Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Zkušenosti s konopnou mastí
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12
Autor
Téma 
Emma
Nový Člen

Karma uživatele Emma - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 145

Ahoj, prodal by mi prosím někdo z vás konopnou mast? Chtěla bych ji na akné...předem moc děkuji, Emma

Old Post 16-01-2013 v 16:25 PM
Emma je offline   Profil uživatele Emma   Find more posts by Emma   Foto galerie člena Emma   Click here to Send Emma a Private Message   Add Emma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 146

citace:
Původní příspěvek od Emma
Ahoj, prodal by mi prosím někdo z vás konopnou mast? Chtěla bych ji na akné...předem moc děkuji, Emma


http://grower.cz/forum/forumdisplay.php?forumid=13

Old Post 17-01-2013 v 17:25 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 147

No, první zkušenosti zatím pozitivní. Na kalbě jsem si rozsekl nohu o nějakej střep. Za dva dny jsem si všiml, že to hnisá a je to celkem kurvafest oteklý. Ráno jsem to namazal a zalepil, když sem si na to vzpoměl večer a odlepil jsem náplast, otok byl pryč, rána vypadala úplně v pohodě a další sen byla pryč. Chtěl bych to zkusit na zánět dásní, někdo nějaký zkušenosti?

Komár neni mucha pyčo

Old Post 22-01-2013 v 23:02 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kasha 26-Black
Nový Člen

Karma uživatele Kasha 26-Black - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 148

Ahoj..Měla jsem možnost vyzkoušet zatím 6 mastí od různých lidí.Já osobně větší problém nemám,ale mažu si s ní celou zimu ruce,vždycky tak od listopadu mi začnou dost vysychat a s mastí je mám v pohodě..Mám ale pětiletého syna silného atopika (s epilepsií a dalšíma desítkama nemocí) a jemu pomohly jakžtakž pouze dvě.Hlavně kvůli němu jsem se rozhodla letos poprvé pěstovat(indoor),pokud by mi prosím mohl někdo z Vás zkušených mastičkářů a mastičkářek poradit jakou mám zvolit odrůdu,aby mast byla co nejúčinnější,tak bych byla moc ráda.Děkuji..)

Život se neměří počtem nádechů a výdechů,ale chvílema,které nám vzaly dech..)

Old Post 07-03-2013 v 16:35 PM
Kasha 26-Black je offline   Profil uživatele Kasha 26-Black   Find more posts by Kasha 26-Black   Foto galerie člena Kasha 26-Black   Click here to Send Kasha 26-Black a Private Message   Add Kasha 26-Black to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fry
Stálý Člen

Karma uživatele fry - 27% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 42  

Skeny z knihy Příspěvek č. 149




Toto su skeny z knihy MARIHUANA ZAKAZANA MEDICINA od autorov
Lester Grinspoon a James B. Bakalar /CAD PRESS 1996/
Snad to tu uz nie je.
Na poziadanie mozem preskenovat dalsie zaujimave casti.

Old Post 21-04-2014 v 14:26 PM
fry je offline   Profil uživatele fry   Find more posts by fry   Foto galerie člena fry   Click here to Send fry a Private Message   Add fry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
orome9
Stálý Člen

Karma uživatele orome9 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 150

kamošov známy mal 5 rokov psoriázu, na lakťoch po zapästie dva veľké flaky... po mesiaci mazania mastičky, flaky skoro celé zmizli.. ostali len malé kolieska..... chodil dovtedy od kožnej ku kožnej a nic, vúbec nic...
mastí vyskúšal asi 20 ....takže zatiaľ mimoriadna spokojnosť...

Old Post 14-08-2014 v 17:42 PM
orome9 je offline   Profil uživatele orome9   Find more posts by orome9   Foto galerie člena orome9   Click here to Send orome9 a Private Message   Add orome9 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenakoule
Stálý Člen

Karma uživatele zelenakoule - 37% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 60  

Vstřebávání masti Příspěvek č. 151

Zdravím,mast dělám již několik let a z 90%lidí úspěšně užívaná.
Sám ji hojně využívám a začal jsem i na mého psa který trpí (zatím nepotvrzeným)exémem,třísla,břicho,packy.když ho večer namažu,tak se mu do rána hodně uleví a skoro zmizí.(druhý den to má skoro stejné, asi nějaké trávy:-(
Nicméně jsem u mé otázky,popřípadě rady výrobců.Mast (žlutá lékařská vzelína)se střašně dlouho vstřebává,pes mi upatlá celej byt a já když se na noc namažu (začínající artroza prstů|)tak se musím po hodině umýt páč bych zapatlal celé povlečení(a to by mě žínka dala:-)
Takže máte nějaké vychytávky ohledně vstřebávání masti?
Zatím díky

Old Post 11-10-2014 v 11:03 AM
zelenakoule je offline   Profil uživatele zelenakoule   Find more posts by zelenakoule   Foto galerie člena zelenakoule   Click here to Send zelenakoule a Private Message   Add zelenakoule to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Time
Stálý Člen

Karma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 138  

Re: Vstřebávání masti Příspěvek č. 152

Tak určitě zkusit jiný základ pro výrobu masti ....

já jsem zkusil vazelínu samozdřejmě , kokosový tuk a olivový olej ,který zahuštuji včelím voskem... nejhorší vstřebatelnost je u vazelíny ,ale zase nejvíc funguje , resp. dělám konopnou mast už hoodně let a vazelínu beru jako základ a ostatní verze jsou bonusový a 98% lidí chce vazelínu i když zkusili jinou verzi masti což dle mě dost mluví za vše . Osobně používám mast z oliv. oleje a včelího vosku na upracovaný ruce....nevysušuje jako mast se základem z kokosovýho tuku a vstřebává se dobře/nejde porovnat s vazelínou která dělá film ...

jsou lidi co vyrábí mast i s glycerinem jakožto krémový model ,ale to jsem nezkoušel ....

citace:
Původní příspěvek od zelenakoule
Zdravím,mast dělám již několik let a z 90%lidí úspěšně užívaná.
Sám ji hojně využívám a začal jsem i na mého psa který trpí (zatím nepotvrzeným)exémem,třísla,břicho,packy.když ho večer namažu,tak se mu do rána hodně uleví a skoro zmizí.(druhý den to má skoro stejné, asi nějaké trávy:-(
Nicméně jsem u mé otázky,popřípadě rady výrobců.Mast (žlutá lékařská vzelína)se střašně dlouho vstřebává,pes mi upatlá celej byt a já když se na noc namažu (začínající artroza prstů|)tak se musím po hodině umýt páč bych zapatlal celé povlečení(a to by mě žínka dala:-)
Takže máte nějaké vychytávky ohledně vstřebávání masti?
Zatím díky

.......................

Old Post 11-10-2014 v 19:35 PM
Time je offline   Profil uživatele Time   Find more posts by Time   Foto galerie člena Time   Click here to Send Time a Private Message   Add Time to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hamsma
Nový Člen

Karma uživatele hamsma - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 1  

Re: Re: Vstřebávání masti Příspěvek č. 153

ja sa chcem spytat ludi, ktori pouzivaju mast na ekzem, jak casto ho potieraju za den?

Old Post 15-01-2015 v 21:49 PM
hamsma je offline   Profil uživatele hamsma   Find more posts by hamsma   Foto galerie člena hamsma   Click here to Send hamsma a Private Message   Add hamsma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 154

Čau,

Mamku trápí ekzém na rukách někdy od puberty. za poslední 3 roky, co dělám mastičku, tak buď se nevyskytuje vůbec, nebo jen minimálně. Stačí mazat tak 2-4x denně a za několik málo dní je pokoj.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 15-01-2015 v 22:54 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kripalu
Stálý Člen

Karma uživatele kripalu - 10% PěstitelskáKarma uživatele kripalu - 10% PěstitelskáKarma uživatele kripalu - 10% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 155

Po delší době denního mazání jsem se zbavil mateřského znaménka na obličeji. Mast děláme z přepuštěného másla, kdy dáváme víc než polovinu palic.

Rostliny jsou vědomé bytosti
Ohiyesa:
„Po pětatřicetileté zkušenosti osobně věřím, že něco jako "křesťanská civilizace" neexistuje. Domnívám se, že křesťanství a moderní civilizace si odporují a jsou spolu neslučitelné a že duch křesťanství a duch našeho pradávného náboženství jsou svou podstatou stejné.“

Old Post 23-01-2016 v 22:18 PM
kripalu je offline   Profil uživatele kripalu   Find more posts by kripalu   Foto galerie člena kripalu   Click here to Send kripalu a Private Message   Add kripalu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Time
Stálý Člen

Karma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 138  

Zdraví Příspěvek č. 156

rozmělněných nahrubo,na jemno nebo vůbec ? o znaménkách a jejich odstanění jsem slyšel spíš při použití tinktůry nebo samotného výtažku taxe ptám

citace:
Původní příspěvek od kripalu
Po delší době denního mazání jsem se zbavil mateřského znaménka na obličeji. Mast děláme z přepuštěného másla, kdy dáváme víc než polovinu palic.

.......................

Old Post 24-01-2016 v 12:17 PM
Time je offline   Profil uživatele Time   Find more posts by Time   Foto galerie člena Time   Click here to Send Time a Private Message   Add Time to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomass G
Nový Člen

Karma uživatele Tomass G - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 157

mastička z kokosového tuku mi pomohla odstranit fleky z tváře, pomáhá mi na bolavé klouby hlavně lokty, zápěstí a ztuhlé prsty z práce. Na namožené svaly je nejlepší tinktura. Známá si spálila ruku horkým olejem a po důkladném zchlazení vodou si natřela ruku konopnou mastí a neudělal se ji ani puchýř. Pár kelímku můžu nabídnout přes pm.

Old Post 15-02-2016 v 14:58 PM
Tomass G je offline   Profil uživatele Tomass G   Find more posts by Tomass G   Foto galerie člena Tomass G   Click here to Send Tomass G a Private Message   Add Tomass G to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kripalu
Stálý Člen

Karma uživatele kripalu - 10% PěstitelskáKarma uživatele kripalu - 10% PěstitelskáKarma uživatele kripalu - 10% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 158

citace:
Původní příspěvek od Time
rozmělněných nahrubo,na jemno nebo vůbec ? o znaménkách a jejich odstanění jsem slyšel spíš při použití tinktůry nebo samotného výtažku taxe ptám


Palice rozemílám jen rukama co to jde, tak je to spíš na hrubo.
Listí rozemílám taky rukama, ty jsou na jemno.

Z toho znamínka semi udělaly nejdřív strupy, který pak odpadly a bylo po něm.

Rostliny jsou vědomé bytosti
Ohiyesa:
„Po pětatřicetileté zkušenosti osobně věřím, že něco jako "křesťanská civilizace" neexistuje. Domnívám se, že křesťanství a moderní civilizace si odporují a jsou spolu neslučitelné a že duch křesťanství a duch našeho pradávného náboženství jsou svou podstatou stejné.“

Old Post 25-02-2016 v 17:25 PM
kripalu je offline   Profil uživatele kripalu   Find more posts by kripalu   Foto galerie člena kripalu   Click here to Send kripalu a Private Message   Add kripalu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanek107
Stálý Člen

Karma uživatele Fanek107 - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 159

Mě pomohla mast na popraskané a suché paty. Protože jsem začátečník, tak jsem koupil od pěstitele.Letos si ji udělám sám.

Old Post 24-04-2016 v 18:47 PM
Fanek107 je offline   Profil uživatele Fanek107   Find more posts by Fanek107   Foto galerie člena Fanek107   Click here to Send Fanek107 a Private Message   Add Fanek107 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanek107
Stálý Člen

Karma uživatele Fanek107 - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 160

Taky jsem použil konopnou mast. Trápily mě věčně popraskané a suché paty.Určitě mnozí vědí, jak to bolí. Namazal je mastí, rozstřihl igelit. sáček na jedné straně, na paty dal tampony a celé zabalil přes noc do sáčku a stahl jemně objimadlem. Po třech dnech paty jak malé děcko prdelku. Funguje to suprově. Gely a podobné sračky z lékárny nezabraly. Je to jen chemická komerce na tahaní peněz z lidí. Vidím předešlý příspěvek až teď. Proto jsem přidal znovu info. Tak omluva ...

Old Post 25-04-2016 v 12:26 PM
Fanek107 je offline   Profil uživatele Fanek107   Find more posts by Fanek107   Foto galerie člena Fanek107   Click here to Send Fanek107 a Private Message   Add Fanek107 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-10-2004 - Test konopné masti - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5202160 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív