Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Sawe's 1st Indoor GROW
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
sawec
Stálý Člen

Karma uživatele sawec - 1% PěstitelskáKarma uživatele sawec - 1% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 17

No doufam zatim sem jel jen outdoor

Old Post 15-10-2010 v 20:25 PM
sawec je offline   Profil uživatele sawec   Find more posts by sawec   Foto galerie člena sawec   Click here to Send sawec a Private Message   Add sawec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 18

No doufam ze to dotahnes do zdarneho konce.( ci zacatku)
Zacatek treadu me dostal, kartonovej box oblepenej alobalem a automaticka zavlaha pres cerpadlo

Jo a proc nejedes sodu, ale usporku?


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 15-10-2010 v 20:30 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sawec
Stálý Člen

Karma uživatele sawec - 1% PěstitelskáKarma uživatele sawec - 1% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 19

No tu zavlahu mam jen , protoze mam od otce nejaky veci na mikro zavlahy... jinak bych na to sral ))) a sodik nejedu protoze se bojim ze bych to neuchladil navic nemam předřadník... a usporka mi přijde bezpečnější...

Old Post 15-10-2010 v 21:00 PM
sawec je offline   Profil uživatele sawec   Find more posts by sawec   Foto galerie člena sawec   Click here to Send sawec a Private Message   Add sawec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 20

Ja myslel ze sodik nejedes protoze se bojis teploty a pozaru
Bez urazky, ale v tvym podani mi neprijde bezpecna ani ta usporka


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 15-10-2010 v 21:11 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sawec
Stálý Člen

Karma uživatele sawec - 1% PěstitelskáKarma uživatele sawec - 1% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 21

Dneska sem si za celkem fresh cenu pořídil spínací hodiny... analogový za 49,- a digitální za 169,- (Bauhaus)

Old Post 15-10-2010 v 21:26 PM
sawec je offline   Profil uživatele sawec   Find more posts by sawec   Foto galerie člena sawec   Click here to Send sawec a Private Message   Add sawec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sawec
Stálý Člen

Karma uživatele sawec - 1% PěstitelskáKarma uživatele sawec - 1% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 65 

Spínací hodiny Příspěvek č. 22


Tak včera sem si sehnal spínací hodiny za celkem pěkný ceny...

REV Ritter analogové za 49,- (Bauhaus)
REV Ritter digitální za 169,- (Bauhaus)

Naposledy upravil sawec 16-10-2010 v 10:38 AM

Old Post 16-10-2010 v 10:19 AM
sawec je offline   Profil uživatele sawec   Find more posts by sawec   Foto galerie člena sawec   Click here to Send sawec a Private Message   Add sawec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pestitelpompo
Stálý Člen

Karma uživatele pestitelpompo - 92% PěstitelskáKarma uživatele pestitelpompo - 92% PěstitelskáKarma uživatele pestitelpompo - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 23

Ahoj sawec,proč sis kupoval dvoje spínací hodiny?Jinak fakt dobrá cena,jde to lehce nastavit ty digitální?Jednou sem kupoval digitalky a bylo těžké je nastavit bylo tam moc režimu,analogové jdou dobře ale dělají hluk,ten mechanismus tak by mě zajímalo jaké s tím máš zkušenosti,dík a přeju at se ti daří v indoor pěstování

Old Post 22-10-2010 v 00:10 AM
pestitelpompo je offline   Profil uživatele pestitelpompo   Find more posts by pestitelpompo   Foto galerie člena pestitelpompo   Click here to Send pestitelpompo a Private Message   Add pestitelpompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sawec
Stálý Člen

Karma uživatele sawec - 1% PěstitelskáKarma uživatele sawec - 1% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od pestitelpompo
Ahoj sawec,proč sis kupoval dvoje spínací hodiny?Jinak fakt dobrá cena,jde to lehce nastavit ty digitální?Jednou sem kupoval digitalky a bylo těžké je nastavit bylo tam moc režimu,analogové jdou dobře ale dělají hluk,ten mechanismus tak by mě zajímalo jaké s tím máš zkušenosti,dík a přeju at se ti daří v indoor pěstování


No hele dvoje mam z toho důvodu že jednima budu asi ovládat čerpadlo... a i kdyby ne za 49,- no neber to ))) Ty digitální jdou nastavit ale přijde mi že nejdou tak jak je nastavuju )))

Old Post 22-10-2010 v 14:18 PM
sawec je offline   Profil uživatele sawec   Find more posts by sawec   Foto galerie člena sawec   Click here to Send sawec a Private Message   Add sawec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sawec
Stálý Člen

Karma uživatele sawec - 1% PěstitelskáKarma uživatele sawec - 1% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 25



Teď sem trochu neměl čas takže až teď sem si dokoupil zbytek věcí a postavil jsem skříň...

1) úsporka 125W, objímka, průchodka, stínidlo 40x40, 2x spínací hodiny, ventilátor 15cm, květníky 3,5l, Lemon skunk od GHS

2) postavená skříň - ještě to bude chtít očividně nějakou přestavbu protože dno mi nepříde zrovna pevný...

Potřebuju si dojet už jen pro koncovej kabel...

Old Post 28-10-2010 v 13:37 PM
sawec je offline   Profil uživatele sawec   Find more posts by sawec   Foto galerie člena sawec   Click here to Send sawec a Private Message   Add sawec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Příspěvek č. 26

Ahoj,
já bych bejt tebou si nechal ten 100W sodík (svítivost 12 000lm, efektivní dosah tak 30cm), sice od toho dosahu musíš odečíst bezpečnou vzdálenost (ale tu můžeš snížit účinným větráním).
Oproti tomu tvoje úsporka 125W red (svítivost mojí 250Wdual je 19500lm, u té tvojí jsem to nikde nenašel ale bude to určitě pod polovinou, tak 8000-9000lm a efektivní dosah od 3 - 25cm maximálně) - srovnatelný jako 70W sodík. Fakt ti nechci kecat do toho CFL ale budeš mít pod tím horší výsledky než pod sodíkem (spotřeba bude srovnatelná co 100W sodík).
Jestli chceš jet úsporku se stínítkem tak jedině SCROG (pěstitelské techniky) - všechny palice musí mít stejnou vzdálenost od úsporky, když jí máš tak slabou.
Ať se daří...


Balkonový Killer Kush

SuperSILENT BB75 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE TAHOE ALIEN
DR60 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE MKxSk
KALFAS growbox CFL250Wdual V-BOG

EC a databáze dEC1 hnojiv

Reverzně osmotická filtrační jednotka 310-80M
Terárium pro Avicularia Versicolor s hydroponickým systémem typu bubbler


Hurricane Georges was the seventh tropical storm, fourth hurricane, and second major hurricane of the 1998 Atlantic hurricane season.

Naposledy upravil HurricaneGeorge 13-11-2010 v 12:55 PM

Old Post 13-11-2010 v 11:10 AM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sawec
Stálý Člen

Karma uživatele sawec - 1% PěstitelskáKarma uživatele sawec - 1% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od HurricaneGeorge
Ahoj,
já bych bejt tebou si nechal ten 100W sodík (svítivost 12 000lm, efektivní dosah tak 30cm), sice od toho dosahu musíš odečíst bezpečnou vzdálenost (ale tu můžeš snížit účinným větráním).
Oproti tomu tvoje úsporka 125W red (svítivost mojí 250Wdual je 19500lm, u té tvojí jsem to nikde nenašel ale bude to určitě pod polovinou, tak 8000-9000lm a efektivní dosah od 3 - 25cm maximálně) - srovnatelný jako 70W sodík. Fakt ti nechci kecat do toho CFL ale budeš mít pod tím horší výsledky než pod sodíkem (spotřeba bude srovnatelná co 100W sodík).
Jestli chceš jet úsporku se stínítkem tak jedině SCROG (pěstitelské techniky) - všechny palice musí mít stejnou vzdálenost od úsporky, když jí máš tak slabou.
Ať se daří...


Čau, no ja už tu stovku zaprví nemám ale to by nebyl takovej problém... ale spíš mi de o bezpečnost... a planuju z toho mít SCROG jen sem to mam pocit nenapsal na začátek... díky peace..!!

Old Post 13-11-2010 v 19:34 PM
sawec je offline   Profil uživatele sawec   Find more posts by sawec   Foto galerie člena sawec   Click here to Send sawec a Private Message   Add sawec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sawec
Stálý Člen

Karma uživatele sawec - 1% PěstitelskáKarma uživatele sawec - 1% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 28





Takže box už je ready k použití... zavěsil a zapojil sem lampu, zpevnil dno a roztahal kabely... teď si jen chvilku počkám než to rozjedu jelikož teď mam doma nevyhovujcí podmínky ))

1)zapnutá výbojka
2)pohled na spuštěný box z venku
3)pohled dovnitř ze strany
4)pohled dovnitř ze shora

Old Post 15-11-2010 v 19:14 PM
sawec je offline   Profil uživatele sawec   Find more posts by sawec   Foto galerie člena sawec   Click here to Send sawec a Private Message   Add sawec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sawec
Stálý Člen

Karma uživatele sawec - 1% PěstitelskáKarma uživatele sawec - 1% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 65 

klíčení Příspěvek č. 29





Tak trochu se spožděním dodávám fotky ale jsme v jednom kole tak se omlouvám... ))

Jak už jsem tu uváděl tak mám semínka Lemon skunku. Nechal sem je naklíčit všechny a všechny jsem taky zasadil... jedna z 5-ti kytek se ale nějak nechytla... ještě nějak žije ale je taková zakrslá v nejbližší době asi půjde pryč...

Klíčení sem prováděl technikou pro Green house seeds hodil jsem semínka do odstáté vody (teplota 23 stupňů C) po cca 5 hodinách byli všechny u dna a přendal jsem je mezi mokrý ubrousky a dal na topení... do rána byli všechny vyklíčený... dal jsem je cca 5 mm hluboko do substrátu (Plagron Royalty mix X Plagron Light mix 1:1), a když se vytáhli tak sem je dosypal substrátem až k prvnímu patru...

Na poslední fotce je můj měřák (super věcička ) měří vzdušnou teplotu, vlhkost a k tomu s nim jde měřit i teplota různých povrchů (k zaměření slouží laserový ukazovátko) Ps. má to i nějaký zeměměřičský funkce ale o tom nemam ani šajna... ))))

Old Post 08-12-2010 v 20:56 PM
sawec je offline   Profil uživatele sawec   Find more posts by sawec   Foto galerie člena sawec   Click here to Send sawec a Private Message   Add sawec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sawec
Stálý Člen

Karma uživatele sawec - 1% PěstitelskáKarma uživatele sawec - 1% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 30



1) substráty: Plagron Royalty mix, Plagron Light mix

2) hnojivo: Plagron Terra GROW - zatim dávám poloviční dávku (1:400)

Old Post 08-12-2010 v 21:01 PM
sawec je offline   Profil uživatele sawec   Find more posts by sawec   Foto galerie člena sawec   Click here to Send sawec a Private Message   Add sawec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamion
Stálý Člen

Karma uživatele kamion - 92% PěstitelskáKarma uživatele kamion - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 92 

Příspěvek č. 31

kde si to sehnal ten měřák?

když už tak už !

Old Post 08-12-2010 v 21:01 PM
kamion je offline   Profil uživatele kamion   Find more posts by kamion   Foto galerie člena kamion   Click here to Send kamion a Private Message   Add kamion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sawec
Stálý Člen

Karma uživatele sawec - 1% PěstitelskáKarma uživatele sawec - 1% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od kamion
kde si to sehnal ten měřák?


No hele sehnal sem ho ve sklepě ))) upřímně nevim kde ho koupit ani kolik stojí... mám ho doma už dlouho koupil ho někdo, když sme zjišťovali jestli nám těsněj okna ))) ale aspon koukni sem ST-616CT nejaky info o tom...

Old Post 08-12-2010 v 21:08 PM
sawec je offline   Profil uživatele sawec   Find more posts by sawec   Foto galerie člena sawec   Click here to Send sawec a Private Message   Add sawec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-05-2014 - 1st ndoor 150W - 22 odpovědí
11-01-2017 - Levný indoor grow - 34 odpovědí
07-10-2010 - 1st indoor 70w - 26 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8289790 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív