Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » White Power
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Bílí Vlas
Stálý Člen

Karma uživatele Bílí Vlas - 17% PěstitelskáKarma uživatele Bílí Vlas - 17% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 49 

Pohodička White Power Příspěvek č. 1









Dobrý den Groweři:-)))))))*!!!!!!!

TAk zase vyhrála vášeň(závislost) zvaná pěstování.Původně jsem si chtěl vyčistit hlavu a odpočinout od rizika,ale je tolik novejch skvělejch modelů a systémů pěstování,že jsem neodolal a 5.července jsem zasadil 10 předklíčených semínek modelu,který jsem překřtil na Paroubkův obušek.

Jedná se o feminizovanou genetiku a zrovinka mi začíná kvést,takže rostla nějakejch 7/8týdnů .Je to trošinku moc,ale přepl jsem už před třemi týdny,ale kiti ze semínek se couraj s kvetením takže snad mi to nepřeroste přes hlavu jako letošní czechtek.Tímto bych chtěl poděkovat Paroubkovi a jeho nohsledům za to,že jsem se vrátil z cz05 už v neděli a tímto věnoval více péče mým dětátkám.Díky-ph začínalo být trošinku velké:-)*

Genetika je čistá indika,takže snad nepřeroste metr a bude to v poho.Nejvyší kiti má 40cm a jsou tam mrckové,kteří maj 25čísel.Kiti jednou zastřiženy v druhém patře..Největší kiti jsem pošmikal nejvyšší vrcholy předenčírem,aby mi nekurvila celou schůzi.Je tam šest kiti z původních deseti.Jedné jsem urval klíček a a zbylé tři zaostávali a byli zničeny.Nemám matko řísko,protože nepěstuju celej rok a chci skoušet nové a nové genetiky-proto jsem se vidal cestou feminizace-zatím to vypadá 100%.nádherně se větví a moc se nahoru netahá a tvoří nádhernou zelenou kouli.

systém:

nft 114*100 zhruba-100l.Ventilace 1*250-350m3,přítah pasivní,teplota 27-32stupínků,pacháč 4kg,jeden časový spínač,bílá fólie+nasa fólie a kupa prodlužovaček,ventilátor 40cm na rozhánění vzduchu,ec metr,ph metr,vše od Ah+phytamin,vzduchovací motorek maxima R,světlo-na růst 250Wmetalhalogenid později kombinován s 150W sodíkem.Po přepnutí 400W sodík a pak přechod na 600W agrosodíček,na květ 600w sodík-vše philips.Tot asi vše.prakticky se nic kromě nft nezměnilo.Prostor 200*120.Prakticky strešně jednoduchý systém bez veškerých zbytečností,protože v jednoduchosti je síla a kdyš už jsem to vyladil do dokonalosti tak proč něco měnit.Vlkost neměřím a nešeším-u hydra podle mě je vlkosti až moc a nechci plíseň,kterou jsem nikdy neměl.

nft:
velice pohodlná věc,která nedělá tolik hluku,dokud nenesadíte vzduchový kompresor.Mel jsem ho,takže proč ho nepoužít v místech kde odtéká voda a plazí se tam kořeny.snad mi neucpou odtokové díry.pokud ano tak půjdou ušmiknout.Kiti u odtoku se daří trochu méně,ale toto je spíše vlivem menšího přísunu světla,ale kompresorek to snad kompenzuje.mám tam plných 100l takže celkem stabylní ph i po pár dnech.Ec jde nahoru-kiti bumbaj,ale prakticky bez problémů.Současné ec se snažím držet pod 2,3.Ph mám 6,2.Snížím ho na 6 až budou všechny kiti kvést a vydávat se za samičky.

dneska jsem se proháněl outdoor galerií a nějak závidím.závidím ty obrovský přírodní kití hnojený kompostem a slepičákama.indoor je kvalita a chemka,ale není už to ta romantika.Jenom je škoda,že je bezpečnější pěstovat doma v soukromí než venku.MAXXXIMUM RESPEK OUTDOOOR!

Naposledy upravil Bílí Vlas 11-09-2005 v 19:12 PM

Old Post 26-08-2005 v 21:17 PM
Bílí Vlas je offline   Profil uživatele Bílí Vlas   Find more posts by Bílí Vlas   Foto galerie člena Bílí Vlas   Click here to Send Bílí Vlas a Private Message   Add Bílí Vlas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Zdarec chlape, jak často měníš zálivku s hnojkou? Proplachuješ kytky čistou vodou s enzymy? Jak často? Jedeš obyč. základ sadu AH nebo ještě k tomu přidáváš nějaký stimulátory? NFT jedeš poprvé, nebo s nim už máš nějaký zkušenosti? Moc otázek co? Sem zvědavej Dík předem za info a K+ letí, bude to pěkný...

Old Post 26-08-2005 v 21:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bílí Vlas
Stálý Člen

Karma uživatele Bílí Vlas - 17% PěstitelskáKarma uživatele Bílí Vlas - 17% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 49 

Příspěvek č. 3

měnil jsem ji jednou,kdyš jsem měnil dávkování živin.Jedu vše od ah takže i doplnky-nic neproplachuju,jen občas dám peroxid vodíku-neměřím kolik,prostě kupu-moc se s tím nepářu.za dva týdny vysadím grow,takže odčerpám 100l a a namíchám new hnojky.Nehodlám se s tím moc párat:-))))*pak jestě jednou roztok vyměním a pak už jen finálek.

dneska jsem se proháněl outdoor galerií a nějak závidím.závidím ty obrovský přírodní kití hnojený kompostem a slepičákama.indoor je kvalita a chemka,ale není už to ta romantika.Jenom je škoda,že je bezpečnější pěstovat doma v soukromí než venku.MAXXXIMUM RESPEK OUTDOOOR!

Old Post 27-08-2005 v 09:25 AM
Bílí Vlas je offline   Profil uživatele Bílí Vlas   Find more posts by Bílí Vlas   Foto galerie člena Bílí Vlas   Click here to Send Bílí Vlas a Private Message   Add Bílí Vlas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bílí Vlas
Stálý Člen

Karma uživatele Bílí Vlas - 17% PěstitelskáKarma uživatele Bílí Vlas - 17% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 49 

Pohodička 2-3 týden Příspěvek č. 4







tak už nám to začíná trošku házet i bílé vlásky:-)*



2-3 týden-některý kiti jsou pozadu,ale neva-ony to zmáknou,maj metr

K používání nft hlásám chválu,ale kdyš to porovnám z bubláky tak to asi vyjde na stejno krom toho,že člověk nemusí zvedat kiti a míchá jen jednou roztok-měnění vody u metrovejch kytek je trošku mrdačka zvlášt kdyš jsou šišky velký a eventuelně přivázaný.
Nevýhoda je ta,že kiti nemůžou mít individuální péči co se týče hnojek což se hodí,kdyš kiti nekvetou ve stejnou chvíli a u zrání jakbysmet a tak nejde kiti rozestavět dle potřeby což je taky citelný problém.Je to jen ulehčení práce.Dost práce.Kiti zabýraj prostor 120*150 zelené plochy

dneska jsem se proháněl outdoor galerií a nějak závidím.závidím ty obrovský přírodní kití hnojený kompostem a slepičákama.indoor je kvalita a chemka,ale není už to ta romantika.Jenom je škoda,že je bezpečnější pěstovat doma v soukromí než venku.MAXXXIMUM RESPEK OUTDOOOR!

Naposledy upravil Bílí Vlas 17-09-2005 v 20:27 PM

Old Post 17-09-2005 v 20:17 PM
Bílí Vlas je offline   Profil uživatele Bílí Vlas   Find more posts by Bílí Vlas   Foto galerie člena Bílí Vlas   Click here to Send Bílí Vlas a Private Message   Add Bílí Vlas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rixo
Stálý Člen

Karma uživatele rixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele rixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele rixo - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 5

krasny lesik:-)))

GOD SAVE THE BUDS !!!
Rixova White willow Pokus No.X
White Satin+Kalichakra

Rixova matkaren 2x 18W

White satin na balkone

Satori pod 250w osram vialox v CT

Old Post 19-09-2005 v 07:56 AM
rixo je offline   Profil uživatele rixo   Find more posts by rixo   Foto galerie člena rixo   Click here to Send rixo a Private Message   Add rixo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rixo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rage
Stálý Člen

Karma uživatele Rage - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 6

Coo? tak toto ked bude v 50dni kvetu tak skapem od zavisti K+

1.In70wSkuska

Old Post 20-09-2005 v 00:12 AM
Rage je offline   Profil uživatele Rage   Find more posts by Rage   Foto galerie člena Rage   Click here to Send Rage a Private Message   Add Rage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bílí Vlas
Stálý Člen

Karma uživatele Bílí Vlas - 17% PěstitelskáKarma uživatele Bílí Vlas - 17% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 49 

Příspěvek č. 7






takovej pavoučí ůlet:-)*

dneska jsem se proháněl outdoor galerií a nějak závidím.závidím ty obrovský přírodní kití hnojený kompostem a slepičákama.indoor je kvalita a chemka,ale není už to ta romantika.Jenom je škoda,že je bezpečnější pěstovat doma v soukromí než venku.MAXXXIMUM RESPEK OUTDOOOR!

Naposledy upravil Bílí Vlas 04-10-2005 v 21:18 PM

Old Post 02-10-2005 v 16:20 PM
Bílí Vlas je offline   Profil uživatele Bílí Vlas   Find more posts by Bílí Vlas   Foto galerie člena Bílí Vlas   Click here to Send Bílí Vlas a Private Message   Add Bílí Vlas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bílí Vlas
Stálý Člen

Karma uživatele Bílí Vlas - 17% PěstitelskáKarma uživatele Bílí Vlas - 17% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 49 

Příspěvek č. 8

hi,hi,hi,hi

dneska jsem se proháněl outdoor galerií a nějak závidím.závidím ty obrovský přírodní kití hnojený kompostem a slepičákama.indoor je kvalita a chemka,ale není už to ta romantika.Jenom je škoda,že je bezpečnější pěstovat doma v soukromí než venku.MAXXXIMUM RESPEK OUTDOOOR!

Old Post 04-10-2005 v 21:22 PM
Bílí Vlas je offline   Profil uživatele Bílí Vlas   Find more posts by Bílí Vlas   Foto galerie člena Bílí Vlas   Click here to Send Bílí Vlas a Private Message   Add Bílí Vlas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ECHO
Stálý Člen

Karma uživatele ECHO - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 9

Ty voe to neni les ale randal žungle Ta chlupata vec s hodne nohama je fak živa nebo jenom tak vypada brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr běhá mi mráz po zadech když to vidim

Old Post 04-10-2005 v 22:13 PM
ECHO je offline   Profil uživatele ECHO   Find more posts by ECHO   Foto galerie člena ECHO   Click here to Send ECHO a Private Message   Add ECHO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

Příspěvek č. 10

Nevim jestli je to tim rannim jointem,ale nějak mi to nepřipadá jako 100% indika,co je to za modýlek?
Jinak pěkně narostlé

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Old Post 05-10-2005 v 06:52 AM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Příspěvek č. 11

Zdar,copak je to za sklípkana?Nějakej zemní druh?Lasiodora,nebo Brachypelma?

Tipnul bych to na Brachypelma Albopilosa,nebo Lasiodora Parahybana.

Sklípkánky já láád .Chovám už 10 let .

Old Post 05-10-2005 v 11:32 AM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ECHO
Stálý Člen

Karma uživatele ECHO - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 12

Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Old Post 05-10-2005 v 20:39 PM
ECHO je offline   Profil uživatele ECHO   Find more posts by ECHO   Foto galerie člena ECHO   Click here to Send ECHO a Private Message   Add ECHO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TouchWood
1. FC THC

Karma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 13

takovýho hlídače si pořídím asi taky .-) nebo aspoň slepýše - jmenoval by se rasta keeper

I Ty, se můžeš stát malým teroristou

*****Kroužek mladých teroristů*****

*****větrné mikroelektrárny + ty větší*****

*****Out byTouchWood, Endy & Paichan*****

Old Post 05-10-2005 v 20:47 PM
TouchWood je offline   Profil uživatele TouchWood   Find more posts by TouchWood   Foto galerie člena TouchWood   Click here to Send TouchWood a Private Message   Add TouchWood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drtikol
Stálý Člen

Karma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 14

zkus ho pak dat na olepeny palice, schvalne jaxe mu bude chodit a treba bude uzirat hajzl

Old Post 05-10-2005 v 21:27 PM
drtikol je offline   Profil uživatele drtikol   Find more posts by drtikol   Foto galerie člena drtikol   Click here to Send drtikol a Private Message   Add drtikol to your buddy list     Navštiv homepage uživatele drtikol! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bílí Vlas
Stálý Člen

Karma uživatele Bílí Vlas - 17% PěstitelskáKarma uživatele Bílí Vlas - 17% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 49 

Příspěvek č. 15

to premda:
Je to Grammostola Rosea-5-6cm-velice ,ale fakticky velice mírný pozemní pavouk od přírody.Pokud si člověk chce pořídit pavouka,kterého si chce vzít do ruky a nemá skušenosti spavouky tak je to ten praví.Je naprosto pasivní.I kdyš už máš třeba ¨dvacet pavouků,tak doporučuju-budeš překvapen jeho mírností a každopádně potěší.S gigasem se takhle nepobavíš,ale zase to krmení:-)))* Nevýhodou je ,že nepapá myšky ani holátka a tím pádem není krmení tak zajímavý,ale člověk může mít pavouků víc,že?Zvažoval jsem nechat ho volně pobýhat,ale možná by se napil té chemky v který kiti rostou a asi by to nerozdýchal.TAky by byla potíž s potravou-byla-by všude:-)*

to kabudo-viz pm

jó je to jak nazval rixo lesík:-)*Moc se mi líbí,ale jeho velikost mi už fakt leze krkem!!!!!

dneska jsem se proháněl outdoor galerií a nějak závidím.závidím ty obrovský přírodní kití hnojený kompostem a slepičákama.indoor je kvalita a chemka,ale není už to ta romantika.Jenom je škoda,že je bezpečnější pěstovat doma v soukromí než venku.MAXXXIMUM RESPEK OUTDOOOR!

Old Post 08-10-2005 v 10:39 AM
Bílí Vlas je offline   Profil uživatele Bílí Vlas   Find more posts by Bílí Vlas   Foto galerie člena Bílí Vlas   Click here to Send Bílí Vlas a Private Message   Add Bílí Vlas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ECHO
Stálý Člen

Karma uživatele ECHO - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 16

Heeele co ten padouk papa kdyz ne mysky??

Old Post 08-10-2005 v 11:30 AM
ECHO je offline   Profil uživatele ECHO   Find more posts by ECHO   Foto galerie člena ECHO   Click here to Send ECHO a Private Message   Add ECHO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-07-2016 - The Little grower - 4 odpovědí
05-03-2013 - White Fire - 4 odpovědí
10-09-2005 - White Willow - 16 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2041010 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív