Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 1st indoor 70w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Hlína 1st indoor 70w Příspěvek č. 1


Zdravím všechny growery !!!!

Nastala příznivá situace a tak jsem se chopil šance apostavil jsem si takovou malou skříňku a teď vás s ní blíže seznámím. Mým hlavním cílem bylo za ni utrati co nejméně peněz ale dosáhnout dobré kvality což se mi myslím podařilo.

skřín: 45x45x110 (dělal jsem ji sám z dvou starých skříní) tudíž cena 0kč
světlo: sodík 70w son-T (koupil sem komplet od kamarad za 700kč)
ventilace: 2x 12V pc větračky na odhtah a jeden na ofuk, přítah pasiv (vetračky jsem zabavil bratranci v zastavarně a regulovatelny zdroj dostal od kamarad)
stíníkto je home made, dále sem celý prostor vylepil diamantovou folií (dělal sem to pořádně sfouklej takže je to udělaný dost na hulváta) folie mě stála 320kč

Celkově to bylo asi 1200 když připočítám veci z železářství.

Hnojit budu Biobizz grow, bloom, Alg-A-mic, Fish mix.
Substrát mám BioBizz All-mix

Osazenstvo skříně bude 2x euforia, jednou white rhino a sensi star.

Old Post 16-06-2010 v 21:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 2

Zdar .... se divam ze sis to krasne vymazlil na prvni pest

jenom par mych postrehu - fish mix asi moc nepouzijes protoze grow je lepsi a primo se hodi na zalivku. Pokud ho mas na postrik tak opatrne at si nespalis listy jako ja :-)
algamic je dobry ale je to prakticky vitality booster takze po nem by mely byt kytiz krasne zdrave a zelene - pokud ovsem nemas vychytane ph tak je to docela k nicemu. Ja ho davam tak trochu ze zvyku a to jenom obcas :-)

jinak mas vsechno fajn - jen bych uvazoval o koupi klipsnaku protoze ten PC vetrak prece jenom neni ono :-)
no a jeste si urcite kup nejakou sadu na mereni PH at nahodou neco nezadres

tak at se dari a at to roste :-)

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 16-06-2010 v 21:45 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

Diky za pochvalu. Fish mix mám jak si říkal na postřik ale nasadil si mi brouka do hlavy s těmi spálenými listy tak si myslim že bych ho mohl prřidávat v rozumném množství do zálivky společně s growem. Ph testy mám zatím papírky z chemické laboratoře ale u tech není 100% přesnost takže podle zkušeností které nabydu s ph papírky se rozhodnu jestli koupit nějákou sadu.

Jinak dneska bych si měl jít pro prcky tak uvidíme v jakém budou stavu.

Old Post 17-06-2010 v 06:42 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 4

jasne .... to ph bych si byt tebou koupil v nejakem grow shopu a nebo akvaristice - obyc kapky na mereni PH :-) stoji to par korun a jak se naucis michat hnojky tak uz to pujde i od oka ale pro zacatek se to na 200% vyplati

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 17-06-2010 v 07:32 AM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5




Přináším malou aktualizaci

Osazenstvo skříně se od mého původního plánu trošku liší. Teď sou tam 2x Euforia a 2x White rhino. Kytičky sem zasadil a vypadá to, že už se vzpamatovali z pobytu v krabici.

2.foto zadní lajna WR a přední Euforie
3.foto Euforie zatím můj favorit

Old Post 20-06-2010 v 16:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6





Zdravíčko přináším malou reportáž z kouzelného lesa.
Holkám se daří dobře fotky jsou zhruba 2 dyn staré což byl 5.den růstu, stříkám je malou konzistencí fishmixu asi 1ml/l jinak příští zálivku plánuju začít s hnojením 1ml/l Bio-grow a špetku Alg-a-micu postupně budu dávky zvyšovat.

1. až nastane sprývný čas tak namontuju tuhle mřížku
2. všechny 4
3. WR
4. Euforia

Old Post 24-06-2010 v 21:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7






Po nějáké době přináším aktualiaci.

Holky se pěkně rozrostly, fotky jsou z 18. dne růstu. Nastala další změna v osazenstvu, měl jsem řízek NY a vypadal lépe než stávající kytka WR takže jsem je vyměníl takže teď tam mám 2x EUF, 1x NY a 1x WR

Moje zálivka: BioGrow 2ml/l a Alg-a-mic 1ml/l a jako postřik Fish mix 1ml/l

1.foto Osazenstvo i s ubytovnou
2.foto EUF1
3.foto EUF2
4.foto WR
5.foto NY

Old Post 06-07-2010 v 10:16 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frostynko
Nový Člen

Karma uživatele frostynko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 8

náhodou by sa ti nechcelo odsledovať koľko elektrickej energie spáliš za mesiac ? inác veľmi krásne K+

Old Post 08-07-2010 v 10:53 AM
frostynko je offline   Profil uživatele frostynko   Find more posts by frostynko   Foto galerie člena frostynko   Click here to Send frostynko a Private Message   Add frostynko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Banány
Stálý Člen

Karma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 409  

Příspěvek č. 9

ahoj, trošku ti poradim, možná že to víš ale.. jestli můžeš, okamžitě je přesaď do vetšich květináčků, pomůže to jejich síle a velikosti. Jinač moc hezké kytí.

"Ve dvou se to rychlejš stáhne"
100w hydro - Northen Light & Carnival
150w hydro - Sensi Skunk & S.A.G.E
150w soil - Nebula & Orange Bud
150w soil - Northen Light
150w soil - Nebula
250w soil - Snow fruit, Black jack & Double white
400w soil - Nebula, Northen light, Ed rosenthal super bud, White russian & Sensi skunk.

Old Post 09-07-2010 v 10:15 AM
Banány je offline   Profil uživatele Banány   Find more posts by Banány   Foto galerie člena Banány   Click here to Send Banány a Private Message   Add Banány to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

Teď když jedu 18/6 tak mě to vychází tak 350 kč za měsíc ale už nevim kolik to bylo energie. Díky za Káčko

Jojo planuju je přesadit do 6L květináčů. Dík za pochvalu

Old Post 10-07-2010 v 08:05 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11




Dobré odpoledne přeju.

Kytky jsem přesadil a očividně se jim to líbí. První moje dilema je, kdy přepnout na květ a taky mám trochu obavy s namontováním síťky. Koukal jsem na to jak z jara a nevím nevím problém bude možná v ohýbání, měl jsem je rači víc zaštipovat.

Hnojím podle BioBizz tabulky.

1.foto WR

Old Post 21-07-2010 v 10:30 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Archybald
Stálý Člen

Karma uživatele Archybald - 63% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 12

Maš to fak pěkný. Já jedu taky 70 sodík i když až na květ, na začátku jsem jel usporky + okno. Přepnul jsem je když byly tak o deset čísel větší než ty tvoje a vyrostli tak o 50%. Jinak k+ za to že se ti daří.

Old Post 21-07-2010 v 11:03 AM
Archybald je offline   Profil uživatele Archybald   Find more posts by Archybald   Foto galerie člena Archybald   Click here to Send Archybald a Private Message   Add Archybald to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piki999
Stálý Člen

Karma uživatele Piki999 - 14% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od BloodyBeer
Zdar .... se divam ze sis to krasne vymazlil na prvni pest

jenom par mych postrehu - fish mix asi moc nepouzijes protoze grow je lepsi a primo se hodi na zalivku. Pokud ho mas na postrik tak opatrne at si nespalis listy jako ja :-)
algamic je dobry ale je to prakticky vitality booster takze po nem by mely byt kytiz krasne zdrave a zelene - pokud ovsem nemas vychytane ph tak je to docela k nicemu. Ja ho davam tak trochu ze zvyku a to jenom obcas :-)

jinak mas vsechno fajn - jen bych uvazoval o koupi klipsnaku protoze ten PC vetrak prece jenom neni ono :-)
no a jeste si urcite kup nejakou sadu na mereni PH at nahodou neco nezadres

tak at se dari a at to roste :-)


Kde si přišel na to že Grow od biobizzu je lepší než fish mix? Kde kdo ví že na růst stačí lít jen Fish mix... a kytky vypadaj i mnohem líp...

Life can be so shady.The way some people try to bring you down.Why's it got to be so crazy?Always try to give you the run around.So I let the music just take control.Cause it rocks my body.And it moves my soul.My feet start dancing to the beat.And I just can't help it.I just can't help it.Cause music is my life.It helps me through the ibe.
Keep it coming.Keep it coming!Just can't dance no more...
Move my move my... move my body




Old Post 23-07-2010 v 15:27 PM
Piki999 je offline   Profil uživatele Piki999   Find more posts by Piki999   Foto galerie člena Piki999   Click here to Send Piki999 a Private Message   Add Piki999 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koooki
Stálý Člen

Karma uživatele koooki - 8% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 14

Čus tak co nějaký nový fotky? jak se daří holkám?

Old Post 12-09-2010 v 12:28 PM
koooki je offline   Profil uživatele koooki   Find more posts by koooki   Foto galerie člena koooki   Click here to Send koooki a Private Message   Add koooki to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

Sorráč nějak sem se na to vysral ale diesl je uz sklizenej a ostatni uz brzo pudou taky hodim sem pak aspon fotky pred sklizní

Old Post 03-10-2010 v 15:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sawec
Stálý Člen

Karma uživatele sawec - 1% PěstitelskáKarma uživatele sawec - 1% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 16

Vypada to pěkně, hodíš sem ty fotky? koukl bych se jak to dopadlo ))

Old Post 07-10-2010 v 19:56 PM
sawec je offline   Profil uživatele sawec   Find more posts by sawec   Foto galerie člena sawec   Click here to Send sawec a Private Message   Add sawec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-01-2018 - CFL indoor 2017 - 172 odpovědí
20-05-2014 - 1st ndoor 150W - 22 odpovědí
14-04-2014 - 1st indoor, 2x70W-MHN, 6xWhite - 22 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1098430 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív