Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Calzoneho třetí indoor - 250W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 17



45. den květu
Po delší době jsem opět zde. Sesychání listů u jedné NL bohužel pokračuje a dostalo se už docela daleko. Zkusil jsem dvakrát pohnojit zase růstovým hnojivem abych doplnil nějaký dusík, jestli to nezabere, ale bylo už asi pozdě. Oni na začátku byly ty listy totiž dost i žluté, jakoby trpěli právě deficitem dusíku.

Ostatní kytky jsou v pohodě. Obzvláště ten Denny Boy (úplně nalevo) zvlášť krásně kyne. Chronic (úplně napravo) je zřejmě málo osvícen, kvete bych řekl pomaleji. Přeci jenom jsem tu původně naplánoval, že to nebudu tahat až k tomu okraji, takže jsem tu lampu dal víc na levou stranu. Asi to budu muset před dalším pěstem hodit do středu.

Co se týče zalévání, tak holky docela hezky pijou, až na jednoho cheese. Dávám jim obden 7 dc tekutin. Podle doporučení výrobce dávám GS do každé zálivky. Příští zálivku nasadím zřejmě enzymy, ať se to trochu pročistí.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 04-06-2009 v 09:34 AM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trávníkář
Stálý Člen

Karma uživatele trávníkář - 98% PěstitelskáKarma uživatele trávníkář - 98% PěstitelskáKarma uživatele trávníkář - 98% PěstitelskáKarma uživatele trávníkář - 98% PěstitelskáKarma uživatele trávníkář - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 18

Nečetl jsem to celý ale děláš aspoň jednou týdně proplach??Tím by se vysvětlili ty listy.Kořeny se pak zasolujou a nepřímají tolik živiny.Pak záleží na modelu jak to projevuje.Minimálně se to může projevit na výnosu a max. nějaký náchylný model může i zahynout.Mám s tím osobní zkušenosti ze začátku growingu

Old Post 04-06-2009 v 10:04 AM
trávníkář je offline   Profil uživatele trávníkář   Find more posts by trávníkář   Foto galerie člena trávníkář   Click here to Send trávníkář a Private Message   Add trávníkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 19

trávníkář:
jj, prolejvám to enzymama. On je prý možná problém v tom, že ta kytka co je pod výbojkou má větší spotřebu živin, protože na ní jde nejprudší světlo. Ale minulý grow se mi to stalo se všema kytkama, tak to tím asi nebude. Těma enzyma to ale spíš trošku víc zaleju a zbyte vody odčerpám. Prolejvání litrama vody jsem nezkoušel. Vyndat je nemůžu a trvalo by to asi hodně dlouho to odčerpávat stříkačkou jak to dělám teďka. U té jedné kytky, by se to ale dalo zvládnout. Schválně to zkusím.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 04-06-2009 v 10:44 AM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trávníkář
Stálý Člen

Karma uživatele trávníkář - 98% PěstitelskáKarma uživatele trávníkář - 98% PěstitelskáKarma uživatele trávníkář - 98% PěstitelskáKarma uživatele trávníkář - 98% PěstitelskáKarma uživatele trávníkář - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 20

Mno my asi 6 dní zaléváme hnojivama pak 1den voda s enzimama a druhej den jen voda.Enzimi na sebe nabalujou rozložený odpad a voda to všechno vypláchne.Ale ty podle mě i málo zalíváš co si psal 1x obden.Máš automatickou závlahu?Pak je i proplach hračka.ten květináč se musí uplně vypláchnout od všech živin.EC vody která vyteče s kytky musí byt srovnatelné EC čisté vody z kohoutku.Kořenový bal se jinak časem zasolí a je to v háji.Já si na 99 procent myslím že je to ta příčina.My tet děláme proplach každý týden a kytky na sobe za celou dobu neměli žlutej list a jedou jak z praku!!

Old Post 04-06-2009 v 10:59 AM
trávníkář je offline   Profil uživatele trávníkář   Find more posts by trávníkář   Foto galerie člena trávníkář   Click here to Send trávníkář a Private Message   Add trávníkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 21


61. den květu
Dobrý večer,
kytky jsou už čtvrtým dnem pouze o Final Solutionu. Nechám je tam ještě tak 10 - 14 dní a půjdou pod kosu.

Po minulých kolech jsem si myslel, že pod 250W nejdou vypěstovat takové ty tvrdé palice jak šutrák, že to chce alespoň 600W, ale teď mě z toho vyvedly ty cheesy. Jejich palice nejdou zmáčknout fakt ani malinko. Fakt jsem to nečekal. Jsem na ně dost zvědavý jak budou chutnat a vonět po nasušení. Mám ale radši slaďárny co se týče vůně rostlin.

Myslím, že z nich bude tak jednou tolik sušeného než z jiných kytek. Je to můj favorit.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 19-06-2009 v 22:10 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Libi
Stálý Člen

Karma uživatele Libi - 68% PěstitelskáKarma uživatele Libi - 68% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 22

Nazdar, pěknej grow... Taky jedu 250W v paneláku a zrovna tam mám 3 NL (a 3 SL)... Nemyslíš, že je tam budeš mít dost dlouho? Nevím jak ostatní strainy, ale co vím, tak s NL se počíta sklizeň ve 45. - 55. dnu a chronic má o pár dní víc, tak 55 - 65. Jak jsem koukal na grow mýho matkáře, tak NL taky sklízel kolem 51. - 54. dnu - matka je původem ze Sensi Seeds. Nechat ji tam 71 - 75 dní, jak píšeš, to by z toho byl pořádnej nášup, že se nikdo nezvedne z gauče Z té fotky samozřejmě nevidím trichomy, je to na Tobě, ale stejně mně přijde 70 dní na květu dost... (Cheese a Denny Boy pořádně neznám)

Naposledy upravil Libi 20-06-2009 v 08:23 AM

Old Post 20-06-2009 v 07:10 AM
Libi je offline   Profil uživatele Libi   Find more posts by Libi   Foto galerie člena Libi   Click here to Send Libi a Private Message   Add Libi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 23

Libi:
Ahoj, no já se těma dobama udávanýma seedbankama neřídím. IMO jedno takhle malé rozmezí pro jakoukoliv wattáž, systém, podmínky už z principu nemůže být přesné. Spíš to beru jako takové dvě hodnoty - hodně a málo.

Ale máš pravdu, je to co se týče jiných pěstů docela dost. Kytky se mi dřív nezdály moc vyzrálé, na těch rozmazaných fotkách to vypadá dost jinak.

S těmi pár dny navíc se ale rozhodně nebojím, že by to byl nějaký uzemňovák. Podle mě to s tím nebude zas tak žhavý. Jo mít to třeba 120dní, tak věřím, že je to brutálně přezrálé a účinky možná jiné, ale o pár dnů... Minulé kolo jsem sklízel Shivy v 70tém dni a uzemňovák to rozhodně nebyl - ba naopak.

Díky za káčko, ať se daří.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 20-06-2009 v 13:02 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 24

Hoj.

Tvrdost palic nezáleží na wattáži, ale na genetice... a i ventilaci, ale genetika je hlavní faktor.

Fotky fakt příšernost, ale asi to nevypadá zle Jestli ti to technika umožní, udělej nějaká makra.

Jsem zvědav na výsledek.

Měj se,
g.

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 20-06-2009 v 13:18 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 25


65. den květu - sklizeň
Tak jsem to v 65 dnu květu nakonec seknul. Sušit jsem nechal na zkoušku celé rostliny, kterým jsem jenom oškubal listy. Schlo to něco přes týden, což jde. Naškubané palice mi jinak schnou tak 3 dny.

Bohužel sklizeň nedopadla ani trošku podle mého očekávání. Bylo to velké zklamání a vzteky jsem ty kytky ani nefotil.

Celková váha není zas tak úplně hrozná - 119,7 gramů, ale váha určitých kytek je víc než tragická. Posuďte sami:

Northern Light - 10,8
Northern Light - 5
Cheese - 5,9
Cheese - 8,7
Chronic - 33,1
Danny Boy - 25,2
Danny Boy - 31

Být každá kykta jako ty DB, nebo Chroniky, tak pohoda, ale bohužel. To co mě sere nejsou ale ani tak gramy, ale to, že mám velký problém a nevím jaký. Nemohu se proto nějak zařídit pro příěště.

Proto to zkusím teď napsat nějaké fakta, úvahy a teorie a budu velice rád, pokud mi k tomu napíšete vaše názory. Pokud se někdo bojí třeba svůj názor prezentovat tady takhle veřejně, napište mi prosím PM.

Co se s kytkami stalo?
Jak již víte z předchozích příspěvků, kytkám ze začátku začaly mírně žloutnout konečky na vrchních listech a potom začaly hnednout, schnout. Ze začátku to šlo pomalu, potom obrovským tempem. Palice postižených rostlin se přestaly zvětšovat.

Proč DB a Chronic zůstali v pohodě?
Toť zajímavá otázka, ovšem ještě zajímavější je fakt, že ty zdravé kytky byly na stranách - tzn ne přímo pod výbojkou.

Mluvil jsem o tom s Harym a ten mi říkal, že má podezření, že ty kytky přímo pod lampou mají větší spotřebu živin a tudíž mají deficit dusíku, oproti kytkám na které to tolik nepere. Je to možné, ona ta CT má asi dost blbý rozptyl a je možné, že jde většina světla pouze dolů a do stran skoro nic (okem to vidět není).

Když jsem mu to ale říkal, tak ty listy byly teprve nažloutlé a vypadalo to spíš jak deficit dusíku, ale po čase, když to zhnědlo, tak to vypadalo spíš jak deficit fosforu.

Co jsem zkoušel?
- Když jsem měl podezření na ten deficit dusíku, tak jsem v tom květu zkusil 2x aplikovat zase růstové hnojivo - nic.
- Když jsem měl podezření na deficit fosforu, tak jsem zkusil hnojit častěji hnojivem na květ - nic.
- Také sem měl podezření, že jsou kytky naopak přehnojené a zkoušel jim dělat průplachy enzymama - nic.

Co PH, EC - jak jsmem to hnojil?
Zaléval jsem vodou/hnojkama o PH 6,3 - 6,5. Měřil jsem párkrát i PH na výstupu a v pohodě, drželo se mezi 5,6 - 6.

Hnojil jsem vždy doporučenou dávkou od výrobce. EC mám doma trošku vyšší, takže při 100% dávce Alga Bloom mi to dělalo EC kolem 2,5. 100% dávka GS mi hodila EC 1,3, tím jsem zaléval později, když už to bylo zežloutlé dost a já měl podezření na ten fosfor.

První indoor se vydařil, jaké byly rozdíly?
První indoor se mi vydařil, u druhého to hnědlo stejně, ale výsledek byl lepší, u třetího - teď totálka.

U prvního growu jsem asi víc hnojil. Měl jsme totiž za to, že moje nádobka na vodu má 4L a dával tam hnojiva teda 4x doporučená dávka, ale ono to má jenom 3L. A také jsem to zaléval stylem, že jsem prolil květináče pořádně vodou, dokud to dole neteklo. Tzn samotného hnojiva na květináč bylo rozhodně víc.

Tenhle grow jsem dávkoval už správně a zaléval menším množsvím vody a častěji...

U prvního indooru jsem kyty také nepřesazoval, ale nevím, nevím jestli to přesazení mohlo kytky natolik vystresovat, že po takové době v květu začaly dělat toto.

První grow jsem také jel s GIBkou a ne s Philipskou. Tam si také ale myslím, že by být problém neměl.

Zkurvil jsem to v růstu vlhkostí?
To mě také napadlo. Na začátku jsem se snažil udržovat větší vlhkost, ale výsledek byl ten, že půda byla pořád mokrá a kytkám se docela zpomalil růst. Je možné, že to třeba poškodilo kořeny. Příští grow na to kašlu, na pár dnů dnám přes kytky pytliky a jak zakoření, tak pojedou bez zvlhčovačky - alespoň se vyvinou pořádně kořeny a budou vodu sát jima.

No fakt nevím, kde je problém. Možná by pomohlo i dát výše výbojku, ale už takhle jsem jí měl asi 30cm vysoko a u 250ky se to bojím dát výše, aby to ještě vůbec dosvítilo. Každopádně to, že kytky na okraji byly v pohodě je haluze. Co se týče teploty přímo pod vrškama, tak nikdy nepřesáhly 30°C, což si myslím, že není tak hrozné.

Takže ještě jednou moc prosím o váš názor na problém. Díky. Calzone

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Naposledy upravil Calzone 02-07-2009 v 23:58 PM

Old Post 02-07-2009 v 23:40 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od Calzone

Co PH, EC - jak jsmem to hnojil?
Zaléval jsem vodou/hnojkama o PH 6,3 - 6,5. Měřil jsem párkrát i PH na výstupu a v pohodě, drželo se mezi 5,6 - 6.

Hnojil jsem vždy doporučenou dávkou od výrobce. EC mám doma trošku vyšší, takže při 100% dávce Alga Bloom mi to dělalo EC kolem 2,5. 100% dávka GS mi hodila EC 1,3, tím jsem zaléval později, když už to bylo zežloutlé dost a já měl podezření na ten fosfor.


Mno a nemel si to prehonejene? Vim, ze si ted daval hnojiva v absolutnim meritku mene, ale zase si malo zaleval. Myslim, ze kdyz se kvetinace poradne prolejou, tak se koncentrace soli z hnojiv atd. rapidne snizuje, vsak mrkni na ty mapy na "podsalku" pod kvetinacema. Myslim, ze pokud nemas hlinu uplnyho bahňáka, a mas tam trosku peritu, tak hniloba moc nehrozi, kdyz to jednou za tejden vyschne. Teda presoleny bych rek...

Jen muj nazor....

Cus

edit: tak koukam, ze travnikar psal to sami, cili bych si dovolil souhlasit

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 03-07-2009 v 07:55 AM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 27

xpapousek:
díky. A myslíš, že je možný, že to přesolení je kvůli velikosti květináčů? Přeci jenom, 4,5L není moc...

Já si nemyslím, že bych tam toho samotného hnojiva dával moc. Možná, že jsem vykurvil ty kořeny v růstu a kytky sály vodu s živinama třeba jednou tak pomalu a proto se to zasolovalo. Díky malému kvetináči se to koncentrovalo a zasolovalo...

Mě je ale fakt nejvíc divné, že se to týkalo jenom kytek uprostřed, nechce se mi věřit, že by to byla náhoda...

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Naposledy upravil Calzone 03-07-2009 v 09:30 AM

Old Post 03-07-2009 v 09:23 AM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caba
Stálý Člen

Karma uživatele Caba - 98% PěstitelskáKarma uživatele Caba - 98% PěstitelskáKarma uživatele Caba - 98% PěstitelskáKarma uživatele Caba - 98% PěstitelskáKarma uživatele Caba - 98% PěstitelskáKarma uživatele Caba - 98% PěstitelskáKarma uživatele Caba - 98% PěstitelskáKarma uživatele Caba - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 28

Mám obdobnej problem. Kytky v 6,5 litrových květináčích, svítim 250W a je to zapletený do scrogu. Začaly mi žloutnout listy jako tobě a taky jenom pod výbojkou a je zajímavý, že i kytka, která je v rohu a je krásně zelená má větev, která je pletivem prostrčená do prostředka pod výbojku a listy na týhle větvi jsou taky žlutý. Proto bych řek, že to s hnojením nebude mít nic moc společnýho.

edit: Spíš bych taky viděl problem v tom zalévání. Pro srovnání: zelévám 5dcl denně a hlína v květináči za tu dobu docela proschne. Někdy se stává, že ty nejspodnější lístky jakoby uvadají, takže kytka už nemůže brát z půdy vodu a to se může projevit, jako první příznak žloutnutím listů přímo tam, kde je spotřeba vody nejvetší (na větvích pod výbojkou).

Teď, když sem se nad tim zamyslel, tak se mi to zdá docela logický, ale už sem něco zakouřil, takže...

Terasa 2008

Interpol 250W

Naposledy upravil Caba 03-07-2009 v 10:52 AM

Old Post 03-07-2009 v 09:47 AM
Caba je offline   Profil uživatele Caba   Find more posts by Caba   Foto galerie člena Caba   Click here to Send Caba a Private Message   Add Caba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 29

čus tohle je zpusobeno nevyvynutým kořenový systémem chyba byla už na zčátku mě se tohle stáva v hydru že mám tak z 10kytek 6 super a ostatní jsou na Pí.... špatně mi to zakoření proč to netuším ale v hlíne mám 100%uspěšnost tam ale to jsou roky prakse já být tebou seru na zvlhčovačku dělala ti tam akorát bordela zaleval bych jen podle toho jak hlína schne žádné dodržování nějakých pravidel zalevání nebo tak něco jen podle toho jak hlína schne a musí to makat

Old Post 03-07-2009 v 13:02 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 30

tak beru zpět ted jsem si to prošel celé znova a to co jsem napsal je ¨teoreticky nesmysl to bě to začali dělat kytky v 15dnu květu tohle se mi stávalo u hlíny taky a bylo to tím že jsem málo hnojil už od začátku květu dávám kytkám daleko více žrát a od té doby jsem to neměl jo a jště jsem změnil hlíny dříve jsem kupovalo obyč ted si připlatím za hlínu ze G shopu používám plagron ale tam bych chybu nehledal ale je to taky věc kteru jsem změnil a mám klid a ještě jeden postřech když mi to začalo dělat už to nešlo zastavit když jsem více přihnojil ještě víc se to rozjelo do dnes mi to je záhadou ale naštěstí jsem se toho zbavil ale tak 3roky mě to trápilo až když jsem přestal dodržovat normy a kytky fest krmil mám klid jinak píšeš že ti to hnědlo ale kytka co má přebytek hnojek nezačne jejprve žloutnout a pak hnědnout to by ti začali hnědnout hned listy od kraje prostě spálené já bych to u tebe viděl i na více faktorů troch stres ze začátku nějaké to přelití a pak už stačí málo nevěš hlavu příště to bude lepší jen to chce pořádně rozjed a nebát se hnoji a správně zalívat

Old Post 03-07-2009 v 21:13 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aladin2001
Stálý Člen

Karma uživatele aladin2001 - 93% PěstitelskáKarma uživatele aladin2001 - 93% PěstitelskáKarma uživatele aladin2001 - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 31

Cau,moje kytky to maj taky.Zacalo to na tech po lampou asi protoze maj nejvetsi prirust palic,a pozvolna se to rozsiruje.Zkousel sem proplachovat i prihnojit a nic.Je to zahada,mam to 20-30dni do konce sem zvedavej to dojedou (spis v jakejch barvach).Snad se na to prijde.Zdar

Old Post 03-07-2009 v 21:43 PM
aladin2001 je offline   Profil uživatele aladin2001   Find more posts by aladin2001   Foto galerie člena aladin2001   Click here to Send aladin2001 a Private Message   Add aladin2001 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 32

xpapousek & Hary:
Díky oběma za vaše (protichůdné názory). Teď co si z toho ještě vybrat.

Já se konečně dokopal k tomu, vyndat zbytky rostlin z květináčů a zjistil jsem, že ty postižené kytky měly oproti těm zdravým velice malá kořenů a hlavně, že jim ty kořeny rostli vydatně až do přesazení. Byly tam vidět otisky malých květináčů.

Uvidím co mi ještě napíší ostatní. Každopádně příští kolo zkusím jet bez zvlhčovačky, nepřesazovat, nedělat supercroping a trošku zvednou CT (pokud jí ještě nevyhodím) a uvidím. Obávám se, že to ale stačit nebude.

Příští hlínu pojedu asi až po kole bubbleru, takže budu zřejmě hnojit něčím jiným. Třeba to problém také vyřeší. Třeba my zrovna plagron nesedí.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 04-07-2009 v 13:56 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-01-2009 - Calzoneho druhý indoor - 250W - 71 odpovědí
26-12-2006 - První indoor 250W - 13 odpovědí
04-11-2005 - dalshÍ firsT indooR ala 250W* - 18 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4745260 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív