Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Z Outu do Indooru, 70W HPS
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
koooki
Stálý Člen

Karma uživatele koooki - 8% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 74  

z Out indoor Příspěvek č. 1

Čuste,no po delší době co jsem nevěděl kde si mám sehnat lampu,jsem jí sehnal a chci se zeptat,šlo by z kytek ktere mam cca měsíc za oknem,jsou velké tak různě max 30 cm...hezky už je mám zastřihnuté,atak..je dát pod lampu?nezabil bych je? jsou to nějaký no name semínka...a voní nádherně už ted což se divím..jinak pěstu zdar a dík všem za radu..jestli tak tak můžu dodat aji fotky jestli nejsou třeba moc staré a tak

Old Post 20-05-2010 v 00:56 AM
koooki je offline   Profil uživatele koooki   Find more posts by koooki   Foto galerie člena koooki   Click here to Send koooki a Private Message   Add koooki to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koooki
Stálý Člen

Karma uživatele koooki - 8% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 2

Lidi stačí napsat blbost,nedělej to nebo jo v klidu....celkem rad bych to už věděl at vim...

Old Post 20-05-2010 v 12:24 PM
koooki je offline   Profil uživatele koooki   Find more posts by koooki   Foto galerie člena koooki   Click here to Send koooki a Private Message   Add koooki to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 3

zdar, klidně je tam prskni. já taky předpěstovávám venku.w

Old Post 20-05-2010 v 12:32 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koooki
Stálý Člen

Karma uživatele koooki - 8% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 4

Jou tak to dík moc kdyžtak sem budu házet jak se jim daří

Old Post 20-05-2010 v 12:35 PM
koooki je offline   Profil uživatele koooki   Find more posts by koooki   Foto galerie člena koooki   Click here to Send koooki a Private Message   Add koooki to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koooki
Stálý Člen

Karma uživatele koooki - 8% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 5

tákže jdeme na to...
-70w sodik
-hnojky mam nejaky no name,kterej mam od meho zdroje,byl na rust...a ted zacinam davat na rust/zacatek kvetu...
-pritah pasiv
-odtah 12v pc vetrak
zatim na par dnu obaleno alobalem nez mi dojdou penize a zajdu si pro grow folii,a jeste musim udelat pachac...

nic mene mam ji zapojenou 2 dny...rezim 18*6(za 3 dny cca prepinam na kvet) a zjistil jsem ze asi podle G mam lampu moc blizko,jenze nemuzu ji dat zatim vis...neslo by to nejak zmirnit ta teplota? treba kdyybych to za tmy postrikoval vodou? nebo si musim udelat new room? dik moc foto hodim co nejdriv,jinak kytky jsou cca mesic a 2 tydny stare...jeste na nich poradne nejde poznat samec*samice,ale zatim zadne koule nevidiim...
dneska odpoledne hodim nejake fota

Edit///
Nový grow room....
100/60/50/(v/h/š/)
Teplota ustálena na krásných 25-27°C

Naposledy upravil koooki 23-05-2010 v 22:40 PM

Old Post 23-05-2010 v 01:58 AM
koooki je offline   Profil uživatele koooki   Find more posts by koooki   Foto galerie člena koooki   Click here to Send koooki a Private Message   Add koooki to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 6

Tak to je spatny, kdyz mas lampu blizko, vysokou teplotu a nemuzes ji dat vys.
V noci ti to asi moc nepomuze, to mas teplotu akorat ne?Nejjednodussi bude kdyz pridas dalsi odtah


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 23-05-2010 v 12:20 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koooki
Stálý Člen

Karma uživatele koooki - 8% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 7

Čus a dík moc ze ses ozval no ja zacinam v 22:00 a koncim ve 4 odpoledne...
jako ty kytky nejsou moc spaleny,v nekterych mistech uz jsou a to nechci...musím sehnat 2 odtah,jediné co mám doma je klasicky vetrak,takovej ten stolni ..... a ten nevím jak tam dat jelikoz to neni moc velka grow room a kytii jsou taky celkem velke...asi fakt budu muset udělat tu novou....jdu kouknout vsude do sklepa a tak zatial pozdejc hodim foto
Pestu zdar!

Old Post 23-05-2010 v 12:54 PM
koooki je offline   Profil uživatele koooki   Find more posts by koooki   Foto galerie člena koooki   Click here to Send koooki a Private Message   Add koooki to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koooki
Stálý Člen

Karma uživatele koooki - 8% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 8

Edit///
Nový grow room....
100/60/50/(v/h/š/)
Teplota ustálena na krásných 25-27°C
zapoměl jsem napsat že kytky jsou ze semínek,nějaký no-name...

Ták teď počkat do zítřka jak to kytky vezmou....
lampu mám výš od kytek,doufam ze jsem to nedal mocc vysoko...
omlouvám se za fotky-dodám je co nejdříve...
ještě mám otázku,ba květ si budu kupovat
-Biobizz bio-bloom ...je levnější,ale nevím co mám vzít na postřik aby kytka nabrala pořádnej květ...něco navíc prostě

Naposledy upravil koooki 23-05-2010 v 23:02 PM

Old Post 23-05-2010 v 22:42 PM
koooki je offline   Profil uživatele koooki   Find more posts by koooki   Foto galerie člena koooki   Click here to Send koooki a Private Message   Add koooki to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koooki
Stálý Člen

Karma uživatele koooki - 8% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 9


zde je máte aspoň pro představu

Old Post 24-05-2010 v 07:32 AM
koooki je offline   Profil uživatele koooki   Find more posts by koooki   Foto galerie člena koooki   Click here to Send koooki a Private Message   Add koooki to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koooki
Stálý Člen

Karma uživatele koooki - 8% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 10


a další té co má ty listy pokroucené si nevsímejte je to neco jineho nez to ostatni a neni to moje

Old Post 24-05-2010 v 07:35 AM
koooki je offline   Profil uživatele koooki   Find more posts by koooki   Foto galerie člena koooki   Click here to Send koooki a Private Message   Add koooki to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pestitelpompo
Stálý Člen

Karma uživatele pestitelpompo - 92% PěstitelskáKarma uživatele pestitelpompo - 92% PěstitelskáKarma uživatele pestitelpompo - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 11

pomalu z tou flintou,lampu dej níž tak 20 cm od vrcholků jinak se budou zbytečne tahat a neprosvítíš spodky slišel si o screen of green je to na hlavni strane grower.cz

Old Post 24-05-2010 v 09:07 AM
pestitelpompo je offline   Profil uživatele pestitelpompo   Find more posts by pestitelpompo   Foto galerie člena pestitelpompo   Click here to Send pestitelpompo a Private Message   Add pestitelpompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koooki
Stálý Člen

Karma uživatele koooki - 8% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 12

na sog jsem taky myslel,ale to až příští grow,teď ¨to je jen na skoušku nejpozději do týdne přepínám na květ... groweři prosím někoho odpovězte jak teda s těma hnojkama?

Old Post 24-05-2010 v 13:27 PM
koooki je offline   Profil uživatele koooki   Find more posts by koooki   Foto galerie člena koooki   Click here to Send koooki a Private Message   Add koooki to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koooki
Stálý Člen

Karma uživatele koooki - 8% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 13


Doufám že to nebude to co si myslím,ale raději se vás zeptám... neoprcal mi chlapecek ostatni?teda jestli to je chlapecek....

Old Post 24-05-2010 v 14:21 PM
koooki je offline   Profil uživatele koooki   Find more posts by koooki   Foto galerie člena koooki   Click here to Send koooki a Private Message   Add koooki to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 14

Nevim cim bys je chtel v kvetu strikat, ale muzes prikoupit treba pk 13 14.
Podle me si vystacis i jen s bloomem.


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 24-05-2010 v 14:59 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koooki
Stálý Člen

Karma uživatele koooki - 8% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 15

O výkendu začnu dělat pacháč,udělám si ho podle návodu z G,z těch plastových trubek,a koupím si na odtah tento ventilator http://www.ventilatory-vzduchotechn...rubi-rovny.html myslite ze to bude stacit? cus cus

Old Post 24-05-2010 v 23:16 PM
koooki je offline   Profil uživatele koooki   Find more posts by koooki   Foto galerie člena koooki   Click here to Send koooki a Private Message   Add koooki to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od koooki
Doufám že to nebude to co si myslím,ale raději se vás zeptám... neoprcal mi chlapecek ostatni?teda jestli to je chlapecek....

Je to holka!

Old Post 25-05-2010 v 01:35 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-12-2015 - Prvni grow, indoor 250W HPS - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7522220 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív