Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Bobkův třetí pokus pod 250W - řezy California Indica
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Hlína Bobkův třetí pokus pod 250W - řezy California Indica Příspěvek č. 1









Zdravim všechny své fanoušky

Po docela dlouhé pauze jsem zase něco nasadil do skříně, konkrétně to jsou řezy California Indica

Parametry boxu se od minula změnily jen nepatrně -

1)Rozměry boxu: 140x90x60 (vxšxh)
2)Výbojka: 250W Philips Son-T Pro (27 500 lumenů)
3)Odraz světla: bílá fólie z growshopu
4)Ventilace: Odtah 400m3/h ven z domu (teď v zimě odtah nepoužívám), přítah 150 m3/h, dva malý větráčky na ofuk, zvlhčovačka SPS-808
5)Substrát: Royalty Mix (pH: 5,8 až 6,2 ; EC: 1,8 až 2,2) + 8 květníků (22cmx22cmx15cm)
6)Hnojky: B´cuzz A+B soil, B´cuzz Pk 13-14, AH Grow/Bloom excellerator, AH Final solution + kyseliny na regulaci pH


Tady jsou fotky z 8. dne růstu - na začátku si prožily asi velkej světelnej šok, ale už se zotavily a vypadají docela k světu, i když jeden řízek jsem už musel vyhodit a asi ještě jeden bude následovat, takže tam nakonec asi zůstane 6 řezů...


End of the message...


Bobek

Naposledy upravil 29-12-2007 v 15:45 PM

Old Post 29-12-2007 v 15:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 2

Ahoj ..
Vypada to vcelku velice dobře no když tam budeš mit jak řikaš možna nakonec jen 6 řezu ... tak si myslim že si ničim nepohoršiš ! Budeš tam mit alespon vice mista na vetveni apod ..
Jinak se chci zeptat jakou máš teplotu a vlhkost ?
A jaky chceš jet styl pestovani scrog,bush nebo neco jineho ?
Zatim se měj a at se ti vede !! Budu to tady sledovat .
Scott

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 29-12-2007 v 16:46 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Scott
Ahoj ..
Vypada to vcelku velice dobře no když tam budeš mit jak řikaš možna nakonec jen 6 řezu ... tak si myslim že si ničim nepohoršiš ! Budeš tam mit alespon vice mista na vetveni apod ..
Jinak se chci zeptat jakou máš teplotu a vlhkost ?
A jaky chceš jet styl pestovani scrog,bush nebo neco jineho ?
Zatim se měj a at se ti vede !! Budu to tady sledovat .
Scott


Teplota v noci cca 11 - 14°C a přes den cca 20 - 25 °C, vlhkost se pohybuje okolo těch 50 - 60 %, takže snad ok...

A styl pěstování mi je naprosto volnej, jedu styl - zasaď a skliď

Howk!

Old Post 29-12-2007 v 18:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

13. den na 18/6 Příspěvek č. 4






Zdravíčko, mam tu nějaký fotky z 13. dne růstu -

4 kytky jedou pěkně, ale zbytek se ještě nějak neprobral, tak doufám, že to taky náležitě rozjedou

Včera už jsem zalil 3ml B´cuzz soil na 2l + 1,5 ml AH Grow/Bloom excellerator na 2l, tak uvidíme, jak to kytky příjmou, ale zatim známky přehnojení nejeví...

Tak zase příště


Jo a štastnej a veselej vy fetky

Old Post 01-01-2008 v 19:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Příspěvek č. 5

Ten AH stimulator muzes davat uz od zacatku 1ml/l...Tim to rozhodne neprehnojis...

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Old Post 01-01-2008 v 21:59 PM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Crashik
Stálý Člen

Karma uživatele Crashik - 65% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 6

Pane,tak tvuj grow se mi libi,procital jsem i tvoje předešle a je vdět,že z nich máš určo dost zkušeností!Proto Good Luck! A sleduju Tě dále!

1. 70w sodik bedna --->IN PROGRESS

Old Post 03-01-2008 v 22:55 PM
Crashik je offline   Profil uživatele Crashik   Find more posts by Crashik   Foto galerie člena Crashik   Click here to Send Crashik a Private Message   Add Crashik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec dolů 19. den na 18/6 Příspěvek č. 7







Tak je tomu již 19 dní, co jsem zasadil řízky do matičky země a zatim to moc neroste

Udělal sem totiž velkou chybu, a to konkrétně to, že sem vypnul odtah kvůli vlhkosti, vlhkost byla sice OK, ale v boxu byl vzduch jak v prádelně, a proto se to zastavilo, včera jsem zapojil zpátky odtah, ve skříni je o 7°C méně a i vlhkost se kupodivu drží a kytky vypadají od včera trošku lépe, takže uvidim, jak na tom budou v následujících dnech...

Mohlo by to trochu zhoustnout, jinak nemá cenu přepínat, no uvidíme za tejden, ode mě zatím vše...


Mejte se..


btw: Tady je ještě pár aktuálních fotek a všem díky za K


Bobek s popelem na hlavě

Old Post 07-01-2008 v 16:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 8

hele ty dvě velký bych na férovku zlomil, nebo jen vohnul, abyses dostal níž s lampou,stáhni trochu odtah a zvyš vlhkost, nech je ještě růst.... a nebo je vyhoď všechny a dej nový, už toho dost zkusily, dej je dokvést na okno

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 07-01-2008 v 16:52 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 9

Ahoj Bobku
Jak řiká jestedman bud dát novy řizky a ty klaciky vyhodit !
A nebo ty klaciky vyhodit respektive dat nekam dokvist a ty co jsou maly nechat pod lampou a třeba knim přidat nove klony . A nebo celou posadku novou !
At se vede a nestracej nadeji

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 07-01-2008 v 18:50 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

No tak jsem zkusil poslední pokus, největší kytky jsem zastříh, dal jsem níž lampu, aby to efektivně dosvítilo k nejmenším kytkám, a taky sme s kolegou přišli na to, že bude taky možná problém s výkyvama pH, takže teď budu míchat hnojiva postupně, aby se pH ustálilo do přijatených mezí...

Uvidim do týdne, co se bude dít, na nový řezy moc totiž nejsou penáze, uvidíme no

Old Post 07-01-2008 v 21:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11





Zdravim, takže dneska je to cca 26. den na růstu, od minula jsem to zastříhnul, trošku přidal hnojky, dal níž lampu a myslim, že zlepšilo se to o sto procent...


No porovna můžete, tady jsou nějaký fota....


btw: Přemejšlel sem, že bych to největší koště vyhodil a nechal tam na květ 6 kytek, co vy na to??? Má cenu tam tu největší polozvadlou kytku nechávat???


thx Bobek

Old Post 16-01-2008 v 15:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 12

Hojo Bobku mužeš ji tam nechat ale pozohybej ji at ji ty menši doženou a myslim si že to bude ok Jinak kdyby jsi tam mel kytek 6 tak by jsi to zase lepe prosviitil ! Je to na tobe a tvuj grow takže at se ti vede !
držim palce
Scott

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 16-01-2008 v 18:19 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

Scott: Zdárec, no těch osm kytek jsem tam z počátku dal s vidinou velkého výnosu, ale myslim, že kdybych jich tam bylo šest tak výnos bude téměř stejný, příště si teda pořídim tak 6 řezů, nebo sedm, kdyby se třeba nějakej nechytil, to ještě uvidim...

zatim bobek

Old Post 16-01-2008 v 19:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 14

Bobku : Myslim že 6 je takove idealní ja mám třeba 5 tech WR ! Ale ikdyž budeš mit 6 řizku tak je pořadne rozvetvši a nebude problem s vynosem ! pekne si to roztahneš a bude to dobře jinak ti fandim a libi se mi to zatim se mej

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 16-01-2008 v 19:43 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jpt
Stálý Člen

Karma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 444  

Příspěvek č. 15

Hele lidi podte mi pomoct prekecat ho na pletivo.......

Při growingu musíme pamatovat na jediné základní pravidlo ------JE TO PLEVEL

Ultimate adrenaline outdoor 2010



Starej equip v novym roomu aneb 400MH->600HPS libra drip - 0,9g/W

2.GROW- 400W Bubbler. Misty/AK-48 -mno sklizeno .......


Neboj se a klikni!! zvlast pokud jsi novy

Ultimate adrenaline outdoor -konec vydarenej



Selekce Warlock

Old Post 16-01-2008 v 20:56 PM
Jpt je offline   Profil uživatele Jpt   Find more posts by Jpt   Foto galerie člena Jpt   Click here to Send Jpt a Private Message   Add Jpt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16






Brý večír, dneska sem vycvaknul pár fotek, kytky už dorostly skoro do stejné úrovně, brzy to zkusim přepnout a uvidíme, jsou teď trošku zvadlý, prolil jsem je dneska čistou vodou s upravenym pH...

teplota - 20 - 25°C
vlhkost - 50 - 55 %

zatim bobek

Naposledy upravil 13-04-2008 v 10:56 AM

Old Post 20-01-2008 v 21:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:17 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2070960 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív