Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 1.st 150W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
fejkhell2
Stálý Člen

Karma uživatele fejkhell2 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 34 

Obecné 1.st 150W ChBH,PowerSkunk,BEC Příspěvek č. 1

Zdravim zahrádkáře,
po nějaké té době jsem se konečně rozhodnul pro svůj další indoor (první jsem jel se 70W - ale to se skoro nedá počítat). Proto bych byl rád za každou radu, aby to bylo co nejhezčí
Skříň - (94x40x150) (šxhxv)
Osvětlení - 150W HPS
Ventilátor - TD 250/100 (180 m3/hod) - odtah
Pacháč - 240m3/hod
Ofuk - větrák,3xpc větrák
Osazenstvo (Řezy):
3x Cheese Berry Haze
1x Biddy early citral
2x Power Skunk
Hnojiva - Biobizz Bloom 1l, Biobizz Grow 1l, Topmax,Atami Pk 13-14, Alga mic
Zem - Biobizz All Mix
Květníky - 5,7l
PH - Udržuju na 6

Fejkr&Mrhell2

Naposledy upravil fejkhell2 30-07-2012 v 23:49 PM

Old Post 31-05-2012 v 12:38 PM
fejkhell2 je offline   Profil uživatele fejkhell2   Find more posts by fejkhell2   Foto galerie člena fejkhell2   Click here to Send fejkhell2 a Private Message   Add fejkhell2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fejkhell2
Stálý Člen

Karma uživatele fejkhell2 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 2



Přidávám slíbené foto. Na zaštipování to ještě není ne?

Old Post 01-06-2012 v 10:40 AM
fejkhell2 je offline   Profil uživatele fejkhell2   Find more posts by fejkhell2   Foto galerie člena fejkhell2   Click here to Send fejkhell2 a Private Message   Add fejkhell2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seriou
Stálý Člen

Karma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 3

Ahoj,

taky začínám indoor ale přidám můj názor :-)

já bych volil 2x 150w líp tím pokryješ prostor, s hnojením bych ještě počkal máš před hnojený substrát, tak jim dej čas ať se chytí a vytvoří pořádně kořeny. Já začal hnojit po týdnu s poloviční dávkování a postupně zvyšoval.
Měj se a ať to roste ;-)

Old Post 01-06-2012 v 10:54 AM
Seriou je offline   Profil uživatele Seriou   Find more posts by Seriou   Foto galerie člena Seriou   Click here to Send Seriou a Private Message   Add Seriou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fejkhell2
Stálý Člen

Karma uživatele fejkhell2 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 4


Taky si myslim, že lepší budou ty 2x150w. Okej. Díky)

Můžu to už střihnout fim technikou?

Old Post 02-06-2012 v 13:38 PM
fejkhell2 je offline   Profil uživatele fejkhell2   Find more posts by fejkhell2   Foto galerie člena fejkhell2   Click here to Send fejkhell2 a Private Message   Add fejkhell2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fejkhell2
Stálý Člen

Karma uživatele fejkhell2 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 5

Kdy to mám tak přepnout na ten květ když sou to spíš ty sativy? Dík moc za odpověd.fkat se toho bojim že to přeroste.ale tak budu ohybat a pak poridim i ty pulmesicky a zastrihavat.ale i tak by mě zajímala zkušenější rada.dík))

Fejkr&Mrhell2

Old Post 03-06-2012 v 21:11 PM
fejkhell2 je offline   Profil uživatele fejkhell2   Find more posts by fejkhell2   Foto galerie člena fejkhell2   Click here to Send fejkhell2 a Private Message   Add fejkhell2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fejkhell2
Stálý Člen

Karma uživatele fejkhell2 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 6



Tak díky moc za pomoc. Ale přesto dávam update.
Máme tu asi 16.den květu.
Celkem si myslim, že jsem si s nima pohrál přesně tak jak jsem chtěl. Hodně jsem se bál, že mi přerostou, ale vykombil jsem a celkem se mi povedly udělat z nich keříky. Také jsem si pořídil ph metr a ještě že tak, páč jsem zjistil, že odstátou vodu z kohotkou mám skoro až ph 8. Tak jsem koupil kys.fosf. a spravil na ph 6. Hnojim bio grow,bio bloom, topmax, alga mic a asi bych chtěl dokoupit PK 13-14 nakonec. A nebo jsem koukal na Plagron, ale už přesně nevím jak se to jmenovalo ale asi něco 100ml za 550Kč nebo tak něco. Tak ještě uvidim. Jinak někdy mívám teplotu něco přes 31 stupnu, ale v těch pařákách co byly to fakt nešlo uchladit. Budu rád za připomínky nebo nějaký rady. Peace

Fejkr&Mrhell2

Naposledy upravil fejkhell2 30-07-2012 v 23:40 PM

Old Post 13-07-2012 v 20:28 PM
fejkhell2 je offline   Profil uživatele fejkhell2   Find more posts by fejkhell2   Foto galerie člena fejkhell2   Click here to Send fejkhell2 a Private Message   Add fejkhell2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fejkhell2
Stálý Člen

Karma uživatele fejkhell2 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 7



Zdravim máme tu asi 32. den květu. Dokoupil jsem PK 13-14 od Atami. Jen sem to ted dosral posral. Časovač se mi vyjebal tk pár dnu měli zmatek plus do toho měli vodu o PH 3 tkže dostaly fakt bomby. Doufam že se mi vzpamatujou. Hlavně mi příjdou malý pálky. A to mě dost štve(

Fejkr&Mrhell2

Old Post 30-07-2012 v 23:44 PM
fejkhell2 je offline   Profil uživatele fejkhell2   Find more posts by fejkhell2   Foto galerie člena fejkhell2   Click here to Send fejkhell2 a Private Message   Add fejkhell2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-05-2014 - 1st ndoor 150W - 22 odpovědí
06-12-2014 - Shark 150W - 27 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1498440 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív