Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Kdo je pravej hulic?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
mata
Stálý Člen

Karma uživatele mata - 25% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 57  

Obecné Příspěvek č. 1

Zdarec groweri, taky vas dokaze tolik rozesmat (nebo rozesmutnit) typek, kterej huli a vubec nic o tom nevi? Tak treba clovicek, co do sebe rve denne jeden joint za druhym, proklada to hasem a to proste jen proto, aby byl na sracky, to podle me neni hulic, ale obycejnej fetak...
Co si o tom myslite vy? O jakym cloveku byste rekli, ze fakt umi hulit? Podle me to neni v tom, kolik toho človek snese, ale jak moc si tu zhulenost umi vychutnat...
Ganja muze cloveku hodne dat, ale kdyz ji neumi uzivat, tak i hodne vzit...

Old Post 11-07-2002 v 09:13 AM
mata je offline   Profil uživatele mata   Find more posts by mata   Foto galerie člena mata   Click here to Send mata a Private Message   Add mata to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mata! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 2

To:Mata

Podle mě teda neni fack účel se jako dostat do sraček (to opravdu NE) ale na druhou stranu když se tomu člověku takovejdle život líbý tak ať si ho žije. Třeba na to časem příde že tohle nejni to pravý.......


...... Nezáleží na tom jestli tak vypadáš ale jestli tak myslíš........
***NEBERTE DROGY , KUŘTE MARIHUANU © ***

2*50W - Hash Plant - Bublák
250W-Durgha Matha
250W- 3* White Widow , 2*Durgha Matha
Balkón-2002-Ganja
Balkón- Purple Pepper or Afghan 03

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 11-07-2002 v 09:24 AM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breeder
Grower Team

Karma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 1611  

Příspěvek č. 3

pravej hulič nevim

ale nepravej - týpek co rád pořád hulí, ale nemá ani papírky ani filtky, někdy má i hulení a cigaretu, o drtičce ani nepíšu,
tak pořád jen somruje na druhých a otravuje jim život

člověk si musí postavit skříň, aby mu slunce vycházelo a zacházelo každý den, kdy on chce

buď sám sebou bohem › postav si skříň a pořiď si lampu

Old Post 11-07-2002 v 09:29 AM
breeder je offline   Profil uživatele breeder   Find more posts by breeder   Foto galerie člena breeder   Click here to Send breeder a Private Message   Add breeder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dWARf
Stálý Člen

Karma uživatele dWARf - 6% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 50 

Příspěvek č. 4

Hulič , pravý hulič , je člověk , který dokáže pomocí ganji obohatit svůj život o nové prožitky .

Feťák je člověk , který pomocí ganji ztrácí čas ......



dWARf

Old Post 11-07-2002 v 16:01 PM
dWARf je offline   Profil uživatele dWARf   Find more posts by dWARf   Foto galerie člena dWARf   Click here to Send dWARf a Private Message   Add dWARf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

pravej antihulič Příspěvek č. 5

no pojem pravej hulič to je asi moc široký aby se to dalo nějak napsat v pár řádcích , sme přece každej jinej, díky bohu

poslední dobou ale u "mladejch" převládá dojem, že pravej hulič je týpek kterej má na hlavě dredy až na zem, či rasta klobouk, zhuluje denně 3g skéra a je absolutně vymletej a na xichtě má minimálně 20 náušnic,

tak todle prostě nechápu (osobně nic proti dredům a náušnicím, sám mám v uchu 3 díry, ale poslední dobou se to stává velkou módou, a je z těch dredů jen komerční sračka, 80% lidí ani neví proč je tam má, snad aby oslnili najivní kundičkly

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 11-07-2002 v 17:43 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

ja Příspěvek č. 6

hele, tak to docela sedi na nektery my kamose, spis ted uz jenom znami, uz se s nima moc nevidim, s prichodem na novou skolu uz se s nima neuvidim skoro vubec. no, skoda to moc neni, protoze na vetsinu z nich sedl presne popis nepravyho hulice. nikdy si nesehnal vlastni ganju, pouze furt somroval a kdyz uz mu nikdo nechtel davat, tak zacal vykladat, ze to stejne nechce a ze huleni je svinstvo... nebo jeden borec, hraje si na dost velkyho frajirka, ale pak mu segra donesla list jakysi kytky z botanicky zahrady, coz absolutne vubec nebyla trava, ale jakysi jiny zmetek. sice ze sebe dela hulice jak svine, ale absolutne nepoznal, ze to dvoumetrovy krovi v dubnu nemuze byt trava tak to je zas takovy usmevny.
ja se snazim bejt takovej spravnej hulic. docela me pomoh i grower, kde sem si moh udelat obrazek, ze i hulici muzou bejt dobri lidi a ne jen takovy zmetci jaky znam (samozrejme ze znam taky dobry lidi a dobry kamose, ale je jich zalostne malo ). kdyz chcu hulit, sezenu si neco vlastniho (diky groweru jsem rozjel i pestbu, driv jsem o ni nemel poneti jak se to dela) a nesomruju (akorat ocekavam ze kdyz ma kamos huleni tak mi da, kdyz jsem mu predtim dal ja). grower me dal taky plno veci do zacatku, uz o ganje posvatne vim strasne vic nez predtim, kdy sem byl odkazanej jen na to co slysim okolo a ze to byly blaboly.
pravej hulic nemusi bejt typek s dredama, s hulicskym trikem a priveskem s listem. muze to bejt i uplne normalni kluk nebo holka, vubec nemusi na prvni pohled vypadat jak hulic, ale de o to ze kdyz uz huli, tak vi proc to dela a ze to dela pro sebe, ne aby zamachroval pred ostatnima (no priznam to, kdyz sem zacinal, taky jsem chtel bejt machyrek, ale brzo me to preslo a ted uz vim, co vim)

hups to sem se rozepsal koukam, ale proste ted mam takovou naladu...
jinak presna definice dWARfe, k+
to breeder: jezisi, jeste nemam drticku! muzu tady bejt (ale slibuju, ze az ju budu potrebovat, tak si ji objednam, ale zatimto s tou mour urodou vypada tak jaksi zatim nevim, takze nechcu kupovat neco co by me pak bylo na ...)
ant: kdyz neni ucel bejt jak puma, tak proc tady kazdej pise, jak mu ty holandsky modely davaj "fuckt brutal zazitek". myslim, ze kdyz uz to nekdo huli, tak chce mit i intenzivni zazitek, ne? takovej slabej outdoor nema moc cenu hulit, akorat si zhuntujes plice, protoze toho budes muset vyhulit jooo hodne)

edit: he he, koukam zes me predbeh otone, ale myslim si to stejny (psal sem toto docela dlouho a pak sups novej prispevek o otonika, taky o tech dredech a tak, co sem psal

[Edited by drinker hulič on 11-07-2002 at 07:00 PM]

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 11-07-2002 v 17:55 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blou
Stálý Člen

Karma uživatele blou - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 33 

Hulic Příspěvek č. 7

K+MrVoslik
Ja si myslim,ze hulic je asi kazdy kdo huli a kdyz je to osel(...)jestli zustane u travy tak to taky prece jednou pochopi(jen si zkuzte vzpomenout)



to oton>smne rozesmal:-)hod se do pohody a neprud

Old Post 11-07-2002 v 18:19 PM
blou je offline   Profil uživatele blou   Find more posts by blou   Foto galerie člena blou   Click here to Send blou a Private Message   Add blou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zoltrix
Nový Člen

Karma uživatele zoltrix - 16% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 13  

... Příspěvek č. 8

2 mata

***Jenom takovwej dodatek:Člověk kterej Hulí podle mě neni feťák***
P.S.:**neska sem poprvé ochutnával moji kyti po záštipky***Není nic lepšího než vlastně pěstovaná kyti***

Old Post 11-07-2002 v 21:22 PM
zoltrix je offline   Profil uživatele zoltrix   Find more posts by zoltrix   Foto galerie člena zoltrix   Click here to Send zoltrix a Private Message   Add zoltrix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Příspěvek č. 9

dWARf ty seš teda chytrej jako jelen. Tos to rozhráb.
Ovšem tak je to s každou drogou. Takže se nezlob zoltrixi. Tak to bylo myšleno

nemo

Old Post 12-07-2002 v 00:00 AM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tim
Stálý Člen

Karma uživatele Tim - 21% PěstitelskáKarma uživatele Tim - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 165 

Dotaz Pravy hulic? Příspěvek č. 10

To osloveni hulic se mi vubec nelibi. Je to neco jako alkoholik?

Jednou mi prisel mail s definici hulice od U8k8; zeme jiz budiz lehka
Preberte si to sami

Charakteristika "hulice" na zlomeni v pasu )

Pokud kourite kazdy den a neodmitnete jointa temer v zadne situaci - bingo,
psychicky navyk je tady. Neni vam spatne, nepodlamuji se vam kolena, proste
jen mate chut vzdy a vsude. jiste je, ze po nekolika mesicich kazdodenniho
koureni ztracite kontakt s realitou a na mozek klepe tzv. demotivacni
syndrom. Nektere cinnosti vam prijdou pro zivot a pro kolobeh vesmiru
nepodstatne, napriklad platit dane, konverzovat s matkou nebo vynaset
odpadky.

Ovsem pokud bych nenazyval hulice hulicem toho co huli ganju...tak potom nevim jak bych to inviduum pojmenoval:\


It is 4:20!!!
Time for smoke.
HighLife

Old Post 12-07-2002 v 06:43 AM
Tim je offline   Profil uživatele Tim   Find more posts by Tim   Foto galerie člena Tim   Click here to Send Tim a Private Message   Add Tim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

Příspěvek č. 11

když opomenu, že hulič zní opravdu jako alkoholik (ale ne úplně protože: alkohol -> alkoholik, kanabinol -> kanabinolici, my jsme huliči jako alkáči jsou ožralci, my jsme nakabinolisti jako ožralci jsou alkoholici )

tak musím uznat, že pravý hulič je ten, kdo si vypěstuje, sklidí, usuší, zhulí sám nebo se svými přátely. Kdo to neprodá, nedá žebrající smažce, ale kdykoliv nabídne svým přátelům.

Tak to je u mě pravý hulič.

Ostatní se dají označit jako konzumenti... a nezáleží, jestli by člověk chtěl pěstovat, nebo jestli mu není pěstování dovoleno... prostě to není pravý hulič.

A pravý hulič taky není žádná meta, jenom označení stavu ve kterém někdo je, nikdo toho nemůže dosáhnout nějakým snažením, prostě pěstuj a chovej se "bezúhonně" v huličském smyslu.

Já se za pravého huliče, podle své vlastní interpretace, nepovažuju, ale pěstuju rád i občas hulím...
PS: upozornění ministerstva reality: thc v krvi (kterýmžto stavem zrovna procházím) me dostavá k hranici světa člověčár a mentálního odpadu.

Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 12-07-2002 v 08:45 AM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flyla
Nový Člen

Karma uživatele flyla - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 12

pro mne je ganja posvatna rostlina.nemuzu odsusovat nikoho za jeho chovani,ale misty mi lito je,ze pred ni lidi nemaji neco jako pokoru...myslim ze kdyby mohli vsichni pestovat a zazili bi si ten krasny pocit utvareni vztahu z kyti bylo by to o necem inem


subham astu sarvadzagatam

Old Post 12-07-2002 v 09:05 AM
flyla je offline   Profil uživatele flyla   Find more posts by flyla   Foto galerie člena flyla   Click here to Send flyla a Private Message   Add flyla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cpt. Pierre
Stálý Člen

Karma uživatele Cpt. Pierre - 72% PěstitelskáKarma uživatele Cpt. Pierre - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 121  

Pohodička Pravej a levej hulič Příspěvek č. 13

Nevím jak vy ale já a většina mých známých sme začli hulit právě s kámošema a díky té príma zábavě s lidma které mám rád v tom pokračuji.Ale nikdy nehulím sám(no jednou ale k tomu sem se doznal v nejbr.záž.), hulení je pro mě společenská droga a takový rozměr pro mě bude mít pořád a jde podle mě jde ruku v ruce s přátelstvím. A to je pro mě právě model ideálního huliče.
Nemám rád ba přímo bytostně nesnáším lidi co měli jointa v ruce 4krát v životě a všude o tom krákoraj jak zkušený sou a pak se jich zeptáš co je to sativa a indika, nedejbože esli to co hulili byl skank nebo tráva a oni prostě nevědí.
Správný hulič je prostě obyčejný člověk, který dokáže pod vlivem THC objevovat nové zážitky, věci, umí je prožít a zároveň je intenzivně nevyhledává.

Why drink and drive when you can smoke and fly?


Cpt. Pierre

Old Post 12-07-2002 v 10:02 AM
Cpt. Pierre je offline   Profil uživatele Cpt. Pierre   Find more posts by Cpt. Pierre   Foto galerie člena Cpt. Pierre   Click here to Send Cpt. Pierre a Private Message   Add Cpt. Pierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drew
Stálý Člen

Karma uživatele drew - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 55 

Obecné Příspěvek č. 14

Takže: nesouhlasim s tim,že pravej hulič je ten,kdo hulí jen modely sebou vypěstěné,nebo co mu dají kámoši.
Když prostě někdo nemůže pěstovat a přitom rád hulí,nebyl bych proti něco třeba koupit.Sám to tak bohužel dělám,protože těch pár kytiček out mi vždycky vydrží jen pár podzimních měsíců.
Podle mýho názoru je hulení spojený s určitym životním stylem a najdou se tady i lidi,který bych považoval za huliče,i když to jinak jsou magoři.Znám lidi,který jenom chlastaj a přitom jsou taky v pohodě.Levej hulič je podle mě ten,kdo hulí jen demonstrativně,aby si vytvořil nějakou image.Já prostě hulim,kdy mam chuť a je jedno,jestli si chci užít nějakou srandu s kámošema,vychytat nějakej film,nebo se prostě jen tak sám dostat do pohody.Rvát do sebe špeky hlava nehlava je blbost,ale přijít si na to musí každej sám.Pak se teprv stane pravym huličem a možná i lepším člověkem.

SMOKE IN PEACE

Old Post 12-07-2002 v 12:01 PM
drew je offline   Profil uživatele drew   Find more posts by drew   Foto galerie člena drew   Click here to Send drew a Private Message   Add drew to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dWARf
Stálý Člen

Karma uživatele dWARf - 6% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 50 

to nemo : Příspěvek č. 15

To byla kritika , nebo pochvala ?


dWARf

Old Post 12-07-2002 v 14:22 PM
dWARf je offline   Profil uživatele dWARf   Find more posts by dWARf   Foto galerie člena dWARf   Click here to Send dWARf a Private Message   Add dWARf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drew
Stálý Člen

Karma uživatele drew - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 55 

Příspěvek č. 16

a co ti na tom neni jasný? Kdyžtak to zkusim podat jinak

Old Post 15-07-2002 v 15:03 PM
drew je offline   Profil uživatele drew   Find more posts by drew   Foto galerie člena drew   Click here to Send drew a Private Message   Add drew to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:44 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4669960 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív