Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Skříň 250w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Skříň 250w 21 rostlin (sog) Příspěvek č. 1



Zdravím!
Dlouho jsem nic nezaložil bó můj chytrej telefon odešel do věčných lovišť a nebylo čím fotit.
Pokusil jsem se nacpat 21 rostlin pod 250w jak už nadpis napovídá, jedná se o jeden řez Nebuly, čtyři selektivní řezy Afghana #1, čtrnáct Big Budu a třikrát Critical Jack feminised.
Skříň je dlouhá 120, hluboká 50 a výsoká 160 centimetrů.
V rohu dole aktivní přítah kde se nonstop točí malej pc větráček napíchlej na Nokiáckou nabíječku o odtah přes CT se stará ventilátor ruck 125 L kterej jede za světla nonstop zároveň s ofukem (klipsňák), vše vylepeno diamantovou fólií.
Chci se pokusit o SOG prostě jet bez zástřihu a soustředit se jen na ty hlávní bambule, dělám to poprvé takže uvítám jakoukoliv radu či připomínku.
Řezy jsou už týden na 12/12 pod MH v growmixu od Plagronu v cca 2,5 litrových květnících, zatim přidávám do zálivky jen Soil Booster od Atami (0,5 ml na litr)

Naposledy upravil 03-04-2011 v 22:49 PM

Old Post 09-01-2011 v 18:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krasus
Stálý Člen

Karma uživatele krasus - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 2

Cus nechci rejpat, ale otoc si tu CT o 90° ma to pak lepsi učinost

Old Post 09-01-2011 v 22:09 PM
krasus je offline   Profil uživatele krasus   Find more posts by krasus   Foto galerie člena krasus   Click here to Send krasus a Private Message   Add krasus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od krasus
Cus nechci rejpat, ale otoc si tu CT o 90° ma to pak lepsi učinost

Máš recht, už jsem to s kamarádem řešil, ale musel bych překopat celou skříň, spíš přemejšlím o hobby stínítku s tím komínem nahoře.
Doufám teda že je to hobby stínítko.
Ale to asi až na další kolo.

Old Post 09-01-2011 v 22:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 4

Zdravim

Urcite budu sledovat - dlouho mi tu chybel poradny SoG. Jinak s tou ct to je na pytel - kamos to taky resil a vyslo mu to jen tak tak kdyz ma sirku cca 55cm ... to hobby stinidlo by mohlo byt fajn - taky po nem pokukuju, ale spise si rikam jestli na nej davat sklo a nebo ho nechat jen tak....

tak at se dari a at to roste

edit:
jak dlouho to planujes nechat na rustu ?? A jak mas poresene zalevani ?

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 10-01-2011 v 10:06 AM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od BloodyBeer
Zdravim

Urcite budu sledovat - dlouho mi tu chybel poradny SoG. Jinak s tou ct to je na pytel - kamos to taky resil a vyslo mu to jen tak tak kdyz ma sirku cca 55cm ... to hobby stinidlo by mohlo byt fajn - taky po nem pokukuju, ale spise si rikam jestli na nej davat sklo a nebo ho nechat jen tak....

tak at se dari a at to roste

edit:
jak dlouho to planujes nechat na rustu ?? A jak mas poresene zalevani ?

No, já jí teď zkoušel otočit, ale nevejde se, ale to hobby stíntko by mělo fungovat podobně jako CT.
Na růstu byly měsíc pod zářivkama, dneska jsou osmým dnem na 12/12.
Zalejvám klasicky ručně, cca 2 deci každej třetí den.
Uvidíme jak to dopadne

Naposledy upravil 10-01-2011 v 10:39 AM

Old Post 10-01-2011 v 10:23 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

Zdravim podle mě budeš pokračovat z touhle technikou (sog) i v příštím kole jak se k tomu přičuchne už nejde přestat :-D tomu věř když se nic nepokazí .
a tady menší inspirace
Nejlepší prostor na 250 w je 8O cm2 a awing a headshiel (nebo jak se tomu nadava) ,tam tolik řizku na kolik si troufa clovek az 72(vic uz jich tam asi dostat nejde a jestli jo tak sem stim automatem):-D. Potom zminimalizovat prosot do co nejenšího objemu co je potreba tim myslim vědět jak se kytky tahnou takze volit modeli co se moc netahne po prepnutí . Skřín by se upravila třeba na polovicku tim padem by se omezila ztrata světla do prostoru (ale neni to tak jednoduchy jeste vyresit 28 stupnu ve dne a natož 18 v noci plus vlhkost od 50 do 35 procent a nezapomenout na ufo co taha stejne jako wataz zarovky a to je 250m3)a objevi se to uplne nekde jinde kdo vi kde ?? no přece na kvalitě a o tu nám jde ne
ps:píšu to jako inspiraci ostatním a tobě držim palce at mas dobrou urodu

Old Post 10-01-2011 v 15:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Zdar prde !
Máš recht v tom že už pojedu asi jedině SoG bó to má výhodu v tom že člověk nemusí (skoro) svítit na růst, navíc si ty klony můžu nasvítit pod zářivkama a pak je rovnou prdnout na 12/12.
Ta 250átka beztak prosvítí max 50cenťáků tak doufám že se mi to moc nevytáhne, přinejhorším osekám spodky.

Old Post 10-01-2011 v 18:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

me by se to teda vubec nechtelo, ale pravidelne prehazovani kvetinacu zajisti to same jak otoceni CT........ no lepsi pac stejne budes mit s tubou v rozich sero

Old Post 10-01-2011 v 20:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Kus hoven
me by se to teda vubec nechtelo, ale pravidelne prehazovani kvetinacu zajisti to same jak otoceni CT........ no lepsi pac stejne budes mit s tubou v rozich sero

To mám taky v plánu

Old Post 10-01-2011 v 22:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

čus pane, máš to na zeik. Chystám to taky...nějaký up nebude?

Old Post 13-01-2011 v 17:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od Pašťour
čus pane, máš to na zeik. Chystám to taky...nějaký up nebude?

Čus!
Dycky po tejdnu, takže v Neděli

Old Post 14-01-2011 v 07:26 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12





Zdravim!
Tak tejden utek tak zas nějaký ty fotky, první foto jsou selektivní klony Afgána, druhý foto třikrát Critical Jack feminized, zbylá dvě fota celkový pohled.
Tak suma sumárum, 14 dní na 12/12 pod MH, tento týden mám v plánu hodit HPS, teplota přes den okolo 25 v noci tak 17, 18 stupňů, vlhkost okolo 40 procent přes den, v noci tak 60,70.
Dnes jsem trochu přihnojil B'cuzz Soil A/B 1ml/1l. Plus Soil Booster 0,5ml/1l.

Naposledy upravil 16-01-2011 v 12:22 PM

Old Post 16-01-2011 v 11:47 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Pašťour
ummm, čumim. fakt úlet. mám dotaz..... kolik se bude dát kytek na rozměr zhruba 60cmX60cm a jak máš velké květníky?(objem) předem díky

Čau!
No nevim, chce si to proběhat nějaký ty zahradnictví a pokoukat co kde a řádně si to promyslet než koupíš květníky.
Jinak tyhle maj tak okolo dvou litrů, na těhlech 21 květníků jsem spotřeboval skoro celej padesátilitrovej pytel hlíny.

Old Post 16-01-2011 v 14:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

21 den květu Příspěvek č. 14






Zdar!
První foto celek, druhý foto Critical jack, třetí foto Big Bud, čtvrté foto jeden ze čtyř Afghánů a poslední foto zase Big Bud.
Jinak vše při starým, jen byl trochu problém s nastartováním HPS výbojky a měl jsem přes noc 90 procent vlhkost tak mi jede teď odtah nonstop a vlhkost je teď tak okolo 40 procent.

Naposledy upravil 23-01-2011 v 15:52 PM

Old Post 23-01-2011 v 15:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

radost pohledět.takže velké smeknutí

Old Post 24-01-2011 v 18:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

28 den kvěu Příspěvek č. 16






Zdravím opět po tejdnu.
První dvě fota celek.
Třetí foto Afgháni, zdá se mi že jsem je trochu připálil, nebo takhle asi maj vypadat, nevim.
Čtvrté foto Nebula a pátý foto Critical Jack od dinafem, dost mě to sklamalo, už teď je vidět že na nich toho moc nebude.

Naposledy upravil 30-01-2011 v 13:40 PM

Old Post 30-01-2011 v 13:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:45 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-07-2010 - skřínka 250w - 94 odpovědí
07-07-2009 - 1.Skříň 140W - 22 odpovědí
20-06-2006 - sklepních 250W - 28 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8892000 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív