Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Pomoc prosím spěchá
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
prdik
Stálý Člen

Karma uživatele prdik - 60% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 71  

Dotaz Pomoc prosím spěchá Příspěvek č. 1


Zdarec groweři kámoš doma rosvítil skřín nákres viz obr. v.150 š. 100 a h. 60 cm. svítí 400W v cooltubě na ní má odtah TT 125, k tomu je ve skříni ještě filtr napojenej na TT100 A i na druhou rychlost u obou vetráku je teplota přes třicet a to dost a když jsme to chtěli vyřešit že tam dáme 250W tak se teplota nikterak moc nezměnila Díky za rady

prdik

Old Post 10-02-2012 v 23:52 PM
prdik je offline   Profil uživatele prdik   Find more posts by prdik   Foto galerie člena prdik   Click here to Send prdik a Private Message   Add prdik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 2

zdar

zkus pridat aktivni pritah - klidne nejake vetraky na 12V, a mozna by nebylo od veci snizit teplotu v mistnosti kde je bedna

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 11-02-2012 v 01:10 AM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vendiz
Stálý Člen

Karma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 3

zdarec,
máš tam nějaký cirkulační větráky? dvouma klipsákama nic neskazíš a s teplotou to taky něco udělá

Old Post 11-02-2012 v 07:55 AM
vendiz je offline   Profil uživatele vendiz   Find more posts by vendiz   Foto galerie člena vendiz   Click here to Send vendiz a Private Message   Add vendiz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
caseage
Stálý Člen

Karma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 4

zkusili ste přivod do te cooltube z te bedny ne z venku ?a pachač napoj na konec z te cooltube

Old Post 11-02-2012 v 09:01 AM
caseage je offline   Profil uživatele caseage   Find more posts by caseage   Foto galerie člena caseage   Click here to Send caseage a Private Message   Add caseage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 5

jo a jeste bych asi jeste prohodil ten odtah tt 100 za tu 125 - te cooltube to urcite bude stacit no a ofuk je prece samozrejmost ...

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 11-02-2012 v 09:05 AM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 6

skříňka to je celkem malá.. Já bych radil ofuky a snížit teplotu v místnosti kde je box, pokud je ted venku -10 a v noci -25 tak nevim co budete dělat až bude 0 nebo v létě zase 40ky...
Nemáte tu bednu nějak zateplenou? Když jsem měl bednu obalenou izolací, tak se mi to taky takhle vytopilo... Aby to nebylo zas někde ve sklepě nebo v garáži...
Jinak když teď zapnu ufo v roomu naplno, mám tam o 1*C víc než je teplota okolí, když ho nechám na minimum je tam akorát 26*...

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 11-02-2012 v 09:17 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prdik
Stálý Člen

Karma uživatele prdik - 60% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 7

Prosím tě rozměrama je to jako box 80*80*160 a lidem normálně stačí 125TT a mě nestačí dva, v místnosti je okolo 18°C, skřín zateplená není, poblém s teplotou jsem zatím zkoušel jen na prázdno = jen květináče ve skříni, nevím zda-li kytky taky nepohltí nejaký teplo ??. Zkusím přidat přítah pc větrák a přidat ten cirkulační a dám za pár hodin vědět peace

prdik

Old Post 11-02-2012 v 09:25 AM
prdik je offline   Profil uživatele prdik   Find more posts by prdik   Foto galerie člena prdik   Click here to Send prdik a Private Message   Add prdik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 8

nechci být rejpavej ale ty jsi registrován v roce 2OO2 a nedokážeš vyřešit takhle primitvní věc co si tady dělal těch 10let ???

ale abych nebyl jen rejpal tak ze dvěma vetráky co maš to musíš uchladit jak nic a nejlépe tak že colltubu udělaš aktivní a né pasivní a druhý vetrák použiješ jen na výmenu vzduch v boxu a teploty musí být ok a nepotřebuješ žadný ofuk prostě jeden větrák na chlazení lapy druhý na výměnu vzduchu hlavně více dir do skříně než ze skříně aby ta vyměna měla efekt

a ještě rada vždy je duležíté přivádět do boxu vzduch přímo z venku a né z místnost víc pro tebe udělat nemohu takhle to proste musí fungovat

Naposledy upravil hary 11-02-2012 v 09:52 AM

Old Post 11-02-2012 v 09:41 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nawy
Stálý Člen

Karma uživatele nawy - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 9

v okoli boxu mas 18° a neuchladis dvepadynu dvema TT? to je nejaky divny, bude chyba v nake chujovine. nemas treba posranej teplomer ?

Old Post 11-02-2012 v 09:47 AM
nawy je offline   Profil uživatele nawy   Find more posts by nawy   Foto galerie člena nawy   Click here to Send nawy a Private Message   Add nawy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 10

tjn já 250wuchladil ve skřini 46x46x72 v pokoji kde mám pořád ´23-26°C v boxu sem měl kolem30 ,okud byli kytky malý.jak byl box plnej tak už sem měl i ke 40, ale za celou dobu se mi spalily 2 palice, který se dostali moc blízko .A chladil jsem to 3 ma větrákama 100m3 a 3ma pc fanama jako ofuky , světe div se i v takovejch podmínkách se dá sklidit čoud lepší jak z venku. a to jsem ten vzduch tahal zpatky do mistnosti, kdyžtak mrkni na můj thread :-)

Old Post 11-02-2012 v 09:56 AM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prdik
Stálý Člen

Karma uživatele prdik - 60% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 11

Tak jsme přidali dva pc větráky jeden větší a druhej menší jako aktivní přísun vzduchu a teplota se pohybuje okolo 27-28°C.

prdik

Old Post 11-02-2012 v 17:02 PM
prdik je offline   Profil uživatele prdik   Find more posts by prdik   Foto galerie člena prdik   Click here to Send prdik a Private Message   Add prdik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 12

no prolítl jsem to jen v rychlosti...a už to tady někdo psal...proč do cooltuby přisáváš vzduch z venku tedy mimo skříň - když potřebuješ dostat teplej vzduch ze skříně tak tu druhou flexo rouru od cooltuby vyhoď a nasávej vzduch rovnou ze skříně ne

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Old Post 11-02-2012 v 17:48 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

hm..... stejne bych rsk ze to mas nejaky divny beres vzduch 18C a neuchladis to s nim pod 30?? divny a taky si vem ze ventilace bezi 24h denne takze i za tmy taky si skus co to udela stli tam mas 18 budes mit ve skrini v noci sotva 16 neli min zalezi jak moc pobezi ventilace.

Old Post 11-02-2012 v 17:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od vojtaxxx
no prolítl jsem to jen v rychlosti...a už to tady někdo psal...proč do cooltuby přisáváš vzduch z venku tedy mimo skříň - když potřebuješ dostat teplej vzduch ze skříně tak tu druhou flexo rouru od cooltuby vyhoď a nasávej vzduch rovnou ze skříně ne
myslym ze nejlepsi to funguje kdyz ma ta colltube samostatnej obvod privid i idvod je mimo skrin. tim to saje chladny vzduch ktery ochladi vybojku ohreje se a trada zase pryc a pak jako druhej okruh je zvlast pachac (vevnitr a vyvod ma samo ven. takhle by to melo byt nejucinejsi cetl jsem o tom myslim zrovna tady na G

Old Post 11-02-2012 v 17:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rogi4
Stálý Člen

Karma uživatele rogi4 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 15

reverend ma pravdu, má to ideálne poriešené, samostatný okruh cooltube a samostatne výmena vzduchu v bedni. To je celé nejaké divné, fakt máš dobrý teplomer? alebo máš čidlo 5 cm od výbojky?? aké velké máš tie otvory na príťah, resp aké ventilátory v cm na príťah?

wtf?

Old Post 11-02-2012 v 19:28 PM
rogi4 je offline   Profil uživatele rogi4   Find more posts by rogi4   Foto galerie člena rogi4   Click here to Send rogi4 a Private Message   Add rogi4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prdik
Stálý Člen

Karma uživatele prdik - 60% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 16

Tak ventilátory jsou jeden 10 cm v pruměru a druhej 17 cm, čidlo mam 30 cm pod lampou, a asi jsem zapoměl dodat že tam mame z5 400W a teplota se tak nějak pohybuje okolo těch 26-28,5 °C. Což už je podstatně lepší možná přivedu ještě jeden aktivní větrák nebo vyměním to TT100 za tu 125 nebo 150 a bude ?? Dík za rady snad už to bude lepší

prdik

Old Post 11-02-2012 v 22:30 PM
prdik je offline   Profil uživatele prdik   Find more posts by prdik   Foto galerie člena prdik   Click here to Send prdik a Private Message   Add prdik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1279450 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív