Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Bobkův třetí pokus pod 250W - řezy California Indica
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 17

Ahoj Bobku
No dorostlo to už celkem dobře !
Ale porád se mi to zda na 250 nevim takovy řidky takový klacíky
Jak daleko máš lampu od vršků ? Ješte to pořadne ohybej a nech to trochu dele na rustu zastřihni to a rozvetvi to vic určite
a ty listky jsi kropil že jsou takove skleslé ? diky at se daři
Scott

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 20-01-2008 v 22:12 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 18

Zdar Bobe to je dost ,ze jsi zpatky
hele neco my na tom nesedi
ja bych spis naopak zvedl lampu o trochu vys a pockal bych az se listy zacnou natahovat za svetlem
kazdopadne drzim palce

Muj prvni indoor v Thajsku, Chronic

Pampalini in Scotland,G13xHP,BD,Thai ganja

Scotish Winter Grow ,Super Silver Haze,Jack Herer,Shark Shock,AK-47
Mostly Sativa grow 12/12 from Seeds

Naposledy upravil Pampalini 20-01-2008 v 23:48 PM

Old Post 20-01-2008 v 23:42 PM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

Lampu mam tak 15 cm, když pod ní dám ruku, tak mě to nepálí, ale teplota šla trochu nahoru, takže lampu asi taky posunu, jinak včera sem to prolil čistou vodou s upravenym pH a docela sem koukal, co to udělalo, i největší zkroucenina vypadá už docela narovnaně a kytky trošku listy natáhly, jinak máš pravdu Scotte, že je to řidký, jsou hlavně řidký ty nezastřižený kytky, ale teď už se mi to zdá moc nevlký na zastřihnutí, za pár dní to přepnu a uvidim, jak na tom budu...

Příště to musim vychytat líp, tak se zatim mějte

Old Post 22-01-2008 v 15:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Pohodička 2. den 12/12 Příspěvek č. 20








Hoj, po 32. dnech růstu, jsem to včera přepnul na květ, kytky maj od 45 - 55 cm, možná mi to trochu přerostlo, protože teď to letí nahoru jak blázen, takže se bojim, že mi to přeroste, dalším problémem jsou slabý stonky, i když ofuky jedou na sto procent...


Tady jsou nějaký fotky z dneška, včera sem to ještě prolil čistou vodou a dneska sem jim na zejtra umíchal elixír, do nejž sem už přidal i Pk


Tak zatim a mějte se famfárově

Naposledy upravil 24-01-2008 v 17:58 PM

Old Post 24-01-2008 v 17:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21




Zdravim, dneska je to 5. den na 12/12 a kytky nasadily zběsilý tempo růstu - nejvyšší má cca 60 cm, a jestli to takhle půjde dál, tak budu mít co dělat

Jinak už dostávaj po 2ml/2l PK a svědčí jim to...
Preflowers už jsou na každý kytce


Bobek

Old Post 28-01-2008 v 16:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jpt
Stálý Člen

Karma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 444  

Příspěvek č. 22

Hej kejmo jede ti to pekne........a oni se jen tak nezastavej...me vylitli jednou tolik co byli mozna vic...prepinal sem na 20cm a kdyz sem na konci sundal pletivo tak nekery vetve meli nahoru i 50cm""
Jinak hodne stesti

Při growingu musíme pamatovat na jediné základní pravidlo ------JE TO PLEVEL

Ultimate adrenaline outdoor 2010



Starej equip v novym roomu aneb 400MH->600HPS libra drip - 0,9g/W

2.GROW- 400W Bubbler. Misty/AK-48 -mno sklizeno .......


Neboj se a klikni!! zvlast pokud jsi novy

Ultimate adrenaline outdoor -konec vydarenej



Selekce Warlock

Old Post 28-01-2008 v 17:17 PM
Jpt je offline   Profil uživatele Jpt   Find more posts by Jpt   Foto galerie člena Jpt   Click here to Send Jpt a Private Message   Add Jpt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23






Ještě sem včera zapoměl přihodit fotky za tmy, takže tady jsou


Bobek

Old Post 29-01-2008 v 11:02 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec nahoru 13. den na 12/12 Příspěvek č. 24








Zdravíčko, déšť mě vyhnal ze spárů Krakonošových o něco dřív (únor jak má bejt ), takže sem něco nafotil z 13. dne květu...

Myslim, že to vůbec není špatný, ikdyž mi dělá trochu starosti výška, jestli to ještě poroste, tak sem v prde**

Jsou to teď takový košťátka, ale snad už to teď začne na plno kvíst

See ya, Bobek

Old Post 07-02-2008 v 16:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trippity
Nový Člen

Karma uživatele trippity - 30% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 25

kdy to chceš přepnout?

Old Post 07-02-2008 v 16:37 PM
trippity je offline   Profil uživatele trippity   Find more posts by trippity   Foto galerie člena trippity   Click here to Send trippity a Private Message   Add trippity to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saiklon
Stálý Člen

Karma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 26

trippity?:
? co jako kdy chce prepnout, nebo spis naco? na nakou pozdni fazi qetu? nejdriv CTI nez neco pises.
SrY za OT, smaznu
Kyti jinak dobry, ale sou sakra vytahli, melsi asi vic stipat

Naposledy upravil saiklon 07-02-2008 v 20:04 PM

Old Post 07-02-2008 v 16:56 PM
saiklon je offline   Profil uživatele saiklon   Find more posts by saiklon   Foto galerie člena saiklon   Click here to Send saiklon a Private Message   Add saiklon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27

Nj štípal sem, sice jednou, protože sem si myslel, že idika bude indika

trippity: Na co bych to měl ještě přepnout

Old Post 07-02-2008 v 20:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

20. den na 12/12 Příspěvek č. 28









Zdravim, dneska je 20. den na květu a něco sem nafotil za tmy...


Holkám sem dneska namíchal 7ml/2l B´cuzz A+B, 3,5 ml PK13-14, 3ml AH acceleratoru + srovnání pH cca na 5,8-6


so enjoy


Bobek




btw: Takhle umělecký fotky sem ještě nikdy nenafotil, tak si toho važte


Howk radši

Old Post 11-02-2008 v 21:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29










Mam tu nějaký fotky za tmy cca z 25. dne květu - zatim se mi ty paldy zdaj hodně malý, tak uvidíme, jak se to bude dál vyvíjet


Tak zatim, a mejte se!


bájdvej: ĎzaK

Old Post 18-02-2008 v 20:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krevety
Nový Člen

Karma uživatele Krevety - 52% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 30

cuss....hele tobě se zdaj ty paldy moc malý??? já ted jedu californii indicu koupenou přímo v holandu v sensi seeds... mám je na květu dnes 45.den 12/12. já je měl taky malý vše to začně až tak od 35. dne květu..... v pondělí kill!!!!

Old Post 19-02-2008 v 14:17 PM
Krevety je offline   Profil uživatele Krevety   Find more posts by Krevety   Foto galerie člena Krevety   Click here to Send Krevety a Private Message   Add Krevety to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od Krevety
cuss....hele tobě se zdaj ty paldy moc malý??? já ted jedu californii indicu koupenou přímo v holandu v sensi seeds... mám je na květu dnes 45.den 12/12. já je měl taky malý vše to začně až tak od 35. dne květu..... v pondělí kill!!!!


Hehe, tak to je optimistická zpráva
Tak to se mam doufám na co těšim



btw: Dneska sem zkusil jednou vynechat PK a dal sem trošku silnější koncentraci A+B, tak uvidim, co to udělá...

Zatim Bobek

Old Post 19-02-2008 v 17:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Dotaz 34. den na 12/12 Příspěvek č. 32









Zdravim, mam tu nějaký fotky z 34. dne, paldy se mi zatim zdaj dost malý, ale zase to pěkně voní a lepí jak blázen


Dneska dostaly holky průplach čistou vodou s upravenym pH (cca 6)


Tak čus, Bobek


btw: Některý blizny už začínaj bejt hnědý, což mě trochu děsí

Old Post 25-02-2008 v 18:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0223130 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív