Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » I. GROW 600w (DD,DB,SD,KM) Hlína
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3

Jakého jste pohlaví?
This poll is closed.
Muž 109 95.61%
Žena 5 4.39%
Total: 114 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
iceCube
Stálý Člen

Karma uživatele iceCube - 85% PěstitelskáKarma uživatele iceCube - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 33

Zdravíčkoo,.,
dokoupen Bio-bizz bloom bo mi dosel plagron bl., za tyden tak¨cekejte aktualizaci.... Zatial

600W -DD,SD,DB,KM- 0.78g/w

Old Post 07-06-2008 v 15:33 PM
iceCube je offline   Profil uživatele iceCube   Find more posts by iceCube   Foto galerie člena iceCube   Click here to Send iceCube a Private Message   Add iceCube to your buddy list     Navštiv homepage uživatele iceCube! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iceCube
Stálý Člen

Karma uživatele iceCube - 85% PěstitelskáKarma uživatele iceCube - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 34

zdravíííčko při ránku,
tak zítra fotoupdate, jinak kyti jsou v pohodě až na některé obry kteří se chtěli slunit moc blízko a doplatily na to že se trochu popálily ale to v poho a ještě sem taky blbě zahnojil pkčkem sem hold hlava děravá ja skourenej sem si samozrejme precetl davkování místo 2,5 ml - 10 ml na 10l tak 2,5-10 na 1l tak se kyti trochu prismahli par listku ale uz je to v poho... Tak se těště na fota zatial

600W -DD,SD,DB,KM- 0.78g/w

Old Post 17-06-2008 v 06:23 AM
iceCube je offline   Profil uživatele iceCube   Find more posts by iceCube   Foto galerie člena iceCube   Click here to Send iceCube a Private Message   Add iceCube to your buddy list     Navštiv homepage uživatele iceCube! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iceCube
Stálý Člen

Karma uživatele iceCube - 85% PěstitelskáKarma uživatele iceCube - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 35

no nakonec to dopadlo tak že jsem to asi měsíc neviděl neboť jsem byl pryč ale dojelo to jakžtakž u sklizně už jsem byl až na to že palice přerostly a některé "slabší" odrůdy se spálily ale i tak zhulovalo zhulovalo jednoznačně nejlepší model byla jediná kyti Kali mystic- z té bylo asi 80g ale fakt peckovního kouřa!!! to se musí nechat, jediné mělo takový ten pravý skunkový nádech a i přesto že vrch palice přerostl až nad světlo jediná se skoro vůbec nespálilo proto je pro mě vítězka)

Sečteno podtrženo další kolo udělám uplně jinak a taky už se o to budu starat kompletně celou dobu....

Nakonec toho bylo něco kolem 400g

600W -DD,SD,DB,KM- 0.78g/w

Old Post 25-08-2008 v 12:48 PM
iceCube je offline   Profil uživatele iceCube   Find more posts by iceCube   Foto galerie člena iceCube   Click here to Send iceCube a Private Message   Add iceCube to your buddy list     Navštiv homepage uživatele iceCube! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2063550 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív