Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Problém s NFT , proč mi smrdí roztok ?? A jiné.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
olda
Stálý Člen

Karma uživatele olda - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 88 

Příspěvek č. 1

gro tank je malý NFT system

Old Post 24-08-2005 v 12:24 PM
olda je offline   Profil uživatele olda   Find more posts by olda   Foto galerie člena olda   Click here to Send olda a Private Message   Add olda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 2

Nekdo ho tu mel ale uz nevim kdo.Zkus to dat vyhledat.Ja s tim nemam absolutne zadny zkusenosti takze ti neporadim.Me se na tom akorat nelibi ze je to dost vysoky.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 25-08-2005 v 07:43 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

Téma, který by mě taky zajímalo... Kámoš ho má, nemůže si ho vynachválit, ale bydlí jinde. Slíbil, že mi poví a ukáže o tomto systému všechno. Takže až pojedu na exkurzi a vše se dovím, tak pak povím Ale viděl sem a hulil sem jeho úrodu a je to masakr, měl kytky, který měly 100g... Jedinej příspěvek tady psal growie, dej do vyhledávání gro-tank - ale to už sis asi přečetl, viď? Určo počítej s tím, že budeš nutně potřebovat EC a ph měřák...

Old Post 25-08-2005 v 08:55 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olda
Stálý Člen

Karma uživatele olda - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 88 

Příspěvek č. 4

Jahudka! - vysoký ??? 20 cm i s nádrží ? osobně jsem neviděl nižší hydrokomplet .

Old Post 25-08-2005 v 12:31 PM
olda je offline   Profil uživatele olda   Find more posts by olda   Foto galerie člena olda   Click here to Send olda a Private Message   Add olda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

to WEWALTER: Podívej se na thread
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=18453
Náčelník Bílí Vlas jede NFT, tak ti možná poradí...

Old Post 27-08-2005 v 12:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Filipes
Nový Člen

Karma uživatele Filipes - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 5 

Hydroponie Potřebuji poradit s NFT grow tank?? Příspěvek č. 6

Zdárek groweři potřeboval bych radu jak se dělá průplach v NFTku. roste mi to tejden a nedočet jsem se to! Stačí to proláchnout odstátou vodou s upraveným Ph (5,8) tak na hodku? a pak to odčerpat a dát new roztok?? Díky všem za rady!!!!!

Old Post 15-02-2009 v 14:05 PM
Filipes je offline   Profil uživatele Filipes   Find more posts by Filipes   Foto galerie člena Filipes   Click here to Send Filipes a Private Message   Add Filipes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Filipes
Nový Člen

Karma uživatele Filipes - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 7

A chtěl bych se zeptat jak často se mění roztok? diky všem

Old Post 15-02-2009 v 14:43 PM
Filipes je offline   Profil uživatele Filipes   Find more posts by Filipes   Foto galerie člena Filipes   Click here to Send Filipes a Private Message   Add Filipes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pepino77
Nový Člen

Karma uživatele pepino77 - 8% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 8

Pic, v NFT jsem pěstoval, a když jsem proplachoval postupaval jsem takto (ostatně jako ve všem). Jeden den jsem do nádrže nalil vodu, přidal Enzym, upravil pH a zalejval jenom tím. Druhý den jsem vodu vyčerpal, nalil čistou, upravil pH a opět zaléval. Třetí den jsem vylil vodu a namíchal nový hnojiva. Když dávam venzym nebo vodu, vždycky naplnim nádrž plnou, aby to zředilo hnojiva, který zůstávaj na desce a kořenech. Průplach dělam vždycky, když vyčerpám roztok - nejméně jednou za 10 dní.

Roztok mi v NFT vždycky ubejval, takže jsem udělal novej, až když nebylo čerpadlo celý ve vodě.

Kontroluj pravidelně EC. Někdy se stává, že namícháš 14 (resp. 1,4) a za dva dny tam máš 20 (resp. 2,0). Pak je třeba to dolejt vodou, abys dosáhl takového EC jaké potřebuješ.

Ať se daří

Old Post 16-02-2009 v 17:11 PM
pepino77 je offline   Profil uživatele pepino77   Find more posts by pepino77   Foto galerie člena pepino77   Click here to Send pepino77 a Private Message   Add pepino77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Filipes
Nový Člen

Karma uživatele Filipes - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 9

pepino77 moc děkuju!!

Old Post 16-02-2009 v 19:03 PM
Filipes je offline   Profil uživatele Filipes   Find more posts by Filipes   Foto galerie člena Filipes   Click here to Send Filipes a Private Message   Add Filipes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pepino77
Nový Člen

Karma uživatele pepino77 - 8% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 10

rádo se stalo, ještě jednu drobnou radu. Kontroluj kořínky. Kdyby Ti začaly hnědnout nebo přestávaly růst, uber zalejvání. Tzn. že bys musel zalejvat třeba 6x denně 30 minut nebo kohoutkem snížit průtok (je to jenom příklad, u každýho to může bejt trochu jiný). Měl jsem s tím při první sérce v NFT problém.

ať Ti to bobtná

Old Post 16-02-2009 v 19:19 PM
pepino77 je offline   Profil uživatele pepino77   Find more posts by pepino77   Foto galerie člena pepino77   Click here to Send pepino77 a Private Message   Add pepino77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Filipes
Nový Člen

Karma uživatele Filipes - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 11

Jojo díky moc tobě taky!! :-)

Old Post 16-02-2009 v 20:24 PM
Filipes je offline   Profil uživatele Filipes   Find more posts by Filipes   Foto galerie člena Filipes   Click here to Send Filipes a Private Message   Add Filipes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grow??!!
Stálý Člen

Karma uživatele Grow??!! - 95% PěstitelskáKarma uživatele Grow??!! - 95% PěstitelskáKarma uživatele Grow??!! - 95% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 304  

Problém s NFT Příspěvek č. 12

Zdravim všechny,mam malý problém,alespoň si myslím že je to problém. Pořídil jsem 20l gro tank nft namočil rw kostky,natáhl textilii a prubnul funkčnost,ale asi po 2dnech normálního provozu-bez kytek mi přijde že voda v nádrži dost smrdí-jako by stará voda v akváriu, je to normální jev?Nebo jde skutečně o problém?Mam kur*a tvrdou vodu ec 0,7,ale to si myslim že by nemělo mít vliv. Co si o tom myslíte?

člověk se má pořád co učit........

Old Post 20-01-2010 v 05:51 AM
Grow??!! je offline   Profil uživatele Grow??!!   Find more posts by Grow??!!   Foto galerie člena Grow??!!   Click here to Send Grow??!! a Private Message   Add Grow??!! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 13

Co tam leješ za hnojky? Jsou potřeba minerální - organické by se mohly zkazit a začít podobně smrdět.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 20-01-2010 v 13:20 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 14

taky bych to viděl na hnojky...max bych přidával do toho peroxid

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 20-01-2010 v 13:52 PM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grow??!!
Stálý Člen

Karma uživatele Grow??!! - 95% PěstitelskáKarma uživatele Grow??!! - 95% PěstitelskáKarma uživatele Grow??!! - 95% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 304  

Příspěvek č. 15

no hnojek je tam zatim minimu,to mi přijde divný a jsou to nový AH,takže si nemyslim že je problem vtom.Napadlo mě jestli nebylo něco na té textilii,jednou byla namočená,pak usušená a použitá po týdnu.ale zatim je to pořád stejný,tak uvidíme

člověk se má pořád co učit........

Old Post 20-01-2010 v 22:51 PM
Grow??!! je offline   Profil uživatele Grow??!!   Find more posts by Grow??!!   Foto galerie člena Grow??!!   Click here to Send Grow??!! a Private Message   Add Grow??!! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grow??!!
Stálý Člen

Karma uživatele Grow??!! - 95% PěstitelskáKarma uživatele Grow??!! - 95% PěstitelskáKarma uživatele Grow??!! - 95% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 304  

Příspěvek č. 16

každopádně peroxid přidám a děkuji za rady

člověk se má pořád co učit........

Old Post 20-01-2010 v 22:52 PM
Grow??!! je offline   Profil uživatele Grow??!!   Find more posts by Grow??!!   Foto galerie člena Grow??!!   Click here to Send Grow??!! a Private Message   Add Grow??!! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:17 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4033940 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív