Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Výroba hašiše - návody
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
kamil
Stálý Člen

Karma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 294  

výroba hašiše Příspěvek č. 1





zdravim
Poprvé jsem se letos rozhodl vyrábět hašiš. Zvolil jsem extrakci alkoholem. Výnos 15%. S účinky spokojen. Ale jde mi o aplikaci. Haš musím držet v nízkých teplotách, aby zůstal pevný. V rukou strašně rychle měkne a rozblebtává se. V jointu se také roztéka a je problem s ucpáváním a prohoříváním podél okrajů. V pohodě jsou paličky, které jsou v haši otírané. Zkoušel jsem ho rozdělit, aby lépe proschl, ale to nevyšlo. Jediné co mě napadlo bylo smíchání s tabákem.
Máte někdo nějaký zlepšovák? Nebo v čem sem udělal chybu při výrobě? dík

Twilight
Passion
White widow x early noname
Shivas Joy
GWS + Chronic
Moje šalvěj, věčná jí sláva
Out 2006 Sh, S1, MM, HI, Bog, Nl, Cd

Old Post 07-01-2006 v 11:10 AM
kamil je offline   Profil uživatele kamil   Find more posts by kamil   Foto galerie člena kamil   Click here to Send kamil a Private Message   Add kamil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Niga
Stálý Člen

Karma uživatele Niga - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 2

Poprve si spravil chybu v tom ze to hasis vobec nie je. Toto je TER.
A aby sa ti ter nelepil pridaj do neho snupaci tabak, podrteny grass,... Lepit to bude asi aj tak, ale uz to nebude ten mazlavy, lepkavy humus.

Dali sme sa do služby ducha, preto musíme prejsť cestu života tŕnistú
-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
Ak este nepoznate vyznam skratiek ako LOL, IMHO,.. kliknite Sem

Old Post 07-01-2006 v 11:37 AM
Niga je offline   Profil uživatele Niga   Find more posts by Niga   Foto galerie člena Niga   Click here to Send Niga a Private Message   Add Niga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Příspěvek č. 3

taky mam takovy problem akorat s olejem.jak mam udelat z oleje nejakou konzistentnejsi hmotu?

Jo a pridavat snupaci tabak? to je hc ale teda vyzkousim
ale to ho tam musis dat kotel asi.

jinak daval sem do oleje nadrcene sisky na prach, ale chce to pres noc nechat zalisovat ve sveraku, jinak se cokec rozpada.

howgh

Old Post 07-01-2006 v 12:32 PM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamil
Stálý Člen

Karma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 4

zdravim
s účinky a chuťí jsem spokojen.
to Hunťa:dík

Twilight
Passion
White widow x early noname
Shivas Joy
GWS + Chronic
Moje šalvěj, věčná jí sláva
Out 2006 Sh, S1, MM, HI, Bog, Nl, Cd

Old Post 07-01-2006 v 13:11 PM
kamil je offline   Profil uživatele kamil   Find more posts by kamil   Foto galerie člena kamil   Click here to Send kamil a Private Message   Add kamil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Příspěvek č. 5

mno ja sem extrahoval acetonem a vynos byl velky, priste to zkusim s propanolem

Old Post 07-01-2006 v 13:17 PM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Niga
Stálý Člen

Karma uživatele Niga - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 6

2 Hunťa: Jo, tys na to kapnul! Nie je nad dobry charass! A ked to je Manala cream alebo dobry home made,.... Hmmmm uz teraz sa mi zbiehaju slinky Uz aby tu bol september,oktober - len potom si budem ,,mädlit,, ruky.

2 rastajohn: mozno snupaci tabak nie je najvhodnejsi, predsa len moze sa snupaci tabak fajcit?(filozoficka otazka no.1) Ale ma praskovu konzistenciu co najviac vyhovuje.
Vela ho tam nedavaj max. 50/50. Ked to bude mat pozadovanu hustotu, zabal to do sacku a dobre to lisuj nejakym valcekom. Postup je velmi podobny videu ktore sa povaluje na sieti. Nenapada ma nazov, ale uz si ho iste videl(chlapik podrti ganju, presitkuje,.....)
Ked poriadne preschne je ako pravy has, aj sa tak drti.

BTW- Neviem ako vy ale mne has extrahovany alkoholom aj plynom chuti dost chemicky. Aj stavy su ine ako pri maroku, holande.

Dali sme sa do služby ducha, preto musíme prejsť cestu života tŕnistú
-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
Ak este nepoznate vyznam skratiek ako LOL, IMHO,.. kliknite Sem

Old Post 08-01-2006 v 07:45 AM
Niga je offline   Profil uživatele Niga   Find more posts by Niga   Foto galerie člena Niga   Click here to Send Niga a Private Message   Add Niga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamil
Stálý Člen

Karma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 7

zdravim
ještě jakej používáte poměř mezi alkoholem a trávou?

Twilight
Passion
White widow x early noname
Shivas Joy
GWS + Chronic
Moje šalvěj, věčná jí sláva
Out 2006 Sh, S1, MM, HI, Bog, Nl, Cd

Old Post 08-01-2006 v 20:10 PM
kamil je offline   Profil uživatele kamil   Find more posts by kamil   Foto galerie člena kamil   Click here to Send kamil a Private Message   Add kamil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zhuler
Stálý Člen

Karma uživatele Zhuler - 79% PěstitelskáKarma uživatele Zhuler - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 8

Já používám butanovou metodu která je podle mě nejlepší. Je takovej tužší hnědější. Haš má dobrou chuť kope to jako ta svina a o učinkách ani nemluvě. Mazec
Za to přes alkohol je to taková černá sračka která pomalu ani nic nedělá a chuť je strašná. Konzistence špatná.
Takže Butanová metoda nejlepší.
Akorát by mě zajímalo jak se dělá ten opravdovej haš?

Old Post 08-01-2006 v 20:41 PM
Zhuler je offline   Profil uživatele Zhuler   Find more posts by Zhuler   Foto galerie člena Zhuler   Click here to Send Zhuler a Private Message   Add Zhuler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Příspěvek č. 9

Můj postup:

Litrová flaška od odkurek s pevnym víčkem byla naplněna zbytky z palic a okvětních lístků z trimování a dána do mrazáku.Pár dní jsem jí vždy několikrát za den vyndal,protřepal obsah a zase uložil zpátky do mrazáku.Na dně sklenice ze usazoval bílý(žlutý) skuff.Ten jsem přecedil přes vhodné sítko a nasypal do ustřiženého papíru na pečení,na který se hmota nelepí(hnědý papír v rolích),podle jednoho videonávodu zabalil a koulením zalisoval tou zavřenou sklenicí.Tlakem se pryskyřice slepí a slisuje dohromady.Následně balíčky putovaly na 10 min do 100° předehřáté trouby a další zalisování.Po rozbalení papíru na pečení zbyde světlejší hašiš,který jsme hulili jako sucháč,protože šel krásně rozválet.Chuť,vůně a účinky spokojenost.

Do víčka sklenice se dá připevnit sítko pro snadnější obsluhu.

Nevýhody:
hodí se jen na menší množství materiálu,chtělo by to sejtko,nebo spíš dvě se správnou zrnitostí

- Catha Edulis neboli Kát. Informace - PM -
↕ - UFO LED 180W kus 800,- - PM -

Old Post 08-01-2006 v 21:04 PM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamil
Stálý Člen

Karma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 10


zdravim
tak jsem dal na rady a zkusil jsem to vysušit, pomohlo to, ale ne zas tak moc. Hlavně při vysokých teplotách to ztrácelo konzistenci, ale už to částečně šlo drolit.
Šnupací tabák se mi do toho dávat nechtělo, tak jsem to naředil s cigaretovým tabákem Javaanse, a už je to docela v pohodě. Tabák do sebe natáhl ten lep a pak se to zkrze něj odpařilo. Ani jointy to už nedusí.
Prostě díky, jsem zase o kus moudřejší...

Twilight
Passion
White widow x early noname
Shivas Joy
GWS + Chronic
Moje šalvěj, věčná jí sláva
Out 2006 Sh, S1, MM, HI, Bog, Nl, Cd

Old Post 11-01-2006 v 19:11 PM
kamil je offline   Profil uživatele kamil   Find more posts by kamil   Foto galerie člena kamil   Click here to Send kamil a Private Message   Add kamil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Příspěvek č. 11

Jenže olej se ti nevypaří...už z toho zůstane mazlavá olejnatá sračka,která bude při doutnání smrdět jak přepálenej volej.Fakt humus....zkoušel jsem takhle dostávat charas z rukou za pomoci oleje a špek chutnal hodně divně.

Old Post 12-01-2006 v 15:23 PM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamil
Stálý Člen

Karma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 12

zdravim
klasickej haš je podle mě všechno dovoz z míst kde to žmoulají šikovný ručičky...

Twilight
Passion
White widow x early noname
Shivas Joy
GWS + Chronic
Moje šalvěj, věčná jí sláva
Out 2006 Sh, S1, MM, HI, Bog, Nl, Cd

Old Post 16-01-2006 v 16:32 PM
kamil je offline   Profil uživatele kamil   Find more posts by kamil   Foto galerie člena kamil   Click here to Send kamil a Private Message   Add kamil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Příspěvek č. 13

diethylether koupite v kazdych laboratonich potrebach, staci je vyhledat na netu, ale neni jich moc, cena viz muj thread

2redhook: a nejaky postup by byl mozny uvest?

Old Post 17-01-2006 v 10:33 AM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamil
Stálý Člen

Karma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 14

zdravim
když na žmoulání haše závisí tvoje živobití, tak žmouláš. Pak přijede nějakej týpek a koupí od tebe kilo za pět tisíc, které propašuje do své rodné vlasti. Toť podle mého kouzlo výroby klasického hašiše...

Twilight
Passion
White widow x early noname
Shivas Joy
GWS + Chronic
Moje šalvěj, věčná jí sláva
Out 2006 Sh, S1, MM, HI, Bog, Nl, Cd

Old Post 17-01-2006 v 10:51 AM
kamil je offline   Profil uživatele kamil   Find more posts by kamil   Foto galerie člena kamil   Click here to Send kamil a Private Message   Add kamil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
u4eea
Stálý Člen

Karma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 169 

Příspěvek č. 15




Myslis tohle....

http://www.pollinator.nl/default_ce..._id=24&sec_id=9

Mam jeden doma, pres vanoce se to pekne hemzilo. Pouzivala jsem ale mokrou metodu...z ledem...ice-o-lator, pak jsou jeste pollinatory. vsechno to ma micromesh skrs ktere padaj kristalky.

Take it cheesy...

Little Love Shack
Sugar Shack

Old Post 17-01-2006 v 19:11 PM
u4eea je offline   Profil uživatele u4eea   Find more posts by u4eea   Foto galerie člena u4eea   Click here to Send u4eea a Private Message   Add u4eea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 16

Co ja jsem nekde cet,tak pravej hash se dela tak,ze prej chodej na poli mezi kytkama v kozenejch oblecich a na tech pak ulpiva pryskyrice kterou z nich nasledne sloupnou.To by mel bejt pravej hash.Az budete sklizet a ozmoulate si ruce od pryskyrice a kdyz to pak sloupnete tak to by melo bejt pravy maroko.Alespon ja z toho timhle zpusobem nikdy sracku nemel.Kazdopadne moc ho neziskate,pokavad nemate pole jak krava..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 17-01-2006 v 19:34 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-08-2009 - Video-výroba hašiše - 3 odpovědí
15-09-2007 - Výroba hašiše-Vaporizací??? - 5 odpovědí
18-04-2005 - Domácí výroba hašiše - 11 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5119130 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív