Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1.Skříň 140W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
UltiMADE
Nový Člen

Karma uživatele UltiMADE - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 10  

1.Skříň 140W Příspěvek č. 1






Zdravím pánové a dámy,
chtěl bych Vám představit svůj 1. indoor,který jak doufám bude k spokojeností mé i ostatních fungovat tak jak má.
Jak jsem již řekl,je to můj 1. indoor a proto bych chtěl požádat ty,kteří vidí na mém dílu nějaké neduhy a mohli by ho vylepšit nějakými nápady,budu velice vděčen
Asi bych vám měl nastínít alespoň rámcově vznik této pěstírny.
Skříň jsem dělal sám, jen lamino jsem si nechal nařezat v Baumaxu.
Celé to předcházelo rozpočítáváním a měřením a zase rozpočítáváním a měřením...až to všechno nakonec vyšlo tak akorát.
Stínidlo jsem si také naohybal dle vlastního gusta a uvážení s tím,že bude sloužit i jako nástavec pro aluflex odtahového ventilátoru.
Co se týče zmiňované ventilace,byla to peripetie sama pro sebe,jelikož jsem požadoval co nejmenší hlučnost-skříň mám v ložnici.Nakonec jsem zkončil u 2x 80mm PC ventilátorů 1500ot.min přítah a 1x 120mm 3000ot.min odtah - vše regulovatelné pomocí PC triakových regulátor.Celá skříň je utěsněna tmelem a dvířka jsou oblepeny těsnící páskou do oken,takže by nemělo docházet k žádnému úniku nechtěných aromatických látek-samosebou že na výstupu odtahu je použit uhlíkový filtr 160m3/h.
Dále bych chtěl zmínit automatické zavlažování pomocí předělaného čerpadla z škodováckých odstřikovačů a stejně funkční zvlhčovačky vyrobené z ultrazvukového mlžiče.Princip zvlhčovačky je primitivní-samotný modul mlhovače je umístěn na plováku v kanystru do kterého je namířen malý ventilátor,který při zpuštění vhání mlhu, chcete-li páru do trubky,která ji pak dále rozvádi po celém prostoru skříně.
Vše je napojené na spínací hodiny,takže mohu bez problému na týden vyrazit pryč a o kytí je postaráno.
Skříň je součástí bytu,takže její vzhled byl designován tak aby co nejvíce zapadl k okolnímu nábytku.
Nyní mám zasázeno klony 5x skunk,bohužel názvy jsem nějak pozapoměl,ale měl by to být slušný vzorek + je tam ještě nějaký noname,uvidíme jak to dopadne.
jako substrát jsem rozmíchal:
-drenáž z keramzitu
30% substrát pro pelargonie
30%kokosová drť
25%perlit
15%kalifornské žížaly

hnojím kristalon start rozpuštené v destilce+30% ocet kůli Ph,které potřebuji snížit alespoň v 1. 5 týdnech vegetace na alespoň 5,5-6 jinak zalévám odstátou vodou-dost zásaditá 7,5-8
(Kyselin se zatím bojím,proto ten ocet)
po zakořenění jsem přisypal dolom. vápenec.
Krom zvlhčovačky rosím co nejčastěji,bohužel vlhkost se mi ve dne pohybuje kolem 50% což není ideál zato večer,když se vypne ventilace je to kolem 80%...
Nuže to je tak asi vše.Snad to vyjde a bude pěkňoučké léto

Old Post 23-05-2009 v 13:12 PM
UltiMADE je offline   Profil uživatele UltiMADE   Find more posts by UltiMADE   Foto galerie člena UltiMADE   Click here to Send UltiMADE a Private Message   Add UltiMADE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Čau co to je za výbojku 140w ? Alobal stojí za prd bíla barva je lepší.A co to je za ten SUPR kanistr s větrkem?jinak posílam K plus

Old Post 23-05-2009 v 13:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UltiMADE
Nový Člen

Karma uživatele UltiMADE - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 10  

Pohodička Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od lemon skunk
Čau co to je za výbojku 140w ? Alobal stojí za prd bíla barva je lepší.A co to je za ten SUPR kanistr s větrkem?jinak posílam K plus


čus,zapoměl jsem napsat-sou to 2x70w,jednou mi někde zbyly a tak sem si řek,že se budou hodit na něco jinýhoJinak ten kanystr to je právě ta zvlhčovačka ala homemade jak sem popisoval v textu výše.Jinak máš pravdu alobal je na nic,trhá se,až se votrhá uplně,tak to nabílim.
Dik za K a radu

Old Post 23-05-2009 v 13:56 PM
UltiMADE je offline   Profil uživatele UltiMADE   Find more posts by UltiMADE   Foto galerie člena UltiMADE   Click here to Send UltiMADE a Private Message   Add UltiMADE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UltiMADE
Nový Člen

Karma uživatele UltiMADE - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od startér
nebyla by lepší 1x 150w než dvě 70tky? pak smáznu


to každopádně,ale jak sem psal,zbyly mi z jednoho projektu,který se skříně netýkal a nevěděl sem co s nima,takže myslim,že takhle učel plní dobře

Old Post 23-05-2009 v 15:36 PM
UltiMADE je offline   Profil uživatele UltiMADE   Find more posts by UltiMADE   Foto galerie člena UltiMADE   Click here to Send UltiMADE a Private Message   Add UltiMADE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sirus
Stálý Člen

Karma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 5

Zdar UltiMADE, máš to docela dobře promyšlené, na to žě jedeš poprvé. Nicméně máš v těch truhlikách nějaké přepážky, pokud ne, tak bych rozhodně doporučoval. Jinak ti budou navzájem mezi kytkama prorůstat kořeny a tím pádem to bude ovlivňovat jejich růst tzn. budou spolu bojovat o místo v květináči.
Taky koukám, že máš přítah z místnosti, to bude chtít dost větrat.
Jo a potěšil jsi mně s tou zvlhčovačkou. Taky to mam tak, akorát v 10l kýbli od kečupu. Velice se mi líbí ten ofuk na vrátkách, koukám, že je posouvatelnej . Celkově to vypadá velice dobře. Nechť to roste a kvete!!!

Snáze uvěříme lži, kterou jsme slyšely už tisíckrát, než pravdě která je vyřčena poprvé!


Old Post 23-05-2009 v 16:12 PM
Sirus je offline   Profil uživatele Sirus   Find more posts by Sirus   Foto galerie člena Sirus   Click here to Send Sirus a Private Message   Add Sirus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UltiMADE
Nový Člen

Karma uživatele UltiMADE - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 10  

Palec nahoru Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Sirus
Zdar UltiMADE, máš to docela dobře promyšlené, na to žě jedeš poprvé. Nicméně máš v těch truhlikách nějaké přepážky, pokud ne, tak bych rozhodně doporučoval. Jinak ti budou navzájem mezi kytkama prorůstat kořeny a tím pádem to bude ovlivňovat jejich růst tzn. budou spolu bojovat o místo v květináči.
Taky koukám, že máš přítah z místnosti, to bude chtít dost větrat.
Jo a potěšil jsi mně s tou zvlhčovačkou. Taky to mam tak, akorát v 10l kýbli od kečupu. Velice se mi líbí ten ofuk na vrátkách, koukám, že je posouvatelnej . Celkově to vypadá velice dobře. Nechť to roste a kvete!!!


Nazdarek,dik za pochvalu..snazil jsem sejniank prepazky obstaram asi az s příštim kolem,jelikož už se mi to nechce vyndavat,abych nepotrhal kořeny.Co myslíš tím větráním,aby měly čerstvej vzduch,nebo kuli smradu?? Jinak určitě ti dík za užitečný rady

Old Post 24-05-2009 v 20:49 PM
UltiMADE je offline   Profil uživatele UltiMADE   Find more posts by UltiMADE   Foto galerie člena UltiMADE   Click here to Send UltiMADE a Private Message   Add UltiMADE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sirus
Stálý Člen

Karma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 7

Zdar, tím větráním jsem samozřejmě myslel čěrstvej vzduch, protože jsem nahoře četl, že tam budeš dávat pacháč.

Snáze uvěříme lži, kterou jsme slyšely už tisíckrát, než pravdě která je vyřčena poprvé!


Old Post 25-05-2009 v 09:57 AM
Sirus je offline   Profil uživatele Sirus   Find more posts by Sirus   Foto galerie člena Sirus   Click here to Send Sirus a Private Message   Add Sirus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UltiMADE
Nový Člen

Karma uživatele UltiMADE - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Sirus
Zdar, tím větráním jsem samozřejmě myslel čěrstvej vzduch, protože jsem nahoře četl, že tam budeš dávat pacháč.


Jasný,větrám dost,akorát přes zimu to bude asi problemek...
Jinak ted se potýkám s přehnojením,kytky začaly vadnout a schnout,takže sem květináče párkrát celé proplách a teď čekám,co se bude dít..snad to bude OK,co nadělám,chybama se člověk učí...

Old Post 01-06-2009 v 13:30 PM
UltiMADE je offline   Profil uživatele UltiMADE   Find more posts by UltiMADE   Foto galerie člena UltiMADE   Click here to Send UltiMADE a Private Message   Add UltiMADE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UltiMADE
Nový Člen

Karma uživatele UltiMADE - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 9






Tak je tu další aktualizace a už začínáme pomalu paličatit...
Hnojení jsem změnil na Plagrono Bloom,AH Enzymes+,Krystalon plod a květ,PH-, a v nejbližší době půjdu dokoupit PKčko.
Kytky se mi v polovině růstu zastavily kvůli přehnojení,už měly namále,ale zase začaly růst ,takže snad to bude Ok.
Společně s řízky jsem sázel i několik semen out-door nonameu a z počtu asi 20 kousků my zbylo celkem 1 samice-kyselá půda?
Krom toho jsem některé přesadil na chalupě a o nich od té doby nic nevím,takže to už může být vše pěkne osouložený...Uvidíme.
zatim je tu pár nových Foto...

Old Post 06-07-2009 v 11:07 AM
UltiMADE je offline   Profil uživatele UltiMADE   Find more posts by UltiMADE   Foto galerie člena UltiMADE   Click here to Send UltiMADE a Private Message   Add UltiMADE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UltiMADE
Nový Člen

Karma uživatele UltiMADE - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 10




další

Old Post 06-07-2009 v 11:11 AM
UltiMADE je offline   Profil uživatele UltiMADE   Find more posts by UltiMADE   Foto galerie člena UltiMADE   Click here to Send UltiMADE a Private Message   Add UltiMADE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 11

někdy méně je více

proč používáš ten kristalon? je lepší používat řadu jednoho výrobce, hnojky se líp doplňují

ocet nepoužívej, dost zasmrádne a přitahuje hmyzáky, když není kyselina zkus citron

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 06-07-2009 v 20:01 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UltiMADE
Nový Člen

Karma uživatele UltiMADE - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od vyTretHi
cauko chci se zeptat ten ocet pouzivas na znizenie Ph nebo na zvysenie Ph jinak to mas pekne , inak kdyz budes chcet sa tej jednej 70w zarivky zbavit dej mi vedet .. diki moc pis PM pak odkaz smaznu pestu ZDAR


Zduř, ten ocet už ani nepoužívám,koupil jsem kyselinu do akvaria na znižování Ph.
Jinak 70ky zatim nemam důvod se zbavovat,ale kdyby přece,písnu

Old Post 07-07-2009 v 08:15 AM
UltiMADE je offline   Profil uživatele UltiMADE   Find more posts by UltiMADE   Foto galerie člena UltiMADE   Click here to Send UltiMADE a Private Message   Add UltiMADE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UltiMADE
Nový Člen

Karma uživatele UltiMADE - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od jestedman
někdy méně je více

proč používáš ten kristalon? je lepší používat řadu jednoho výrobce, hnojky se líp doplňují

ocet nepoužívej, dost zasmrádne a přitahuje hmyzáky, když není kyselina zkus citron


je to pravda,od ty doby to s hnojením navíc krystalonem nepřeháním.Kupoval jsem ho hnedka od začátku, že bude stačit,ale trošku se mi pak změnil úhel pohledu,takže ted jedu spíš ten plagron a trošku toho krystalu přisypu jen tak,aby řeč nestála...
Příští kolo pojedu asi 3 složku od AH,Enzymes+ a Pkčko.
Eště jsem pokukoval po Green Sensation,ale zajímalo by mě jestli se to za ty prachy vyplatí..?
Jinak jak jsem už psal,na ocet kašlu,už mám Ph-.

Old Post 07-07-2009 v 08:34 AM
UltiMADE je offline   Profil uživatele UltiMADE   Find more posts by UltiMADE   Foto galerie člena UltiMADE   Click here to Send UltiMADE a Private Message   Add UltiMADE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-09-2011 - Skříň 250w - 232 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0891310 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív