Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 250w v-bog aneb zimní zahrádka :-)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
myslíte že jde v takhe malym boxu překonat hranici g/w
ano
ne
jedině s jednou hodně vynosnou odrůdou
možná
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

250w v-bog aneb zimní zahrádka:-)Tipovačka beží Příspěvek č. 1






čau lidi, tak jsem se rozhod se tu prezentovat, abych vam ukazal jak jsem si ukutil box,aby bylo potěšení přes zimu a abych moh samosebezásobit!!!!!!, a ze to jde i s minimem pěnez . většinu věcí jsem měl doma, krom světla a klonů.takže náklady na box pro mě jsou : 400kc-klony(chtěl jsem 5 dostal sem 1navíc,diky H.) a 750kc lampa komplet,jo a hlina par korun pro pokojove rostliny s vhodnym ph.

tak tědka k boxu : dřevěná skřin je vymalovaná primalexem polar a jeho vnitřní rozměry jsou V-72,š-42,d-45 nahoře jedna díra odtah přes cooltube vyrobenou z kusu plexiskla(asi2 mm tlustýho) , co jsem měl doma .ale bylo to kratky, tak jsem ještě zaimprovizoval a přidělal kus plastovy misky, kterou přemejšlim že dam pryč,ale nevadi tam, naopak toje aspon zabrana že mi nepůjdou rostliny přimo k výbojce jelikož budu přidavat pletivo i dolu pod ct.
Nad skřini je v kybli zabudovanej stolní ventilator, kterej funguje jako potrubní, má dokonce plynulou regulaci výkonnu, měl jsem doma na srovnání ufo který tahalo 220 a 360, a tenhle vetrak taha minimalne tech 220 a pri ty rychlosti je tizsi, kdyz ho tam na nejvyšší rychlost, tak je hlasitejši než to ufo, ale zatim mi staci to mit na nejnizšší rychlost, takže to dělá bordel jako starší počítač :-).každopádně ten vetrák je starší než já a předtim sem ho použival na ofuk, a kolikrat mi spadnul a ležel a netočil se třeba par hodin a nikdy se nespalil , takže je to prověřenej větrák, věřim mu ,že to vydrží takhle ještě dlouhooo,je to totiž ještě kvalitní československá pracička :-) a když dám ruku k ct dolu tak to táhne pěkně , rozhodně víc než když jsem tam měl místo tohohle jednoho větráku 4 pc větráky... a ty mi hlavně vubec skoro neprofoukli ani ten filtr kterej mám připravenej...
pak jsou tam 3 přitahovy dirky, a ve dvou pomaham větráčkama hnát dovnitř vzduch, pak další 2 větráky který jsou za hadrem kterej vysí do skleničky s vodou(zvlčovaní) je to blizko u ct, takže se to vypařuje rychle, klidně 2 skleničky za den kdybych byl doma a moh to vyměnit...ale jedna je dicky uplne vyscha večer... a přitom vlhoměr mi ukazuje zřejmě v noci maximalně 42% ale typuju že ukazuje nesmysly. protože i teplotu ukazuje jinou než obyč teploměr .dokonce se mi tam povedlo narvat ofukovej větrák 25cm :-) vešlo se to tam jen tak tak

osazenstvo je tam 2x pog 2x nebula 1x chronic 1 nlx.chtěl jsem původně každej model jinej, ale nakonec jsem se rozhod vzít si jeden dvaktrát, jelikož jednu kytku mám ve vyrobenym bubláku a dalši sem dostal navíc...
Obsah bedny v který bude 5 rostlin je 7.5 litrů substrátu, takže toje 1.5 litříku na osobu :-)
doping holky dostávají v podobě tekutýho slepičáku z obi nebo baumaxu už newim, ale měl jsem ho doma a už jsem s nim hnojil a je to prostě dobrý npk bio hnojivo za stovku :-) dostávaj to v zálivce i v postřiku kterej provádim každej večer po zhasnutí ,ze začatku jsem zkoušel rostliny stříkat i za světla, myslel jsem že si na to třeba zvyknou, ale evidentně ne, proto těch pár zažloutlejch listů , všechny nový listky maj krásne zelenou barvu.Zárověn do každý zálivky,postřiku i do bubláku přidávám od oka trochu peroxidu normálně z lekárny 3%.

rostliny hned jak jsem je přines domu zasadil do hlíny tak jsem je zastřihl technikou fim,takže se zastavily ale tědka už pěkně jedou , jsou tědka zhruba na 10 dní na růstu , dneska jsem snížil periodu na 17/7(tim doufam že porostou rychlejc) a postupně budu zmenšovat, myslim že brzo bude čas přepnout na květ. byl bych rád kdyby se mi tu k tomu vyjádřil nějakej V-scrogař, už jen vzhledem k tomu že tam mám 4 různý druhy a jednu kytku v bubláku,předem děkuju.
teplota se pohybuje přimo u ct max max 35 stupnů(podle toho jakou teplotu mam v pokoji, ted v zime dost topim,mam protopeno nejvic z rodiny a taky nejvic vetram aby meli cerstvej vzduch a ja teplo :-)), což by se nepalily kytky ani kdyby byli přimo u ní,takovou teplotu sem u vrcholů měl kolikrát...proto je chci mit co nejblíž k ct,klidně pul cm a využít maximálně plochu.
vlhkost mi ukazuje můj přistroj max 42%, což bude v noci, přes den max 30% mám klasickej zvlhčovač na topení + sem si pučil od kamoše v zvlhčovač kterej zřejmě nebude ultrazvukovej protože nedělá mlhu, a ten mi nehnul s vlhkosti ani o stupěn, tak jsem mu ho vratil.
Taky bych se chtel zeptat : jestli myslíte že by mi pomoh ultrazvukovej zvlhčovač zvětšit tu vlhkost, protože já si myslim, že jak musim odtahnout všechno teplo od 250wsodíku, kterej topí pekelně a tim pádem odtáhnu i veškerou vlhkost si myslim , proto mi nehnul s vlhkostí ani tenhle zvlhčovač,hadr ani skleničky, to si myslim já.
tak a tědka už můžu jenom čekat hezkou vlnu kritiky, doufám že i nějaka pochvala přijde :-) předem díky za odpovědi na to otazky:kdy nejlíp přepnout aby se mi stihlo zaplnit i spodní pletivo. taky bych se chtel zeptat jestli si nemyslíte že je mrhání watama těch 250 na takovej prostor, já si myslim ,že vzhledem k tomu že mám vyrobenou ct z plexiskla, která požere asi nějakej ten lumen. tak že je idelní na ten prostor kůli pořádnejm šiškam :-) a s tou vlhkosti abyste se vyjádřily. mějte se smějte se iCan. :-)

Naposledy upravil IcanLearnUgRow 06-04-2011 v 20:52 PM

Old Post 04-01-2011 v 17:18 PM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Čau.
Řekl bych že 35 stupňů je strašně moc.
Mám to samý co ty, ale tubu mám origo z Gshopu, kytky mám pod tubou tak daleko jako píše Hlava ve FAQ, prostě tam dám ruku a pokud to hřeje jako slunce tak v pohodě, pokud ne tak zvednu.
Odtah mam Ruck 125 L a za světla mi jede nonstop a narvat kytky uplně pod tubu je uplně nemožný to bych je upálil za živa, ale třeba tobě to tak nežhne.
Tak ať rostou.

Old Post 04-01-2011 v 17:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 3

čau, teda takhle rychlou reakci jsem nečekal :-) toje ovšem maximum,,včera sem tam měl přilepenej teploměr a bylo tam 28, stačí když nemám v pokoji takový vedro jako dicky a s otevřenou ventilačkou, tu spodní mišku tam mám přilepenou silikonem z tavny pistole stejně jako celou ct ke skřini, a mam na to namířenej ten větrák kterej to dost chladí tu celou ct, samozřejmě že mi beží větrák přes den nonstop ale v noci ho vypinám , a bežej jen přitahy napojeny na pc zdroj...

Old Post 04-01-2011 v 17:50 PM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bostik1
Stálý Člen

Karma uživatele Bostik1 - 80% PěstitelskáKarma uživatele Bostik1 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 4

Hele podle me je skoda, ze si to pletivo neudelal sirsi, kdyz si vezmu rozmer tvy skrine, tak je skoda, ze si to tak utahnul, mel by jsi vetsi osvicenou plochu se stale slusnou intenzitou, ikdyby to bylo od steny ke stene, tak jses na 20 cm od vybojky, coz je u 250 uplne na pohodu, ale jeste mas cas to predelat a pokud se nad tim zamyslis, tak mi treba das zapravdu.
Normalne vyhod ten ofukovej vetrak roztahni to a ofukuj to zespoda bud pc vetrakama nebo necim na to stylo.

Marihuana leci a to vsechno

Old Post 04-01-2011 v 21:43 PM
Bostik1 je offline   Profil uživatele Bostik1   Find more posts by Bostik1   Foto galerie člena Bostik1   Click here to Send Bostik1 a Private Message   Add Bostik1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 5

čau přesně v tom jsem měl dilema, předtim když jsem použival na ofuk ten větrák kterej je tědka na odtahu. tak jsem měl připravený širší pletivo, a pak sem si musel nastřihat přesně takový aby se mi to tam vešlo.. každopádně ty palice můžu tahnout dole za pletivem a nahoře před pletivem , a hlavne funguje jako konstrukce pro kytky. a můžu ho i takhle trochu roztahnout, mam to přidělany drátem , tim pádem se mi vepředu udělá mezeru a roztáhnout to můžu i těd. každopádně ten větrák mi práwě snižil dost teplotu, tim že je namířenej dost z blízka přimo na ct, a dost ji ochladí. a myslíš že je možný mít větvě ve 2 řadach? jakože bych i tam kde je prostor měl dvě palice za sebou. myslim že se tam svetlo dostane, odraží se to pěkně a dicky pronikne nějaky světlo na druhou stranu, a pak v kvetovy fazi začnu listy prostřihavat takže si myslim že se to prosviti :-)
a nebo sem taky přemejšlel že bych to pletivo udělal do obdelníku nebo do čtverce, jelikož ta bedna co slouží jako květináč tak tak je obdelníkovýho tvaru, a tim padem by se mi tam vešel i větrák i by se zvětšila plocha, ale to bych musel složite zdratovavat, protože tohle pletivo drží akorat v kruhu pěkně , protože je umělohmotný a ne železný, nesehnal jsem to na kraliky jako použivaj ostatní.

Naposledy upravil IcanLearnUgRow 05-01-2011 v 02:37 AM

Old Post 04-01-2011 v 21:56 PM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 6

bostík1: kazdopadne si myslim, ze mi to ct z plexiskla pozere nejakej ten lumen, a u ct se to lidi práwě snažej vykompenzovat vzdálenosti od výbojky, ja mam přilepenej teplomeř přimo ze zadu na ct aby na nej nefoukal ten ofukovej větrák, a neni na něm víc než přes 30. můžu si dovolit je mít klidně pul cm od toho ct, zkusim to tam poradne poroztahovat, ja uz tedka je ruzne pridratovavam, abych mel vyplněný pletivo co nejvíc. a momentálně mám i bublak i kvetináč s kytkama o patnact cm zvednutej aby byli kytky blíž k výbojce, takže je můžu dát ještě níž, tim pádem maj ještě celkem kus volnýho místa napletivem , myslim že maj místa na rust dost mista. ale možná ten ofukověj větrák vyndám, zkusm o kolik by se tam vešlo větší pletivo , jestli to za to stojí , protože jak nad tim přemejšlim , tak by se to zvětšilo jen o par cm v pruměru, což ani nebude znát , a myslim že je jedno jestli je budu tahnout před pletivem nebo za pletivem, a ono je celkem tlustý(rozhodne víc než to co použivaj lidi na kraliky, proto ho klidně potom rozstříham a kytky jednoduše přivažu ,když nebudou držet, ale už tědka maj opravdu silný stonky, protože na ně pere ten větrák fakt z blizkosti...

jinak nikdo se nevyjaádři k tomu jestli by nebylo vhodnější tam mít 150w? nebo prostě slabší wataz(přemejšlel jsem o usporce, kdyz sem to nemoh uchladit),ale ja si myslim že je to ideal tam mit to 250, protože na to je psanej idelani prostor 60x60cm tady je faq, a ja mam jeno 15cm mín.. a ono to ct z plexiskla zadrzuje bych rek tak tech 10% lumenu,... a rozhod sem se ze to radsi necham prerůst, nez mit pak poloprazdny pletivo precejn dicky to clovek muze ostrihat i klidne vrcholovky ktery by si proprazeli misto vrchem ale pochybuju mylsim ze si dicky poradim a ohnu ji nebo zlomim klidně a poroste dal. tedka jsem si to vyzkoušel na ty kytkce v bubláku. sem jí párkrat zlomil stonek , protože sem potřeboval aby rostla směrem k pletivu, až pak sem našel drat doma :-) a na rostline se udello nekolik kolínek a myslim že roste rychlejš než předtim , protože sem jí vyrobil dalnici pro živiny :-)

Old Post 05-01-2011 v 11:12 AM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bostik1
Stálý Člen

Karma uživatele Bostik1 - 80% PěstitelskáKarma uživatele Bostik1 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 7

Ahoj,
takze ja si myslim ze 250 je uplne v pohode s tim bych si starosti nedelal, ja ted mam vertical ve s60xh32xv75 se 150w bez cooltuby a pristi kolo uz pujdu do 250, ale dost me prekvapuje ze pises, ze kdyz by jsi vyndal vetrak, takze se ti zvetsi misto jen o malo, ja mozna spatne vidim, nebo je to zkresleny, ale zda se mi jakoby zabiral skoro pulku skrine nebo 1/3 urcite, kdyz nemas misto, tak musis bejt vynalezvej a vuzit kazdy mozny misto, sem na 100% presvedcenej, ze se takhle dost sidis o vynos.
Chapu ze asi nemas moc penez, ale mozna by stalo za uvahu se podivat v bazaru po normalni cooltube, ale to je jen tak na okraj, to by ti tu rek kazdej, ale chapu, ze kdyz nejsou prachy clovek to zbastli z toho co ma
cus

Marihuana leci a to vsechno

Old Post 05-01-2011 v 11:48 AM
Bostik1 je offline   Profil uživatele Bostik1   Find more posts by Bostik1   Foto galerie člena Bostik1   Click here to Send Bostik1 a Private Message   Add Bostik1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 8

čahoj , díky za konstruktivní připominky. to se cení. práwě tědka nejsou peníze, roste to pod tim , krátky rozestupy mezi patrama, silny stonky-zkratka nevypada ze by tomu nejaky spektrum chybelo- kdyz uvidim ze v kvetu to bude stat za prd, tak tu ct vymenim , a mezitim na ni prachy mit budu, ale ted zatim ne. zkusim pak ten vetrak vyndat a zmerit teplotu bez nej, sem tam delal takovy šachry s těma větrakama, že ani newim co mi tu teplotu snižilo, jelikož co jsem tam přidal ten ofukovej , tak sjem tam přidal dalši pc větráky takže zjistim co mi tu teplotu snižilo, a ještě to můžu upravit, samozřejmě se chci využit co nejvíc ten prostor, furt se snažim vymyslet co a jak upravit. a tedka ho tam muzu mit at maj silny stonky v základu, a pak si myslim že kdyz ho vyndam tak rostliny už nebudou potřebovat ofuk, a přecejen ja mám ten odtahovej větrák na nejnižší výkon, ale počital sem s tim že ho přisolim až v květu aby mi to neplesnivělo , protože to chci fakt zaplnit a ten vetrak pak už děla celkem bordel, takze ho pak asi vyndam..

Old Post 05-01-2011 v 13:07 PM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bostik1
Stálý Člen

Karma uživatele Bostik1 - 80% PěstitelskáKarma uživatele Bostik1 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 9

Tak to je jasny, nemas zac od toho to tu forum je (nebo aspon myslim).
No a nemas moznost vytahnout od cooltuby aluflexku a pro ten vetrak si udelat mensi box na odhlucneni, pak to muzes pustit vic a nebude ti to delat bordel, ja taky se to snazim delat co nejtissi, preci jen hned vedle toho mam hlavu kdyz spim

Hele ale porad si myslim, ze by jsi to mel roztahnout, fakt ja vim ze je to voser to porad predelavat, ale vzdycky je co zlepsovat, ja sem svoji skrin prestavoval uz trikrat za posledni dva mesice

A protoze se od prirody hodnej kluk, tak sem ti to i spocital
tvuj nynejsi setup je podle toho co jsem odkoukal cca pletivo o rozmerech 50cm vejska a 25cm sirka mereno podle toho vetraku.

Takze to nam hodi plochu 7850cm2 - 0,785 m2(ctverecny) tj 100%

A kdyz to roztahnes dostaneme se na 50 cm vejska (stejna jako minule) a 40 sirka to nam hodi 12560 cm2 - 1,256 m2(ctverecny)

Takze roztazenim site se dostanes na 160% tzn. ze zvysis osvicenou plochu o 60% to si myslim, ze uz se vyplati a snad te tim taky presvedcim

Marihuana leci a to vsechno

Old Post 05-01-2011 v 13:48 PM
Bostik1 je offline   Profil uživatele Bostik1   Find more posts by Bostik1   Foto galerie člena Bostik1   Click here to Send Bostik1 a Private Message   Add Bostik1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 10

čau díky moc za radu a že jsi mi to vypočital ,cením si to. todle jsem si nepočital. ale zkoušel jsem tam mít i větší průměr pletiva, ale to už se některy listy dotykali stěny, a to neni dobrý si myslim, takhle je to tak na maximum jak to může bejt a můžu mít práwě palice na obou stranach pletiva, v pletivu sou maly oka a je jich tamdost. tim padem , si myslim ze bych moh mit klidne 2 řady palic a prosviti to krasne. koukal jsem na thread na icmag, kde typek jede vertical pod 250w, http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=67597 muzes se na to mrknout, ma to pekne udelany, a nema palice jen kolem dokola , ma jich plnou skrin, takhle bych si to predstavoval , a kdyby bylo pletivo 40 cm prumer, tak jsem to měřil a zbejvalo by na každý straně tak ani ne centimetr, to by neslo ani neproplejtat, ma to 42 sirka a 44 hloubka, tim padem si myslim ze tam max 35 to muze mit prumer, aby se to dalo proplejtat a aby se nedotykaly palice zdi, protoze mam ve zdi vetraky, na to jsi taky zapomel, kdyz se mrknes dobře na tu fotku, tak tam vzadu je za tim hadrem jsou dva pc vetraky, ktery jsou sikmo a namireny smerem na ct, ono koukam na ty fotce je videt akorat cast toho jednoho velkyho(ten fouka i trochu na ct) a pak dalsi malej kterej fouka jen na ten hadr. a pak dalsi vetrak po levy strane kterej pomaha vhanet vzduch dovnitr, ten je videt, tydle taky zabiraj nejaky misto, a kdyby to roztah na 40 tak by ty listy šli rozhodne do toho. a už jsem vyndal ten velkej větrák, tam můžu klidně poroztahovat různe tu jednu kytku v bubleru a pohrát si s tim. zkratka tu skřin zaplnim celou nejen pletivo pokud se mi to podaří :-)
a bednu na odhlučnění už mám na ten větrák dávno udělanou, ale moc nefunguje,, je kus vidět na ty fotce kde je cela skřin.prostě dřevěná krabice po stranach sem tam dal ty plata od vajiček a na jedny straně který je směrem od postele je dira kudy vzduch normalne odchazi,, ale ja to beztak mam nastaveny že se to vypina v 23 a zapina v 6, a to takhle vetšinou vstavám , takže mě to neruší , a spat se u toho da, a nerusilo me to. proste jako pocitac starsi a to mi nevadi u televize taky clovek usne.... každopádně ti řeknu ,že mi dělaj větši bordel ty pc větráčky a vzduchovadlo, takže bych si musel koupit vzduchovadlo novy, nebo ho taky dat do nakyho boxu, ten odtahovej vetrak dela bordel spis ve vnitr sem zjistil kdyz sem vypnul ty pc vetraky, takze toje tim ze mi tam cooltube omezuje prutok vzduchu, takze ji asi zkusim odmontovat a myslim ze by se mi mela teplota jeste zlepsit, ale to byhc musel davat bacha na to jak mam daleko rostliny od ct, tedka porad i kdyz sem vyndal ten velkej ventilator(kterej je taky tizzsi nez ty pc vetraky ) tak ja porad na teplomeru prilepenym na ct teplota 32 stupnů, což neni teplota při jaky by se rostliny palily, to mám vyzkoušeny. toje jedinej problem kdybych dal tu ct pryc, tak se sice nepripravim o lumeny, a vyuziju plnej potencional lampy, ale zas bych to nemoh mit tak blizko, musim to promyslet...

Old Post 05-01-2011 v 18:13 PM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bostik1
Stálý Člen

Karma uživatele Bostik1 - 80% PěstitelskáKarma uživatele Bostik1 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 11

Cau, jasny trosku sem to s tim 40cm prehnal, to ja jen jako pro predstavu aby se jako vedelo, ze prostor se musi vyuzit jak jen to jde
Na typka jsem uz koukal, ja mam vlastne prohlidnuto vsechno v oddeleni vertical/colosseum, uplne me tahle vec ted nadchla.
Me se jako vynikajici tlumici material na odchlucneni vetraku osvedcil koberec a isolfex + regulator, vseobecne je dobry kvuli hluku udelat za vetrakem nejakou tu zatacku + ten isoflex a uz je to snesitelnejsi.
Jo vzduchovadlo to muze bejt dost neprijmenej domaci mazlicek, ale postupuju stejnym stylem.
Jen sem si jeste rikal jestli teda chapu spravne ze svitis od 6 rano do 23 vecer, casem bych na kvet zmenil periodu na sviceni v noci kvuli teplotam co se casem zvednou pak jim bude vedro.

Jinak co se tyce sundavani, nebo nesundavani cooltuby, tak to zkus je to klidne i mozny.
At se dari budu dal sledovat

Marihuana leci a to vsechno

Old Post 05-01-2011 v 20:05 PM
Bostik1 je offline   Profil uživatele Bostik1   Find more posts by Bostik1   Foto galerie člena Bostik1   Click here to Send Bostik1 a Private Message   Add Bostik1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 12

bostik: jasně že to chapeš dobře, stejně jak jsis odvodil pruměr pletiva, ten sis taky odvodil přesně na 1 cm, má to 26 :-) tu ct zkusim odendat no,ale bude to problemovy, mam to cely obaleny silikonem peknou vrstvou, protoze tam je fakt velka dira , taky jsem musel to misto ktery zbejvalo mezi skrini a ct vyplnit obycejnym plastem, ale rikam neni tam teplota vic nez 35 ato vydrzej tyhle vsechny veci v pohode.. ale dam to radsi pryc at se neprirpavuju o lumeny. a uwidim jaka bude teplota bez ni, kdyz lepsi tak libovka, což myslim že bude určitě, aspon v celym boxu , ale přimo u ct bude teplota vyšši si myslim, protože to nebude tahnout přimo to teplo od vybojky, ale z celý skřine, takže budu fakt musel davat bacha na tu vzdalenost rostlin od vybojky. a tedka mam to pletivo na jedny straně tak 2 cm od vybojky. protoze i ta ct vysi trochu nakřivo,takže pletivo budu muset taky nějak upravit. ještě s tim rozhodně něco udělam. tědka přemešlim že bych dokonce ustřih vrchni pulku toho pletiva, a nechal ho jen tak tech 25 cm , abych na ten zbytek moh přidělat ještě spodni pletivo ktery bude pod vybojkou abyhc vyplnil i prostor pod vybojkou. protože tohle pletivo je tak 2 mm tlusty, takže taky stiní , a celkově se mi tam plete, a normalně už tědka od spodu ty kytky rozvětvuju a zaplet bych je dole, a nechal některy větve růstu i normálně nahoru, tim pádem by mi tam nepřekaželo nestinilo pletivo, a a měl bych kytky i nahoře i dole akorat jen s pletivem dole. v v podstate horizonal s lampou verticalne, kterej bych nechal prorust i na vertical... co si o tom myslíš???.no proste to chci zaplnit co nejvic, vzduch se mi tam mení dobře, protože se mi tam neudrží žádná vlhkost, takže plísně se nebojim...

Old Post 05-01-2011 v 20:29 PM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bostik1
Stálý Člen

Karma uživatele Bostik1 - 80% PěstitelskáKarma uživatele Bostik1 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 13

No hele sundej to, ale poresil bych slusnej ofuk lapmy pekne ze spoda at to teplo zene rovnou k odtahu a verim ze tu teplotu uhlidas.
Jestli muzu doporucti tak se zamer jen valec, dolu pod vybojku nic nedavej, pak tam nebudes most dat ten ofuk

Marihuana leci a to vsechno

Old Post 05-01-2011 v 20:57 PM
Bostik1 je offline   Profil uživatele Bostik1   Find more posts by Bostik1   Foto galerie člena Bostik1   Click here to Send Bostik1 a Private Message   Add Bostik1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 14

sundám to. a první zkusim teplotu bez pomoci vhanění vzduchu k odtahu. protože je to malej box a nechci se připravit takovej kus místa. to radši vyvrtam dalši díru do spodu skřine, a přidam dalši pc větrak na přitah ve spodu kytek, tim se musi cirkulace zlepsit a teplej vzduchu bude stoupat nahoru takže jak je tam velka díra tak by to mělo líp luftovat i bez ct ct.uwidim vyzkoušim napíšu..dík zatim se měj

Naposledy upravil IcanLearnUgRow 06-01-2011 v 00:08 AM

Old Post 05-01-2011 v 21:51 PM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 15

tak je to sundany, a teplota, je dole kde chci nasadit spodní pletivo 28 stupnů, takže pohoda i bez ct, tu teplotu mi srazil ten odtahovej větrák.ale přijde mi, že skrz to plexisklo bylo to světlo ještě víc oranžovy. ve skleníku to roste taky rychlejc :-) pak si pohraju ještě s těma pc větrákama . pletivo je roztáhly na max co může bejt, abych měl prostor na protahovani na obou stranách. na každý straně aspon 5cm volnejch.

a koukám anketa zatim vede těžce v můj neprospěch, budu se snažit vam dokazat to,že všechno jde ,když se chce :-)ale možna jsem naivka :-)

Old Post 06-01-2011 v 13:29 PM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bostik1
Stálý Člen

Karma uživatele Bostik1 - 80% PěstitelskáKarma uživatele Bostik1 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 16

No tak vidis, hele co se tyka ankety, tak to vazne asi neudelas na to je to moc maly, ale treba te to prekvapi a vsem vyplais rybnik, myslim ze na pohodu 150g, ale nic vic bych asi necekal.
Jo jeste k tomu pletivu pod vybojku, ono je to asi dost zbytecny, protoze to je takovy hluchy misto a moh by si i zhorsit proudeni vzduchu, nejdriv sem to taky tak chtel udelat v podstate tu vybojku obalit, ale kdyz sem prolez icmag, tak to takhle nikdo nema a pak sem nekde nasel obrazek jak vyzaruje vybojka a prave ze z ty spicky de velky prd, ale udelej to jak chces

Marihuana leci a to vsechno

Old Post 06-01-2011 v 16:21 PM
Bostik1 je offline   Profil uživatele Bostik1   Find more posts by Bostik1   Foto galerie člena Bostik1   Click here to Send Bostik1 a Private Message   Add Bostik1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:06 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-03-2008 - zimní zahrádka) - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4514140 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív