Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Kdo je pravej hulic?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7
Autor
Téma 
w33d
Stálý Člen

Karma uživatele w33d - 80% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 97

Podľa mňa som pravý hulič ja sám.A to preto lebo ma ganja posunula niekde kde moje myslenie nebolo nemyslím zrovna ked som zhúlený ale aj v normálnom živote mám iný pohľad na svet a neviem aký by som k tomu zaujal postoj keby že som nehúlil.Ganja ako taká dá človeku poznanie samého seba a som rád že som zistil že má ganja aj inú moc ako odprásknuť sa do nemoty.Má svoje dobré aj zlé stránky tak ako všetko iné.Mne toho dala viac za čo som vdačný aký mam teraz postoj ku všetkému a ku ganji sa treba chovať aj z rešpektom predsa to nieje len taká obyčajná rastlinka pocítil som to na vlastnej koži.Ale škoda že kamaratí ktorý su na mojej úrovni je málo ale sú a jedine s nimi cítim dobre ked som zhúlený inak tie priaznivé účinky trávky tak intenzívne necítim ale skôr ich vnímam negatívne.Kebyže chcem tak môžem byť chronický hulič a byť odpráskaný každý deň ale nechcem a som rád že toto ma drží a nikdy sa nestanem niečím takým ako je iba vyhúlená hlava. Sorry ak som niekoho urazil ale takto to cítim ja.Aj ked som v húlení v podstate začiatočník a ešte mám o trávke veľa skúmať tak ako aj sám o sebe tak som jej vdačný za všetko.

PEACE!

SORRY BUT DNB AND HIGH IS MY LIFE
http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=961790
Out 2011 Durban poison First !
Adrenaline SVK Grow

Old Post 10-02-2012 v 23:14 PM
w33d je offline   Profil uživatele w33d   Find more posts by w33d   Foto galerie člena w33d   Click here to Send w33d a Private Message   Add w33d to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 98

Špatná otázka, špatně položená.. Pravý hulič neexistuje..

2 Mr. Nobody: troll

Old Post 14-02-2012 v 15:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 99

docela funny, tyhle staré thready. nicméně je to hezká nostalgie a pro ty, co žijí a hulí v téhle době, je to ztěží pochopitelné. vše bylo malinko jinačí kdysi a měl jsem to rád


cosa nostra

Old Post 14-02-2012 v 19:54 PM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3608150 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív