Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Poprve
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Pohodička Poprve 2x250W,4x White Russian Příspěvek č. 1






Cabas lidicky, tak jsem zacal.

skrin:
-DVD(drevovlaknita deska) 150s,180v,55h

slunicka:
-2x 250w Sodik + 70w Sodik na dosviceni spodnich vetvi(casem bych chtel pridat 400w a vyhodit tu 70w )

Stinitka:
-male stinitko 40x50cm

Ventilace:
-privod 3x PC vetracek 120mm,
-odvod noname-120mm,230V, 3000ot./min, 190m3/m,
-ofuk: 4x120mm + 2x80 PC vetracek(mm),
regulace panelem do PC 6x(na ofuk a privod)


Miminka:
-4x White Rissian

nekdy kolem 15.12.2008 jsem zasadil seminka, hnojil jsem Kristalonem Start, rostlo to strasne pomalu, zkaza! na kvet jsem prepl nedavno(1.5.2009), tedka jedu Plod a Kvet + Jahoda, vim je to srot ale nebyli finance.Casem dokoupim. Z rustu mam jen par foto, tak pripojuju. Casem pridam dalsi info a foto. jinac se ptejte...

Naposledy upravil 29-06-2009 v 06:55 AM

Old Post 18-05-2009 v 19:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2






Tady uz jsou z kvetu, z 15.dne. To bylo 16.5.2009. Myslel jsem ze me ten rust znici! Postupne si vychytamam mouchy. vim neni to moc dobry ale case snad bude, tak klido napiste nejaky pripominky nebo napady, budu rad!

Peace

Naposledy upravil 30-05-2009 v 11:29 AM

Old Post 18-05-2009 v 19:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3






Tady jeste par foto z 15. dne kvetu...

Naposledy upravil 23-05-2009 v 13:12 PM

Old Post 18-05-2009 v 19:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4






Cabas konecne mi prisly hnojiva a to Dutch Formula a BloomBastic. Taky jsem koupil termo-hydro metr. Jinac pripojuju par foto z 22.dne kvetu...

Old Post 23-05-2009 v 19:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5






jeste a tady jsou nejaky udaje:

Teplota:
-min:16,4C, max:26,4C

Vlhkost:
-noc: 86%, den:64%

Ph: 5,9

Zacina se to pekne tvorit, uz jsou vsechny vetve pekne opriskiricovany, a dost to voni
Peace

Naposledy upravil 24-05-2009 v 19:27 PM

Old Post 23-05-2009 v 19:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6


Tady foto s hnojkama

Naposledy upravil 01-06-2009 v 20:07 PM

Old Post 24-05-2009 v 19:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 7

Zdar, ty voe co to má bejt, jak tam vysí ta výbojka na fotce z příspěvku č.2 ???
Poukud jsem to pochopil, tak se jedná o jednu z těch výbojek na dosvícení (podle popisu se domnívám ta 150W) ta je tam celkem nešťastně zavěšená...mít jí tam na vert, když kollem ní "nic" není a svítí na jednu kytku je na h...o
Mohl bys prosím vyfotit světlo(a) se stínítkama a jejich rozmístění? Ani z jedné tvé fotky to není patrné (Fotky bys taky mohl dodávat kvalitní..)
Dále jsem nikde nezahlédl ofukový ventilátor, na míchání vzduchu.
Celkové (ne)využití prostoru, je poněkud nešikovné řešení.

No kámo, máš co vychytávat, ale komu se nelení, tomu se zelení

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 24-05-2009 v 20:43 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

Cabas, vim je to zatim na picu, ale vychytavam to sedim u nich hodinu i vic denne!a to co vidis je 70W,(150 zahynula) ale pridal jsem k ni stinitko, tak je to snad lepsi? odpoledne pridam foto, ktere si chel, kdyz jsem kupoval rezy vic jich nebylo a to jeste tri jsou nejaky divny, z te nej jsem jeste v rustu udelal 7 rezu vlastnich, ty jedu 18/6, a hnedka jak dojededou tamty, tak tam prdnu tich 7, to by melo byt na ten prostor akorat, snad? a foto kvalitnejsi? fotim to 5megovim fotakem na nej rozliseni, to server to upravil na tuhle kvalitu, kdyz jsem nechal original tak se mi vubec neloadly!?

Peace

Naposledy upravil 25-05-2009 v 13:39 PM

Old Post 25-05-2009 v 04:06 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9


Cabas, tak jsem tu...

tady to mas, je tam videt vse a je z dneska(24.den12/12)

Naposledy upravil 25-05-2009 v 18:41 PM

Old Post 25-05-2009 v 18:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10






A tady par palicek...

Naposledy upravil 01-06-2009 v 20:09 PM

Old Post 25-05-2009 v 18:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 11

ještě jedna technická,
skus jednou udělat nějaký fotky "za tmy" respektivě při zhaslé výbojce s bleskem (samozřejmě za předpokladu, že nefotíš mobilem..)?
Z těch současných, vůbec není vydět barva listů, která vždy jako první poukáže na nějaké nedostatky, nebo ukáže správný růst..

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 25-05-2009 v 21:42 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

Cus fota budou zitra, dneska ti alespon napisu, ze listy vypadsaji hezky naducane ale konecky mi uschly a usichaji, az to uvydis, budu rad kdyby si mi zkusil poradit, vlastne si jedinej s kym si tu pokecam! nevim proc? sice jsem zacatecnik ale to jsme byly snad vsichni ne. tak se mej, zitra ti to poslu, cus

Old Post 26-05-2009 v 19:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 13

Zdar dacane, tak k fotce celku z příspěvku 10 bych měl následující komentáře:

1. věc to levý "stínidlo"... to asi nemusím rozepisovat, viď ?!?

2. odpoj tu druhou výbojku s tím mizerným stínidlem a srovnej kytky pod jednu. Tím ušetříš do sklizně nějakou tu stovku, která při takovýmdle rozmístění nebude stejně znát ... (na menším prostoru s poloviční vatáží, než svítíš, se dá sklidit typuju tak 2x-5x víc, než ty sklidíš pod tímto=špatné využití prostoru)

3. Za ušetřené peníze za elektriku(viz rada č.2) si kup klipsnový větrák na ofuk. Je to investice cca 350 kč (dle výrobce). Podobným větrákem, jaký máš na ofuk jsem NEDOSTATEČNĚ ofukoval matkárnu 50x56x120cm,kde jsem svítil CFL, takže zdrojem bez tepla... Asi nemusím podotýkat, že když to ten větrák nedával v tak malých prostorech, tak u tebe je to jak když flusneš do rybníka...

Re spálené konečky listů:
Pokud jsou celé listy hezky zelené, pouze konečky jsou trochu suché a spálené, tak jde s největší pravděpodobností o přehnojení, takže skus buďto prolít jen vodou, nebo na pár zálivek sniž dávkování hnojiva měl bys vidět změnu k lepšímu...

Jak seš na tom s teplotama a vlhkostí a čím měříš?
Vím že jsem ti moc optimismu asi moc nepřidal, ale nezoufej, pár voňavejch gramíků sklidíš a příště, to už snad bude lepší
Pic

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 26-05-2009 v 22:13 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

cau, dik moc za rady, vazim si jich! Teplotu s vlhkosti, merim termo-hydro metrem z growshopu, Ph jednou za cas, pujcuju si Ph metr(digi).

Teplota pres den je u vrcholku +-24,3 u zeme kolem 21.

Vlhkost je pres den kolem 60% a vnoci kolem 80%.

Ph(minuly tyden) 5,9

Dneska mi prisly jeste nejaky vetracky tak pridam jeste dva na ofuk a taky pridam na to stinitko jako odtah o vybojky. Jinac jsem dal slunicka vic k sobe a kytky taky, peniza za elektrinu neresim, tak nechci vypinat tu jednu s tim spatnym stinitkem, tak se pokusim to nejak vychytat, a pristi tyden koupim poradny stinidlo, snad tu bude lepsi? Odpoledne pridam nejaky ty fotky ze "tmy"

Peace

Naposledy upravil 27-05-2009 v 07:54 AM

Old Post 27-05-2009 v 07:44 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jozef
Stálý Člen

Karma uživatele jozef - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 15

ty jsi vazne zasadil uz v loni 15.12.2008?????tak to ti rostlo 5a pul mesice jestli dobre citam.nez jsi neco zacal jsi si to tady mel poradne prostudovat a urcite bys na to sel jinak.bez tech omylu.je tady toho spousta.drzim ti palce a bojuj

Old Post 27-05-2009 v 08:05 AM
jozef je offline   Profil uživatele jozef   Find more posts by jozef   Foto galerie člena jozef   Click here to Send jozef a Private Message   Add jozef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

Cus, ja vim ctu porad. a vazne jsem zasadil loni! Zkaza vid? Kdyby si mi chtel jsete nejak poradit budu rad! cus

Old Post 27-05-2009 v 08:31 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:45 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-01-2007 - 150W poprve - 17 odpovědí
26-10-2006 - 250w poprve - 13 odpovědí
23-05-2006 - Poprve s 600W - 18 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5028010 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív