Ofuk mám jeden velkej 500W a malý s klipsnou 50W,velikost pěstírny je 1m x 0,5m, nyní mám nasazeno 6 květníku po 11,5l.

Taky nevím proč jsem dal tak velký, ale přeci jenom, je to poprvé.

Na růstu byla slečna 2 měsíce a má krásně dřevnatý a pevný stonky,aspon vim, že něco unesou.

Kytka má jen 45cm, takže mi je jasné, že stačil maximálně poloviční květináč, příště fotky přidám časem, ted už mám kytku ve tmě, takže nafotim před vytrhnutím

Old Post 11-11-2011 v 05:27 AM
MachyxXx je offline   Profil uživatele MachyxXx   Find more posts by MachyxXx   Foto galerie člena MachyxXx   Click here to Send MachyxXx a Private Message   Add MachyxXx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 5

Čus, jsem zvědavej na fotky.
Svítit 2 měsíce 200 W na růst, pak 2 měsíce 125 W na květ a foukat dohromady 550 W ofuky na jednu 45 cm kytku je celkem zvláštní způsob pěstování...

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 15-11-2011 v 12:26 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejaVuCV
Stálý Člen

Karma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 308  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od bull
Čus, jsem zvědavej na fotky.
Svítit 2 měsíce 200 W na růst, pak 2 měsíce 125 W na květ a foukat dohromady 550 W ofuky na jednu 45 cm kytku je celkem zvláštní způsob pěstování...

Jj, zrovna sem chtel na to narazit. Navnadit kytku na rustu 200 wattama a pak ji smrdlat 125 wattama na kvetu mi taky prijde ponekud zvlastni.
To byl zamer nebo si proste bral, co bylo po ruce doma na grow? (sam ted doma stavim projektik a punk se v nem nezapre, protoze nemam ani na svacinu momentalne :-D )
Jinak, at se dari, peace djV.

Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.
1st dejaVu's 200W CFL kalfas bubbler <(--=< sklizeno, zhuleno

Old Post 15-11-2011 v 12:30 PM
dejaVuCV je offline   Profil uživatele dejaVuCV   Find more posts by dejaVuCV   Foto galerie člena dejaVuCV   Click here to Send dejaVuCV a Private Message   Add dejaVuCV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4535560 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív