Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Zkušenosti s konopnou mastí
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 113

Kámoš má lupénku a po konopný masti se mu to rapidně zhoršilo tak nevim...

Komár neni mucha pyčo

Old Post 13-04-2011 v 19:01 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 114

Mamča a babička na klouby .. paradní to věc. Mamča ekzémy a pomohlo na půl.. Obědnávalo se pro kamarádového dědu a nemůže si to na klouby vynachválit...

Pflusik - je mnoho druhů mastí , poptejse včelaře nebo 476937 zde na G oni jsou na to experti

Old Post 13-04-2011 v 19:06 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
keneth48
Stálý Člen

Karma uživatele keneth48 - 91% PěstitelskáKarma uživatele keneth48 - 91% PěstitelskáKarma uživatele keneth48 - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 115

tak pridam aj ja moju prvu skusenost z konopnou mastou. mam ju od clena Time. zacal sa mi vahadzovat opar na pere ale vcasnym natieranim som mu nedal sancu takze sa spravil len malinky pluzgierik ktory pravidelnym potieranim 5xdenne zmizol do 4dni.

http://grower.cz/forum/showthread.p...09]2x MAZAR 250
http://grower.cz/forum/showthread.p... 1xSPECIAL KUSH
http://grower.cz/forum/showthread.p... Northern Light
http://grower.cz/forum/showthread.p...Sensi Star 600W

Old Post 15-04-2011 v 10:19 AM
keneth48 je offline   Profil uživatele keneth48   Find more posts by keneth48   Foto galerie člena keneth48   Click here to Send keneth48 a Private Message   Add keneth48 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hajzl
Stálý Člen

Karma uživatele Hajzl - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 116

Tak mast dělám cca 3-4 roky,každý rok více a více (odhadem 30kg )Mám noname kytky,jsou to převážně hermouši,ale to vůbec nevadí.
Takže:
Popáleniny se hojí 3x rychleji(táta dělá ve slévárně tak je skoro pořád popálenej),oděrky
Ekzémy,akné,opary
Některé druhy lupénky,jedné paní pomohla v kombinaci s léky od doktora,bez léků menší účinost,u ostatních téměř vyléčila
Bércové vředy
Popraskané paty,paní nic nepomohlo až moje mast
Uvolňuje rýmu a hleny při namázání čela a kořene nosu,
Kámošce na zánět průdušek,zbytek rostlin co zbyl z masti po scezení si kámoška dala na krk a prsa a udělala priesnitzův obklad,za dva dny se jí ulevilo
Bolesti kloubů
Někomu na migrénu při namazání spánků
Namožené svaly-ale na to je lepší nechat konopí vylouhovat v Alpě
Opruzeniny

To je snad vše

Old Post 15-05-2011 v 17:08 PM
Hajzl je offline   Profil uživatele Hajzl   Find more posts by Hajzl   Foto galerie člena Hajzl   Click here to Send Hajzl a Private Message   Add Hajzl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 117

já jí dělám podle Jedubabky:-) taktéž jde na odbyt více a více, ale je to tím, že opravdu zabírá tak jak tady píšete a lidi se vrací a berou si jí pro zbytek členů rodiny nebo přátele. Nechávám si konopnej základ pro kombinaci s jinýma bylinama, např: heřmánek - vysušuje, kostival a měsíček.
Jinak tady nějaký čtení od Dušana Dvořáka http://www.konopijelek.cz/index.php...pitola=rakovina

a tady trošku mimo mísu, ale taky od mastiček
„Na ohništi pod komínem, sedí babka svlečená; podkuřuje sebe blínem, maže nohy, ramena.
Znám já masti divných mocí, namažu já se po těle, sednu na chvoště o půlnoci a hej komínem vesele!“
Blín černý
http://www.almanach.cz/herba-magicky/738-bln

Nezapomeň na to eso v rukávu!
A hlavně se z toho všeho neposrat.

Out by Janis 06 ,Out by Janis 11 ,Out by Janis 12 ,dvorek 2013 [/color]

Old Post 15-05-2011 v 17:37 PM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hajzl
Stálý Člen

Karma uživatele Hajzl - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 118

A ještě jsem si vzpomněl: Ségra dělá ošetřovatelku u koní a když se nějakej škrábnul,tak mu to namazala a hrozně si to chválila.

U těch koní je problém se srstí (záněty),prej se udělá strup,pár dní se nechá a pak se strhne,vyčistí a znovu nechá zarůst.

Old Post 17-05-2011 v 09:42 AM
Hajzl je offline   Profil uživatele Hajzl   Find more posts by Hajzl   Foto galerie člena Hajzl   Click here to Send Hajzl a Private Message   Add Hajzl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
richard
Nový Člen

Karma uživatele richard - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 119

AHOJ MÁM PÁR SKUŠENOSTÍ S MASTÍ DOBRÝ JE ŽE POMŮŽE A TROCHU ZMASTÍ ALE MOJI PANI NA ATOPICKEJ EKZEM NEPOMOHLA TAK TED SKUSIM KOMBINACI Z JINEJMA BYLINAMA.TAK DIKY ZA INSPIRACI

Old Post 17-05-2011 v 12:42 PM
richard je offline   Profil uživatele richard   Find more posts by richard   Foto galerie člena richard   Click here to Send richard a Private Message   Add richard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Naicok
Nový Člen

Karma uživatele Naicok - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 120

Mě se mastička osvědčila při potížích s hemeroidech.
Babička ji používá při bolestech kloubů a dle jejího vyjádření, je s ní velmi spokojena.
Mastička byla zakoupena na Canafestu 2010 u stánku Konopí je lék. Letos jsem již začal s jejím vyhotovením sám. Tak snad se povede

Old Post 14-11-2011 v 21:23 PM
Naicok je offline   Profil uživatele Naicok   Find more posts by Naicok   Foto galerie člena Naicok   Click here to Send Naicok a Private Message   Add Naicok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bumbiš
Nový Člen

Karma uživatele bumbiš - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 121

chci vařit mast a lekarnik mi doporučil misto lekeřske vaseliny UNGUENTUM LENIENS HBF pri se lepe vstřebava ,nemate nekdo zkušenost,díky.

sony

Old Post 24-11-2011 v 10:39 AM
bumbiš je offline   Profil uživatele bumbiš   Find more posts by bumbiš   Foto galerie člena bumbiš   Click here to Send bumbiš a Private Message   Add bumbiš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krychle
Sťatý Člen


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 122

mam dojem ze myslel cremor leniens, protoze unguentum leniens neni nic jinyho nez emulzni soustava voda v oleji = krem a krem je pro pripravu masti na hovno. ten lekarnik by mel dostat pres drzku a vyhazov
zaklad je vazelina, lekarska zluta ci bila, pak je mozne mast upravovat dale..neni problem z masti udelat krem, ale varit z kremu mast kua to je bordel toto, na co ten chlap zatracenej myslel

Oh Danny Boy the pipes, the pipes are calling, from glen to glen and down the mountain side
The summer's gone and all the roses dying, 'tis you 'tis you must go and I must bide
But come ye back when summer's in the meadow or when the valley's hushed and white with snow
'Tis I'll be there in sunshine or in shadow
Oh Danny Boy, Oh Danny Boy I love you so

Old Post 24-11-2011 v 11:26 AM
Krychle je offline   Profil uživatele Krychle   Find more posts by Krychle   Foto galerie člena Krychle   Click here to Send Krychle a Private Message   Add Krychle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blykatko
Stálý Člen

Karma uživatele blykatko - 82% PěstitelskáKarma uživatele blykatko - 82% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 123

Nazdar lidi mám otázku jestli mám vyvařit listy ve vodě z outdooru, aby tam nebyl bordel v te masti?

Old Post 18-01-2012 v 16:51 PM
blykatko je offline   Profil uživatele blykatko   Find more posts by blykatko   Foto galerie člena blykatko   Click here to Send blykatko a Private Message   Add blykatko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jamall
Stálý Člen

Karma uživatele jamall - 76% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 124

hele vyzkouseno i na hemeroidy a rozhodne lepsi nez jaka koliv mast,za 2 dny mate vysledek

Old Post 17-02-2012 v 16:48 PM
jamall je offline   Profil uživatele jamall   Find more posts by jamall   Foto galerie člena jamall   Click here to Send jamall a Private Message   Add jamall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Aplikace Příspěvek č. 125

citace:
Původní příspěvek od jamall
hele vyzkouseno i na hemeroidy a rozhodne lepsi nez jaka koliv mast,za 2 dny mate vysledek


..prostě namastit prdel?

Old Post 18-02-2012 v 13:54 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sitra
Stálý Člen

Karma uživatele sitra - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 126

no, tak já koupil mast tady od jednoho uživatele. Namazal jsem 5letýho klučíka, trpící atopickým exémem a za 3dny to bylo výrazně lepší. Teď ho mažeme jednou za 2-3 dny a musím zaklepat... vše v pohodě.
Jinak já jsem měl vnější hemeroid. který zarudne čas od času. možná stravou ap. Používal jsem na to Imacort. Nyní mast z marušky a NO PROBLEM.

HomeBox stavba krok za krokem
First grow 150W

Old Post 18-02-2012 v 15:41 PM
sitra je offline   Profil uživatele sitra   Find more posts by sitra   Foto galerie člena sitra   Click here to Send sitra a Private Message   Add sitra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spicoli
Nový Člen

Karma uživatele Spicoli - 28% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 21  

Palec nahoru Bradavice Příspěvek č. 127

* Léčba z praxe
Vyrostla mi na chodidle bradavice a všimnul jsem si jí, až když začla bolet při došlapu. Začal jsem ji potírat konopnou mastí, což jsem opakoval ráno a večer celý týden. Během té doby se bradavice zemnšila, přestala bolet a na konec úplně zmizela. Je to už rok a ještě se neobjevila.
Je to zřejmě dáno antivirálními účinky látek v konopí.

Naposledy upravil Spicoli 26-01-2013 v 12:21 PM

Old Post 27-02-2012 v 09:43 AM
Spicoli je offline   Profil uživatele Spicoli   Find more posts by Spicoli   Foto galerie člena Spicoli   Click here to Send Spicoli a Private Message   Add Spicoli to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Spicoli! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kripalu
Stálý Člen

Karma uživatele kripalu - 10% PěstitelskáKarma uživatele kripalu - 10% PěstitelskáKarma uživatele kripalu - 10% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 128

Naše kočka měla na celým čumáku vyrážku nebo plíseň a za tři-4 týtny se jí uplně zbavila.
Používame mast z konopného ghí, kdy dáváme většinu palic.

Rostliny jsou vědomé bytosti
Ohiyesa:
„Po pětatřicetileté zkušenosti osobně věřím, že něco jako "křesťanská civilizace" neexistuje. Domnívám se, že křesťanství a moderní civilizace si odporují a jsou spolu neslučitelné a že duch křesťanství a duch našeho pradávného náboženství jsou svou podstatou stejné.“

Old Post 08-03-2012 v 20:53 PM
kripalu je offline   Profil uživatele kripalu   Find more posts by kripalu   Foto galerie člena kripalu   Click here to Send kripalu a Private Message   Add kripalu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-10-2004 - Test konopné masti - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8940200 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív