Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » Pozůstatky pylu ve skřníni ?? Životnost pylu ?? Jak dostat pyl z roomu ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
boytwoface
Stálý Člen

Karma uživatele boytwoface - 92% PěstitelskáKarma uživatele boytwoface - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 70  

Obecné PYL nepyl... Příspěvek č. 1

Ahoj lidi, obracím se na vás s dotazem, snažil jsem se tu o tomto tématu něco najít, ale nepodařilo se... Takže k věci, JAK DLOUHO VYDRŽÍ PŘI ŽIVOTĚ PYL ZE SAMCE!? Jde o to, že mi nedopatřením opilila indoor ourodka (bohužel ne mojí vinou) a chci se zeptat, když vystříkám třeba savem a vymeju skříň a plus místnost okolo (jestli to není zbytečné třeba v případě, že pyl vydrží jen nějakou dobu), tak zda to je vůbec bude účinné nebo jestli se mám modlit a nebo ne... Díky moc za info, větší díky budou patřit zdejším GURU, takže čekám na odpověď... Zatim zdar a síla všemu zelenému!!!

Naposledy upravil boytwoface 30-11-2006 v 11:47 AM

Old Post 30-11-2006 v 10:53 AM
boytwoface je offline   Profil uživatele boytwoface   Find more posts by boytwoface   Foto galerie člena boytwoface   Click here to Send boytwoface a Private Message   Add boytwoface to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

proboha.... PYL se píše s tvrdým Y. To je konec tohle.
Pyl jako takovej vydrží dlouho. Myslím, že v pohodě jde skladovat ehm, třeba půl roku.

Old Post 30-11-2006 v 11:44 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
boytwoface
Stálý Člen

Karma uživatele boytwoface - 92% PěstitelskáKarma uživatele boytwoface - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 3

Hmmm, tak dik futeW, jasný, sám nemám rád gramatické hrubky, ale nějak mě to nesecvaklo, polepšim se, abych neměl trestné body... )) No tak půl roku, ale spíš jestli to jde spolehlivě něčím zlikvidovat, bojim se, že tohle je docela na pytel!

Old Post 30-11-2006 v 11:46 AM
boytwoface je offline   Profil uživatele boytwoface   Find more posts by boytwoface   Foto galerie člena boytwoface   Click here to Send boytwoface a Private Message   Add boytwoface to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 4

Hele, zmraženej ti pyl vydrží klidně několik let...

Ale pokud to dobře chápu, tak o tohle ti nejde, ne?! Chceš se ho zbavit ze skříně?? Tak to by sis musel chvíli počkat, než by byl zcela neúčinný. Radši ji vymej a klidně vydezinfikuj, jak říkáš a mělo by to být ok...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 30-11-2006 v 13:40 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 5

imho. stačí skříň umejt vodou (třeba s peroxidem proti plísni)....jakmile pyl naklíčí (vyšší vlhkost) tak je v koncích a ten den hyne :dead: ....btw.nezapomen na větráky

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 30-11-2006 v 13:56 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
boytwoface
Stálý Člen

Karma uživatele boytwoface - 92% PěstitelskáKarma uživatele boytwoface - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 6

Díky všem pánové za vaše příspěvky, také jsem slyšel názor vzít to takovou tou parní pistolí, což by bylo asi nejlepší - zaprvé vlhko, které to naklíčí a zadruhé velká teplota, která tomu dá asi taky kouř... )) Takže super, udělám co budu moct a budu se modlit.

Old Post 01-12-2006 v 11:42 AM
boytwoface je offline   Profil uživatele boytwoface   Find more posts by boytwoface   Foto galerie člena boytwoface   Click here to Send boytwoface a Private Message   Add boytwoface to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mank
Nový Člen

Karma uživatele mank - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 13  

Chemie Jak dostat pyl z roomu? Příspěvek č. 7


Zdravim Growery

mám jeden vcelku zásadní problém, snažil jsem se načerpat info dříve než založit téma ale odpověď jsem nenašel.

Jak a čím dostat z homeBoxu pyl? Popřípadě jak dlouho je pyl aktivní .....

Na počátku byly feminizované semena u kterých se objevil jeden nadsamec a zbytek hermáči-asi prostě všechno mělo milion semen, bohužel zjištěno to bylo pozdě až ke konci growu kdy se s tím nedalo téměř nic dělat. U druhého growu byly použity klony a výsledek byl v pálkách malé semínka. Po growu sem se snažil box nějak po stěnách otřít jarem a desinfikovat s tim že by to mohlo stačit. Nyní v třetím growu kdy jsou opět použity klony to vypadá v 25dnu bloomu, že jsou zase omrdaný viz foto. mám semínek pokrk chci si konečně vychutnat pálku bez semen.

Naposledy upravil mank 30-03-2010 v 18:16 PM

Old Post 30-03-2010 v 16:58 PM
mank je offline   Profil uživatele mank   Find more posts by mank   Foto galerie člena mank     Add mank to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

Čus, hele, možná se mýlím.. ale tohle je normální, mám to vždycky na kytkách a žádné semínka jsem tam neměl, tak nevím :/

Old Post 30-03-2010 v 17:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mank
Nový Člen

Karma uživatele mank - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Guara
Čus, hele, možná se mýlím.. ale tohle je normální, mám to vždycky na kytkách a žádné semínka jsem tam neměl, tak nevím :/


víš co je divný, že když jednu tu kouly utrhnu tak v ní je zárodek semínka takové bílé mini semínko ...

z toho předpokládám že v konečných paldách by se semena mohla vyskytovat a to už fakt nechci ...

Old Post 30-03-2010 v 17:47 PM
mank je offline   Profil uživatele mank   Find more posts by mank   Foto galerie člena mank     Add mank to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Enj0i89
Stálý Člen

Karma uživatele Enj0i89 - 82% PěstitelskáKarma uživatele Enj0i89 - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 10

seminka tam nebudou pokud nekde na kytce nenajdes kule z kterejch by pyl padal...
na fotce je holka.
mej se :-)

(1)Skunk#1 (2)Ch, WR, JF (3)AK 47 (4)Mix

Old Post 30-03-2010 v 17:55 PM
Enj0i89 je offline   Profil uživatele Enj0i89   Find more posts by Enj0i89   Foto galerie člena Enj0i89   Click here to Send Enj0i89 a Private Message   Add Enj0i89 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Enj0i89! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mank
Nový Člen

Karma uživatele mank - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od Enj0i89
seminka tam nebudou pokud nekde na kytce nenajdes kule z kterejch by pyl padal...
na fotce je holka.
mej se :-)


kéžby, vsvětlíš mi prosimtě proč v té kouly je bílé minisemínko? děkuji

Old Post 30-03-2010 v 18:03 PM
mank je offline   Profil uživatele mank   Find more posts by mank   Foto galerie člena mank     Add mank to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tornado12
Stálý Člen

Karma uživatele tornado12 - 89% PěstitelskáKarma uživatele tornado12 - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 12

Já room vystříkávám.
Do rozprašovače na kytky dám 30% roztok peroxidu vodíku a na tvář roušku.
Od stropu až po podlahu to pořádně vystříkám a čistou hadrou stahuju. I v zahybech. vyždímu v kýblu čistí teplé nebo vlažné vody.

Pak už jenom sundám z pacháče filtr a properu ho jenom vlažnou vodou bez chemikalii. nechám usušit a z5 na pacháč.
VYměním přítaz filtr. to je 10cm trubla a na ni natahlé 3 punčocháče. vyměním ty punčochy.

Utřu lampu, stinidlo. vrch i spodek. ventilator atd.

Potom už jenom dávat bachy na hermače a samce.
hermače zkusit zastřihovat samčí květy a nechávat samičí. popřípadě likvidovat celou kytku.

Snad sem ti nějak pomohl. pěstu zdar.

Old Post 30-03-2010 v 18:04 PM
tornado12 je offline   Profil uživatele tornado12   Find more posts by tornado12   Foto galerie člena tornado12   Click here to Send tornado12 a Private Message   Add tornado12 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Guara
Čus, hele, možná se mýlím.. ale tohle je normální, mám to vždycky na kytkách a žádné semínka jsem tam neměl, tak nevím :/



jo normalni to co tam mas oznacene je preflowers vytvori se drive nez samotne palicky a podle nich poznas nejdrive samce/samici. jinak na pyl savo zere vsechno

Old Post 30-03-2010 v 18:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

¨

Naposledy upravil 06-10-2013 v 12:47 PM

Old Post 30-03-2010 v 18:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mank
Nový Člen

Karma uživatele mank - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 15


no chlapy vy mi děláte radost, přesto nepřestávám být skeptický, udělal jsem foto dvou údajných preflowers, vlevo po pitvě, vpravo ve celé kráse

Můžete mi někdo vysvětlit co je to malý jakoby pseudosemínko či co to je ? děkuji

Old Post 30-03-2010 v 19:09 PM
mank je offline   Profil uživatele mank   Find more posts by mank   Foto galerie člena mank     Add mank to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

tak to nebude pseudoseminko jo pyl je svina, tim savem bys to mel vypalit treba savo na plisen. to musi vyzrat vse.

tet jen doufej ze tam toho pylu neni plno a nebudes mit vsechno oprcle! jinak zase naser, drzim pesti

Old Post 30-03-2010 v 19:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9429500 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív