Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 1st ndoor 150W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Camel1913
Nový Člen

Karma uživatele Camel1913 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 11 

1st ndoor 150W Příspěvek č. 1

Jsem tady nový takže uvítám všechny vaše rady a postřehy.

Growbox: Dark street II 60
Odtah: TT100 - regulovaný na 145m3/h
Filtr: canlite 150m3
Stínidlo: hobby
Slunce: Philips SON-T PIA plus 150W
Předřadník: Kanlux GANA
Zvlhčování: 2x SHF 900
přítah: pasivní
Kvetníky: 4x teku 6L
Substrát: Plagron
Hnojiva: Plagron alga glow a bloom
Holky: 4x jack herer feminize autoflower

Po asi tydenním provozu a vychytávání problému jsem zjistil toto:

Vlhkost:
Po asi tydenním provozu a vychytávání problému jsem zjistil toto:
Zvlhčovačky je třeba dolévat co 6 hodin takže jsem koupil dvě a jsou zapojeny přes spínací hodiny. 15 minut provoz a 15 minut vypnuta. Jedna jede od 11 do 1 a druha od 1 do 11.
Vlhkost v místnosti 40-50% v boxu naměřeno 50-55%. Vím že pro fázi růstu to není ideální ale kvůli odtahu se mi prostě nedá udržet vyšší vlhkost.
Má otázka zní? Bude režim 15 minut zvlhčování a 15 minut sucha pro kytky nevhodný?

Teplota: Teplota v místnosti cca 23C. Výbojka je cca 15-20cm nad vyrcholky květin. Teplota u vrcholku květin 25-29C záleží na tom jestli zrovna jede zvlhčovačka nebo ne. Teplota v noci v mistosti 23C ale pri vypnutém osvětlení a zapnutém odtahu teplota klesla na 19C ve skříní. Vyřešil jsem to spínačkama a ve tmě foukám pouze 15 minut a 15 minut vypnuto.

Co je špatně a potřeboval bych poradit:
1. jak maximálně můžu zvednout lampu nad vrcholky?
2. Vím že volba autofloweru nebyla vhodná a tak pro příští kolo doporučte jiný model.
3. Jak zvýšit vlhkost ve skříní? (Napadá mě cooltube a menší odtah ze skříně).
4.Utáhne mi tato ventilace 250W výbojku. Prostor na 250W je ideální.
5. Nevadí že mám filtr umístěny za ventilátorem a tedy do něj foukám?
6. Chytly se pouze dvě kytky. Jaky tipujete výnos pod 150W?

Díky za každou reakci.

Old Post 08-05-2014 v 09:50 AM
Camel1913 je offline   Profil uživatele Camel1913   Find more posts by Camel1913   Foto galerie člena Camel1913   Click here to Send Camel1913 a Private Message   Add Camel1913 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 2

nahod nejake foto, mam podobny setupale silnejsi ventilator ale to TT 100 by mohlo dat 250w.
urcite nevadi kdyz se ti sponaji zvlhcovacky po 15 min a ze tam je chvili sucho. zvlhcovacku pouzivam jen nez se mi prokoreni rizky pak uz ji moc neresim.
vynos zalezi na spouste aspektu me se stejnou vybavou(i predradnik mam stejny) se to pohybuje 90-110g

http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=2



Old Post 08-05-2014 v 10:23 AM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 3

čau otázky 1. na to ti odpovim tak, že prostě jak ti to teplota dovolí , takhle je to psaný i ve faq
2. to je uplně jedno podle mě.
3 vlhkost se ti zvyší až se ti skřín zaplní zelení. a nebo tolik nevětrej v místnosti...
4. jako ten větrák by to zvládnout měl. pokud dokážeš v mistnosti udržet teplotu 23°C což v letě prostě bez klima nejde, takže když budeš mít v mistnosti 28, tak ve skřini budeš mít třeba 31. tak dáš lampu trochu dál , pač 250 dosviti dal a pohoda.
5.nevim nejsem fyzik já to zkoušel nasávat přes filtr nebo i foukat a přijde mi to stejný. až na ten rozdíl, že pokud máš někde malou dirku v potrubí a foukáš do filtru, tak díky odporu ti to půjde i tou malou dírkou. ale když budeš nasávat přes filtr, tak vše půjde přes filtr. A jinak jako v růstu by měl bejt filtr vypnutej, práwě díky vlhkosti, prej se snižuje učinost , jak to uhlí navlhne.
6. tak já za dvou kytek tipiju max 40 g , jelikož jedeš první kolo a budeš v něm vychytávat mouchy klasika, co bys čekal ,že v prvním kole dáš 150 , ještě ze dvou kytek automatu(který nemůžeš nechat dlouho růst.? bud realista měj se, at to roste.

Old Post 08-05-2014 v 11:30 AM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Camel1913
Nový Člen

Karma uživatele Camel1913 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 4

JJ ja ze dvou kytek taky neplanuju dostat vic jak 40g.
Právě proto začínám na 150W. Snažím se tu nějak marně dostat fotky.
Ono je otázka jestli to vůbec automaty jsou. Přišlo mi 10 semen strašně malinkých s klíčivosti 2 z 10 jak to tak vidím. Jinak do automatů bych už nešel. S koupi jsem se unáhlil.

Old Post 08-05-2014 v 11:38 AM
Camel1913 je offline   Profil uživatele Camel1913   Find more posts by Camel1913   Foto galerie člena Camel1913   Click here to Send Camel1913 a Private Message   Add Camel1913 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 5

Jako já taky jel automaty, ale pod 600W , byl z nich výnos kolem kolem 20g, skoro jak z normálních kytek .Kdybych svítil 20/4 ,tak si myslim ,že by byl stejnej. Pak jsem jel automaty pod 250w a z jedny kytky bylo 7g z další 10 a další asi 12 . já bych je tak nazavrhoval. prostě zaleží na podmínkách.

Old Post 08-05-2014 v 12:07 PM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Camel1913
Nový Člen

Karma uživatele Camel1913 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 6

Svitim 20/4 co by se stalo kdybych tam flaknul rezy ktere nejsou automaty a presel na sviceni 18/6?

Old Post 08-05-2014 v 12:32 PM
Camel1913 je offline   Profil uživatele Camel1913   Find more posts by Camel1913   Foto galerie člena Camel1913   Click here to Send Camel1913 a Private Message   Add Camel1913 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 7

ušetřil bys za elektriku a měl by se snižit vynos u automatu a zvyšil celkově výnos. já bych to udělal. dycky je lepší mít plnou skřín, než poloprázdnout, zvedla by se ti i vlhkost...
mrkni na můj grow s 250w :
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=54097
, hodně amatersky, ale fungovalo to :-) a hlavně čum na ten prostor, do kterýho sem byl odvážnej a nacpal tam 250 a s jakym větrákem

Old Post 08-05-2014 v 12:39 PM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Camel1913
Nový Člen

Karma uživatele Camel1913 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 8

Jj presne tak jsem to videl. Prostudoval jsem tady toho tolik ze uz jsem z toho blbec. Je jistota ze z rizku vyroste vzdy samice?

Old Post 08-05-2014 v 12:43 PM
Camel1913 je offline   Profil uživatele Camel1913   Find more posts by Camel1913   Foto galerie člena Camel1913   Click here to Send Camel1913 a Private Message   Add Camel1913 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 9

no měla by bejt, když se řizkuje ze samice, tak je řizek dycky samice.

Old Post 08-05-2014 v 12:52 PM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Camel1913
Nový Člen

Karma uživatele Camel1913 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 10

Co se tyce prostor tak ted jsem na 24C vevnitr ale za mesic muze byt vse jinak. Co si myslite o sklepe kde je 18C a vlhkost cca 60%? V noci zase bude problem s teplotou a v obdobi kvetu bude delat problemy vlhkost ze?

Old Post 08-05-2014 v 13:38 PM
Camel1913 je offline   Profil uživatele Camel1913   Find more posts by Camel1913   Foto galerie člena Camel1913   Click here to Send Camel1913 a Private Message   Add Camel1913 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 11

no ja osobne si myslim ze sklep kde je 18stupnu a 60%vlhkosti je naprosty ideal. zalezi jake mas teploty pres den a noc? jak myle zacnes svitit tak ti ta vlhkost jeste klesne



Old Post 08-05-2014 v 13:57 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Camel1913
Nový Člen

Karma uživatele Camel1913 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 12



Jo počítám s tím že při svícení ten sklep začnu vysušovat. Ovšem ta teplota tam pod 18C nepůjde. V zimě bych tam nepěstoval. Jen od března do září třeba.

Jestli máte někdo řízky na prodej tak pište do PM. Jedu s poloprázdnou skříní.

Naposledy upravil Camel1913 08-05-2014 v 17:36 PM

Old Post 08-05-2014 v 14:18 PM
Camel1913 je offline   Profil uživatele Camel1913   Find more posts by Camel1913   Foto galerie člena Camel1913   Click here to Send Camel1913 a Private Message   Add Camel1913 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 13

Co je špatně a potřeboval bych poradit:
1. jak maximálně můžu zvednout lampu nad vrcholky?

lampu umisti tak aby jsi nemel nad vrcholkama vice jak 30°C a dalsi vec jak ji das moc vysoko tak budes mit velke rozestupy mezi jednotlivymi patry protoze se to bude tahnout za lampou

2. Vím že volba autofloweru nebyla vhodná a tak pro příští kolo doporučte jiný model.

jako model si urci kazdy sam ja ale osobne jsem byl maximalne spokojen s euforii ktera neni narocna jak na pestovani tak na nemoci a vynosove je taky luxusni ale kazdy ma svuj oblibeny model


3. Jak zvýšit vlhkost ve skříní? (Napadá mě cooltube a menší odtah ze skříně).


zvyseni vlkhosti ve skrini urcite stlumit odtah zvlhcovacka a zaplneni protoru jak kytky porostou tak budes mit vlhkost az az kazda kytka si umi zaridit svoje prostredi a jak budes mit kvet tak snizuj


4.Utáhne mi tato ventilace 250W výbojku. Prostor na 250W je ideální.


samozrejme ze ti to utahne jinak prostor na 250w neni moc dobrej ale s cooltube to pujde


5. Nevadí že mám filtr umístěny za ventilátorem a tedy do něj foukám?


kazdy rika neco jineho ja osobne mam zkusenost jak s nasavanim pres filtr tak do nej tlacit a myslim si ze rozdil jsem nenasel zadny az na to ze budes mit motor ventilatoru zasrany od prachu protoze nasava vzduch primo a ne pres tkaninu co je umistena na filtru pres k tery to jde a zachytava se tam prach ale to po kazdem kole vycistis a je to


6. Chytly se pouze dvě kytky. Jaky tipujete výnos pod 150W?


vynos ti ted nikdo nerekne nebot jsi na uplnem zacatku a muze se hodne veci poazit a nebo naopak muze to byt super kolo


jinak preju stastny grow budu sledovat

Old Post 10-05-2014 v 14:41 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Camel1913
Nový Člen

Karma uživatele Camel1913 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 14



Máme tady malý upgrade.
-Přidáno odsávání rovnou od výbojky.
-nově 5x old time moonshine od místního člena. (Diky)

Old Post 12-05-2014 v 18:32 PM
Camel1913 je offline   Profil uživatele Camel1913   Find more posts by Camel1913   Foto galerie člena Camel1913   Click here to Send Camel1913 a Private Message   Add Camel1913 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 15

dej si tam nejaky ofuk az ti promichava vzduch v mitnosti nebot budes mit rozdilne teploty a ventasem je pekne promichas a taky dej pozor at nemas nekde nejakou stojici vodu na zemi pod kvetinacema at se ti netvori plisen

Old Post 12-05-2014 v 18:46 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Camel1913
Nový Člen

Karma uživatele Camel1913 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 16


Upgrade zvlhčovačky.
Nebler 350ml/h s ventilátorem.

Old Post 13-05-2014 v 21:17 PM
Camel1913 je offline   Profil uživatele Camel1913   Find more posts by Camel1913   Foto galerie člena Camel1913   Click here to Send Camel1913 a Private Message   Add Camel1913 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-12-2020 - První indoor 150W HPS - 13 odpovědí
30-07-2012 - 1.st 150W - 9 odpovědí
07-04-2012 - InDoor 250w - 18 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5104540 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív