Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První indoor 250W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Blueberry.rz
Stálý Člen

Karma uživatele Blueberry.rz - 47% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 24  

Obecné První indoor 250W Příspěvek č. 1




Zdar groweři nakonec jsem se rozhodl zveřejnit zde můj indoor i když ze začátku to tady vůbec nemělo být

Skřín: 150*60*60 V*S*H
Odraz světla:čerobílá folie z GS
Slunce:250W GIB LIGHTING
Vítr:Venťák s klipsnou
Odtah: 2* Vent 125S 180m3/h
Přítah: Vent 125S 180m3/h
Vlhkost: SPS 808
Kytky: nevím co to je za genetiku ale dostal sem to od kámoše že to je nějakej indoor model z vídně a zatím si nemůžu stěžovat díkas Ondro

původně byli 4 ale protože sem lama a už jako řezy sem je jednou nechal uschnout tak mi jedna chcípla. teďka jedu se 3 scroog ale aspoň se mi vejde zvlhčovačka přímo do skříně.

Rostly asi 44dní a tedka jsou na 17dní na květu
Teplota přes den nestoupá nad 29stupňu, přes noc kolem 25 a vlhkost držím kolem 50.

Fotky z 16dne květu:
1.Fotka zy tmy
2.Foto z vrchu
3.Fotka se světlem

Naposledy upravil Blueberry.rz 22-12-2006 v 15:36 PM

Old Post 20-12-2006 v 21:33 PM
Blueberry.rz je offline   Profil uživatele Blueberry.rz   Find more posts by Blueberry.rz   Foto galerie člena Blueberry.rz   Click here to Send Blueberry.rz a Private Message   Add Blueberry.rz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blueberry.rz
Stálý Člen

Karma uživatele Blueberry.rz - 47% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 2

citace:
Původní příspěvek od Jedubabka
chtěla jsem Ti připojit fotky, ale nezobrazujou se proto, že tam žádný nejsou
omlouvám se už tam sou

A chci se zeptat mam všechny větve které nedošáhnou až k pletivu ostříhat???
Dik všem za nápady a připomínky

Naposledy upravil Blueberry.rz 22-12-2006 v 10:41 AM

Old Post 22-12-2006 v 10:35 AM
Blueberry.rz je offline   Profil uživatele Blueberry.rz   Find more posts by Blueberry.rz   Foto galerie člena Blueberry.rz   Click here to Send Blueberry.rz a Private Message   Add Blueberry.rz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hena
Stálý Člen

Karma uživatele hena - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 3

copak dostavaj holky za papani??

Old Post 22-12-2006 v 10:45 AM
hena je offline   Profil uživatele hena   Find more posts by hena   Foto galerie člena hena   Click here to Send hena a Private Message   Add hena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blueberry.rz
Stálý Člen

Karma uživatele Blueberry.rz - 47% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od hena
copak dostavaj holky za papani??

jé na to jsem zapoměl dostavaji AH + enzymy, growth/bloom excellarator a phytamin. Na konec mam připravené FS
Momentalně jim dávám 3xvíc AH než je doporučeno na obalu

Old Post 22-12-2006 v 10:50 AM
Blueberry.rz je offline   Profil uživatele Blueberry.rz   Find more posts by Blueberry.rz   Foto galerie člena Blueberry.rz   Click here to Send Blueberry.rz a Private Message   Add Blueberry.rz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blueberry.rz
Stálý Člen

Karma uživatele Blueberry.rz - 47% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 24  

Obecné 18den květu Příspěvek č. 5




taže všechno jde zatím podle plánu, přihazuju nějaký new fotoz jak to vypadá po celkem drastickém prostříhání hlavne dole pod pletivem

Old Post 22-12-2006 v 12:22 PM
Blueberry.rz je offline   Profil uživatele Blueberry.rz   Find more posts by Blueberry.rz   Foto galerie člena Blueberry.rz   Click here to Send Blueberry.rz a Private Message   Add Blueberry.rz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blueberry.rz
Stálý Člen

Karma uživatele Blueberry.rz - 47% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 6




...

Old Post 22-12-2006 v 12:23 PM
Blueberry.rz je offline   Profil uživatele Blueberry.rz   Find more posts by Blueberry.rz   Foto galerie člena Blueberry.rz   Click here to Send Blueberry.rz a Private Message   Add Blueberry.rz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrNi
Stálý Člen

Karma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 7

..hele jak vysoko mas tu 250ku??

Old Post 23-12-2006 v 18:59 PM
DrNi je offline   Profil uživatele DrNi   Find more posts by DrNi   Foto galerie člena DrNi   Click here to Send DrNi a Private Message   Add DrNi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele DrNi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blueberry.rz
Stálý Člen

Karma uživatele Blueberry.rz - 47% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od DrNi
..hele jak vysoko mas tu 250ku??

30cm nad vrcholky rostlin

Old Post 26-12-2006 v 00:44 AM
Blueberry.rz je offline   Profil uživatele Blueberry.rz   Find more posts by Blueberry.rz   Foto galerie člena Blueberry.rz   Click here to Send Blueberry.rz a Private Message   Add Blueberry.rz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-01-2021 - První pokus indoor- 315W CMH - 27 odpovědí
06-06-2020 - Můj PrvnÍ Indoor - 129 odpovědí
02-12-2019 - MŮj PrvnÍ Indoor - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6608450 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív