Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » Jerryho mrazak 150W do hlíny od začátku do konce
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2

Chtěli by jste sledovat on-line přenost přes web z indooru ?
This poll is closed.
Jasně, bylo by to zajímavý 38 62.30%
Nemám zájem, kdo by na to koukal 4 6.56%
Možná, záleželo by na provedení 18 29.51%
To už tady někdy, někde bylo 1 1.64%
Total: 61 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
greenjerry
Stálý Člen

Karma uživatele greenjerry - 95% PěstitelskáKarma uživatele greenjerry - 95% PěstitelskáKarma uživatele greenjerry - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 17


Mě už taky 250W přišlo hodně ale chtěl jsem něco menšího a na tu plochu to bude akorát. Kytí se drží i bez petlahví jen ten GWS je nějak zakrslej, vlhkost je teď po přemístění polohy mrazáku v místnosti kolem 55-58% což už je mnohem lepší a teplota se drží v rozmezí 25-27 přes svícení ... skoro ideální hodnoty. Pošlu ještě dnes aktuální foto. Ten super měřák měří vnitřní a venkovní aktuální, maximální i minimalní teplotu i s vlhkostí, nějaký teplotní index (moc nepoužívám) a čidlo je drátové. Foto připojuji. Narazil jsem na něj v Hornbachu a tuším že přesně za 355 Kč. Doporučuji

Jerryho mrazák 150W do hlíny od začátku do konce
2nd INDOOR Hlina 2xSAGE 2xJH / SHC 250W
1st INDOOR / 7xG13 / SoG / hlína / SHC 250W

Old Post 28-11-2008 v 08:50 AM
greenjerry je offline   Profil uživatele greenjerry   Find more posts by greenjerry   Foto galerie člena greenjerry   Click here to Send greenjerry a Private Message   Add greenjerry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greenjerry
Stálý Člen

Karma uživatele greenjerry - 95% PěstitelskáKarma uživatele greenjerry - 95% PěstitelskáKarma uživatele greenjerry - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 192  

15. den růstu Příspěvek č. 18


Zdraviím, malý screen jak si kytí vedou v 15. dnu od zasazení, perioda růstu. GWS stále zaostává (bramborová medaile 4. místo), JackFlash (3. místo) a zadní Mountain Jam se podělí o zlato

Jerryho mrazák 150W do hlíny od začátku do konce
2nd INDOOR Hlina 2xSAGE 2xJH / SHC 250W
1st INDOOR / 7xG13 / SoG / hlína / SHC 250W

Old Post 29-11-2008 v 10:50 AM
greenjerry je offline   Profil uživatele greenjerry   Find more posts by greenjerry   Foto galerie člena greenjerry   Click here to Send greenjerry a Private Message   Add greenjerry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greenjerry
Stálý Člen

Karma uživatele greenjerry - 95% PěstitelskáKarma uživatele greenjerry - 95% PěstitelskáKarma uživatele greenjerry - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 19


Ještě na víkend chystám malou optimalizaci pěstírny, koupeny 2,5 m2 odrazové folie, trojuhelnicky (jen tedy nevím jak to tam přilepit ... pokud máte radu sem s ní) 2x roller na světlo, nové stínítko s odtahem rozměry 40x40cm a Aluflex trubka 102mm (tu možná ještě nevyužiju) ... takže mě čeká spousta práce.

Jerryho mrazák 150W do hlíny od začátku do konce
2nd INDOOR Hlina 2xSAGE 2xJH / SHC 250W
1st INDOOR / 7xG13 / SoG / hlína / SHC 250W

Old Post 29-11-2008 v 10:59 AM
greenjerry je offline   Profil uživatele greenjerry   Find more posts by greenjerry   Foto galerie člena greenjerry   Click here to Send greenjerry a Private Message   Add greenjerry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xy_SVK
Stálý Člen

Karma uživatele xy_SVK - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 56 

Příspěvek č. 20

Cau tu foliu nalep pomocou obojstrannej pasky, ja som to tak daval a pohodova robota.

Old Post 29-11-2008 v 17:48 PM
xy_SVK je offline   Profil uživatele xy_SVK   Find more posts by xy_SVK   Foto galerie člena xy_SVK   Click here to Send xy_SVK a Private Message   Add xy_SVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 21

Ahoj, co je to přesně za typ stínítka? Mohl by jsi potom napsat jak jsi s ním spokojený? Jak se hnula teplota? Co rozptyl? Díky.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 29-11-2008 v 20:02 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greenjerry
Stálý Člen

Karma uživatele greenjerry - 95% PěstitelskáKarma uživatele greenjerry - 95% PěstitelskáKarma uživatele greenjerry - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 192  

16. růstu ... upgrade Příspěvek č. 22


Tak jak jsem slíbil uděl jsem updgrade mrazáku, vylepení folií mi trochu zkomplikovaly lišty po stranách ale popral jsem se s tím, přemístil jsem odtah a napojil na odtah ze stínítka.

Problém je jen že mi skříň začína být nízká, pár čísel bych tam po menších úpravách asi nahonil, ale doufám že to bude stačit. přemýšlím jestli kytky už nepřepnout na květ, košaté jsou dost a 2x štíplé a pomalu asi začnu připravovat mříž pro scrog.

Jerryho mrazák 150W do hlíny od začátku do konce
2nd INDOOR Hlina 2xSAGE 2xJH / SHC 250W
1st INDOOR / 7xG13 / SoG / hlína / SHC 250W

Old Post 30-11-2008 v 22:18 PM
greenjerry je offline   Profil uživatele greenjerry   Find more posts by greenjerry   Foto galerie člena greenjerry   Click here to Send greenjerry a Private Message   Add greenjerry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skáčkař
Stálý Člen

Karma uživatele Skáčkař - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 23

Jak se tak na to koukam tak je snad i pozdě ... No nevim, možná blbě vidim, ale to stínidlo posuneš max o pár čísel, možná máš kytky eště na nějaký poličce, ale já bych rozhodně přepnul.

Old Post 01-12-2008 v 10:17 AM
Skáčkař je offline   Profil uživatele Skáčkař   Find more posts by Skáčkař   Foto galerie člena Skáčkař   Click here to Send Skáčkař a Private Message   Add Skáčkař to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Skáčkař! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greenjerry
Stálý Člen

Karma uživatele greenjerry - 95% PěstitelskáKarma uživatele greenjerry - 95% PěstitelskáKarma uživatele greenjerry - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 24

No tak snad nebude nejhůř, rozhodně tedy přepnu, hodně místa tam zabírají ty rollery s háčkama + odtah ze stínítka, přinejhorším budu improvizovat a odtah zruším a přivážu stínítko víc nakrátko. a snad něco pomůže i dobrým rozmístěním po scrogu. Necháme se překvapit

jinak k novému stínidlu ... je to stínidlo Prolux z growshopu a má ideální tvar pro ten můj prostor, snad kytičky budou stejného názoru, ale to se uvidí časem.

Jerryho mrazák 150W do hlíny od začátku do konce
2nd INDOOR Hlina 2xSAGE 2xJH / SHC 250W
1st INDOOR / 7xG13 / SoG / hlína / SHC 250W

Old Post 01-12-2008 v 11:05 AM
greenjerry je offline   Profil uživatele greenjerry   Find more posts by greenjerry   Foto galerie člena greenjerry   Click here to Send greenjerry a Private Message   Add greenjerry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greenjerry
Stálý Člen

Karma uživatele greenjerry - 95% PěstitelskáKarma uživatele greenjerry - 95% PěstitelskáKarma uživatele greenjerry - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 192  

4. den květ Příspěvek č. 25


Takže přináším pár novinek z Jerryho mrazáku.

Kytky, jak už je z příspěvku vidět jsou ve 4.dnu květu 12/12. Nasadil jsem mřížku z králičího pletiva a snažím se je trochu zkrotit, možná bych měl radikálněji ostříhat už spodky (co myslíte?)

Doplnil jsem lepové desky abych předešel nějakym sviňuchám.

Také jsem koupil CO2 tablety, zatím jsem ještě s nima nezalil jen jsem zkusil malý postřik na listy s phytaminem. Jsem zvědav zda se to nějak projeví.

Teplota se drží pod 30 oC a vlhokst je 55-60 %.

Jerryho mrazák 150W do hlíny od začátku do konce
2nd INDOOR Hlina 2xSAGE 2xJH / SHC 250W
1st INDOOR / 7xG13 / SoG / hlína / SHC 250W

Old Post 07-12-2008 v 11:32 AM
greenjerry je offline   Profil uživatele greenjerry   Find more posts by greenjerry   Foto galerie člena greenjerry   Click here to Send greenjerry a Private Message   Add greenjerry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morgan
sex & drugs and ska

Karma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 26

Zdravím

K tomu prostoru kterého se ti nedostává bych ti poradil udělat odtah ve stropě (ted ho máš na zadní stěně jestli dobře vidím) a pokud rostliny budou přerůstat tak zruš potrubí a to stínidlo napoj rovnou na ten otvor(odtah) ve stropě.

Jinak doporučuju genetiku která se moc nevytahuje ani po přepnutí (nejlépe čistá indika) třeba Shiva,Mazar.Samozřejmě záleží i na prostoru jaký dostanou kořeny.

show must go on

Naposledy upravil Morgan 07-12-2008 v 12:33 PM

Old Post 07-12-2008 v 12:25 PM
Morgan je offline   Profil uživatele Morgan   Find more posts by Morgan   Foto galerie člena Morgan   Click here to Send Morgan a Private Message   Add Morgan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Morgan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greenjerry
Stálý Člen

Karma uživatele greenjerry - 95% PěstitelskáKarma uživatele greenjerry - 95% PěstitelskáKarma uživatele greenjerry - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 27

odtah ve strope me uz taky napadl, potrubi jsem jiz zrusil a nahoru na stinidlo jsem dal 2ks seriove 12Volt PC vetraky, teplota je tak nizsi nez jen s odtahem na rouru. jinak genetika neni uplne idealni jak uz jsem psal na zacatku, jsou tam 3 ruzne druhy a je to vesmes sativa/indica coz byla chyba, ale uz se stalo, snad je zkrotim.

Místa nejvíc zabyra to uchycení rollerama, mozna zpet vratim retizky.

Jerryho mrazák 150W do hlíny od začátku do konce
2nd INDOOR Hlina 2xSAGE 2xJH / SHC 250W
1st INDOOR / 7xG13 / SoG / hlína / SHC 250W

Old Post 08-12-2008 v 20:01 PM
greenjerry je offline   Profil uživatele greenjerry   Find more posts by greenjerry   Foto galerie člena greenjerry   Click here to Send greenjerry a Private Message   Add greenjerry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zimmfi
Nový Člen

Karma uživatele zimmfi - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 28

nějaky fota jak to vypada v tom květu??

Old Post 16-12-2008 v 18:10 PM
zimmfi je offline   Profil uživatele zimmfi   Find more posts by zimmfi   Foto galerie člena zimmfi   Click here to Send zimmfi a Private Message   Add zimmfi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greenjerry
Stálý Člen

Karma uživatele greenjerry - 95% PěstitelskáKarma uživatele greenjerry - 95% PěstitelskáKarma uživatele greenjerry - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 29

Omlouvám se všem, grow byl ukončen z osobních důvodů takže ... "do konce" z titulku už nenaplním, bohužel někdy se to tak sejde.

mějte se fajn a ostatním přeji mnoho úspěchů do nového roku a šťastné svátky vánoční, já už je letos mít bohužel nebudu.

Jerryho mrazák 150W do hlíny od začátku do konce
2nd INDOOR Hlina 2xSAGE 2xJH / SHC 250W
1st INDOOR / 7xG13 / SoG / hlína / SHC 250W

Old Post 17-12-2008 v 07:51 AM
greenjerry je offline   Profil uživatele greenjerry   Find more posts by greenjerry   Foto galerie člena greenjerry   Click here to Send greenjerry a Private Message   Add greenjerry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 30

ooo tak to je skoda , zacinalo to vypadat pekne

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 17-12-2008 v 14:35 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5650910 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív