Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400W Jack Herer
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné 40.DEN 12/12 Příspěvek č. 17






Takže je tu 40.tý den a řekl bych, že se to rýsuje čím dál lépe, samozřejmě až na ty žlutý listy(-:No posuďte sami.


Zálivka :
AH BLOOM (2.Fáze květu) na 10 L

+ BLOOMBASTIC 12 ml
+ PLAGRON REPRO FORTE 15 ml

PH : 5,9
T : 27 stupňů max.
V : 45 %


Jinak kyti začínají nabírat fialovo-stříbrný odstín(poslední fotka)

Naposledy upravil 24-07-2009 v 19:25 PM

Old Post 19-07-2009 v 16:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18






next....

Old Post 19-07-2009 v 16:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19


nekdy mene znamena vice,holandani vyspekulovaly adva hydro of hol. 3 slozkove hnojivo (dutch formula)ktery ma vse potrebne k pestu.za par let growingu poznas od oka kolik ceho holkam chybi a podle toho pridas nebo uberes.nastuduj neco o AH a uveris.

Old Post 20-07-2009 v 12:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 20

Karelsem: No AH tu všichni známe. Taky s nimi jedu, a nikdy jsem neměl problém.
Jedině co mě štve že jsem si koupil litrovky a skoro za 2 roky nemám ani čtvrt láhve pryč. Ne že by mě to nějak vadilo jen se bojím aby se mi nezkazili za ty roky. Byla by docela škoda.

Jo jinak Repro Forte používám taky a těch žlutých listu docela přibilo. Ale spíš od spodků a ne celá rostlina jako u tebe. Je to hodně divné ale když už si na 40dni květu tak s tím stejně už asi nic moc neuděláš.

Jo a budeš něco používat na Flushing nebo pojedeš jen čistou vodu?

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 20-07-2009 v 13:09 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

Zdarec páni, ta žlutá mě dosti sere..no nedá se nic dělat.

Jinak pojedu určo čistou vodu. Ripen je dosti chemickej než přírodní a s final solution nemám taktéž nejlepší zkušenosti asi jsem to krapet s nim přehnal měl sem je na nich 10 dnů a kouřo nebylo nikterak valný a to jsem jel taky JH....

Zároveň mám dotaz ohledně kosu, páč na sensiseeds uváděj rozmezí od 50 do 70 dnů samozřejmě v závislosti na fenotypu...

Taksi lámu krapet hlavu, i když je mi jasný, že ty čísla jsou pouze orientační. Asi by to měl rozpoznat pěstitel sám, jestli se nemílím
Každopádlo dikz za odpovědi.

Naposledy upravil 22-07-2009 v 16:41 PM

Old Post 20-07-2009 v 15:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 22

Ti poradím asi takhle pořiď si Mikroskop kapesní 30x čím větší zvětšení tím lépe ale 30x stačí. A řiď se podle trichomů. Je to asi ten nejlepší způsob na to aby si věděl kdy seknout.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 20-07-2009 v 20:38 PM

Old Post 20-07-2009 v 16:11 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Nápad Příspěvek č. 23

Ok..hned sem ho objednal..sem právě nevěděl že je takhle levnej...fakt dik(-:

Old Post 20-07-2009 v 16:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné 47. DEN Příspěvek č. 24






Tak jsem tu s dalším updatem. Holky se pěkně zakulacujou a celkem dost se začínají ohýbat tím jak těžknou Hnojky jsem vysadil, ještě je nechám 8 dnů na čisté vodě s upraveným PH a pak kosa. Co myslíte??

Naposledy upravil 26-07-2009 v 15:56 PM

Old Post 26-07-2009 v 10:32 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

myslim že kosa za tejden je brzy

Old Post 26-07-2009 v 10:42 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plechh
Stálý Člen

Karma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 332  

Příspěvek č. 26

na kosu se mi zdá že to ještě vůbec neni nafouklý, nech to ještě aspoň 14 dnů, Jack Herrer prej kvete dlouho

Plechh

Balkon2009-sklizeno


Prvni indoor 250w/400W-sklizeno

Druhy indoor 400W-sklizeno

Treti indoor 400W/600W-sklizeno

Old Post 26-07-2009 v 11:38 AM
Plechh je offline   Profil uživatele Plechh   Find more posts by Plechh   Foto galerie člena Plechh   Click here to Send Plechh a Private Message   Add Plechh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec nahoru Příspěvek č. 27

Máte recht.. Týden je brzy. Dneska to propláchnu čistou vodou a zítra naposled nasadím hnojky a na posledních 8 dnů zase čistá H2O..

Old Post 27-07-2009 v 10:40 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plechh
Stálý Člen

Karma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 332  

Příspěvek č. 28

estli ti můžu poradit, tak podle mě nemá smysl propláchnout kytky čistou vodou pak je nahnojit, a pak zase propláchnout, hnojil bych ještě týden a pak dal 7-10 dnů proplach, to bude tak akorát.... si myslim

Plechh

Balkon2009-sklizeno


Prvni indoor 250w/400W-sklizeno

Druhy indoor 400W-sklizeno

Treti indoor 400W/600W-sklizeno

Old Post 27-07-2009 v 11:51 AM
Plechh je offline   Profil uživatele Plechh   Find more posts by Plechh   Foto galerie člena Plechh   Click here to Send Plechh a Private Message   Add Plechh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné 50tka na krku.... Příspěvek č. 29






50. DEN 12/12

Zálévám pouze čistou vodou a to mám v plánu až do 55týho dne pak 2 dny sucha a poslední den tma na 24h. a poté kosa. Páč zbarvení trichomů tomu odpovídá si myslim Makra z pod mikroskopu nemám, protože fotim mobilem.Jinak tvrdnou jak sviň,kytka v levém horním rohu se celá prohla do prava

Naposledy upravil 29-07-2009 v 18:12 PM

Old Post 29-07-2009 v 17:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 30

Teď by si je měl mít ještě skoro čiré jestli chceš sklízet tak za 10dní. Kdyš ti to bude vypadat takhle tak už je čas seknout.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 29-07-2009 v 18:01 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31

Čiré bych neřek...jsou tak půl na půl s mléčnou...

Ok protáhnu to na 10...to už vydržím(-:

A jináč moc díky všem za K

Old Post 29-07-2009 v 18:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné DEN 56tý Příspěvek č. 32






Zdrawím fšechny kolem, přikládám další fota a osobně jsem čím dál spokojenější Od soboty prolévám pouze čistou vodou s upraveným ph na 5,9. V pátek ještě 24h tmy a pak je nejspíš pokosim.

Old Post 04-08-2009 v 13:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:06 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-03-2019 - 400w cheese,ww - 109 odpovědí
15-06-2016 - 600w jack herrer / kokos / jidb - 50 odpovědí
25-05-2016 - 400 W 16KS Jack Herer - 36 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6209890 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív