Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Elektronicky predřadník GIB Lighting NXE Lumatek a jiné .
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 1

No ve výbojce svítí elektrický oblouk. U normálního balastu ten oblouk bliká 50Hz (tj. 50krát za sekundu). Elektronické předřadníky ale pracují na mnohem vyšších frekvencích (v řádech kHz). Čím vyšší frekvenci má oblouk, tím "víc" svítí. Jestli to může být až 30% to nevím, ale něco navíc to určitě bude mít.

Všechny elektronické předřadníky mají menší spotřebu než klasické balasty (na tlumivce jsou velké ztráty, elektronický předřadník žádnou tlumivku nemá).

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Old Post 19-05-2007 v 19:45 PM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 2

A k těm elektronický předřadníkům, jsou univerzální co se týče druhů výbojek? Dá se použít jeden pro metalhalogenidovou i sodíkovou výbojku?

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Naposledy upravil Calzone 14-07-2007 v 19:41 PM

Old Post 14-07-2007 v 18:58 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kaspars
Stálý Člen

Karma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 319  

Příspěvek č. 3

Čau, mám vlastní zkušenost s timhle předřadníkem, zapojoval jsem ho kamarádovi (600w), je v hliníkovém obalu a tepla produkuje skutečně míň,
Odskoušeno že funguje na MH i na HPS.

Chronic 600w sklizeno

° NFT ° kokos ° KING SIZE GROW ° sklizeno






Co si člověk neudělá sám, to nemá. A lidi by se měli naučit chovat... páč takhle to dál nejde


Old Post 15-07-2007 v 19:29 PM
Kaspars je offline   Profil uživatele Kaspars   Find more posts by Kaspars   Foto galerie člena Kaspars   Click here to Send Kaspars a Private Message   Add Kaspars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pelech
Stálý Člen

Karma uživatele pelech - 60% PěstitelskáKarma uživatele pelech - 60% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 4

zkousel jste nekdo merit ten narust svitivosti?? zajimalo by me o kolik se zvedne svitivost skutecne, pze tech 30% mi pride nak moc

"Silnější pes mrdá."

Old Post 17-08-2007 v 20:01 PM
pelech je offline   Profil uživatele pelech   Find more posts by pelech   Foto galerie člena pelech   Click here to Send pelech a Private Message   Add pelech to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DannyBoy
Surgeon Machine

Karma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 5


Tady jsem taky něco našel, ale pod názvem LUMATEK .

Lumatek Electronic Ballast

The digital revolution is here! The Lumatek Electronic Ballast produces up to 20% more light output (lumens) than standard core and coil (magnetic) ballasts while drawing less electricity. More light equals more yield. Test data has shown that a Lumatek 600 watt digital ballast produces only 5% less usable light than a 1000 watt "core and coil" ballast. Digitals do not degrade and will maintain their efficiency throughout their entire life. Over time magnetics become louder, produce less light, emit more heat and use more electricity. All System Cord Set (required) sold separately.

Unique Features:
• Completely silent (no humming - no vibration)
• Small compact design (3" x 4" x 10-5/8") - under 16 lbs.
• No moving parts - produces less heat
• Internal resin coating protects components for long life
• Soft start technology - lamps last three times as long
• Water resistant - sealed from the inside
• Fast start up - reaches full brightness in under a minute
• No fans - ensures reliability
• Fully interchangeable - ignites both HPS and MH bulbs
• Cut-off circuitry automatically shuts off in case of a short
• External fuse system protects against power surges
• Rubber feet for underside air circulation
• Best warranty in the industry - 5 years! (3 year exchange, 2 year prorated)


Why choose Lumatek?

• Lumatek ballasts include a 15 foot RF shielded output cord that can be extended up to 30 feet. (Allows positioning of ballasts in another room or at great distance from your space.). All other digital ballasts can only have a 10 foot lamp cord and most of them interfere with radio and satellite TV signals because they are not shielded.
• There are no fans to break down or make noise; fan cooled ballasts have a very high failure rate. Lumatek ballasts are very reliable, which is why we offer the excellent warranty.
• The ballast can be mounted in areas of high heat, up to 140° Farenheit.
• Every Lumatek ballast is burned for 12 hours at the factory
• Excellent three year, full exchange warranty
• Lumatek ballasts are 8% brighter than ROM and future ballasts
• No fans to break down after 1 or 2 years
• Safer - The Lumatek ballast is completely sealed from the inside

btw : Já věřím že nárust tam bude , ale předpokládám že nárust bude max. 10 %

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗
║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣
╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝.






Seed Bay - Jak na to
Valachy 2007
Valachy 2009
Valachy 2010

Old Post 21-08-2007 v 14:52 PM
DannyBoy je offline   Profil uživatele DannyBoy   Find more posts by DannyBoy   Foto galerie člena DannyBoy   Click here to Send DannyBoy a Private Message   Add DannyBoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 6

Už jsem to tu jednou psal: U standartních balastů bliká oblouk ve výbojce frekvencí 50 Hz. U elektronických předřadníků je to v řádech kHz. Čím vyšší je frekvence, tím více světla oblouk produkuje. Proto má výbojka s elektronickým předřadníkem větší světelný tok než s klasickým balastem.
Těm 30% ale také moc nevěřím - zdá se mi to už trochu přehnané...

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Old Post 22-08-2007 v 12:16 PM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Předřadníky GIB Příspěvek č. 7


Takže co vím, tak předřadníky GIB se u nás prodávají ve 3 typech:
GIB PRO-V, GIB PRO-V-T a GIB PRO-IT.

GIB PRO-V je nejlevnějším typem. Obsahuje tlumivku, kondenzátor, startér + tepelnou pojistku.

GIB PRO-V-T je dražší jenom nepatrně a navíc obsahuje oproti PRO-V typu antivibrační nohy a nějaké kabelové svorky Terminal Protector s odlehčením tahu.

GIB PRO-IT je vyráběno na vyšší watáže a oproti typu V-T obsahuje navíc nějaké zařízení INTELIGENT TIME CUT OUT, které prý chrání proti výpadkům. Pokud lampa samovolně zhasne , předřadník ji znovu nastartuje . Přístroj v tomto případě čeká 36 sekund nezbytných k vychladnutí výbojky . Poté vyšle každých 36 sekund 300 impulsů k opětovnému rozsvícení lampy . Toto inteligentní cyklické programování zaručuje rozsvícení nepoškozené výbojky do 5 minut . Pokud výbojka nenastartuje , přístroj se samočinně vypne . Tím se zabrání tomu , abyste po krátkém výpadku proudu měli temnou místnost , nebo aby napájecí jednotka zůstala v provozu , i když je výbojka vadná . To zabraňuje zničení startovací jednotky a osvětlovací prostředek je tímto způsobem nejméně zatěžován

Všechny typy těchto předřadníků prý obsahují termostat s tepelnou pojistkou, ochranu proti častému zapínání výbojky (to mohu potvrdit, dvakrát za sebou se mi výbojku nedaří zapnout) a klasickou pojistku proti zkratu.

Použít u nich lze Sodíkové i Metalhalidové výbojky s tím, že maximální délka kabelu pro MH jsou 2 metry a u sodíkové výbojky až 20 metrů. Při výměně výbojky netřeba nic přestavovat, nebo přepojovat, předřadník sám pozná výbojku a podle toho se zařídí.

K dostání v provedeních:
70W PRO-V
70W PRO-V-T
100W PRO-V
100W PRO-V-T
150W PRO-V
150W PRO-V-T
250W PRO-V
250W PRO-V-T
400W PRO-V
400W PRO-V-T
400W PRO-IT
600W PRO-V
600W PRO-V-T
600W PRO-IT
750W - netuším co to je...

Měl bych několik otázek:
1) na jakou teplotu je nastavená tepelná pojistka?
2) je vratná?
3) jaký odlehčení tahu má výrobce namysli?
4) jaký je nastavený minimální čas kdy lze zapnout znovu výbojku? Neni to ta funkce co má ten IT typ? Pokud ano, tak to má i V-Tčko.
5) neví někdo kolik ve skutečnosti ty předřadníky žerou wattů? Nemá někdo možnost to změřit?

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Naposledy upravil Calzone 27-11-2007 v 16:02 PM

Old Post 02-11-2007 v 12:16 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 8

To by mě zajímalo kolik ty vynálezy stojej. Já jsem si tlumivku, kondenzátor a startér koupil jako samostatné komponenty a takovéto věci jsem absolutně neřešil. Podle mě to je o teplotě a tepelnejch pojistkách, jakmile schladne pojistka, tak ti to znova lampu nahodí. Pokud je lampa vpořádku, tak se navypíná a výpadek proudu je většinou dost dlouhej na to aby lampa stihla vychladnout.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 16-11-2007 v 10:28 AM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 9

Ta tepelná pojistka bude imho chránit před přehřátím předřadníku, netušim jak by snímaly teplotu výbojky. To znamená že to je navíc a funkci klasický (protipožární)tepelný pojistky nesupluje. O to na jakou teplotu je nastavená nemusíš mít starost, pže to bude tolik stupňů aby to zabránilo zničení předřadníku. Po vychladnutí se sama zapne, taková je funkce termostatu.

Jaks přišel na to že obsahuje i nadproudovou pojistku? Kdyby něco takovýho ten předřadník obsahoval, tak by byl na první pohled jasnej spůsob jak jí vyměnit...

Dřív sem měl na 250w klasickej balast, pak jsem přešel na předřadník (v GIB PRO-V-T provedení) a jsem spokojenej, hlavně jsem se zbavil hlučnejch vibrací(jsou slyšet jen když předřadník ležel několik měsíců nepoužitej, ale po pár minutách to přejde)
Opakuju že jak jistič tak tepelnou pojistku to chce mít zvlášť!

Spotřebu bych změřit mohl, esi si vzpomenu.

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 27-11-2007 v 10:49 AM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 10

Erixon:
asi máš pravdu, já o ní četl někde tady, ale byla to asi dezinformace, obchody jí taky neuvádějí. Smáznu to, díky za doplnění.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 27-11-2007 v 16:01 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cicmon
Felis Catus

Karma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 470  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od W. Allen
Jestli jsem to správně pochopil, tak když si k 250W výbojce koupím 250W přeřadník, tak bych to měl být schopen zapojit? Nic víc nepotřebuju?



W.Allen chapes to spravne (samozrejme pokud mas stinitko s objimkou)

jop a kdyz si koupis levnejsi verzi (bila kovova) tak potrebujes este privodni kabel se zastrckou na 220V, me pri reklamaci dali nejakej jinaci, v cernym plastu a s komplet zapojenejma kabelama

...the Spice must flow...
...My jsme ti, na které jsme čekali...
...Mayský král měl ve své hrobce napsáno „radujte se do roku 2012, pak budete jiní“...
...Doufejme, ze ve vesmíru bude objeven inteligentni zivot, u nas na Zemi je to v prdeli....
-= Sweet Tooth #3 1000w (400+600) bubblers =-
-= Outdoor 2003 aneb pokus s indoorem venku =-
-= Gumby hash - hasis pomoci gravitace - levne a efektivni =-
-= H2O Energie =- -= Energie u Pramene=- forum

Naposledy upravil Hlava 18-10-2010 v 23:52 PM

Old Post 25-02-2008 v 01:13 AM
Cicmon je offline   Profil uživatele Cicmon   Find more posts by Cicmon   Foto galerie člena Cicmon   Click here to Send Cicmon a Private Message   Add Cicmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od W. Allen
Plánuju koupit 250W GIB, GIB přeřadník a Cooltube. Myslím, že je to v poho kombinace, co si myslíte?



W. Allen:
na to si spíš musíš udělat úsudek někde z topiků, kde se řeší Cooltube. Já osobně mám přesně tu kombinaci co popisuješ a je v pohodě, ale jinou kombinaci jsem neměl, proto nemůžu dělat objektivní závěry.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Naposledy upravil Hlava 18-10-2010 v 23:54 PM

Old Post 25-02-2008 v 16:05 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MEDICINEMAN
Stálý Člen

Karma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 340 

Příspěvek č. 13

Zajimalo by me, jestli ho nekdo pouziva, jak je s nim spokojenej atd.

no show

Old Post 25-02-2008 v 19:12 PM
MEDICINEMAN je offline   Profil uživatele MEDICINEMAN   Find more posts by MEDICINEMAN   Foto galerie člena MEDICINEMAN   Click here to Send MEDICINEMAN a Private Message   Add MEDICINEMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Macek001
Stálý Člen

Karma uživatele Macek001 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 14

Ahoj.Predradnik Lumatex pouzivam.Co se svetla tyce, viditelne bych rekl asi o 10% vice nez u klasiky, luxmetr nemam.Predradnik je absolutne tichy, teplota na povrchu tak 50 stupnu. Bezproblemovy start MH vybojky i na dlouhem kablu. Je vybaven ochranou pri vypadku proudu (znovuzapnuti po urcite dobe), udajne i proti zkratu na vystupu a chodu naprazdno. To hlavni - ztrata na nem cca 20W u 400W predradniku.

Naposledy upravil Macek001 27-02-2008 v 00:54 AM

Old Post 27-02-2008 v 00:41 AM
Macek001 je offline   Profil uživatele Macek001   Find more posts by Macek001   Foto galerie člena Macek001   Click here to Send Macek001 a Private Message   Add Macek001 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pekor1
Nový Člen

Karma uživatele pekor1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 15

nevi nekdo kolik Amp ma ten Lumatex ?
Dik

Old Post 25-03-2008 v 08:21 AM
pekor1 je offline   Profil uživatele pekor1   Find more posts by pekor1   Foto galerie člena pekor1   Click here to Send pekor1 a Private Message   Add pekor1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 16

Ahoj, zajímalo by mě, čistě hypoteticky (sám sodíkový lampy nepoužívám), jestli, když teda ten předřadník podle Hanizka umožní blikat výbojce o větší frekvenci, jestli to rychle nesníží kvalitu lampy. Každá lampa tuším časem degraduje a svítí "míň" a kdyby tento faktor byl odvislý na počtu výbojů, jako že nějakým způsobem asi bude pak by to mohlo znamenat, že lampa svítí sice víc, ale třeba jen na první dva tři growy a pak je už zdegradovaná jako by byla třeba po dvacet normálních

Old Post 27-03-2008 v 19:05 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1290130 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív