Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » letosek?-->windor+mech.drip+pure-nature(?!)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Sušina :===) Příspěvek č. 33




Pak přivitejme Double Dutch :

Ackoliv jsem slysel na tuto odrudu (jedno z phen) kritiku, me se tento model libi. Rust byl stredne rychly, vune je ovocna a chut trochu nahorkla (moje demence). Nachylnost k plisni v porovnani s ostatnimi vetsi, ale zadnej sajgon.

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Naposledy upravil xpapousek 11-12-2008 v 15:20 PM

Old Post 23-11-2008 v 21:45 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Sušina :====) Příspěvek č. 34




Hle, zde K2:


Skoda, ze jsem nezasadil tento model drive. Velmi vhodne na out!! Sklidil jsem asi 20gecek, ale to zpusobila pozdni vysadba. Kour tezkej stejne jako vune (afganozni)





,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Naposledy upravil xpapousek 11-12-2008 v 15:22 PM

Old Post 23-11-2008 v 21:48 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Sušina :=====) Příspěvek č. 35



Nezbyva snad jen GWS?



Jedine co me na tomhle modelu zklamalo, ze mnozstvi priskyrice neni nijak extremni.
Vyrovnava to tvrdosti palic a vynosem obecne. Vune nevyrazna stejne jako chut.


Pozor na zvysenou lamavost vetvi u tohoto modelu!!!

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Naposledy upravil xpapousek 11-12-2008 v 15:24 PM

Old Post 23-11-2008 v 21:50 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 36

Jo a ještě abych nezapoměl:

To: Mr.Palice ....... Skunkor ....... Gwar "Novacik"

Mate u me ty ceny za moji Druhou nejodvaznejsi soutez, ktera kdy na Groweru byla: (vyber: UVbecko nebo "Smokereport" nebo vzduchovadlo)



Cili vybirejte, kdo driv prijde ten driv mele. Jeste pisnu PM.

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 25-11-2008 v 14:17 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Creator
Stálý Člen

Karma uživatele Creator - 93% PěstitelskáKarma uživatele Creator - 93% PěstitelskáKarma uživatele Creator - 93% PěstitelskáKarma uživatele Creator - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 37

cau, mozno blby dotaz ,ale tie sisky si pred susenim neako stlacil ? alebo su tak huste normal ?

Some people tell me that I need help...Some people can fuck off and go to hell.
[list]

Old Post 25-11-2008 v 14:54 PM
Creator je offline   Profil uživatele Creator   Find more posts by Creator   Foto galerie člena Creator   Click here to Send Creator a Private Message   Add Creator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 38

citace:
Původní příspěvek od Creator
cau, mozno blby dotaz ,ale tie sisky si pred susenim neako stlacil ? alebo su tak huste normal ?


Myslim, že se nejdená o blbej dotaz, bylo to první co mě při pohledu na sušinu napadlo. Je na nich viděť, že jsou z nějákýho, mně nepochopitelnýho, důvodu stlačený nebo uválený či jak to nazvat.

To slouží jen pro vzhledovej efekt nebo to má nějakej zvláštní účel?


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 25-11-2008 v 15:56 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 39

No tak ja nevim, vy to při vystřihávání lístečků lehce nepomačkáte? Jen tak zlehka mezi prstíkama žádná hrubá síla... Co?

Ja to susil v byte po jednotlivých paličkách, čili moc prostoru nebylo, a vystrihavat listecky ze suchyho je voser, cili lehkym pomackanim jsem se take trochu pojistil proti rychlemu přeschnutí... Stejně to moc nepomohlo a chuť rozhodně neni stoprocentní...Spíš bych řek, že je tak maximalně padesatiprocentní, popel z joshe je takový tmavý a k nasládlému odéru to má fakt daleko...

Da se s tim jestě něco dělat? Asi ne...

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 26-11-2008 v 12:40 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 40

Pořád lze provést curing-nemělo by vadit, že už je model suchej-teda aspoň co vim z praxe, v teorii se moc nevyznám. A další možností je přidat do pixly, v níž kouření uskladňuješ nějáký sušený ovoce-skvělou zkušenost mám s pomerančovou kůrou. Ale samozřejmě není nad pomalé sušení v ideálních podmínkách-to už teď nedoženeš...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 27-11-2008 v 00:59 AM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 41

já si taky paličky promáčknu a suší se dýl trochu

jinak dej je na pár dní do vlhčího prostředí a pak zas jakoby "sušit" trošku, pak zas víc vlhka... a to by ti myslim mohlo trochu pomoct.
já když mám přeschlou paličku tak jí šoupnu podle velikosti do těch sáčků průhlednejch uzvaíratelnejch. dejchnu jí tam, pak nechám, pak jí tam zas dejchnu když vidim že je suchá atd...

nejlíp sklenice a pod zem : )

Naposledy upravil 02-12-2008 v 12:32 PM

Old Post 02-12-2008 v 09:48 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 42

Curring ze suchého materiál rozhodně jde, sám ho používám a jsem s ním víc než spokojený. Zkus to aspoň s troškou a uvidíš.

Stačí to máčet 2 - 3 dny a měnit tak dvakrát za den a výsledek je skvělý. Hlavní ale je než to budeš sušit, aby jsi to zase neslisoval, jinak to bude nepoužitelné. Musíš to vyždímat jen tak zlehka, aby palice byly stále hezky provzdušněné a sušit to zabalený v novinách.

Máš to potom za chvilku suché, neshnilé, silnější (a to je opravdu znát, ale stavy jsou pak více tripózní bych řekl, jsou to takové ty stavy co člověk zažívá když začíná hulit a přehulí se) a má to jemnější, nezasolenou chuť.

Mě osobně teda přijde curring za mokra jako docela blbost, spíš se tím nutí kytky vypustit kořeny, než pořádně vymejt soli. Chápu, že LD je docela pojem, ale tohle je můj názor a hlavně zkušenost.

Já teďka teďka školím úplně všechno seno z balkóna, protože se to jinak ani hulit nedá.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 02-12-2008 v 12:20 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 43

Calzone,RespectFlowers,Pan Ker: Diky za rady hosi!!! Jiz se na tom pracuje, snad se chut vylepsi. (verim vam)

Jinac nejake info doplneno nahore. Zajimavosti je ze windooru bylo 60,3 gramů!!!. Kdo neveri, tak ma smulu.


Dekuji vsem,kdo mi pomahali, cetli to tady, nebo mi drzeli palce.
Respekt vsem!!

Konec....

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 11-12-2008 v 15:30 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 44


Cus ldi, tak jeste precejenom, tady je smokereport od viteze moji souteze, aby to slo take porovnat....

A pro spestreni foto nejvetsi paldy z windooru...


citace:

Posilam nejake spravy ako sme si uzili tvoj dar

White Widow windor- Skusili sme ho ako prvy a hned cez vodny bong a nastup dosiel za par sekund. Vlna euforie, casovej dezorientacie. Chut bola jemna, vobec nedrhla. Pri tomto modeli vobec nenastal couchlook a zhulenost bola fakt skvela..

Double Dutch- Bol okuseny ako druhy a to po vianocnych nakupoch. Skvele chutil, mne pripominal Orange Bud. Zhulenost bola slabsia ale DD je skvely na spolocenske udalosti..

K2- tak tato odroda bola odskusana v Rakuskych Alpach. Cesta tam bola vlakom a vona K2 uputala cely vlak a kazdych par minut niekto klopal na Kupe ci nedame ochutnavku. Ako som spominal velmi dobru vona, lahodna,lehka a zhulenie akurat na SnB jazdu..

GWS- Odroda bola vyskusana na vianoce cez vodny bong. Mala velmi silnu korenistu a drevnatu chut a pekne zhulovala a doteraz zhuluje asi pouzijem aj na stedru veceru ..

White Widow out drip - doposial neskuseny

Dik Xpapusku za dary a prajem Stastne a Vesele Vianoce !!


,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 27-12-2008 v 01:20 AM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
2barry2
Stálý Člen

Karma uživatele 2barry2 - 30% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 45

hmm krasne ..ale mne sa aj tak najviac z toho threadu paci foto toho tvojho miestecka...masaker miesto k+


Barrys FirsT OuT...Durban,Voodoo

Old Post 15-02-2009 v 17:50 PM
2barry2 je offline   Profil uživatele 2barry2   Find more posts by 2barry2   Foto galerie člena 2barry2   Click here to Send 2barry2 a Private Message   Add 2barry2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2730310 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív