Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » První indoor - Satori,100W OSRAM
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
S.O.L.
Stálý Člen

Karma uživatele S.O.L. - 89% PěstitelskáKarma uživatele S.O.L. - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 80  

9. den 12/12 Příspěvek č. 33


Tak sem se konečně dokopal a upravil sem ventilaci ve skříni.Ofuk sem přidělal tak,aby foukal na kytky a zároveň hnal teplej vzduch od výbojky k odtahu. Ten byl celou dobu jen pasivní a ve skříni byla někdy teplota přes 35 stupňů. Takže odtah teď fičí o 106,akorát je docela hlučnej,ale až tam napasuju pacháč tak to bude určitě lepší.Jinak ten větrák na ofuk tam příde příští tejden ještě jeden a mělo by bejt po problému s teplotou.

Naposledy upravil S.O.L. 08-07-2008 v 21:26 PM

Old Post 08-07-2008 v 21:17 PM
S.O.L. je offline   Profil uživatele S.O.L.   Find more posts by S.O.L.   Foto galerie člena S.O.L.   Click here to Send S.O.L. a Private Message   Add S.O.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S.O.L.
Stálý Člen

Karma uživatele S.O.L. - 89% PěstitelskáKarma uživatele S.O.L. - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 34



Kytkám se jinak i přes občas vysoké teploty(když bylo venku horko a pokoj nebyl větranej) daří a rostou po přepnutí jak o život. Neodhadnu o kolik přes noc,ale každej den je na nich znát.....no snad to nepřeroste.

Old Post 08-07-2008 v 21:18 PM
S.O.L. je offline   Profil uživatele S.O.L.   Find more posts by S.O.L.   Foto galerie člena S.O.L.   Click here to Send S.O.L. a Private Message   Add S.O.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S.O.L.
Stálý Člen

Karma uživatele S.O.L. - 89% PěstitelskáKarma uživatele S.O.L. - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 80  

10. den 12/12 Příspěvek č. 35



Kyti už konečně začíná nasazovat paldy........
Jinak upgrade ventilace se osvědčil na jedničku a ve skříni mám tak jen o nějakej ten stupínek víc než v pokoji

Naposledy upravil S.O.L. 09-07-2008 v 21:26 PM

Old Post 09-07-2008 v 20:21 PM
S.O.L. je offline   Profil uživatele S.O.L.   Find more posts by S.O.L.   Foto galerie člena S.O.L.   Click here to Send S.O.L. a Private Message   Add S.O.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S.O.L.
Stálý Člen

Karma uživatele S.O.L. - 89% PěstitelskáKarma uživatele S.O.L. - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 80  

Dotaz Pachový filtr Příspěvek č. 36


Bude to fungovat ???

Hodlám si spíchnout pachový filtr,ale než tak udělám,tak bych se s vámi o něj chtěl podělit. Částečně sem ho obšlehnul z fora receptráře a trochu přizpůsobil mojemu odtahu,protože si myslim že moje verze je lépe profouknutelná,mám totiž odtah jen 110m3/hod.Dělám něco takovýho prvně,takže bych vás poprosil o nějakej ten postřech,ať už to bude souhlas či jinej nápad.......předem díky.

Naposledy upravil S.O.L. 09-07-2008 v 21:09 PM

Old Post 09-07-2008 v 20:56 PM
S.O.L. je offline   Profil uživatele S.O.L.   Find more posts by S.O.L.   Foto galerie člena S.O.L.   Click here to Send S.O.L. a Private Message   Add S.O.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 37

Mno proč by to nefungovalo. Ale musíš to nějak trefit aby to profouklo a nesmrdělo tak že nevím jestli takhle málo aktivního uhlí bude stačit ale možná jo. Musíš to zkusit ale zase dělat tam díry a pak to bude smrdět mno nevím jak chceš ty.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 09-07-2008 v 21:40 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
humus flusus
Stálý Člen

Karma uživatele humus flusus - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 38

Hej,ale daji se koupit pachove filtry nebo latky za 200kc

At rostou...

Old Post 09-07-2008 v 21:47 PM
humus flusus je offline   Profil uživatele humus flusus   Find more posts by humus flusus   Foto galerie člena humus flusus   Click here to Send humus flusus a Private Message   Add humus flusus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S.O.L.
Stálý Člen

Karma uživatele S.O.L. - 89% PěstitelskáKarma uživatele S.O.L. - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 39

Mr.MEN :
to nějak odhadnu,aby to fičelo,je tam výhoda,že je to uhlí dobře přístupný,takže budu prostě sypat dokud to bude dobře profukovat........spíš aby to k něčemu bylo a nesmrdělo to. Tu poslední větu se moc nepochopil....nevim jaký díry máš na mysli. Jinak díky za K+

humus flusus :
vim o nich,ale do mojeho plánu moc nezapadaj,navíc jim moc nevěřim

Old Post 10-07-2008 v 17:59 PM
S.O.L. je offline   Profil uživatele S.O.L.   Find more posts by S.O.L.   Foto galerie člena S.O.L.   Click here to Send S.O.L. a Private Message   Add S.O.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S.O.L.
Stálý Člen

Karma uživatele S.O.L. - 89% PěstitelskáKarma uživatele S.O.L. - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 80  

11. den 12/12 Příspěvek č. 40



Kyti rostou jako splašený a paldy už sou po nich pěkně rozesetý,ale rychlej růst už mi takovou radost nedělá. Vypadá to,že budu muset vykoumat jak a hlavně kam je naohybat,protože stríhat nehodlám,to je radši ohnu až ke kořenům :-)

V jakých týdnech květu je růst nejrychlejší a kdy naopak končí ?? jasný že záleží na odrůdě,ale zhruba alespoň ???

Naposledy upravil S.O.L. 13-07-2008 v 14:41 PM

Old Post 10-07-2008 v 18:24 PM
S.O.L. je offline   Profil uživatele S.O.L.   Find more posts by S.O.L.   Foto galerie člena S.O.L.   Click here to Send S.O.L. a Private Message   Add S.O.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S.O.L.
Stálý Člen

Karma uživatele S.O.L. - 89% PěstitelskáKarma uživatele S.O.L. - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 80  

14. den 12/12 Příspěvek č. 41




Kyti 14 dní od přepnutí vyrostly tak o 2/3 a nevypadaj,že by se jim chtělo přestat.V pátek sem pokoupil Biobizz - BioBloom,takže hned dostaly 15ml na 2L.Hodlám takto hnojit s každou zálivkou.Jinak ta otázka v předešlým příspěvku furt platí :-)

Old Post 13-07-2008 v 14:38 PM
S.O.L. je offline   Profil uživatele S.O.L.   Find more posts by S.O.L.   Foto galerie člena S.O.L.   Click here to Send S.O.L. a Private Message   Add S.O.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S.O.L.
Stálý Člen

Karma uživatele S.O.L. - 89% PěstitelskáKarma uživatele S.O.L. - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 80  

18. den 12/12 Příspěvek č. 42






Zdravim,takže tu mám nějaký nový drby :-) Takže nejdřív k pacháči.Ten sem stavěl tak jak mám nakresleno u příspěvku č.38,ale ať sem míchal množství filtrační vaty a uhlí jak sem chtěl,tak to nebylo nějak ono. Sice to prufukovalo,ale ne tolik jak by se mi líbilo. Ventilátor za 2 čenta z Baumaxu se zdál jako dobrá koupě,ale opak je pravdou. Jako odtah fuguje krásně ale jakmile tam přidám jen kousek filtrační vaty,tak výkon rapidně klesne,prostě nic neutáhne,takže se mi opět začalo dělat ve skříni ukrutný horko.Takže asi použiju jen plátno do digestoře,aby to zachytilo alespoň tu nejsilnější vůni a snad to nějak doklepu do konce a pak budu muset trochu upravit skříň(jo přidal sem ofuk). Jinak kyti vypadaj dobře,malinko to sice přerostlo,ale růst už se stopnul a teď už vše jde jen do květu. Hnojku sem po radě ubral na 10ml na 2L s kažkou zálivkou.Jinak mám otázku s větráním,aby mi to nechytlo plíseň.Všechny ventilátory (2x ofuk,1xpřítah,1x odtah) mi jedou jen když svítim a v noci nic...neni to problem ? přece jen jak je teď skříň kytkama napresovaná,tak tam v noci bude asi "zadejcháno".

Naposledy upravil S.O.L. 17-07-2008 v 20:09 PM

Old Post 17-07-2008 v 20:04 PM
S.O.L. je offline   Profil uživatele S.O.L.   Find more posts by S.O.L.   Foto galerie člena S.O.L.   Click here to Send S.O.L. a Private Message   Add S.O.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S.O.L.
Stálý Člen

Karma uživatele S.O.L. - 89% PěstitelskáKarma uživatele S.O.L. - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 80  

řízky Příspěvek č. 43



Jinak řezy který sem nadělal už sou komplet prokořeněný,takže sem je lupnul do skleníku,místo dvou kytek který sem tam měl.Obě dvě se ukázali jako samci,takže sem je vyškub.Tady přikládám jen tak pro zajímavost fotečku jednoho z nich....už z něj mám připravený máslíčko v lednici a po výkendu zkusim něco upéct. Jinak doufám že na ty řezy venku není už moc pozdě a ještě z toho něco kloudnýho vyroste.Mám je pro všechny případy jen v květináči,že by šli popř. na květ do skříně,ale spíš je chci hodit do záhonu.Zajímá mě jak by to chutnalo oproti indooru.

Old Post 17-07-2008 v 20:27 PM
S.O.L. je offline   Profil uživatele S.O.L.   Find more posts by S.O.L.   Foto galerie člena S.O.L.   Click here to Send S.O.L. a Private Message   Add S.O.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S.O.L.
Stálý Člen

Karma uživatele S.O.L. - 89% PěstitelskáKarma uživatele S.O.L. - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 80  

32. den 12/12 Příspěvek č. 44


INTERPOL GROW :

Čus pěstitelé,užívám si teď dovolený takže trávim doma minimum času a tak tu mám upgrade po delší době. Kytičkám se daří skvěle,hnojim stále bio-bloom 10ml na 2L vody ob den a takto hodlám pokračovat až dokonce,nic jinýho přídávat nebudu...dávam přednost bio produktu.Zatim sem holky ani nějak nestříhal,pouze o větší listy,ktetý lezly do ofuku nebo se pálili o lampu.Spodní listy rovnouměrně žloutnou a upadaj sami. A tady pár foteček..........

Old Post 31-07-2008 v 17:58 PM
S.O.L. je offline   Profil uživatele S.O.L.   Find more posts by S.O.L.   Foto galerie člena S.O.L.   Click here to Send S.O.L. a Private Message   Add S.O.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S.O.L.
Stálý Člen

Karma uživatele S.O.L. - 89% PěstitelskáKarma uživatele S.O.L. - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 45


nevim proč,ale mohu odesílat fotky jen po jednej.....opruz

Naposledy upravil S.O.L. 31-07-2008 v 18:14 PM

Old Post 31-07-2008 v 18:02 PM
S.O.L. je offline   Profil uživatele S.O.L.   Find more posts by S.O.L.   Foto galerie člena S.O.L.   Click here to Send S.O.L. a Private Message   Add S.O.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S.O.L.
Stálý Člen

Karma uživatele S.O.L. - 89% PěstitelskáKarma uživatele S.O.L. - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 46






.

Old Post 31-07-2008 v 18:07 PM
S.O.L. je offline   Profil uživatele S.O.L.   Find more posts by S.O.L.   Foto galerie člena S.O.L.   Click here to Send S.O.L. a Private Message   Add S.O.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S.O.L.
Stálý Člen

Karma uživatele S.O.L. - 89% PěstitelskáKarma uživatele S.O.L. - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 80  

36.den 12/12 Příspěvek č. 47


Čau pěstitelé,dneska sem se vrátil z víkendového trempování a zjistil,že jak sem minule vyndaval kytky ze skříně,tak sem je tam vrátil trochu neopatrně a jedna palda se zvršku trochu osmahla(mám to ve skříni jak tetris,jak to přerostlo),ale asi i kvuli tomu,že mi odešel jeden ventilátor ze dvou,který foukaj přes paldy na výbojku.Paldu sem teda sestříhal od suchých okrajů z vršku a smotnul si žiletku. Můžu říct že sem byl celkem překvapenej.Chuťově jemný pokouření a velice příjemnej,zduněněj stav s čistou hlavou a plnej energie něco dělat.Kdyby to takhle bylo i po sklizni a ještě možná trochu silnější,tak bych se vůbec nezlobil. Někde sem přečetl,že když se nechá kytka moc dozrát,tak je potom ten model víc stoned a já nějaký výkydový hulení,kdy vám hučí v hlavě nějak nemusim.Nic o týhle odrůdě nevim takže se budu řídit tím co sem se dočetl a to že ideální je sklízet když se začne pryskyřice zakalovat do hněda,snad to pod tou lupou co vlastním rozpoznám.Některé chloupky na paličkách už začínají hnědnout,takže snad tak do 50.dne bych je mohl seknout.Používám Bio hnojivo,takže je budu krmit co nejdýl a tak poslední 2 zálivky dám jen vodu,ať sou holky co nejldéle živený.Pak si taky nejsem jistej stříháním listů,někdo stříhá jinej ne.Mám v plánu je oholit až na poslední 2 světelný dny a pak je ještě nechám další 2 dny ve tmě.Zatim pic.......

Old Post 04-08-2008 v 01:17 AM
S.O.L. je offline   Profil uživatele S.O.L.   Find more posts by S.O.L.   Foto galerie člena S.O.L.   Click here to Send S.O.L. a Private Message   Add S.O.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 48

Ahojda uvidis jak to bude vypadat, ale s tim padesatym dnem bych se neunahloval, satori moc neznam, ale co jsem koukal tak doba kvetu 65-70. Z vlastni zkusenosti uz vim, ze kytka v 50 dnu vypada mnamozne na sklizeni, ale kdyz se sekne v 60tym tak se efekt zas tak nezmeni, ale sklidis vic a to ja pestuju i top44, ktera by mela bejt skliditelna velmi brźy. Bedlive sleduj pryskyric a neunahluj se jinak se pripravis o dost dobryho kourenii.

NLite125W Extreme SOG

Wick System

Old Post 04-08-2008 v 07:36 AM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:02 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-02-2013 - První indoor 125/200 W CFL - 152 odpovědí
07-06-2011 - první indoor 250 W HPS - 4 odpovědí
10-03-2009 - první indoor 150wsodík ..... - 22 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4384410 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív