Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » I. GROW 600w (DD,DB,SD,KM) Hlína
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3

Jakého jste pohlaví?
This poll is closed.
Muž 109 95.61%
Žena 5 4.39%
Total: 114 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
iceCube
Stálý Člen

Karma uživatele iceCube - 85% PěstitelskáKarma uživatele iceCube - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 89  

Organika 1.st GROW 600w (DD,DB,SD,KM) Hlína Příspěvek č. 1









I. GroW, 600 W

Zdravím všechny growery a growerky, v tomto foru bych vás rád seznámil s naším in. growem, budu rád za všechny rady, kačka, informace a podporu, díky...
Teď se pokusím trochu sepsat jednotlivé body jako hnojky, ventilace, skříň atd.

Osazenstvo:
4x Sour Diesel - řezy
3x Double Dutch - řezy
3x Danny Boy - řezy
1x Kali mystic - řezy

1x Speed Queen - semínko by Mandala
1x Sadhu - semínko by Mandala
1x Safari mix - semínko by Mandala

Hnojiva:
-Plagron Alga Grow
-Plagron Alga Bloom
-Plagron Phytamin
-Plagron Roots
-Plagron Enzymes
-Plagron Green Sensation


Měření PH:
-AH PH-
-Akvin PH Test


Substrát:
-Plagron Royalty mix
-Perlit

Světlo:
- Sylvania GrowLux 600w růst/květ

Ventilace:
-Odtah: UFO 220 M3/H
-Ofuk: Ventilátor s klipsnou (GŠ)
-Přítah: pasivní

Skříň:
-Výška: 180cm
-Šířka: 120cm
-Hloubka: 80cm

Folie:
-Celá skříň: černo-bílá folie by Growshop.
-Jen na odraz na kyti: Stříbrná DRAHÁ folie by Growshop.

Zvlhčování vzduchu:
-1x Professor
-1x SPS 818

Truhlíky:
- 6,5l
- Umělohmotné z GŠ
- ve tvaru čtverce

Tak doufám že jsem můj grow popsal dostatečně a že každého koho zajímá v jakých podmínkách a co pěstuji, určitě se potřebné najde jestli ne, tak neváhejte PM, rád poradím, doporučím, pomůžu...
Zatial, držte palce je to přecejen naše poprvé, tak doufám že se to povede

600W -DD,SD,DB,KM- 0.78g/w

Naposledy upravil iceCube 09-05-2008 v 14:00 PM

Old Post 09-05-2008 v 13:16 PM
iceCube je offline   Profil uživatele iceCube   Find more posts by iceCube   Foto galerie člena iceCube   Click here to Send iceCube a Private Message   Add iceCube to your buddy list     Navštiv homepage uživatele iceCube! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iceCube
Stálý Člen

Karma uživatele iceCube - 85% PěstitelskáKarma uživatele iceCube - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 89  

next Příspěvek č. 2


A tady ještě přihodím foto hnojek...

0becné informace:

Teplota:
-Den: 22-28 stupňů celsia
-Noc: 18-20 stupňů celsia

Vlhkost:
-Období růstu: 80-50%
-Období květu: snažím se postupně sňižovat z 50% na 40% a méně

Dny:
V růstu byli 20 dnů na 18/6
V květu jsou momentálně 4 den od přepnutí na 12/12

Zhrnutí:
Momentální stav: 20 dní - 18/6
4 dny- 12/12

600W -DD,SD,DB,KM- 0.78g/w

Naposledy upravil iceCube 09-05-2008 v 13:35 PM

Old Post 09-05-2008 v 13:30 PM
iceCube je offline   Profil uživatele iceCube   Find more posts by iceCube   Foto galerie člena iceCube   Click here to Send iceCube a Private Message   Add iceCube to your buddy list     Navštiv homepage uživatele iceCube! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iceCube
Stálý Člen

Karma uživatele iceCube - 85% PěstitelskáKarma uživatele iceCube - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 89  

Nápad Momentální Stav Příspěvek č. 3

Momentální stav:
20 dní - 18/6
4 dny- 12/12




Tak držte palce lidi Doufám že se to na poprvé povede podle mých představ

600W -DD,SD,DB,KM- 0.78g/w

Old Post 09-05-2008 v 13:35 PM
iceCube je offline   Profil uživatele iceCube   Find more posts by iceCube   Foto galerie člena iceCube   Click here to Send iceCube a Private Message   Add iceCube to your buddy list     Navštiv homepage uživatele iceCube! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iceCube
Stálý Člen

Karma uživatele iceCube - 85% PěstitelskáKarma uživatele iceCube - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 4

jo jinak jsem se chtěl ještě zeptat, myslíte že nebude pro ty kyti málo 6,5l květináče? Mají teď něco kolem 40-50 cm od hlíny... Jestli to třeba nebude mít vliv na palice nechci to tím zkazit ale obávám se že do té skříně by se už asi větší květináče nevlezli, je tam 14 rostlin tzn. 14x 6,5l ... No jsem zvědav doufám že to nějak fajn dojede a jak ne tak budou třísky ze skříně lítat ne to zase ne, ale příště už dám alespoň 10l květináče... Bo si myslím že 6,5l je málo, když teď mají kytky nejvyší kolem těch 45cm čili průměrně tak těch 43cm.. ve 4 dnu květu... no jsem zvědavý...

600W -DD,SD,DB,KM- 0.78g/w

Naposledy upravil iceCube 09-05-2008 v 15:09 PM

Old Post 09-05-2008 v 14:17 PM
iceCube je offline   Profil uživatele iceCube   Find more posts by iceCube   Foto galerie člena iceCube   Click here to Send iceCube a Private Message   Add iceCube to your buddy list     Navštiv homepage uživatele iceCube! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukedes
Stálý Člen

Karma uživatele lukedes - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 5

myslim ze 6.5l kvetinac by mel stacit

Old Post 09-05-2008 v 14:53 PM
lukedes je offline   Profil uživatele lukedes   Find more posts by lukedes   Foto galerie člena lukedes   Click here to Send lukedes a Private Message   Add lukedes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 6

iceCube:

Ku kvetináčom: Pozri, ako stačí 3,5 l kvetináč.

Marihuana je dar.

Old Post 09-05-2008 v 16:45 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flash.grow
Stálý Člen

Karma uživatele flash.grow - 81% PěstitelskáKarma uživatele flash.grow - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 7

Moooooc pěkny grow.. Ikdyž tech 6,5l kvetinace.. pozor na prerost...
Jinak orpavdu pekne.. si informovany a vse ok
Dobre ty ...
Jo a mozna moc kyti
zalezi na tobe
tot vse k+

Grow your own

Old Post 09-05-2008 v 17:58 PM
flash.grow je offline   Profil uživatele flash.grow   Find more posts by flash.grow   Foto galerie člena flash.grow   Click here to Send flash.grow a Private Message   Add flash.grow to your buddy list     Navštiv homepage uživatele flash.grow! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iceCube
Stálý Člen

Karma uživatele iceCube - 85% PěstitelskáKarma uživatele iceCube - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od flash.grow
Moooooc pěkny grow.. Ikdyž tech 6,5l kvetinace.. pozor na prerost...
Jinak orpavdu pekne.. si informovany a vse ok
Dobre ty ...
Jo a mozna moc kyti
zalezi na tobe
tot vse k+


Díky moc všem, no jelikož je to můj první tak všechno co jsem použil byla vlastně teorie, z praxe už budu pomalu ale jistě čerpat 2. kolo
No a jinak ještě k těm květináčům, větší kyti už nechci spíš chci pořádný palice a bojím se jestli těch 6,5l není málé jelikož ty kyti sou už fakt docela dost velký a za ty necelé 3 týdny vyrostli jak cip
Ale asi to prdím, protože by museli nějaké ven, ale dostanou pořádné dávky hnojiv, a plánuju 2hej klipsňák na ofuk, mám jeden ale nechci plíseň, sice ufo jako zvládá fajně ale i tak, jistota je jistota, zatial cau a jeste jednou diky za K+, cya

600W -DD,SD,DB,KM- 0.78g/w

Old Post 09-05-2008 v 18:06 PM
iceCube je offline   Profil uživatele iceCube   Find more posts by iceCube   Foto galerie člena iceCube   Click here to Send iceCube a Private Message   Add iceCube to your buddy list     Navštiv homepage uživatele iceCube! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fujtajxl
Stálý Člen

Karma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 9

krutá Bush! Doufám, že to u mě bude vypadat podobně!!! Zaštipoval si??budu sledovat K+ letí....

Royal Orange - drip


400/600 W drip Rw - 7x Orange bud, 2x Jack flash - nedozrálo

Old Post 09-05-2008 v 18:11 PM
fujtajxl je offline   Profil uživatele fujtajxl   Find more posts by fujtajxl   Foto galerie člena fujtajxl   Click here to Send fujtajxl a Private Message   Add fujtajxl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 10

čus,jestli se nemýlím tak tam máš 14 kytek??,není to nějak moc na tak malej prostor ,podle mne pořád ta samá chyba,hodně kytek na málo prostoru,přitom je lepší méně .....

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 09-05-2008 v 18:23 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iceCube
Stálý Člen

Karma uživatele iceCube - 85% PěstitelskáKarma uživatele iceCube - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od MANHUNTT
čus,jestli se nemýlím tak tam máš 14 kytek??,není to nějak moc na tak malej prostor ,podle mne pořád ta samá chyba,hodně kytek na málo prostoru,přitom je lepší méně .....


Jojo akorát smůla je že tohle mi řeklo plno lidí až později, radek z ostravskýho growšopu mi poradil že do takové skříně bude ideální 13-14 kytek jenže možná malých ale ne takové svině jaké narostli mě... časem se to prostříhá, ale i tak si myslím že budu mít co dělat aby nebyla plíseň no,, uvidíme a doufejme že to bude o.k. a bez větších komplikací přístí kolo už určitě pojedu méňě kytek a větší květináče, ale svatá pravda je že chybama se člověk učí, praxi nenahradí ani naučených 20 knížek, to si prostě každej musí vychytat mno

citace:
Původní příspěvek od fujtajxl
krutá Bush! Doufám, že to u mě bude vypadat podobně!!! Zaštipoval si??budu sledovat K+ letí....


Cau, díky moc, nene nezaštipoval, to kdybych udělal tak to je 3 násobnej prales co teď, modelky moje se tak rozjeli sami, co 2 dny phyťák a o nové výhonky a listy jako lopuchy není nouze, jinak takovej prales není zrovna nejlepší řešení pro ty, co nemají pořádnej odtah a nějakej středně dobrej ofuk... Plíseň je svině doufám že mě se vyhne, ale tak UFO to jistí

600W -DD,SD,DB,KM- 0.78g/w

Old Post 10-05-2008 v 09:42 AM
iceCube je offline   Profil uživatele iceCube   Find more posts by iceCube   Foto galerie člena iceCube   Click here to Send iceCube a Private Message   Add iceCube to your buddy list     Navštiv homepage uživatele iceCube! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cix
Stálý Člen

Karma uživatele cix - 84% PěstitelskáKarma uživatele cix - 84% PěstitelskáKarma uživatele cix - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 12

citace:
UFO 220 M3/H
A není to nějak málo? Bo to jede na plno?


(-1||
UŽIJTE SI SVOBODU !!
oběF nultého století
╠═╬╩╦╩╝
╠═╬╦╝

Old Post 10-05-2008 v 10:54 AM
cix je offline   Profil uživatele cix   Find more posts by cix   Foto galerie člena cix   Click here to Send cix a Private Message   Add cix to your buddy list     Navštiv homepage uživatele cix! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iceCube
Stálý Člen

Karma uživatele iceCube - 85% PěstitelskáKarma uživatele iceCube - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od cix
A není to nějak málo? Bo to jede na plno?


jede to naplno od začátku...

600W -DD,SD,DB,KM- 0.78g/w

Old Post 10-05-2008 v 11:50 AM
iceCube je offline   Profil uživatele iceCube   Find more posts by iceCube   Foto galerie člena iceCube   Click here to Send iceCube a Private Message   Add iceCube to your buddy list     Navštiv homepage uživatele iceCube! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od iceCube


jede to naplno od začátku...


Čau,podle těch vykyvů v teplotách bych řekl,že ten box máš v prostředí,ktery hodně ovlivnuje teplota venku ne?

Pokud tam máš ted nejvíc 28,tak časem minimálně na tu 30 půjdeš.Jak vyhodíš zvlhčovačku,tak teplota taky o něco málo stoupne...

Old Post 10-05-2008 v 12:03 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 15

mě někdy teplota vyběhne až na 31 a žádné velké problémy to nedělá,taky se to dá malinko řešit přídavným klipsnovým větrákem,kterej namíříš pod lampu......

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 10-05-2008 v 13:19 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iceCube
Stálý Člen

Karma uživatele iceCube - 85% PěstitelskáKarma uživatele iceCube - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 16

S teplotou jsem taky kromě
začátků problem něměl, kyti vypadali nějak takhle

600W -DD,SD,DB,KM- 0.78g/w

Old Post 10-05-2008 v 13:30 PM
iceCube je offline   Profil uživatele iceCube   Find more posts by iceCube   Foto galerie člena iceCube   Click here to Send iceCube a Private Message   Add iceCube to your buddy list     Navštiv homepage uživatele iceCube! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9483810 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív