Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » Growbox enviro 125W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
masum
Nový Člen

Karma uživatele masum - 85% PěstitelskáKarma uživatele masum - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 21  

Growbox enviro 125W Příspěvek č. 1






Zdravím všechny pěstitele, po dlouhých nocích strávených na groweru jsem se rozhodl postavit svoji první pěstírnu.

Rozměry: 45 x 55 x 180 cm (š x d x v)

Sluníčko: Envirolite 125W

Přítah: Pc ventilátor 6 x 6 cm

Odtah: Pc ventilátor 10 x 10 cm, trubkový ventilátor 220V (100m3/h) a uhlíkový filtr (160m3/h)

Ofuk: klipsnový ventilátor Davo

Zavlažování: čerpadlo RESUM SP 900

Vlhkost: zvlhčovač Professor

...... a samozřejmě spousta mechanických a digitálních časovačů

Osazenstvo: 3 x AK48

Hlína a hnojky: Plagron (Terra)

Old Post 31-03-2008 v 18:26 PM
masum je offline   Profil uživatele masum   Find more posts by masum   Foto galerie člena masum   Click here to Send masum a Private Message   Add masum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masum
Nový Člen

Karma uživatele masum - 85% PěstitelskáKarma uživatele masum - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 2



Další fotky ze 4 týdne

Old Post 31-03-2008 v 18:58 PM
masum je offline   Profil uživatele masum   Find more posts by masum   Foto galerie člena masum   Click here to Send masum a Private Message   Add masum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masum
Nový Člen

Karma uživatele masum - 85% PěstitelskáKarma uživatele masum - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 3






foto z 5 týdne

Old Post 31-03-2008 v 19:00 PM
masum je offline   Profil uživatele masum   Find more posts by masum   Foto galerie člena masum   Click here to Send masum a Private Message   Add masum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 4

Kolik máš l květináče. Máš pěknou skříňku.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 31-03-2008 v 19:11 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masum
Nový Člen

Karma uživatele masum - 85% PěstitelskáKarma uživatele masum - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 5

květináče jsou 6,5 litrový

Old Post 31-03-2008 v 19:14 PM
masum je offline   Profil uživatele masum   Find more posts by masum   Foto galerie člena masum   Click here to Send masum a Private Message   Add masum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BuBu
Stálý Člen

Karma uživatele BuBu - 13% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 6

cim to mas vylepenu tu skrinu? neni to alobal ze? ale inak nice

Have a problem? Make a point. Take it easy,roll a joint.

Old Post 31-03-2008 v 22:43 PM
BuBu je offline   Profil uživatele BuBu   Find more posts by BuBu   Foto galerie člena BuBu   Click here to Send BuBu a Private Message   Add BuBu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
space.pussy
Stálý Člen

Karma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 303  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od BuBu
cim to mas vylepenu tu skrinu? neni to alobal ze? ale inak nice


Doufám, že nevadí, když odpovím za vlastníka threadu: je to diamantová fólia, zväčši si fotky.

Space.Pussy v tom jede zas [600W NFT EU/DG] (právě dojelo)| Space.Pussyho KONEC !!! | 15x Apollo 11 @ 2x NFT 400W >> 600W | 3xSAD & 4x ROX @ NFT 400W
Vysokotlaké Aeroponické pěstování (TAG) :: Úvod do problematiky

Old Post 31-03-2008 v 22:45 PM
space.pussy je offline   Profil uživatele space.pussy   Find more posts by space.pussy   Foto galerie člena space.pussy   Click here to Send space.pussy a Private Message   Add space.pussy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BuBu
Stálý Člen

Karma uživatele BuBu - 13% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 8

pussy:jop,uz to vidno,sa mi to zdalo ked to som to prvy krat videl ako alobal,potom teda good

Have a problem? Make a point. Take it easy,roll a joint.

Old Post 01-04-2008 v 07:59 AM
BuBu je offline   Profil uživatele BuBu   Find more posts by BuBu   Foto galerie člena BuBu   Click here to Send BuBu a Private Message   Add BuBu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masum
Nový Člen

Karma uživatele masum - 85% PěstitelskáKarma uživatele masum - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 9

for : Bubu

Je to daimond jak už psali jiní, alobal by byl v kombinaci s envirem sebevražda

Old Post 02-04-2008 v 11:56 AM
masum je offline   Profil uživatele masum   Find more posts by masum   Foto galerie člena masum   Click here to Send masum a Private Message   Add masum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masum
Nový Člen

Karma uživatele masum - 85% PěstitelskáKarma uživatele masum - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 10

.... a ještě jedna věc uvědomil jsem si že jsem nevypsal hnojky kterýma teď kyti krmím. Takže jsou to: Plagron Terra bloom, Plagron Grow/Bloom akcelerator a enzymy jak jinak než taky od Plagronu.
Další foto přidám o víkendu.

A hlavně pište co se vám líbí a nelíbí od toho to tu je, takže pište pište pište a taky občas smotněte brčko:-)

Old Post 02-04-2008 v 13:21 PM
masum je offline   Profil uživatele masum   Find more posts by masum   Foto galerie člena masum   Click here to Send masum a Private Message   Add masum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 11

Co se mi na tom libi? Vsechno , hlavne ze to je dalsi grow pod usporkou , Libi se mi jak mas danou lampu a kytky, je to originalni a myslim ze to bude i efektivni az vyrostou a dostanou se i malinko vic "doleva". Tam je předpokládám lampa připevněna, z osobní zkušenosti vím, že přesně pod objímkou a v miste kde je předradnik(a ze je to docela u ty usporky kus) je světlo pěkně naprd. a ty využíváš část prostoru, kde je největší světelná intenzita a to se pocita

Jinak mi prijde docela originalni jet hlinu se umelym zavlazovanim, to se tady na groweru moc nevidí. Taky jsem si s tou myšlenkou pohrával, ale te%d už spíš přemýšlím o nějakým pasivním hydro.

Přeju hodně zdaru, ať to roste :-)

Old Post 02-04-2008 v 18:51 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masum
Nový Člen

Karma uživatele masum - 85% PěstitelskáKarma uživatele masum - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 12

for: lamater

Předem díky za kladnej názor na moje dítě a s tím uložením lampy je to přesně tak jak předpokládáš (pod objímkou je světelnost na hovno)

Old Post 02-04-2008 v 19:20 PM
masum je offline   Profil uživatele masum   Find more posts by masum   Foto galerie člena masum   Click here to Send masum a Private Message   Add masum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masum
Nový Člen

Karma uživatele masum - 85% PěstitelskáKarma uživatele masum - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 13

Takže jsem tady s další aktualizací stavu v pěstírně. Je to trošku skok od minule ale je to aktulalní stav.Kytky jsou v pohodě (vlhkost 50%,teplota 22-25 C) ale vůbec se mi nelíbí velikost šišek. A protože chci za 14 dní sklízet a myslím si že všechno ostatní je vpohodě tak zkouším experiment s CO2 (uvidíme jestli to trochu pomůže). Jo a samozřejmě budu rád za vaše názory, jen mě moc nesolte za ty malý šišky (spíš uvitám rady jak z nich udělat větší). !!přeju hodně pohody se špekem v ruce!!

35. den 12/12

1 - 4 foto - AK 48
5 foto - tady je můj experiment s přidáváním CO2

Old Post 07-04-2008 v 14:27 PM
masum je offline   Profil uživatele masum   Find more posts by masum   Foto galerie člena masum   Click here to Send masum a Private Message   Add masum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masum
Nový Člen

Karma uživatele masum - 85% PěstitelskáKarma uživatele masum - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 14

Takže jsem tady s další aktualizací stavu v pěstírně. Je to trošku skok od minule ale je to aktulalní stav.Kytky jsou v pohodě (vlhkost 50%,teplota 22-25 C) ale vůbec se mi nelíbí velikost šišek. A protože chci za 14 dní sklízet a myslím si že všechno ostatní je vpohodě tak zkouším experiment s CO2 (uvidíme jestli to trochu pomůže). Jo a samozřejmě budu rád za vaše názory, jen mě moc nesolte za ty malý šišky (spíš uvitám rady jak z nich udělat větší). !!přeju hodně pohody se špekem v ruce!!

35. den 12/12

1 - 4 foto - AK 48
5 foto - tady je můj experiment s přidáváním CO2

Old Post 07-04-2008 v 14:45 PM
masum je offline   Profil uživatele masum   Find more posts by masum   Foto galerie člena masum   Click here to Send masum a Private Message   Add masum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masum
Nový Člen

Karma uživatele masum - 85% PěstitelskáKarma uživatele masum - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 15






ještě ty fotky

Old Post 07-04-2008 v 14:58 PM
masum je offline   Profil uživatele masum   Find more posts by masum   Foto galerie člena masum   Click here to Send masum a Private Message   Add masum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 16

Ahoj mas to pekny, ale z fotek se mi zda, ze to bude za tech 14 dni uspechany, jedna vec jsou plany a druha vysledny efekt, taky uz ve svem growu vazne zvazuju prodlouzeni doby zrani..

NLite125W Extreme SOG

Wick System

Old Post 07-04-2008 v 18:30 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:17 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-04-2009 - Private Box Envirolite 125w - 41 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0769980 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív